رفتن به مطلب

سوال کیفیت SteelSeries

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تا چند روز آینده میخوام یه موس SteelSeries RIVAL Dota 2 Edition بگیرم. فقط یه سوال تا حالا کسی از این برند موسی حرفه ای داشته؟   من تعریف Razer رو زیاد شنیدم ولی درمورد  برند SteelSeries چیزی نمیدونم ، این مدل هم فقط برای بازی Dota 2 میخوام بگیرم.

اگر ارزش نداره که Razer Deadadder بگیرم

دوستان لطفا نظر بدید.

مرسی

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انقدر این برند ناشناختس تو ایران  ( به منظور بررسی عملکرد و نقد و... ) که نمیشه گفت خوبه یا بد ؟ ولی اگر بخوام از رو ظاهر نظرم  رو بگم در رابطه با این مدل . زیاد پلاستیکی به نظر میاد و تو کاربدنه کثیف کاری داره .

2- من که  تا حالا ندیدم Player حرفه ای از این موس استفاده کنه

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

انقدر این برند ناشناختس تو ایران  ( به منظور بررسی عملکرد و نقد و... ) که نمیشه گفت خوبه یا بد ؟ ولی اگر بخوام از رو ظاهر نظرم  رو بگم در رابطه با این مدل . زیاد پلاستیکی به نظر میاد و تو کاربدنه کثیف کاری داره .

دوست عزیز شما خب ندیدی ! ولی کافیه یه سرچ ساده بزنی ! الان اکثر بازیکن های حرفه ای CS go ( Nip , LDLC ) و dota2  دیگه 1.6 و خود دوتا  بماند ! چندین ساله از محصولات steel series استفاده می کنن! توی ایران هم خیلیا دارن !

... عزیز تو خریدش شک نکن...

ویرایش شده توسط Arsham.1987
لینک به دیدگاه

اگر بخوایم در مورد استفاده ی تیم ها بگیم بدون شک steaseries ترفدار بیشتری نسبت به razer داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ، ایشون در رابطه با این موس سوال کردن . نه در رابطه با کل استیل سریز و... . اینکه معرفیت جهانی و داخلی این برند چقدر و... خودش جای بحث داره و چون این تاپیک به منظور راهنمایی در رابطه با خرید موس SteelSeries RIVAL Dota 2 Edition ایجاد شده به نظرم جای صحبت درباره معروفیت کلی شرکت ها نیست  .

ولی دوستان در رابطه با این موس حتی 1 نفر هم تو Newegg دربارش نظر نداده ، و بررسی درست درمونی ازش وجود نداره

لینک به دیدگاه

دوستان ، ایشون در رابطه با این موس سوال کردن . نه در رابطه با کل استیل سریز و... . اینکه معرفیت جهانی و داخلی این برند چقدر و... خودش جای بحث داره و چون این تاپیک به منظور راهنمایی در رابطه با خرید موس SteelSeries RIVAL Dota 2 Edition ایجاد شده به نظرم جای صحبت درباره معروفیت کلی شرکت ها نیست  .

ولی دوستان در رابطه با این موس حتی 1 نفر هم تو Newegg دربارش نظر نداده ، و بررسی درست درمونی ازش وجود نداره

همین مورد هست که من رو به شک واداشته  نه یه نقدی نه یه برسی  فقط یه ویدئو از آنباکسش هست :| 

لینک به دیدگاه

درود

در رابطه با برد به صورت کلی از نظر من بالاتر از ریر قرار داره، محصولات اختصاصی و فوق الاده ایی از نظر کیفیت داره و تو کیبورد و هدست به نظر من بهترینه ! اما از نظر موس، سری Sensei میشه گفت موس های فوق العاده ایی هستن، اما کلاً سری ریوال که خودم قصد خریدش رو داشتم و به این نتایج رسیدم.

