رفتن به مطلب

تاپیک پرسش و پاسخ در مورد بازی آنلاین Clash Of Clans

M1K41L
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان پست یکی رو ویرایش کنید یه اموزش توپ بزارید ما داغون ها بدونیم چه کنیم 

الان لول 12 هستم 

چند روزیه بازی میکنم 

میشه یه تاییک کامل بدید 

در حدی که چطور بازی کنیم و با آپدیت کردن یه چیزی چه اتفاقاتی میفته 

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

• ارسال 185
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان پست یکی رو ویرایش کنید یه اموزش توپ بزارید ما داغون ها بدونیم چه کنیم 

الان لول 12 هستم 

چند روزیه بازی میکنم 

میشه یه تاییک کامل بدید 

در حدی که چطور بازی کنیم و با آپدیت کردن یه چیزی چه اتفاقاتی میفته 

نوشتم دیگه پست 2 رو بخون... 90درصد سوالاتت رفع میشه   ^_^

یخورده مطلب اونجارو اپدیتش کردم بیشتر، چیز دیگه مدنظرته بگو اضافه کنم !!!  :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جای شما باشم رو چند تا اکانت تمرین میکنم بعد یه اکانت اصلی میسازم و اونو میبرم بالا اینطوری احتمال اشتباه کردن پایین میاد و دهکده ی بهتری میزنی

شما جم اشتباهی و الکی خرج نکنی بیخودی هرچی تمرین بخوای بزنی روی اکانت اصلیت بنفعته... اثلا پیشنهاد خوبی نیست از نظر من !  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوشتم دیگه پست 2 رو بخون... 90درصد سوالاتت رفع میشه   ^_^

یخورده مطلب اونجارو اپدیتش کردم بیشتر، چیز دیگه مدنظرته بگو اضافه کنم !!!  :-?

خوب داش نیما حرفه ای نوشتی 

من الان خیلی هاشو نفهمیدم 

چیزی که هست 

من چه چیزهایی رو اولویت بزارم

چه کاری باعث میشه که افراد با لول بالاتر به من حمله کنن 

چون من هنو کم دارم 

kb2on7ige9ui1ecrt40_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اخه خود من گند زدم رو اکانت اولم.

ینی همینی که الان دارم

لول 86 تقریبا فول.

اون وقت 3 کارگره.

:|

البته خدا رو شکر مستر رو نرفتم هنوز امیدی به کارگر 4 هستش..

.

.

.

.

اینم عکس آبادی ما.

:D

http://8pic.ir/images/wamji0m592novue7frse.png

http://8pic.ir/images/8tmyavdkeaiou2b9v0de.png

.

.

.

اینم پاداش وار امروز.

http://8pic.ir/images/vuvtdq24f0tpq5wkgszt.png

بالاخره هرکاری کرده باشی بازم مهم نیست شما از اول بازی کنی چون بازی با زمان پیش میره  برفرضم شما 3 روز بازی کردی درست اپدیت نکردی دیگه؟؟؟ خب از این 3 روز 1 روزش خوب عمل کردی همون یک روزم می خوای بندازی دور از اول بازی کنی چراکه این بازی اصلا حرکت به عقب نداره همش روب جلو هستدر واقع اگه کار خوبی بکنی و قدمی برداری در جهت پیشرفتت بعدا نمی تونی با حرکتی از این پیشرفت به پسرفت منتهی بشه و تنها فرقی که هست اینه که یکی خوب بازی میکنه با لول 120 ماکس میشه... شما با لول 140 ماکس میشی که اصلا چیز مهمی نیست و یکیم خونه بازی می کنه به لول 200 میرسه مثلا ماکس شده... در نتیجه همه ماکس میشن اخر و هیچ فرقی نیست بین اونها و همه رو ببینی ماکسن و قدرت همه یکسان اما تو بازی های دیگه هرکی اولش بهتر بازی کنه اخرش از اونی که بد بازی کرده و شروع خوبی نداشته جلوتره که تو این بازی همچین چیزی نیست !!!  ^_^

