رفتن به مطلب

چرا metal gear solid v اینطوریه؟!؟!

#MESSI#
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

من یک سوال خیلی بزرگی واسم پیش اومده که چرا این بازی به ابن شکل هست

قبل از انتشار بازی تریلرهای زیادی از این بازی دیده بودم که کلا با اینی که الان هست خیلی فرق میکرد

مثلا بنظر می‌رسید که بازی سبک open world باشه یا دیده بودم سوار اسب میشه و کلی مرحله ی فرعی داره که اصلا اینطوری نبود

تا اینکه وقتی مرحله ی اول و رفتم دیدم بقیه مراحل هم تو همون مپ هستش و چندتا مرحله که رفتم دیدم فایده نداره همش همون مکان هست

منم بازیو دیگه نرفتم میخواستم بدونم جریانش چیه

همه ی مراحل اینطوری هست؟ یا جلوتر که برم درست میشه

همه چیزش جالب بود ولی اصلا حال نمیده تو یک مپ باشه یا حداقل اون اسب هستش؟

لینک به دیدگاه

اونی که سوار اسب میشه Phantom Pain هست که هنوز منتشر نشده!

اینی که شما بازی میکنید به احتمال قوی Ground Zeroes هست!

لینک به دیدگاه

این بازی سطح صفر یه پیش درامدی واسه ی درد فانتوم 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره منم دیشب مرحله اولو تموم کردم دیدم بقیش مثل همینه ولش کردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این نسخه اولیه و پیش نمایشی از خود بازی هست و خود بازی و  اون مراحلی که شما میگید ماله همین بازی نسخه کامل ان 28 اسفند ماه رونمایی میشه  همزمان با GTIV 

post-14806-0-27131000-1423421730_thumb.jpg

post-14806-0-03172000-1423421880_thumb.jpg

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

اگه از منفی های دوستان گرانقدر در امان باشیم میخوام بگم که این بازی در سبک مخفی کاری انگشت کوچیکه سری splinter cell هم نمیشه

لینک به دیدگاه

من به خاطر این بازی رفتم یه PS4 خریدم اومدم خونه در عرض 1ساعت و 20 دقیقه بازی تموم شد!!!رفتم نت یه چرخی زدم تازه دیدم زکی این بازی در حد یه دمو هستش و یه پیش درآمد بر بازیه اصلی...خلاصه گریه کنان تن مون افکندمو همی به پشت شهرداری رفتم و بازیو دادم و بازیه Infamous رو خریدم :D  ولی خود بازی بیاد مثله همیشه میترکونه...منکه با این بازی بزرگ شدم...از اون MGS 1 که 2تا CD بود تو PS1 بازی کردم... :x

لینک به دیدگاه

تشکر از همه ی دوستان

حالا نسخه ی اصلی واسه کامپیوتر عرضه میشه یا در انحصار هست؟

ولی همینم اگه چندتا مپ داشت بد نبود

لینک به دیدگاه

اینم از قفل ـه DRM بهره میبره مثل GTA :) دلم ب حال ـه گیمرهای PC باز میسوزه . . . البته اول آخر باید یک روز دست از پایرت خوری بکشن دیگه  :mad:

لینک به دیدگاه

بله نسخه اصلی واسه کامپیوتر هم عرضه خواهد شد خود کوجیما قولشو داده و من خبری مبنی بر قفل دی ار ام داشتنش تا حالا نشنیدم

لینک به دیدگاه

اگه از منفی های دوستان گرانقدر در امان باشیم میخوام بگم که این بازی در سبک مخفی کاری انگشت کوچیکه سری splinter cell هم نمیشه

البته این نظرشماست splinter cell بخصوص این دو شماره اخر یه بازی اکشن راحت شده تا مخفی کاری 

لینک به دیدگاه

البته این نظرشماست splinter cell بخصوص این دو شماره اخر یه بازی اکشن راحت شده تا مخفی کاری 

خب مگه متال اکشن راحت نیس؟ سری اسپلینتر هم داستان خوبی دارن و هم گیم پلی جذذاب من این متال رو تموم کردم ولی جذابیت خاصی نداشت البته اون مبارزات تن به تنش خوب بودن ولی سیستم مخفی کاری یا شلیک کردن اصلا جالب نبود 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

در جواب اون دوستمون که میگن METAL GEAR انگش کوچیکه ی splinter cell نمیشه بگم موقعه یی که اصلا سبک مخفی کاری وجود نداشت (1987) وگرافیک بازی ها چهار مربع رو یسر هم دیگه بودن متال گیر اولین بازی سبک مخفی کاری بود  splinter cell  سیزده سال بعد با تقلید از متال  گیر ساخته شد در ضمن شما سطح صفر رو که پیش درامدی بیش بر یکی از قسمت های متال گیر نیست رو بازی کردی بعد برای کل سری متال گر  که بیش از 30 قسمت ازش ساخته شده  دربارهش تصمیم گرفتی وبایه سری مقایسش میکنی که فقط سه شمارش مخفی کاری بود وشماره های اخری splinter cell همه اکشن بودن  اگه از متال خوشد نیاد یعنی از سبک مخفی کاری خوشد نمی یاد اگر splinter cell یک سنگ باشه در گیمپلی و داستان وشخصیت پردازی METAL GEAR کوه اورست

