رفتن به مطلب

هوای اهـــواز همین الان ! خدایا این چیه؟! خلاصمون کن!

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به این میگن هوا

یک هفته در میون زمستون این طوری. تابستون هم خوب قربونش برم 50 درجه بعد اخبار شبکه 1 >>> 49.9999 درجه باید بری دانشگاه یالا!

post-6175-0-91562700-1423393326_thumb.jpg

post-6175-0-37876000-1423393426_thumb.jpg

post-6175-0-46316800-1423393443_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بیچاره شما و بیچاره اون فن هایی که باید تو این هوا بچرخن :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

گریه ادم رو از تفکر خارج میکنه  :( همین و بس 

لینک به دیدگاه

قشنگ مزه خاک رو می شه چشید.

بیچاره شما و بیچاره اون فن هایی که باید تو این هوا بچرخن :(

آره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

gnixlh32etwcyu7mtcy1.jpg

درود :(

یه چند روز بیا کردستان آب و خاک طبیعی رو حس کن! :big hug:

آشنای اهوازی داریم اولین بار اومد خونمون شیر آب رو باز کرد کلی بحال خودشون افسوس خورد :(

2 بار اومدم اهواز،آخرین بار خرداد 90 ساعت 7 عصر رفتیم بازار چیزی نمونده بود بیهوش شم.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

gnixlh32etwcyu7mtcy1.jpg

درود :(

یه چند روز بیا کردستان آب و خاک طبیعی رو حس کن! :big hug:

آشنای اهوازی داریم اولین بار اومد خونمون آب شیر رو دید کلی بحال خودشون افسوس خورد،وسط تابستون آب خنک و بی مزه!

سلام چطوری خبات جان.

هه هه این عکسه :دی

آره واقعا آب شیر خوردن بدون این که به سوختگی درجه 2 و مسمومیت منجر بشه هیجان انگیزه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این عکسی که آقا سعید گذاشتن یعنی یخورده خوب شده

تا قرمزی هوا هم پیش رفت

تو خیابون دید حدود 70 متر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام چطوری خبات جان.

هه هه این عکسه :دی

آره واقعا آب شیر خوردن بدون این که به سوختگی درجه 2 و مسمومیت منجر بشه هیجان انگیزه.

سلام سعید جان

آقا تشریف بیار در خدمتیم :x

چی بگم... :(

منم از آشناهامون شنیدم همیشه دمارو کمتر اعلام میکنن تا مدارس و ادارات تعطیل نشه :eek:

سنندج هم یه مدت ینی یه 2 3 سالی انطور شد ولی دیگه ندیدم.

خداییش خیلی کثیف و حال گیریه 

واقعا هیچ جوری قابل تحمل نیست

آره بیشتر سمت ما و کرمانشاه -ایلام وحشتناک بود،توی یه هفته دو بار پوشال کولرهامون رو عوض کردیم

دقیقا یادمه ایلام از خوزستان بدتر بود

:laughing: =)) =)) =))

مهیار ..... :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهیار ..... :mad:

جانم ؟ :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جانم ؟ :(

فدات،دادا الان سعید اعصاب شوخی نداره ها.....

این جمعه است باغ خودمون  بودیم،دریغ از یک قطره بارندگی،امسال  1 سانت برف هم نیومد،خشک سالی مطلق :(

9kuz1s1mzhxc5qp27xej.jpg

لینک به دیدگاه

واقعا هوا افتضاحه،به جز شمال کشور تقریبا هیچ کجا بارش نیست

دمای هوا هم کلا به جای زمستون مثل بهاره

امروز اصفهان ابری بود و هوا بسیار تمیز و عالی اما استثنا بود اکثر روزا بسیار آلوده

بارش هم حتی باران توی شهر اصفهان نزدیک صفر،غرب استان (طرف فریدن) و جنوب (سمیرم) فکر کنم بارش هایی بوده

لینک به دیدگاه

شیراز که هواش بهاریه.کسی خواست بیاد همین الان بیاد عید شلوغه هوا هم گرمه :D

لینک به دیدگاه

بابا ما خشک سالی داریم هیچ بدتر از همه این آب و هوای ...

قبلا یادمه طرفا 10 سال پیش انیطور نبود، زمان صدام اون شن های عراق رو مالچ پاشی میکرد هیچکجا اینطوری نبود الان ببین اهواز که نه کل خوزستان به چه مصیبتی دچار شده

مردیم بخدا نه آب درست حسابی نه هوای یکم خوب

همیشه هم خو بقول دوستان دمای هوا49.9 درجه قربون استاندارد طبیعی هم برم که فقط 20 برابر حد مجاز :mad:

یعنی واقعا اگر این اب و هوارو تهران یا اصفهان داشت مسئولا بازم نگاه میکردن؟

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

درود سعید جان

چیزی که تو نمیتونی کاری براش بکنی رو زیاد خودت رو ناراحت نکن و فقط کاری بکن که جلوی ضررش رو به خودت بگیری

لینک به دیدگاه

باور کنید احساس شما رو درک میکنیم. هوای تهران از اونجا بهتر نیست. ولی حتما توش حکمتی وجود داشته.