پس شما هم هنوز فرصت های زیادی داری برای گرفتن کارگر هات و بهت بگم هرچی دیرتر کارگر هات زیاد بشه بنفعته و راحت تر بازی می کنی و گیر این نیستی که الان پول نداری و کارگرت الان بیکار بشه چیکار کنم بزارمش سرکار !!!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب داش نیما حرفه ای نوشتی 

من الان خیلی هاشو نفهمیدم 

چیزی که هست 

من چه چیزهایی رو اولویت بزارم

چه کاری باعث میشه که افراد با لول بالاتر به من حمله کنن 

چون من هنو کم دارم 

kb2on7ige9ui1ecrt40_thumb.jpg

بنظر من شما ارچر بربر و گوبلین و جاینت و والبریکرت رو اپدیت کن باهم بیار تا پنج در کنارش گاهی اسپل هیل و رنج رو اپدیت کن...!

برای منابع هم شما به افر ادی حمله کن معادن دقت کن معادنشون پره (تشحیص پری و خالی بودنش هم برای سکه اون گاری کنار معدن ببین چقدر توش سکه هست اگه پر بود ارزش غارت داره، اکسیر هم لوله مخرن معدنش رو نگاه کنی صورتی کمرگ بود خالیه و با توجه به مقدار ذخیره شده اون لوله صورتی پررنگ میشه میاد بالا و مقدار پری رو میشه فهمید) 

به افرادی که معادنشون پره میگن مپ های ماینر و معمولا چون ساختمان های بی ارزشی هستند بیرون از مپ گذاشته میشوند و با زدن این جور مپ ها منابع کافی بدست میاری برای اپدیت کردن ساختمان هات... فقط گاهی باید یه خورده صبر داشته باشی و سرچ بزنی تا گیر بیاری و فعلا به مپ ها اتک نزن مگر اینکه تاونش بیرون بود...!

کلا دفاع در این بازی نمیشه کرد وهمیشه کسی هست که بیاد بهت اتک بزنه حالا بهترین مپ دنیا رو هم داشته باشی بازم یه نفری میاد بهت اتک میزنه... پس هرکی بیشتر مدیریت منابع کنه در دخل و خرجش بنفعشه و بهتر پیشرفت میکنه... تنها کاری که از دست ماها بر میاد این هست که مپمون رو جوری بچینیم که به حمله کننده بیشترین خسارت رو وارد کنه و گاها این خودش باز دارنده میشه که بهت کمتر حمله بشه و یا اگر حمله بشه کمتر غارت بشی !  :D

این بازی بیشتر بر سر این هست که بیشتر غارت کنی ... هرکی بیشتر غارت کنه قاعدتا منبع بیشتر داره و اموراتش راحت تر میچرخه، البته با دقت و برنامه ریزی و استراتژی که در حمله ها میشه ایجاد کرد ممکنه یکی اتک کنه چیزی گیرش نیاد یا سود لازم رو نبره یکی با نیروی کمتری اتکش رو انجام بده و خرجش رو کمتر کنه و در عین حال درامدش بیشتر باشه...! دیگه این قضیه هست که بین بازیکنان تفاوت ایجاد میکنه و بازی رو هیجان انگیز کرده ...!  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من شما ارچر بربر و گوبلین و جاینت و والبریکرت رو اپدیت کن باهم بیار تا پنج در کنارش گاهی اسپل هیل و رنج رو اپدیت کن...!

برای منابع هم شما به افر ادی حمله کن معادن دقت کن معادنشون پره (تشحیص پری و خالی بودنش هم برای سکه اون گاری کنار معدن ببین چقدر توش سکه هست اگه پر بود ارزش غارت داره، اکسیر هم لوله مخرن معدنش رو نگاه کنی صورتی کمرگ بود خالیه و با توجه به مقدار ذخیره شده اون لوله صورتی پررنگ میشه میاد بالا و مقدار پری رو میشه فهمید) 

به افرادی که معادنشون پره میگن مپ های ماینر و معمولا چون ساختمان های بی ارزشی هستند بیرون از مپ گذاشته میشوند و با زدن این جور مپ ها منابع کافی بدست میاری برای اپدیت کردن ساختمان هات... فقط گاهی باید یه خورده صبر داشته باشی و سرچ بزنی تا گیر بیاری و فعلا به مپ ها اتک نزن مگر اینکه تاونش بیرون بود...!