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

این بازی از گرافیک بالایی برخوردار است و نمره سایت های مختلف یه این بازی در نسخه پیش  نمایش  بطور کلی 80 بوده از 100  بازی در 28 اسفند برای کنسول های ps4  . xbox one .  pc   بطور رسمی رونمایی میشه

اینم سیستم مورد نیاز این بازی 

Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 or above
DirectX:Version 11

post-14806-0-06266900-1423470281_thumb.jpg

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

ببخشید شخصیت بازی همینه که تو این نسخه دمو هست؟

سبک open world هست؟

لینک به دیدگاه

ببخشید شخصیت بازی همینه که تو این نسخه دمو هست؟

سبک open world هست؟

بله 

از اون چیزی که فکر میکنید خیلی جذاب تره این بازی 

لینک به دیدگاه

بله 

از اون چیزی که فکر میکنید خیلی جذاب تره این بازی

ممنون

نه میتونم مثبت بدم با گوشی هم هستم گل نمیتونم بزارم

فقط میتونم بگم تشکر

لینک به دیدگاه

همون طور که اول گفتم این 

در جواب اون دوستمون که میگن METAL GEAR انگش کوچیکه ی splinter cell نمیشه بگم موقعه یی که اصلا سبک مخفی کاری وجود نداشت (1987) وگرافیک بازی ها چهار مربع رو یسر هم دیگه بودن متال گیر اولین بازی سبک مخفی کاری بود  splinter cell  سیزده سال بعد با تقلید از متال  گیر ساخته شد در ضمن شما سطح صفر رو که پیش درامدی بیش بر یکی از قسمت های متال گیر نیست رو بازی کردی بعد برای کل سری متال گر  که بیش از 30 قسمت ازش ساخته شده  دربارهش تصمیم گرفتی وبایه سری مقایسش میکنی که فقط سه شمارش مخفی کاری بود وشماره های اخری splinter cell همه اکشن بودن  اگه از متال خوشد نیاد یعنی از سبک مخفی کاری خوشد نمی یاد اگر splinter cell یک سنگ باشه در گیمپلی و داستان وشخصیت پردازی METAL GEAR کوه اورست

ببینید تاریخچه یه سری مهم نیس مهم اونیه که الان داره بازی میشه اولین بیمارستان تو دنیا توسط ایرانی ها قرن ها پیش ساخته شد ولی حالا شما وضع بیمارستان ها رو ببینید افغانستان از اینجا بهتره 

اینم مهم بنیان گذاری نیس مهم پیشرفت تو سبکه  

من میدونم این نسخه پیش درامد هس ولی خب از لحاظ داستانی پیش درامد هس دیگه نه از لحاظ گیمپلی . تو مخفی کاری نه کاور درست حسابی داشت نه شوتینگ خوب بود نه نشانه گیری اسلحه خوبه به نظر من که اسپلینتر سل یه چیز دیگس 

حالا باز میگم اگه دوستان تعصبی منفی ندن حداقل این شماره گیمپلی خوبی نداشت از لحاظ کوتاهی داستان نمیگم از لحاظظ گیم پلی میگم

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

همون طور که اول گفتم این

ببینید تاریخچه یه سری مهم نیس مهم اونیه که الان داره بازی میشه اولین بیمارستان تو دنیا توسط ایرانی ها قرن ها پیش ساخته شد ولی حالا شما وضع بیمارستان ها رو ببینید افغانستان از اینجا بهتره

اینم مهم بنیان گذاری نیس مهم پیشرفت تو سبکه

من میدونم این نسخه پیش درامد هس ولی خب از لحاظ داستانی پیش درامد هس دیگه نه از لحاظ گیمپلی . تو مخفی کاری نه کاور درست حسابی داشت نه شوتینگ خوب بود نه نشانه گیری اسلحه خوبه به نظر من که اسپلینتر سل یه چیز دیگس

حالا باز میگم اگه دوستان تعصبی منفی ندن حداقل این شماره گیمپلی خوبی نداشت از لحاظ کوتاهی داستان نمیگم از لحاظظ گیم پلی میگم

من فکر میکنم شما متولد دهه ی 70 به بالا هستین.

داستان بازی که بهترین داستانیه که تو عمرم دیدم.

جوری که 5 دیقه اخر بازی همه چیز تغیر میکنه بد ترین دشمنت دشمن واقعیت نبوده و کشورت بهت خیانت کرده و بازیچه شدی...