ریوال تقریباً میشه گف بهترین و smooth ترین سنسور رو داره و تو این شکی نیست. ولی بزرگترین مشکل این موس اولاً گلاسی بودنش هست (که خب البته بعداً مدل مات هم داد)، دوماً گریپ افتضاحش هست و سوماً خرابی و بد عملکردن سوییچ های کلیکش هست . کلاً اگه عادت بلند کردن و کارکت کردن موس رو دارید باید بیخیال این موس شید ! این موس تقریباً جز بد گریپ ترین موس هاست ! روی کاغذ عالیه ولی در عمل از نظر کیفیتی به هیچ وجه آوازه ی Sensei معروف رو نداره ! چندتا از مدل هاش حتی کابل روکش شده هم نداره !

ولی در کل، از استیل اگر محصولی می خواید انتخاب کنید، به فکر sensei باشید که خب اونم بزرگترین مشکلش گلاسی بودنش هست که البته این مورد هم شخصیه، ولی در کل ریوال رو پیشنهاد نمیکنم ...

لینک به دیدگاه

درود

در رابطه با برد به صورت کلی از نظر من بالاتر از ریر قرار داره، محصولات اختصاصی و فوق الاده ایی از نظر کیفیت داره و تو کیبورد و هدست به نظر من بهترینه ! اما از نظر موس، سری Sensei میشه گفت موس های فوق العاده ایی هستن، اما کلاً سری ریوال که خودم قصد خریدش رو داشتم و به این نتایج رسیدم.

ریوال تقریباً میشه گف بهترین و smooth ترین سنسور رو داره و تو این شکی نیست. ولی بزرگترین مشکل این موس اولاً گلاسی بودنش هست (که خب البته بعداً مدل مات هم داد)، دوماً گریپ افتضاحش هست و سوماً خرابی و بد عملکردن سوییچ های کلیکش هست . کلاً اگه عادت بلند کردن و کارکت کردن موس رو دارید باید بیخیال این موس شید ! این موس تقریباً جز بد گریپ ترین موس هاست ! روی کاغذ عالیه ولی در عمل از نظر کیفیتی به هیچ وجه آوازه ی Sensei معروف رو نداره ! چندتا از مدل هاش حتی کابل روکش شده هم نداره !

ولی در کل، از استیل اگر محصولی می خواید انتخاب کنید، به فکر sensei باشید که خب اونم بزرگترین مشکلش گلاسی بودنش هست که البته این مورد هم شخصیه، ولی در کل ریوال رو پیشنهاد نمیکنم ...

این ها که قرمز کردم رو متوجه نمیشم چی هست میشه توضیح بدید. تشکر

لینک به دیدگاه

ببخشید این موس چه مزیتی نسبت به A4 X7 تو بازی (DotA 2) داره؟

چون خودم دوتا باز هستم می پرسم ها!

تازه ایکس 7 یه کلید هم بیشتر داره که تو بازی بهتر جواب میده!

میشه جواب منو هم بدید؟
راستی قیمت موسی که گفتید چنده؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

ببخشید این موس چه مزیتی نسبت به A4 X7 تو بازی (DotA 2) داره؟

چون خودم دوتا باز هستم می پرسم ها!

تازه ایکس 7 یه کلید هم بیشتر داره که تو بازی بهتر جواب میده!

میشه جواب منو هم بدید؟

راستی قیمت موسی که گفتید چنده؟

DPI بالا تری داره ، جوری طراحی شده که در طولانی مدت به دست خستگی وارد نکنه ، یه آیتم برای هیروی Doom توی بازی به شما میده که قیمتش حدود 50 هزار تومن هست و..... (البته این ها رو سازندش گفته)

لینک به دیدگاه

با سلام.

نظر شخصی من:

Rival خوراک گیم بازها هست و توی مسابقات متعدد داره استفاده میشه. نمونش همین pronax و get_right و Devilwalk بازیکنای معروف کانتر.