کلا دفاع در این بازی نمیشه کرد وهمیشه کسی هست که بیاد بهت اتک بزنه حالا بهترین مپ دنیا رو هم داشته باشی بازم یه نفری میاد بهت اتک میزنه... پس هرکی بیشتر مدیریت منابع کنه در دخل و خرجش بنفعشه و بهتر پیشرفت میکنه... تنها کاری که از دست ماها بر میاد این هست که مپمون رو جوری بچینیم که به حمله کننده بیشترین خسارت رو وارد کنه و گاها این خودش باز دارنده میشه که بهت کمتر حمله بشه و یا اگر حمله بشه کمتر غارت بشی !  :D

این بازی بیشتر بر سر این هست که بیشتر غارت کنی ... هرکی بیشتر غارت کنه قاعدتا منبع بیشتر داره و اموراتش راحت تر میچرخه، البته با دقت و برنامه ریزی و استراتژی که در حمله ها میشه ایجاد کرد ممکنه یکی اتک کنه چیزی گیرش نیاد یا سود لازم رو نبره یکی با نیروی کمتری اتکش رو انجام بده و خرجش رو کمتر کنه و در عین حال درامدش بیشتر باشه...! دیگه این قضیه هست که بین بازیکنان تفاوت ایجاد میکنه و بازی رو هیجان انگیز کرده ...!  :x

پس این که میگن تون حالت رو آپدیت نکن لول بالایی ها بهت اتک میزنن درست نیست 

الان چطور میشه که بهت اتک بزنن 

یه لول بالای هم میتونه به ما اتک بزنه 

چون کارش اون طور خیلی راحته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس این که میگن تون حالت رو آپدیت نکن لول بالایی ها بهت اتک میزنن درست نیست 

الان چطور میشه که بهت اتک بزنن 

یه لول بالای هم میتونه به ما اتک بزنه 

چون کارش اون طور خیلی راحته 

لول بالایی هم میتونه بهت اتک بزنه چون اگه اینجوری نباشه یک لول پایینی هم در لیگ های بالا براحتی حولان میداد ... پس اینکه نتونه بزنه فکر خوبی نیست!

اما برای یک لول بالایی که به لول پایینی اتک بزنه این مشکل هست که درسته که راحتتر ات میزنه چون ضعیفتر اما درصد غارتش نسبت به یک هم رده خودش پایینتر میاد... مثلا اگه یک لول 10 به یک لول 10 ات بزنه 100درصد غارت داشته باشه برای چپاول دشمن، اگه به یک لول 9 ات بزنه میشه 80 درصد و همینجور پایین تر میاد اگه تاونی که بهش اتک میزنی از خودت ضعیف تر باشه تاون حالش... بر این اساس بعضی ها اعتقاد دارند که همیشه تاون خودت رو تا جایی که میشه اپدیت کن بعد بیا بالاتر... اما بشخصه چون ادم جنگجویی هستم و فارت گر میگم خیر من که حالا قراره غارت بشم چه فرقی میکنه تاونم چند باشه این چند درصد فدا سرم اما نیروهایی که در لول های بالاتر بهم میده ارزشش بیشتر از این هست که وایسم تا کاملا تو یک سطح همه چیز کامل اپ بشه... در نتیجه من تا اسپل فکتور و لابراتوار و کمپ ها و نیروهای اصلیم رو نه همه ی نیروها اپ کردم سریعا تاون رو اپ کردم... چون در تاون 8 کینگ ازاد میشه در تاون نه کویین و این دو نیروی بسیار قوی و تاثیر گذاری در این بازی هستند و هرچی زودتر بهش برسی  بیشتر اپدیتشون کنی بازی برات راحت تر میشه و از این فلاکت در میای... شما هم بنظر من در ابتدا همه ی  ساختمان های موجود را بساز نیروهای مورد نیاز و کاربردیت را تا جایی که محدود بشی به اپدیت تاون خال اپ کن و بعد بلافاصله بزن تاون اپ بشه و منتظر ساختمان های دفاعی نمون که اپشون کنی...  :D

اگه توانایی همچین مدیریتی نداری همون پله به پله همه چی رو اپ کن بیا بالا...! *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شایدم جم خریدم.دی

با 40 تومن چهار کارگره میشم.

