رفتن به مطلب

اولویت بندی برای خرید قطعات

Recommended Posts

سلام دوستان

چند روزه خیلی تو فکر این رفتم که برای ارتقاع سیستم اول کدوم قطعه رو ارتقاع بدم و در کل چه قطعه ای رو زودتر بگیرم...!

سیستم فعلیم اینه :

142341769416421.png

همونطور که میبینید مینم خوب نیست ... همینطور سی پی یو ... کارت گراف که اصلا حرفشو نزنید ! پاور هم 330 گیرینه ...

من 5 تا قطعمو باید ارتقاع بدم :

1-کارت گرافیک جدید (GTX 750 ti یا GTX 650ti bost)
2-خرید یه رم 4 گیگ رم باس 1600 دیگه که سرجمع بشه 8 گیگ
3-خرید cpu core i 3 یا core i 5
4-خرید مینبرد گیمینگ
5-خرید پاور مورد نیازو هارد 1 ترا

دوستان متخصص لطفا جواب بدن : بر اساس اولویت خرید برای گیمینگ آنلاین مدیوم (بازی در حد MW3 و امثال ان)(بیشتر بازی های نسل 7) کدوم قطعه رو اول , کذوم رو دوم و ... بگیرم ؟؟

لینک به دیدگاه

درود

اول هزینه رو باید مشخص کنید.

ولی به صورت کلی برای گیم، یک پردازنده i3 یا یک i5 معمولی، بعلاوه یک 750Ti و اضافه کردن 4 گیگ رم دیگه، مشکل را تا حدود بسیرا زیادی با حداقل هزینه حل میکنه. مینبورد لزومی هب تعویض نیست. این بورد برای i5 های معمولی و خیلی از استفاده های عمولی و گیمینگ کافی هست. بعید هم میدونم سیستم صوتی چند کانال حرفه ایی داشته باشید که به بوردی با ساند حرفه ایی نیاز داشته باشید. که خب این موضوع هم به صورت کلی با خرید یه هدست گیمینگ USB مثل G430 به کل حل میشه . پاور هم برای 750ti کافی هست فعلاً . مگه اینکه 4 5 سال کارکرد باشه که خب ترجیحاً بهتره تعویض شه .

لینک به دیدگاه

اول  کیس مناسب برای کاری که میخواهید 

دوم پاور مناسب برای سیستمی که میخواهید ببندید 

سوم مین برد مناسب سری z

چهارم انتخاب سی پی یو و کولر مناسب 

پنجم ارتقا رم سیستم به 8 گیگ

ششم انتخاب هارد مناسب ssd یا hdd 

هفتم انتخاب گرافیک خوب 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوستان

منظور من از گیمینگ این نیست که 6 7 ساعت بشینم پا پی سی و گیم انجام بدم ... فوقش 3 ساعت بخوام پلی کنم ... بازی های شاخی هم پلی نمیکنم و بیشتر بازی ها همه واسه نسل 7 هستن ... از یه طرفی هم تا 3 4 سال اینده که انشالله برم دانشگاه میرم یه لب تاپ که دیگه جایگزین pc شه بگیرم ...

پس با اون اوصاف بهتره یه کارت گراف بگیرم ... بودجم 550 ت هست. پاور رو دست 2 جور میکنم ... مونده کارت گراف ... خرید gtx 750 ti عاقلانه هست یا نه ؟

لینک به دیدگاه

اول یه هارد ssd بگیر چون خیلی تاثیر داره رو min frem وmax fremبازی-  بعدشم پیش بینی شده هارد ssd تا 1000 سال دیگه نیاز بشرو تامین میکنه - بعدش برو سراغ cpu  چون زیاد افت قیمت ندارن  -کلا گرافیکو اخر بگیر چون  بیشتر افت قیمت داره-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون دوستان

منظور من از گیمینگ این نیست که 6 7 ساعت بشینم پا پی سی و گیم انجام بدم ... فوقش 3 ساعت بخوام پلی کنم ... بازی های شاخی هم پلی نمیکنم و بیشتر بازی ها همه واسه نسل 7 هستن ... از یه طرفی هم تا 3 4 سال اینده که انشالله برم دانشگاه میرم یه لب تاپ که دیگه جایگزین pc شه بگیرم ...

پس با اون اوصاف بهتره یه کارت گراف بگیرم ... بودجم 550 ت هست. پاور رو دست 2 جور میکنم ... مونده کارت گراف ... خرید gtx 750 ti عاقلانه هست یا نه ؟

750 گرافیک خوبیه در کنارش انتخاب دیگه ای هم داری اونم r7 265 که از 750 قویتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...