از وقتی اومده من کلی ریویو ازش خوندم. بنظرم عالیه و خودم قصد خریدش رو دارم. تنها ایرادی که شاید داشته باشه کابلش هست که دوختی نیست و معمولیه که اونو من نادیده میگیرم. مدل Dota ادیشن هم سلیقه ایه و از نظر امکانات فرقی نمیکنن و رنگ و لعاب جالبی داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

smooth :  عملکرد روان و بدون نقص

گلاسی : حالت براقی که سطح روی موس داره

گریپ : به لاستیک های کناری که نزاره دست از روش سر بخوره میگن گریپ ( نگه دارنده)

لینک به دیدگاه

من امروز یه دونه ریوال با کلی پرس و جو خریدم

دقیق بت بگم یه موس یه موس پد و یه کیبورد استیل خریدم

رازر فقط اسم داره

اما اگه چیزی میخوای که خیلی کار کنه از استیل بگیر

چه موس چه کیبورد و چه هدست :)

لینک به دیدگاه

من امروز یه دونه ریوال با کلی پرس و جو خریدم

دقیق بت بگم یه موس یه موس پد و یه کیبورد استیل خریدم

رازر فقط اسم داره

اما اگه چیزی میخوای که خیلی کار کنه از استیل بگیر

چه موس چه کیبورد و چه هدست :)

کدوم مدل موس ریوال؟  میشه یه توضیح از عملکردش  بدید خیلی ممنون میشم.(فقط موس)

لینک به دیدگاه

dpi ماوس X7 تا 3000 هست ولی من تو مانیتور 20 اینچ بیشتر از 1200 نمیزارم

بزارم 1800 دیگه نمیشه ماوس رو کنترل کرد 1 میل ماوس رو تکون میدی از اینور میره اونور مانیتور شما که 19 هست بماند!

از نظر من ارگونومی X7 از این ماوسی که شما گفتین خیلی سر تره

تنها جایی که کمی خسته میشه سمت راست مچ دست هست که با یه پد طبی 12 تومانی حل میشه

دکمه های این ماوس بیشتره و چون قابل برنامه ریزی هست براحتی می تونین 5 تا ایتمتون رو از ماوس استفاده کنین و یه space برا ایتم ششم

در مورد ایتم اطلاعات ندارم چون یک سالی هست که دوتا رو گذاشتم کنار

به هر حال امیدوارم خرید خوبی داشته باشید

لینک به دیدگاه

امروز خریدم هنوز نرسیده دستم  :D

فردا صبح ایشالله تحویل میگیرم

منم میخواستم مدل دوتا رو بگیرم اما دیدم یکی ببینه فحشمون میده همون ساده رو گرفتم 

ایشالله فردا تا ظهر بهت میگم چه خبره  :cool:

لینک به دیدگاه

خب روون بودن موس تا حدودی مشخص هست، در واقع همون با دقت عملکردن موس هست. یعنی مثلاً تو حرکات سریع موس بدون خطا عمل کنه، در واقع سنسور باید تو هر شرایطی، 10 سانتی متر حرکت روی پد رو همیشه یک مقدار ثابت تو بازی منتقل نه، هرچند این جرکت موس نسبت به سرعت بیشتر بر میگرده به شتاب G موس ولی هرچی موس روون تر باشه، در واقع Aiming یا هدف گیری (که خب منظور هدف گیری تو FPS نیست و میتونه حتی تو دسکتاپ باشه ...) بهتر انجام میشه. اصولاً یه بازیکن حرفه ایی هیچوقت موقع حرکت موس فکر نمیکنه بلکه به صورت غیر ارادی اینکارو انجام میده که برمیگرده به موضوع ماسل مموری یا حافظه عضله، به اصطلاح دست شما یاد میگیره که برای ایمینگ به چقدر حرکت موس و در کدوم جهت نیاز داره. که خب هرچقدر عملکرد سنسور موس (مهمترین موضوع یک موس) دقیقتر و یکسان تر باشه، چشم و دست شما بدون خطا تر عمل میکنن.

