رفتن به مطلب

ایا ادم کوچولو ها واقعا وجود دارند؟؟؟؟؟؟

Naser esmailpor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جدا از شوخی ... من یه کتاب میخوندم خیلی وقت پیش در مورد تمدنی که در زیر زمین هست واینترنت هم بحث های زیادی هست درموردش .تمدنی که مثل ما در زیر زمین زندگی میکنن وعمر زیادتری نسبت به مادرن حتمی خیلی از دوستان این مورد به گوششون رسیده

همون خواننده های زیر زمینی رو میگی؟

:-? :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

همون خواننده های زیر زمینی رو میگی؟

:-? :-?

اره هیچ کسو یاسو تتلو والبته خودم  =))

لینک به دیدگاه

من میدونم که نمیشه نباشه  گالیور

عاقا یه نمونه عینی برای اثبات این ادعا  با پای خودش اومد

این یحیی آدم کوتوله س.به کسی نگینا.گوناداره :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقا شما بر فرض محال بگیر باشن ، که چی چیز خیلی مهمیه مگه؟؟؟ :-?

یعده تو یک روستا تو احد دقیانوس ازدواج فامیلی زیاد کردن مشکل ژنتیکی پیدا کردن همه بچه هاشون ناقص بدنیا اومدن بعد اون روستا به اسم شهر ادم کوتوله ها نام گرفته.... بیا اینم فرضیه من خلاص  :D

یه بحث درست راه بندازین این بحثا چه ارزشی داره ...  *dry#

لینک به دیدگاه

موجود نیست بابا یعنی هست ولی دیگه نه کمتر از 50 سانت احتمال وجود موجودات فضایی کوتوله هست ولی .............

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یعده تو یک روستا تو احد دقیانوس ازدواج فامیلی زیاد کردن مشکل ژنتیکی پیدا کردن همه بچه هاشون ناقص بدنیا اومدن بعد اون روستا به اسم شهر ادم کوتوله ها نام گرفته.... بیا اینم فرضیه من خلاص  :D

نیما یه تاپیک بزن در مورد

دمای قطعات

مثلاً این پردازنده که دماش رو 40 نشون میده / دمای کجاش هستش ؟ :D :smug: فکر بد نکن

لینک به دیدگاه

کوتوله اون گربته با کی بودی :p

بابا اینجا همه خودی ان.بکسی نمیگن

جدی یحیی چارتا عکس از خودت بذار بخندیم دلمون واشه =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما یه تاپیک بزن در مورد

دمای قطعات

مثلاً این پردازنده که دماش رو 40 نشون میده / دمای کجاش هستش ؟ :D :smug: فکر بد نکن

اتفاقا تو فکرش بودم یچیزی بزنم تومایه های چگونه از کامپیوتر خود بعنوان بخاری استفاده کنید... اقا من امسال بخاری روشن نکردم اما اتاقم از بقیه نقاط خونه که بخاری روشن دارن گرمتره...  :laughing:

لینک به دیدگاه

درود

اخه برادر مشکل ژنتیکی میشه نیم متر نه 10سانتی متر :D  .ایا شما علاقه ای ندارید که بدونید به غیر از ما واجنه دیگه چه موجود هوشمند دیگه ای روی زمین وجود داره خیلی ها باور یک موضوع خیر طبیعی براش سخته .

الان یه سر به سایتهای خارجی میزنی در مورد فیزیک کوانتوم.جهان های موازی. نظریه ریسمان .سفر در زمان بحثهای زیادی میشه .که همگی اونها جای مطالعه دارن تا دنیامونو بیشتر بشناسیم البته اونهایی که علاقه مند هستن @};-

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

باز شروع کردین. ؟!؟!؟

:|

خوب مگه چیه حالا .کی حرف موجودات فظایی رو زد  :D  :D  :D

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

احتمال اینکه وجود داشتن هست  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخه برادر مشکل ژنتیکی میشه نیم متر نه 10سانتی متر :D  .ایا شما علاقه ای ندارید که بدونید به غیر از ما واجنه دیگه چه موجود هوشمند دیگه ای روی زمین وجود داره خیلی ها باور یک موضوع خیر طبیعی براش سخته .

