رفتن به مطلب

گرانی اینترنت اینبار در مبین نت

PEYMANSTAR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

ازچی بگم :crying: بی انصاف تاچه حد :mad:  ایا صحیح است مردم :( 

بنده حدود اوایل امسال ب دلیل نداشتن خط تلفن مجبور شدم از مبین نت خدمات اینترنت بگیرم همون ابتدا بابت خرید مودم طرح 512 یکساله حدود 360 تومن پرداخت کردم بعد از نصب و راه اندازی مسئولان محترم مبین نت با تاخیری 4 روزه اینترنت بنده رو فعال کردن

از همون ابتدا قطعی مکرر جواب نادرست پشتیبانی که یه جور مثل بچه های مبتدی که تازه داره کامپیوتر یاد میگیرین داده میشه.به دلیل سرعت افتضاح طرح 512 یکساله سرویسمو به طرح 6 ماهه 1 mb تغییر دادم طبق معمول کندی سرعت قطعی پی در پی و هزار یک مشکل دیگه که مهمترینشون حجم دزدی مبین نت و گرونی سرسام آور که هر 1gb ش 10000 تومنه متاسفانه بنده هم ب دلیل نداشتن خط تلفن ناچارم ازاین مبین نت که واقعا اسم شاه دزد برازندشه سرویس بگیرم 

شهرستان آمل از هیچ کدام از سرویس های اپراتور ها پشیبانی نمیکند و فقط از gprs داغون پشتیبانی میکنه.

خلاصه سرتون دردنیارم لیست از پرادخت ها و همچنین دزدی های این سرویس دهنده م....مبین نت در زیر میتونین مشاهده کنین

37394713912402917017.jpg

28720104009179289108.jpg

جمع کل قیمت نیگا جانم نیگا خدایی نیگا اصن ببین داریم داریم مردم.بااین پول میشه یه سرویس 1 ساله با سرعت 4 mb گرفت.این تازه جمع کل خرید حجمه بماند که چقد واسه سرویس  پول دادم

ویرایش شده توسط PEYMANSTAR
لینک به دیدگاه

من که ميگم همه يه اعتراض دسته جمعي کنيم شايد جواب داد.

لینک به دیدگاه

من که ميگم همه يه اعتراض دسته جمعي کنيم شايد جواب داد.

داداش باور کن دگ پدرم دراومدانقد گرونه لامصب حجمش رو هوامیره.من ک پایه م ی کمپین بزنیم مث حرکت که واسه ایرانسل انجام شد

لینک به دیدگاه

درود

از  ایرانسل 3g نمی تونید استفاده کنید؟

بالا هم عرض کردم توشهر خراب شده ما 3g راه نیفتاده.رایتل rifi گرونترولی انتن دهی افتضاح داره دسم ما هم ب هیچ جا بن نیس

لینک به دیدگاه

بزرگ ترین مرکز دزدی قانونی تو ایران همین اینترنت ها هست.

یکی از دوستان رفته لهستان میگه نت 4 مگابایت  ( دقیقا 4 مگ سرعت دانلود)  ماهی 8 یورو ( حدود 25 تومن).   تو ابران   64 کیلو بایت رو میدن ماهی 24 تومن . ناموسا دزدی نیست؟

لینک به دیدگاه

میه بگین چرا خط تلفن ندارین !

تواین پست توضیح دادم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38967&page=1

لینک به دیدگاه

بزرگ ترین مرکز دزدی قانونی تو ایران همین اینترنت ها هست.

یکی از دوستان رفته لهستان میگه نت 4 مگابایت  ( دقیقا 4 مگ سرعت دانلود)  ماهی 8 یورو ( حدود 25 تومن).   تو ابران   64 کیلو بایت رو میدن ماهی 24 تومن . ناموسا دزدی نیست؟

دزدی رو تو عکس بالا سرتیتر برات گذاشتم تا ببینی ما فقط اسم اینترنت داریم

لینک به دیدگاه

حاجی ماهم از مبین نت میگیرم چاره چیه؟ هی رفتم مخابرات میگن خطمون pcm هه بودجه نیس مجوز نیس نمی دونم کوفت و زهرمار نیس باس صبر کنی ولی خب سرعت من 512 هس و سرعت دان دوروبر 100 کیلو 

راضیم از سرعت ولی از قیمت ترافیک بههیچ وجه  :mad:  هر گیگ 6 تومن  و مثل آب خوردن تموم میشه 

البته من قطعی ندارم در کل تا اینجا دو سه بار شده تو این 5 6 ماه 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

حاجی ماهم از مبین نت میگیرم چاره چیه؟ هی رفتم مخابرات میگن خطمون pcm هه بودجه نیس مجوز نیس نمی دونم کوفت و زهرمار نیس باس صبر کنی ولی خب سرعت من 512 هس و سرعت دان دوروبر 100 کیلو 

راضیم از سرعت ولی از قیمت ترافیک بههیچ وجه  :mad:  هر گیگ 6 تومن  و مثل آب خوردن تموم میشه 

البته من قطعی ندارم در کل تا اینجا دو سه بار شده تو این 5 6 ماه

داداش 6000تومن ی چیزی ولی 10000تومن واسه 1gbخیلی زورداره.اره اگ چاره بودمملکت انقدخرتوخرنبودک ی مشت بی همه چیزپول خون باباشونوازمردم بدبخت میگیرن والادهن ملت سرویس شدتاکی تحمل هیچی مون روحساب نی اگ بخاطره کارم نبودی لحظه تحمل نمیکردم
لینک به دیدگاه

مبین نت که صدبار داد زدیم راهزنه

نمیدونم این وایمکس چه خوبی داره همه میرن طرفش

اگه براتون مقدوره منزلتونو بفوشید برید یه جای دیگه adsl بگیرید فکر کنم همین یه راهو دارید

لینک به دیدگاه

دوستانی که خط تلفن ندارن یا  مشکل پینگ اینترنت دارن دارن از رادیو روتر sxt 5hpnd استفاده کنند

قیمتش تقریبا سیصد تومن

ببیند کدوم یک از isp های شهرتون adsl رو به صورت بی سیم ارائه میدن اکثر مخابرات استانها هم adsl رو از طریق رادیو روتر ارائه میدن ارائه میدن کیفیتش صد ها برابر adsl بر روی خط تلفن

تعرفه ماهیانش هم با adsl بر رو خط تلفن فرقی نداره

mlz_mikrotik-sxtg-5hnd-ptp_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما چرا برای یک موضوع دو تاپیک ایجاد کردید ؟ همین بحثها رو تو تاپیک دیگه هم انجام دادید . این کار نقض قوانین فروم هستش . تاپیک شما بسته میشه . در صورت تکرار ، برخورد میشه با شما . ضمنا مراقب بعضی از کلماتتون باشید . باعث دردسر برای خودتون و فروم میشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...