گلاسی، منظور سطح روی موس هست. موس ها تقریباً به دو نوع تقسیم میشن، سطح براق یا شیشه ایی یا آینه ایی که خب سطح موس براق هست. مات هم که خب مشکصه معمولاً از یکجور لاستیک محکم یا پلاستیک خاص استفاده میکنن یا شرکت هایی مثل لاجیتک ادعای استفاده از نوعی پلاستیک خاص خاص رو دارن و ... هر کدوم از این سزوح ویژگی خودشون رو دارن. گلاسی برای بعضی افراد مثل خودم چندش آور هست چون با کمی تعرق دست موس لیز میشه ! :دی در حالی که مات این مشکل رو نداره و کلاً حس خیلی بهتری تو دست ایجاد میکنه. در عوض گلاسی به خاطر سطح سیقلی، خیلی راحت تمیز میشه ولی مات نه. البته هر موس با موس دیگه فرق داره. مثلاً G502 میشه گفت سطح خیلی خوبی داره ولی معمولاً مات های استیل سریس، خیلی جالب نیست، حس خیلی خوبی دارن، ولی کلاً تمیز نمیشن :دی

گریپ هم در واقع اصطکاک و چسبندگی خوب تو دست هست. خیلی ها عادت دارن موس کاملاً تو دستشون بچسبه و دائم موس رو از پد بلند و به مرکز پد منتقل میکنن. موس da ریزر از این نظر معروفه چرا که به خاطر کناره های لاستیکی و تقسیم وزن خوب، خیلی راحت میشه موس رو از پد سریع بلند کرد. اما ریوال دقیقاً برعکس این موضوع هست، انتخاب اول من همین موس بود (به خاطر سنسور خوبش) ولی همین موضوع چسبندگیش منصرفم کرد. در واقع تو دست حس خیلی بدی داره. که خب البته شخصیه ... ولی کلاً به نظرم موس باید قابلیت چسبندگی خوبی به دست داشته باشه تا بشه کنترل بهتری روش داشت ...

کافیه به اورگنومی موس ها دقت کنید، اصولاً گریپ یا دست گرفت موس توسط انگشت شصت و انگشت حلقه و انگشت کوچیکه انجام میشه . توی DA اگه دقت کنید خود موس عرض بیشتری نسبت به قسم های لاستیکی داره، در واقع موس کاملاً تو دست قفل میشه ... ، در حالی که تو ریوال نه ! و همچنین اگه دقت کنید ریوال دارای طراحی خاصیه که بیشتر مناسب دست های لاغر هست، چون جلوی موس کمی باریک هست.

یه موضوع کلی هم در رابطه با موس های steel . از نظر نرم افزاری بهتر از ریزر هستن تا حدودی و کلاً این شرکت، باگ یا مشکل خاصی در رابطش وجود نداره، در حالی که ریزر معروف هست به باگ نرم افزاری ( البته نه خیلی زیاد). ولی خب موضوع اینه که استیل کلاً تو این زمینه بهتر عمل میکنه ...

من دوتا باز نیستم ولی فکر نمیکنم موس خیلی دقیق و فوق العاده ایی بخواد. اگر برای Cs می خواستید قضیه خیلی فرق میکرد ولی برای دوتا به نظرم یه موس a4tehc هم کافیه . این موضوع اسپانسری بازیکن های مشهور یا ادیشن های مختلف رو خیلی مدنظر قرار ندید، ممکنه یه بازیکن حرفه ایی عادت خاصی تو استفاده از موس داشته باشه یا اندازه دستش مناسب یه موس خاص باشه که خب از اونجایی هم که اکثر بازیکن های حرفه ایی اسپانسر دارن، نمیشه گفت چون فلان بازیکن مشهور از فلان موس استفاده میکنه پس شما هم با اون موس راحت خواهید بود.

