رفتن به مطلب

خریداره کیبرد معیوب ولی تمیز G510 یا Logitech G510s

Royal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان عزیز اگر کسی کیبرد Logitech سریG510 داره که خراب شده یا به هر دلیلی کار نمیکنه من 1 عدد نیاز دارم و خریدارم ولی تمیز باشه حالا کلش هم تمیز نبود قسمت LCD و دکمها سالم باشه به قطعاتش نیاز دارم

فقط هم تهران چون حضوری میخوام ببینم و بخرم

قیمت هم موقعی که ببینم پیشنهاد میدم

post-15826-0-72952500-1423391656_thumb.jpg

post-15826-0-71052000-1423391684_thumb.jpg

post-15826-0-41374400-1423391707_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چه کیبرد خوبی هست تا حالا خرابی نداشته و کسی هم هنگام کار با این کیبرد عصابش بهم نریخته افرین :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه کیبرد خوبی هست تا حالا خرابی نداشته و کسی هم هنگام کار با این کیبرد عصابش بهم نریخته افرین :clapping:

میخواستم این کیبورد رو بگیرم نظرتون در باره این کیبورد چیه ؟

لینک به دیدگاه

والا خودم داشتم فروختم بعد پشیمون شدم دوباره خریدم ولی یکی از دکمهاش که چیز مهمی هم نیست خوب عمل نمیکنه برای همین دنباله یه کیبرد معیوب هستم

خیلی خیلی خوب  هست دوست عزیز 18 تا دکمه داره برای برنامهریزی که در 3 Profile متفاوت میتونی تنظیم کنی و استفاده کنی 

چقدر میخوای هزینه کنی ؟ اکبندش 320 تومان هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا خودم داشتم فروختم بعد پشیمون شدم دوباره خریدم ولی یکی از دکمهاش که چیز مهمی هم نیست خوب عمل نمیکنه برای همین دنباله یه کیبرد معیوب هستم

خیلی خیلی خوب  هست دوست عزیز 18 تا دکمه داره برای برنامهریزی که در 3 Profile متفاوت میتونی تنظیم کنی و استفاده کنی 

چقدر میخوای هزینه کنی ؟ اکبندش 320 تومان هست

حدود 300 تو کامپیوتر پایتخت قیمت داشت منم همین حدود میتونم هزینه بکنم ولی به احتمال زیاد میخوام کیبورد کروما ریزر بگیرم 

لینک به دیدگاه

Razer زیاد تعریفش را شنیدم ولی از قیافش حال نمیکنم اول بشین و فکر کن از کیبرد چه انتظاری داری بعد برای خرید اقدام کن

کیبردهای حرفه ای قابلیتهای خاصی دارن که به درد هر کسی نمیخوره من یه کیبرد دارم که سال 2004 خریدم تا حالا هم استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم اون هم Logitech هست در بعضی کارها از G510 هم بهتر هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...