لینک به دیدگاه

قبلا یادمه طرفا 10 سال پیش انیطور نبود، زمان صدام اون شن های عراق رو مالچ پاشی میکرد هیچکجا اینطوری نبود الان ببین اهواز که نه کل خوزستان به چه مصیبتی دچار شده

همیشه هم خو بقول دوستان دمای هوا49.9 درجه قربون استاندارد طبیعی هم برم که فقط 20 برابر حد مجاز :mad:

هوای اصفهان هم اکثر روزا توسط آلاینده ها کاملا آلوده هست پیگیری خاصی هم نمیشه

لینک به دیدگاه

درود سعید جان

چیزی که تو نمیتونی کاری براش بکنی رو زیاد خودت رو ناراحت نکن و فقط کاری بکن که جلوی ضررش رو به خودت بگیری

سلام جناب حسینی گل.

آره والا درست می گید. تصفیه آب که داریم تصفیه هوا هم بگیرم حله.

لینک به دیدگاه

بله دقیقا یادم هست من 3 وم راهنمایی بودم اولین بار این هوا رو می دیدم. تازگی داشت برام.

خداییش در اخبار محلی هم عنوان نمی کنن که خاکه. نه اصلا. خاک؟!؟؟!؟! تهران 2 نفر از خاک عطسه کنن وزیر فرهنگ 2 روز می برند انفرادی.

باور کنید احساس شما رو درک میکنیم. هوای تهران از اونجا بهتر نیست. ولی حتما توش حکمتی وجود داشته.

بابا چه حکمتی از سمت عراق می آد هیچ فکری هم نمی کنند بارش. نفت که ارزون شده راحت بدن عراق بپاچه تو صحراهاش.

هوای اصفهان هم اکثر روزا توسط آلاینده ها کاملا آلوده هست پیگیری خاصی هم نمیشه

آلاینده که روز های عادی هم اهواز داره. قشت طبقه دوم صبح ساعت 6.30 بوی سوختگی احساس میشه.

لینک به دیدگاه

فدات،دادا الان سعید اعصاب شوخی نداره ها.....

این جمعه است باغ خودمون  بودیم،دریغ از یک قطره بارندگی،امسال  1 سانت برف هم نیومد،خشک سالی مطلق :(

9kuz1s1mzhxc5qp27xej.jpg

به به. هوا رو .

لینک به دیدگاه

عجب :mellow:

کاریش نمیشه کرد . فقط حداقل سعی کنید هوای داخل خونه رو فیلتر کنیدتا حداقل تو خونه در امان باشید.

یه نکته دیگه . یه چند سالی اصلا برف درست حسابی نمیاد . من تقریبا هر روز میرم دانشگاه اگه برف بیاد خیلی میوفتم تو درد سر اما همش پیش بینی هوا رو نگاه می کنم ببینم برفی بارونی در راه است یانه و دعا می کنم برفی بارونی در راه باشه .

لینک به دیدگاه

عجب :mellow:

کاریش نمیشه کرد . فقط حداقل سعی کنید هوای داخل خونه رو فیلتر کنیدتا حداقل تو خونه در امان باشید.

یه نکته دیگه . یه چند سالی اصلا برف درست حسابی نمیاد . من تقریبا هر روز میرم دانشگاه اگه برف بیاد خیلی میوفتم تو درد سر اما همش پیش بینی هوا رو نگاه می کنم ببینم برفی بارونی در راه است یانه و دعا می کنم برفی بارونی در راه باشه .

آره الان داشتم سرچ می کردم تصفیه ها رو می دیدم.

ولی اول باید درز ها بگیری. همین الانش با ماسک نشستم تو اتاق. منتظرم تمام شه گرد گیری کنیم. همی طوری که نشستم تو اتاق احساس می کنم روی پوستم خاک نشسته.

الان رعد برق هم زد ولی بارونی نیست =))  مشقی بود؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اهواز همین 1 ساعت پیش

(عکس رو خودم گرفتم)

فاصله از جایی که من وایسادم تا درب ورودی کمتر از 50 متر هست

post-8297-0-37494800-1423399446_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

یاد اون مرحله کا اف دیوتی مدرن وارفر افتادم :D .که الاسد یه بمب اتم منفجر میکنه بعد تو مرحله بعد شما خودتونو از توی هلیکوپتر به زور میکشین بیرون و ....

لینک به دیدگاه

بله دقیقا یادم هست من 3 وم راهنمایی بودم اولین بار این هوا رو می دیدم. تازگی داشت برام.

خداییش در اخبار محلی هم عنوان نمی کنن که خاکه. نه اصلا. خاک؟!؟؟!؟! تهران 2 نفر از خاک عطسه کنن وزیر فرهنگ 2 روز می برند انفرادی.

بابا چه حکمتی از سمت عراق می آد هیچ فکری هم نمی کنند بارش. نفت که ارزون شده راحت بدن عراق بپاچه تو صحراهاش.

آلاینده که روز های عادی هم اهواز داره. قشت طبقه دوم صبح ساعت 6.30 بوی سوختگی احساس میشه.

نفت نیست که تازه

مالچ نفتیه از تصفیه نفت بدست میاد کاملا ارزونه و تقریبا هیچ قیمتی نداره،فقط پاشیدنش یکم هزینه بره و پیگیری میخواد که مسئولین انجام نمیدن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...