مهمترین موضوع برای خرید موس برای شما یا هر شخصی گریپ موس یا اورگونومی موس هست. که تنها راه فهمیدنش تست کردن موس های مختلف هست و اینکه طرز گرفتن موس شما به چه صورت هست. اصولاً 3 حالت اصلی داریم، مثل palm یا همون دست به صورت کامل خوابید روی موس، به صورت پنجه و غیره ... پس اول این موضوع رو با خودتون مشخص کنید، بعد برید سراغ کیفیت، ویژگی و کارایی و بقیه موارد ون موسی که تو دست راحت نباشه هیچ فایده ایی نخواهد داشت ! (این لینک تقریباً این موضوع رو بیان میکنه)

*در رابطه با سوال اصلی تاپیک، اصولاً مطمئن باشید هر موس 200 300 تومنی کیفیت قابل قبولی خواهد دشت، Steelseries یکی از مطرح ترین و حرفه ایی ترین برند های موجود هست و محصولات کاملاً تخصصی میزنه نه مثل لاجیتک با سبد محصولات برای خانواده ! (هرچند هنوز از نظر طول عمر لاجیتک تقریباً بهترینه). ولی خب این موضوع کیفیت رو راحب برند های اینچنین فراموش کنید ! همه این برند ها مثل ریزر لاجیتک یا استیل یا کورسیر یا ... کیفیت مناسبی ندارن. موضوع های مشخص کننده برای انتخاب مواردی هستن مقل گریپ، سنسور موس، سوئیچ های موس، ویژگی های موس که به چه چیزی نیزا دارید یا ندارید (مثل کلید های اضافه، دکمه تعویض سریع dpi و ..) و خب 100 البته قیمت ! مثلاً موس MX518 لاجیتک (قیمت اون زمان 50 تومن) شاهکار بود زمان خودش که با G100 (حدود 120 تومن الان) جایگزین شده که میشه گفت نسبت به قیمت جز بهترین موس هاست و ....

لینک به دیدگاه

خب روون بودن موس تا حدودی مشخص هست، در واقع همون با دقت عملکردن موس هست. یعنی مثلاً تو حرکات سریع موس بدون خطا عمل کنه، در واقع سنسور باید تو هر شرایطی، 10 سانتی متر حرکت روی پد رو همیشه یک مقدار ثابت تو بازی منتقل نه، هرچند این جرکت موس نسبت به سرعت بیشتر بر میگرده به شتاب G موس ولی هرچی موس روون تر باشه، در واقع Aiming یا هدف گیری (که خب منظور هدف گیری تو FPS نیست و میتونه حتی تو دسکتاپ باشه ...) بهتر انجام میشه. اصولاً یه بازیکن حرفه ایی هیچوقت موقع حرکت موس فکر نمیکنه بلکه به صورت غیر ارادی اینکارو انجام میده که برمیگرده به موضوع ماسل مموری یا حافظه عضله، به اصطلاح دست شما یاد میگیره که برای ایمینگ به چقدر حرکت موس و در کدوم جهت نیاز داره. که خب هرچقدر عملکرد سنسور موس (مهمترین موضوع یک موس) دقیقتر و یکسان تر باشه، چشم و دست شما بدون خطا تر عمل میکنن.

گلاسی، منظور سطح روی موس هست. موس ها تقریباً به دو نوع تقسیم میشن، سطح براق یا شیشه ایی یا آینه ایی که خب سطح موس براق هست. مات هم که خب مشکصه معمولاً از یکجور لاستیک محکم یا پلاستیک خاص استفاده میکنن یا شرکت هایی مثل لاجیتک ادعای استفاده از نوعی پلاستیک خاص خاص رو دارن و ... هر کدوم از این سزوح ویژگی خودشون رو دارن. گلاسی برای بعضی افراد مثل خودم چندش آور هست چون با کمی تعرق دست موس لیز میشه ! :دی در حالی که مات این مشکل رو نداره و کلاً حس خیلی بهتری تو دست ایجاد میکنه. در عوض گلاسی به خاطر سطح سیقلی، خیلی راحت تمیز میشه ولی مات نه. البته هر موس با موس دیگه فرق داره. مثلاً G502 میشه گفت سطح خیلی خوبی داره ولی معمولاً مات های استیل سریس، خیلی جالب نیست، حس خیلی خوبی دارن، ولی کلاً تمیز نمیشن :دی