الان یه سر به سایتهای خارجی میزنی در مورد فیزیک کوانتوم.جهان های موازی. نظریه ریسمان .سفر در زمان بحثهای زیادی میشه .که همگی اونها جای مطالعه دارن تا دنیامونو بیشتر بشناسیم البته اونهایی که علاقه مند هستن @};-

شما به موجوداتی که قابل تشخیص نیست که وجودشون صحت داره یا نه و یمشت بیکار متخیل نشستند این موضعاتو بوجود میارند و می پرورانند اهمیت میدین ...درحالیکه اینهمه موجودات روی زمین بوده نسلشون ور افتاده و یا خیلی دیگه داره نسلشون ور می افته رو اهمیت نمی دین...... واقعا انسان ها تا کجا پیش میرن... خب پس فردا اینا منقرض میشن برا فردایی ها میشن افسانه... خب عزیز من از الان برید نزارید افسانه بشن... والاااا بخدا خیلی جالبه ادما به چیزایی که دارن اهمیت نمی دن به چیزایی که ندارن اهمیت میدن و براشون جالب تره، بعد که از دست رفت میگن ااا فلان چیزم یزمانی بوده...  واقعا ادم ها رو برسی کردن خیلی جالب تره برا من انگاری یاد فیلم د ترومن شو بود با بازی جیم کری، یادش افتادم اگه ندیدین ببینینش !  :D

لینک به دیدگاه

در طی یک حفاری در ماه ژوئن سال 1934 و طی یک انفجار در کوه سن پدرو بقایای یک انسان کوچک کشف شد . 

ریشه داستان انسان کوچک را میتوان در افسانه های محلی مردم قبایل بومی امریکایی و سرخپوستی نیز یافت کرد ..کشف این مومیایی کوچک توجهات زیادی به خودش جلب کرد این مومیایی در حال ایستاده حدود 14 اینچ میباشد . 

دانشمندان روی فیزیک این مومیایی کوچک متوجه شدند ماده ژلاتینی از برای حفظ این مومیایی استفاده شد و از دندان و پوس و چشمان پهن وی متوجه شدند که این مومیایی یک پیرمرد را نمایان میکند . 

دانشمندان نام مستعار این مومیایی کوچک انسان نما را "پدرو " نامیدند . ..تحقیقاتی که پشت بند این کشف انجلم شد بر خی از محققین میگفتند که این یک نوزاد قبل از موعد مقرر به دنیا امده است با این حال اختلاف نظر بسیار است چرا که برخی میگویند شواهد نشون میده بر اساس ازمایشات اشعه ایکس که فرد کوچک 60-65 سال سن داشته است . 

گفته شده که این مومیایی توسط فردی به نام گودمن خریداری شد حتی در دهه 40 به نمایش نیز گذاشتند اما بعد از فوت وی این مومیایی به لئوناردو والر رسید و برای مدتی مشخص نبود جای این مومیایی کوچک کجاست

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

شما به موجوداتی که قابل تشخیص نیست که وجودشون صحت داره یا نه و یمشت بیکار متخیل نشستند این موضعاتو بوجود میارند و می پرورانند اهمیت میدین ...درحالیکه اینهمه موجودات روی زمین بوده نسلشون ور افتاده و یا خیلی دیگه داره نسلشون ور می افته رو اهمیت نمی دین...... واقعا انسان ها تا کجا پیش میرن... خب پس فردا اینا منقرض میشن برا فردایی ها میشن افسانه... خب عزیز من از الان برید نزارید افسانه بشن... والاااا بخدا خیلی جالبه ادما به چیزایی که دارن اهمیت نمی دن به چیزایی که ندارن اهمیت میدن و براشون جالب تره، بعد که از دست رفت میگن ااا فلان چیزم یزمانی بوده...  واقعا ادم ها رو برسی کردن خیلی جالب تره برا من انگاری یاد فیلم د ترومن شو بود با بازی جیم کری، یادش افتادم اگه ندیدین ببینینش !  :D

:D  :D اخه دوست من منقرض شدن پلنگو شغالو موش صحرایی چه احمیتی داره ما داریم در مورد نوعی از نژاد انسان که داره به دور از چشم ما زندگی میکنه بحث میکنیم .منقرض نشده هنوز چون خیلیها از نزدیک دیدن هنوز هم هستن .

