رفتن به مطلب

مشاوره برای ارتقا سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، وقتتون بخیر

من سیستم با مشخصات زیر رو دارم:

MB: ASUS p5Q 775
 CPU: INTEL CORE 2 DUO E8400
RAM: DDR2 GEIL 2GBx2 800
VGA: PowerColor HD 3850 512MB
Power: GREEN 535w

میخواستم یه ارتقا کوچیک توی گرافیک داشته باشم، در حدی که قطعات دیگه گلوگاه نشه، چی بندازم بهتره؟

2 تا هم رم 2 گیگ، GEIL باس 800 اضافه کنم، اگر باسشون یکی نباشه و بالاتر از 800 بندازم مشکلی پیش میاد؟

و اینکه اصلاً این سیستم ارزش ارتقا داره؟

پیشاپیش تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر میخواین هزینه بکنید

گرافیک رو عوض کنید و رم رو به ۸ ارتقا بدین تمام بازیها رو راحت میتونید اجرا کنید

رمها بهتره باسشون یکی باشه تا با ارور صفحه ابی برنخورین

اگر بودجه محدوده ارتقا بدین کافیه اگر که میتونید هزینه کنید بهتره یک سیستم به روز ببندین

لینک به دیدگاه

عزیز ارتقا نده که ارزش نداره اصلا و پولت رو دور ریختی... در اولین فرصت این سیستم رو رد کن بره و سیستم جدید ببند...البته اگه میخوای خرج کنی...اگه نمیخوای خرج کنی پس به نظر من خرج این سیستم فعلیت هم نکن..این سیستم خیلی وقته منسوخ شده

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

بودجه فعلا در حد ارتقا دارم

بالاترین ارتقایی که میتونم رو گرافیک داشته باشم بدون اینکه قطعات دیگه گلوگاه بشه، چه گزینه های میتونه باشه؟ (بعد قیمت نو و دست دومشون هم اگر میدونید اعلام کنید ممنون میشم)

بعد مینم فقط 4 تا جای رم، ddr2 داره که میتونم تا 8 گیگ بندازم، به نظرتون 8 کافیه؟

لینک به دیدگاه

عزیز ارتقا نده که ارزش نداره اصلا و پولت رو دور ریختی... در اولین فرصت این سیستم رو رد کن بره و سیستم جدید ببند...البته اگه میخوای خرج کنی...اگه نمیخوای خرج کنی پس به نظر من خرج این سیستم فعلیت هم نکن..این سیستم خیلی وقته منسوخ شده

ممنون

قصد خرید سیستم جدید دارم، ولی گزاشتم یه دفعه high end مشتی جمع کنم

تا پولم تکمیل بشه و نسل جدیدا بیان میخوام یه گرافیک خوب دست دوم بگیرم فعلاً با همین سر کنم، بعد بشه سیستم دانلود

یعنی گرافیک خوب بخوام بگیرم رو این سیستم گلوگاه میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

همانطور که دوستمون فرمودند این سیستم ارتقا دادن درحال حاضر چندان  معقولانه نیست  و بهتر سیستم به روز   حتی متوسط جمع کنید بنظر خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

ممنون

قصد خرید سیستم جدید دارم، ولی گزاشتم یه دفعه high end مشتی جمع کنم

تا پولم تکمیل بشه و نسل جدیدا بیان میخوام یه گرافیک خوب دست دوم بگیرم فعلاً با همین سر کنم، بعد بشه سیستم دانلود

یعنی گرافیک خوب بخوام بگیرم رو این سیستم گلوگاه میشه؟

بله شما یه گرافیک خوب هم بندازید نمیتونید از همه توان گرافیک استفاده کنید ...با افزایش رم هم آنچنان کارایی زیاد نمیشه و آخرش میخوره تو ذوقتون و پشیمون میشید ... یه سیستم متوسط با سوکت h97 هم ببندین با پردازنده i5 بدون کارت گرافیک این سیستمت رو میخوره راحت ...

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام. پس اینو چی میگی؟! :

GigaByte GA-M52S-S3P

AMD Athlon LE-1600 2.21GHz

nVidia GeForce 9500GT 1GB

Kingstone Ram 2GB 800MHz

^_^

لینک به دیدگاه

با سلام

همانطور که دوستمون فرمودند این سیستم ارتقا دادن درحال حاضر چندان  معقولانه نیست  و بهتر سیستم به روز   حتی متوسط جمع کنید بنظر خیلی بهتره

ممنون دوست عزیز، لطف کردید

بله شما یه گرافیک خوب هم بندازید نمیتونید از همه توان گرافیک استفاده کنید ...با افزایش رم هم آنچنان کارایی زیاد نمیشه و آخرش میخوره تو ذوقتون و پشیمون میشید ... یه سیستم متوسط با سوکت h97 هم ببندین با پردازنده i5 بدون کارت گرافیک این سیستمت رو میخوره راحت ...

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

پس ارتقا نمیدم، صبر میکنم پولم تکمیل بشه واسه نسل جدیدا، بانک بمونه سود بیاد روش :دی یه دفعه درست حسابی جمع کنم

یه موردی که فکر ارتقا افتادم گرافیکم زیاد داغ میکرد، نگاه کردم دیدم فنش سوخته کار نمیکنه، که قیمت فن 60 70 تومن بود گفتم جای فن یه گرافیک جدید بگیرم و رم اضافه کنم

پس اندازه همون فن خرجش کنم به نظر بهتره، ممنون لطف کردید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...