گریپ هم در واقع اصطکاک و چسبندگی خوب تو دست هست. خیلی ها عادت دارن موس کاملاً تو دستشون بچسبه و دائم موس رو از پد بلند و به مرکز پد منتقل میکنن. موس da ریزر از این نظر معروفه چرا که به خاطر کناره های لاستیکی و تقسیم وزن خوب، خیلی راحت میشه موس رو از پد سریع بلند کرد. اما ریوال دقیقاً برعکس این موضوع هست، انتخاب اول من همین موس بود (به خاطر سنسور خوبش) ولی همین موضوع چسبندگیش منصرفم کرد. در واقع تو دست حس خیلی بدی داره. که خب البته شخصیه ... ولی کلاً به نظرم موس باید قابلیت چسبندگی خوبی به دست داشته باشه تا بشه کنترل بهتری روش داشت ...

کافیه به اورگنومی موس ها دقت کنید، اصولاً گریپ یا دست گرفت موس توسط انگشت شصت و انگشت حلقه و انگشت کوچیکه انجام میشه . توی DA اگه دقت کنید خود موس عرض بیشتری نسبت به قسم های لاستیکی داره، در واقع موس کاملاً تو دست قفل میشه ... ، در حالی که تو ریوال نه ! و همچنین اگه دقت کنید ریوال دارای طراحی خاصیه که بیشتر مناسب دست های لاغر هست، چون جلوی موس کمی باریک هست.

یه موضوع کلی هم در رابطه با موس های steel . از نظر نرم افزاری بهتر از ریزر هستن تا حدودی و کلاً این شرکت، باگ یا مشکل خاصی در رابطش وجود نداره، در حالی که ریزر معروف هست به باگ نرم افزاری ( البته نه خیلی زیاد). ولی خب موضوع اینه که استیل کلاً تو این زمینه بهتر عمل میکنه ...

من دوتا باز نیستم ولی فکر نمیکنم موس خیلی دقیق و فوق العاده ایی بخواد. اگر برای Cs می خواستید قضیه خیلی فرق میکرد ولی برای دوتا به نظرم یه موس a4tehc هم کافیه . این موضوع اسپانسری بازیکن های مشهور یا ادیشن های مختلف رو خیلی مدنظر قرار ندید، ممکنه یه بازیکن حرفه ایی عادت خاصی تو استفاده از موس داشته باشه یا اندازه دستش مناسب یه موس خاص باشه که خب از اونجایی هم که اکثر بازیکن های حرفه ایی اسپانسر دارن، نمیشه گفت چون فلان بازیکن مشهور از فلان موس استفاده میکنه پس شما هم با اون موس راحت خواهید بود.

مهمترین موضوع برای خرید موس برای شما یا هر شخصی گریپ موس یا اورگونومی موس هست. که تنها راه فهمیدنش تست کردن موس های مختلف هست و اینکه طرز گرفتن موس شما به چه صورت هست. اصولاً 3 حالت اصلی داریم، مثل palm یا همون دست به صورت کامل خوابید روی موس، به صورت پنجه و غیره ... پس اول این موضوع رو با خودتون مشخص کنید، بعد برید سراغ کیفیت، ویژگی و کارایی و بقیه موارد ون موسی که تو دست راحت نباشه هیچ فایده ایی نخواهد داشت ! (این لینک تقریباً این موضوع رو بیان میکنه)

*در رابطه با سوال اصلی تاپیک، اصولاً مطمئن باشید هر موس 200 300 تومنی کیفیت قابل قبولی خواهد دشت، Steelseries یکی از مطرح ترین و حرفه ایی ترین برند های موجود هست و محصولات کاملاً تخصصی میزنه نه مثل لاجیتک با سبد محصولات برای خانواده ! (هرچند هنوز از نظر طول عمر لاجیتک تقریباً بهترینه). ولی خب این موضوع کیفیت رو راحب برند های اینچنین فراموش کنید ! همه این برند ها مثل ریزر لاجیتک یا استیل یا کورسیر یا ... کیفیت مناسبی ندارن. موضوع های مشخص کننده برای انتخاب مواردی هستن مقل گریپ، سنسور موس، سوئیچ های موس، ویژگی های موس که به چه چیزی نیزا دارید یا ندارید (مثل کلید های اضافه، دکمه تعویض سریع dpi و ..) و خب 100 البته قیمت ! مثلاً موس MX518 لاجیتک (قیمت اون زمان 50 تومن) شاهکار بود زمان خودش که با G100 (حدود 120 تومن الان) جایگزین شده که میشه گفت نسبت به قیمت جز بهترین موس هاست و ....