لینک به دیدگاه

اگه خیلی علاقه دارید به این چیزا شبکه من و تو رو حتما ببینید یک برنامه داره پر هست از این موجودات عجیب و غریب

ر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در طی یک حفاری در ماه ژوئن سال 1934 و طی یک انفجار در کوه سن پدرو بقایای یک انسان کوچک کشف شد . 
ریشه داستان انسان کوچک را میتوان در افسانه های محلی مردم قبایل بومی امریکایی و سرخپوستی نیز یافت کرد ..کشف این مومیایی کوچک توجهات زیادی به خودش جلب کرد این مومیایی در حال ایستاده حدود 14 اینچ میباشد . 
دانشمندان روی فیزیک این مومیایی کوچک متوجه شدند ماده ژلاتینی از برای حفظ این مومیایی استفاده شد و از دندان و پوس و چشمان پهن وی متوجه شدند که این مومیایی یک پیرمرد را نمایان میکند . 
دانشمندان نام مستعار این مومیایی کوچک انسان نما را "پدرو " نامیدند . ..تحقیقاتی که پشت بند این کشف انجلم شد بر خی از محققین میگفتند که این یک نوزاد قبل از موعد مقرر به دنیا امده است با این حال اختلاف نظر بسیار است چرا که برخی میگویند شواهد نشون میده بر اساس ازمایشات اشعه ایکس که فرد کوچک 60-65 سال سن داشته است . 
گفته شده که این مومیایی توسط فردی به نام گودمن خریداری شد حتی در دهه 40 به نمایش نیز گذاشتند اما بعد از فوت وی این مومیایی به لئوناردو والر رسید و برای مدتی مشخص نبود جای این مومیایی کوچک کجاست

خیلی از اوقات پیش میاد بر اثر مشکلات ژنیتیکی نوزاد پیر بدنیا بیاد و بمیره بخاطر شرایطی که داره حالا شاید برای اهالی اون منطقه خیلی مهم بنظر رسیده و اونو مومیایش کردن...  ^_^

لینک به دیدگاه

ای کلک منبع اصلی رو گیر اوردی ها  دستم رو شد :D  :D  :D

پیشنهاد میکنم تمام نوشته های سایت هوش فرازمینی رو مطالعه کن خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

:D  :D اخه دوست من منقرض شدن پلنگو شغالو موش صحرایی چه احمیتی داره ما داریم در مورد نوعی از نژاد انسان که داره به دور از چشم ما زندگی میکنه بحث میکنیم .منقرض نشده هنوز چون خیلیها از نزدیک دیدن هنوز هم هستن .

یعنی پلنگ اهمیت نداره عایا

لینک به دیدگاه

اگه خیلی علاقه دارید به این چیزا شبکه من و تو رو حتما ببینید یک برنامه داره پر هست از این موجودات عجیب و غریب

ر

والا ما بچه مثبتیم moonواره نداریم  :laughing:  :laughing:  :laughing:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدی یه عکس واقعی ازشون بزار ما هم ببینیم... ادمن دیگه چرا عکس ازشون نیست اگه اینقدر زیاد دیده شده... شاید روح دیدین!  ^_^

بله دیگه پلنگ و شغال و موش و اینا همینجوری بی اهمیت بودن پسفردا که طظبیعت از بین رفت مجبور شدی تو فضا زندگی کنی یا زیر زمین متوجه اهمیت این موجودات میشی در چرخه طبیعت...  :D

لینک به دیدگاه

یعنی پلنگ اهمیت نداره عایا

چرا اهمیت داره الان من که نمیتونم برای ادامه بقای پلنگ کاری کنم . :D  :D

لینک به دیدگاه

جدی یه عکس واقعی ازشون بزار ما هم ببینیم... ادمن دیگه چرا عکس ازشون نیست اگه اینقدر زیاد دیده شده... شاید روح دیدین!  ^_^

بله دیگه پلنگ و شغال و موش و اینا همینجوری بی اهمیت بودن پسفردا که طظبیعت از بین رفت مجبور شدی تو فضا زندگی کنی یا زیر زمین متوجه اهمیت این موجودات میشی در چرخه طبیعت...  :D

:D  :D منقلب شدم بدجور  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

والا ما بچه مثبتیم م--اه!!!وار++++ه نداریم  :laughing:  :laughing:  :laughing:

یک برنامه دیگه هم داره به اسم tech show اینم خیلی خوبه

اتفاقا moonواره بعضی برنامه های علمی خیلی توپ داره. بستگی داره در چه زمینه ای استفاده بشه

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...