در بازی فانتوم پین بیگ باس برگشته اما چرا با قیافه جوون تر مگه قرار نبود تا چند ماه دیگه بمیره ؟!

تجهیزات مخفی کاری متنوع مثل بالن. شما میتونید 1 دشمن یا ماشین یا رو با بالن به سمت سیف هوس بفرستین و بعدا باش کار کنید....

سحنه هایی که تو مخفی کاری گند میزنید فرصت دارین با رفلکس و پلیر بودن تو شوتینگ همه چیز رو جبران کنید..

در کل هیچ پلیری نمیتونه به متال گیر ایراد بگیره همون داستانش واسه همه نقد کننده ها کافیه .

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم شما متولد دهه ی 70 به بالا هستین.

داستان بازی که بهترین داستانیه که تو عمرم دیدم.

جوری که 5 دیقه اخر بازی همه چیز تغیر میکنه بد ترین دشمنت دشمن واقعیت نبوده و کشورت بهت خیانت کرده و بازیچه شدی...

در بازی فانتوم پین بیگ باس برگشته اما چرا با قیافه جوون تر مگه قرار نبود تا چند ماه دیگه بمیره ؟!

تجهیزات مخفی کاری متنوع مثل بالن. شما میتونید 1 دشمن یا ماشین یا رو با بالن به سمت سیف هوس بفرستین و بعدا باش کار کنید....

سحنه هایی که تو مخفی کاری گند میزنید فرصت دارین با رفلکس و پلیر بودن تو شوتینگ همه چیز رو جبران کنید..

در کل هیچ پلیری نمیتونه به متال گیر ایراد بگیره همون داستانش واسه همه نقد کننده ها کافیه .

همه ی اینها به کنار تو بازی مرحله ی آخر بازی حذف شده و داستان نصفه تموم میشه

روایت داستان مزخرفه هر مرحله رو باید دوباره بازی کنی تا 5دقیقه اضافه تر cut secneببینی تازه اونم فقط مرحله اخر که همون مرحله اوله

در کل من این بازی رو اورجینال گرفتم بعد دو هفته و خاطرات خوشی که از نسخه ی 3داشتم بازی رو فروختم!پشیمونم از اینکه پول قلمبه واسه این به اصطلاح گیم دادم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر میخواید پایان بازی رو ببینید نباید هیچ صلاح اتمی بسازید و استفاده کنید

تو گوگل یه سرچ بزن واست مشخص میشه

لینک به دیدگاه

همه ی اینها به کنار تو بازی مرحله ی آخر بازی حذف شده و داستان نصفه تموم میشه

روایت داستان مزخرفه هر مرحله رو باید دوباره بازی کنی تا 5دقیقه اضافه تر cut secneببینی تازه اونم فقط مرحله اخر که همون مرحله اوله

در کل من این بازی رو اورجینال گرفتم بعد دو هفته و خاطرات خوشی که از نسخه ی 3داشتم بازی رو فروختم!پشیمونم از اینکه پول قلمبه واسه این به اصطلاح گیم دادم

شما وقتی 1 سریال رو ار فصل 1 ندیدی متوجه سبک بازی نمیشی و توی بازی راحت نیستی و همینطور داستان. شما کدوم نسخه رو میگی تا اخر رفتی فانتوم پین ؟!
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما وقتی 1 سریال رو ار فصل 1 ندیدی متوجه سبک بازی نمیشی و توی بازی راحت نیستی و همینطور داستان. شما کدوم نسخه رو میگی تا اخر رفتی فانتوم پین ؟!

بله دوست گرامی حق با شما ست ولی خب وقتی 10 تا متال گیر رو برای کنسول میدن و دو سه تا رو با کلی مشکل برای PC عرضه میکنند

اونوقت نتیجه میشه این که پایین مینویسم

بازی مزخرف رو مفت بدن وقت براش نمیزارم خداوکیلی (منظور نسخه آخر که برای PC هست)

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

برای من بهترینه بهتون پیشنهاد میدم چون کنسول نداشتین حتماا حتما داستان بازی رو تو اینترنت سرچ کنید و مثل 1 کتاب بخونید شاید تو هم مثل من عاشق بیگ باس شدی

لینک به دیدگاه

گرافیکش که رو PS3 عالیه و ته گرافیک PS3 هستش طوری که صدای فن به طور عیجیبی میره بالا

من فقط یچیزیش دلمو زد جاهاییش هست که بازی خیالی میشه مثلا روح سربازا تسخیر میشه میخوان بکشنت بازی بشدت مسخره و سخت میشه

هرچند اون خودش یه تیکه از اتفاقات بازی رو نمایش میده ولی بازی اگر اینارو نداشت واقعی تر بود

البته خیال پردازی تو کل متال گیر ها استفاده شده

ویرایش شده توسط ERFAN021
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...