من ترجیح میدم سطح موس براق و سیقل داده شده باشه اصلا از این موس ها که مات هست و یه چیزی رو خودش داره که عرق دست رو میگیره خوشم نمیاد.

دست رو به صورت Plam قرار میدم و اصلا موس رو از روی پد بلند نمیکنم و فقط رو پد  سور میدم.  

با این اوضاع به نظر شما کدوم بهتر هست ؟ DA یا Rival ؟

به نظر من آدم باید حداقل با موس 1 روز کار کنه ببینه چطور هست بعد بر برای خرید ، که البته اصلا امکان پذیر نیست.

یه سوال دیگه بنده الان موس E-blue Mazer type-R دارم و موس 4 حالت برای تنظیم DPI داره.   اونی که باعث میشه موس سریع حرکت کنه DPI بالا تری داره یا اونی که باعث میشه موس کند حرکت کنه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

من قبلا ریزر دث اددر و اوربوروس داشتم الا سنسی خریدم به نظرم کاملا از اون دو تا سرتره از همه لحاظ 

رایول هم موس خوبی به نظر میاد ولی به نظرم سنسی راوو بگیری عالیه. قیمت هم که ماشالله  لیون استیل ها رو ترکونده!

تنها مشکلش جنس گلاسه و کثیف شدن زود به زودش هست

لینک به دیدگاه

من هم  steelseries   Rivalدارم هم roccat kone pure.خوب اون دومی سره به اولی ولی این steelseries هم خوبه با لپتاب استفاده میکنم.مشکلی که تا حالا نداشته.

و سرعت حرکت هم بستگی به سایز مانیتور داره هر چی بزرگتر باشه باید روی dpi بیشتری تنظیم کنی.

برای مانیتور شما بهترین حالت 2000 dpi هست.بیشتر توی بازی کلافه میشی.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

من ترجیح میدم سطح موس براق و سیقل داده شده باشه اصلا از این موس ها که مات هست و یه چیزی رو خودش داره که عرق دست رو میگیره خوشم نمیاد.

دست رو به صورت Plam قرار میدم و اصلا موس رو از روی پد بلند نمیکنم و فقط رو پد  سور میدم.  

با این اوضاع به نظر شما کدوم بهتر هست ؟ DA یا Rival ؟

به نظر من آدم باید حداقل با موس 1 روز کار کنه ببینه چطور هست بعد بر برای خرید ، که البته اصلا امکان پذیر نیست.

یه سوال دیگه بنده الان موس E-blue Mazer type-R دارم و موس 4 حالت برای تنظیم DPI داره.   اونی که باعث میشه موس سریع حرکت کنه DPI بالا تری داره یا اونی که باعث میشه موس کند حرکت کنه؟؟

دقیقاً سلیقه اییه سطح موس، ولی خب موس 502 لاجیتک میشه گفت بین این دو قرار میگیره، درسته براق نیست ولی خوب تمیز میشه تا حدودی.

هر دو پالم هستن تقریباً، میشه گفت DA انتخاب بهتریه برای پالم. البته مدل کروما بیشتر توصیه میشه، ظاهراً باگ فریموری نداره ...

فقط راجب ریزر طبق فیدبک ها و ریوی های مصرف کننده ها ، موس سرسختی نیست و نباید ضربه بخوره ...

