رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام قصد تعویض cpu و گرافیک دارم لطفا در مورد پاور راهنمایی کنید

cpu am2+ phenum ii 940 3000mhz 140 watt

ati saphire 4670 1gb ddr3

مادربردم الیت گروپ 780 و پاورم ای سی بل 380 وات هست

خیلیها در بازار رضا گفتند همین پاور ساپورت میکنه ولی در سایت ای ام دی حداقل پاور برای کارتهای سری 4600 را 400 وات معرفی کرده - قصد اورکلاک و کراس ندارم

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام قصد تعویض cpu و گرافیک دارم لطفا در مورد پاور راهنمایی کنید

cpu am2+ phenum ii 940 3000mhz 140 watt

ati saphire 4670 1gb ddr3

مادربردم الیت گروپ 780 و پاورم ای سی بل 380 وات هست

خیلیها در بازار رضا گفتند همین پاور ساپورت میکنه ولی در سایت ای ام دی حداقل پاور برای کارتهای سری 4600 را 400 وات معرفی کرده - قصد اورکلاک و کراس ندارم

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

دوست عزیزم این CPU یه مقدار مصرفش بالاست و بنده فکرک میکنم یه پاور 435B گرین بگیرید و خیالتو نرو راحت کنید شاید پاور 380 شما جوابگو باشه ولی نتونه مقدار مصرف مورد نیاز رو براورده بکنه بعدها مشکلاتی برای سیستمتون رخ میده

لینک به دیدگاه

در تایید حرف های آقای حسینی شما باید افت کارایی پاور رو هم مد نظر بگیری . نه اینکه دقیقا به اندازه ی نیاز سیستم پاور بگیری که بعد ها مشکل ساز بشه.

همیشه قدری پاور رو بیشتر از نیاز سیستم بگیر.Rose.gif

لینک به دیدگاه

در مورد کارت گرافیک چطور ؟ همین پاور ساپورت میکنه ؟

فعلا قصد تعویض کارت گرافیک را دارم در سایت amd پاور 400 وات گفته میخواهد ایا با پاور 380 وات هم میشه کار کرد طوزیکه آسیبی وارد نشه؟

در کل این پاور برای خرید خوبه؟ GREEN Power 535W مشکی رنگه قیمتشم خوبه 55 هزار تومن هست

لینک به دیدگاه

در مورد کارت گرافیک چطور ؟ همین پاور ساپورت میکنه ؟

فعلا قصد تعویض کارت گرافیک را دارم در سایت amd پاور 400 وات گفته میخواهد ایا با پاور 380 وات هم میشه کار کرد طوزیکه آسیبی وارد نشه؟

در کل این پاور برای خرید خوبه؟ GREEN Power 535W مشکی رنگه قیمتشم خوبه 55 هزار تومن هست

دوست عزیز ریسک داره با پاور 380 با سیستم کار کنید.ممکنه اوایل خوب کار کنه ولی به مرور زمان مشکلات ریز و درشت پیش میاد.

اگر 535 بگیری که دیگه خیلی خوب میشه.اگر میتونی هزینه کنی حتما همین کارو بکن.تا خیالت راحت باشه .

لینک به دیدگاه

با سلام

اگه x3 425 و 4770 ببندم پاور Green 535A خوبه واسش ؟؟؟؟

بله دوست عزیز کفایت میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...