نسبت به ریوال من 100% da رو ترجیح میدم فقط به خاطر اینکه ریوال تو دستم راحت نیست، شما باید هر دو رو تست کنید تا به نتیجه برسید.

dpi مخفف نقطه در اینچ هست یعنی هرچی بالاتر باشه میزان نقطه یا پیکسلی که میخونه بیشتر هست. در واقع تو هر اینچ (یا یک واحد) دیتای بیشتری رو انتقال میده. یا همون موس Dpi بالاتر سریعتر هست. برای مانیتور های 1080، بیشتر از 3200 توصیه نمیشه. یعنی بیشتر از اون نمیشه استفاده کرد. که خب باز بستگی داره با عادت طرف ...

بین این موس ها من G502 لاجیتک رو ترجیح میدم چون موس محکم و با دوام و خیلی دقیقی هست و فعلاً ازش فیدبک بد ندیدم. da موس فوق العاده ایی هست ! عالی ! ولی ازش فیدبک منفی زیاد موجوده، مواردی مثل قاطی کردن موس یا spinning و(یه سرچ کنید تاپیک در این مورد زیاده ) .. که خب اکثراً با آپدیت فریمو حل شده. یا خراب شدن موس تو طولانی مدت و از این موارد ... steel هم محصول خوبش Sensei هست. که خب دلایل مختلف داره که چرا انتخاب خیلی از حرفه ایی هاست، یکیش داشتن حافظه داخلی هست که da نداره. در واقع da برای لود پروفایل مورد نظر باید نرم افزار مربوطه نصب شه و به اینترنت متصل باشه ! ولی خب مثلاً Sensei MLG علاوه بر حافطه آنبرد، امکان سوئیچ بین این حافظه ها از روی خود موس هم هست. این مورد برای لن پارتی و ... مهمه .

انتخاب دوم DA chroma و خب انتخاب سوم هم sensei mlg که اگه به خاطر قیمتش نبود میشد انتخاب اول (با توجه به اینکه 502 از 280 تومن یهو شده 330 تومن، این موضوع خودش جای بحث داره). ولی خب حتی sensei های معمولی هم انتخاب های خوبی هستن (مدل sensei raw دقت سنسور da رو نداره ولی به صورت کلی میشه گفت ترجیحاً بهتره) و از نظر من کیفیت ساخت کلی Sensei ها از ریزر بالاتر هم هست.

لینک به دیدگاه

haji hamin mouse k mifarmaien bishtar az 20 30 nafar man mishnasam daran use mikonan to cod4 fgt

Man khodam Steel Serise Sensi Mlg daram

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه اونی که باعث میشه موس سریع حرکت کنه DPI بالا تری داره یا اونی که باعث میشه موس کند حرکت کنه؟؟

ببینید DPI یا dot per inch یا نقطه در اینچ مثل اینه که

تو حالت 800DPI بابت هر 1 اینچی که ماوس رو به سمت راست می کشید 800 پیکسل نشانگر ماوس به سمت راست میره

یا مثلا در 3000DPI بابت هر 1 اینچ (2.54 سانت) در مانیتور علامت ماوس 3000 پیکسل حرکت خواهد کرد

برای همین شما برای مانیتور 1140 * 900 اگه پد 2 اینچی داشته باشید DPI 1200 کافی هست

البته طبق گفته دوستان، عادت هم مهم هست

نکته بعدی هم اینه که شما بازی اکشن مثل کانتر بازی کنید که حداقل به دو برابر DPI نیاز دارید برای چرخش 360 درجه

یعنی برای کانتر هم 2400 کافیه

لینک به دیدگاه

یافتم!!!!

بهترین موس برای بازی های مثل دوتا و دوتا2 یا وارکرفت و...  G302 Daedalus Prime MOBA    

به این جا سر بزنید بهترین موس ها برای بازی های مختلف رو گفته.

حتی 2 تا از بهترین بازی کن های دوتا 2 هم ازش تعریف کردن   کسی میدونه این موس رو کجا تو ایران میشه گیر آورد؟

اگر این رو نشه پیدا کرد گفته موس deathadder هم برای بازی های MOBA خوبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...