ولی دلم نمیاد خوبیش به همین کمبود نیروه ی کاره.

همین جم خریدن خودش یجواریی بنظر من ترینر و کد تقلب و چیت استفاده کردنه، چرا که باعث پیشرفت نا معقول در بازی میشه... وگرنه این بازی کاملا رایگان جذاب و درگیر کننده هست و داری اهداف یازی رو که باعث جذابیت بازی میشه از بین میبری، شما خودت رو به لول های بالای لیگ برسون و با استفاده از اونها کارگر چهارم رو بگیربعدا که خودت بدست اوردی اینجوری کارگرت رو بازی بهت بیشتر میچسبه چون دست رنج خودته!  ^_^

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگفتن تنهال بالا مخصوصا 9 باعث میشه که دونات خوب نده و بالا ترها دائما بهشون اتک بزنن ...

این مسئله تا قبل از اخرین اپدیت درست بود اما این اشکال در بازی در اپدیت جدید برطرف شد و دیگه دونات زدن یا اتک خوردن بستگی به تمام عوامل از جمله: لیگ میزان کاپ ، لول بازی، لول تنهال و غیره داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که میگفتن تنهال بالا مخصوصا 9 باعث میشه که دونات خوب نده و بالا ترها دائما بهشون اتک بزنن ...

این مسئله تا قبل از اخرین اپدیت درست بود اما این اشکال در بازی در اپدیت جدید برطرف شد و دیگه دونات زدن یا اتک خوردن بستگی به تمام عوامل از جمله: لیگ میزان کاپ ، لول بازی، لول تنهال و غیره داره

آها 

الان داره اپدیت میشه که بالا نمیاد 

لینک به دیدگاه

آها 

من الان که دیگه بازی نمیکنم ولی فک میکنم یکشنبه ها هر هفته یک ساعتی نمیشد رفت داخل بازی که بعدش دونات ها صفر میشد

اقا مهدی توصیه میکنم اگه به تازگی بازی و انجام میدید بازیو پاک کنید و اصلا سمتش نرید که شدیدا معتادی داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان که دیگه بازی نمیکنم ولی فک میکنم یکشنبه ها هر هفته یک ساعتی نمیشد رفت داخل بازی که بعدش دونات ها صفر میشد

اقا مهدی توصیه میکنم اگه به تازگی بازی و انجام میدید بازیو پاک کنید و اصلا سمتش نرید که شدیدا معتادی داره.

2 3 روزه بازی میکنم 

این دونات چی هست  :D

آره بازی اعتیاد آوری هست 

ولی کمی هم خوشم میاد چون باعث میشه یکم فسفر بسوزونی  :laughing:

لینک به دیدگاه

2 3 روزه بازی میکنم 

آره بازی اعتیاد آوری هست 

کمک کردن تو کلن به بقیه افراد با نیرو

حالا فسفر میسوزونی ولی چهار روز دیگه باید کل بدنتو بسوزونی  :D

من شیش ماه خودمو الاف این بازی کردم و الان دیگه قهمیدم چه اشتباه بزرگی میکردم

حالا شاید خیلی احتیاجی به بازی کردن نباشه ولی وقتی احتیاج به پول و اکسیر زیاد داشته باشی و 5کارگر دیگه از زندگی میوفتی

لینک به دیدگاه

این بازی اندازه سایت lioncomputer ادمو معتاد نمی کنه از بس ادمای باحال داره

من 5 کارگر دارم که همیشه 3 تای اونا بیکارن :D

اگهدوست داشتین بیایید کلن بوشهر جردن سیتی ولی لول کمتر از 90 نمی گزارن بیاد :crying:

لینک به دیدگاه

بعد از Maintenance Break امروز (۵/۱۱/۲۰۱۵) برای یک زمان محدود، هزینه و زمان ساخت Hog Rider و Balloon به نصف کاهش پیدا کرده است.

دلیل و جزئیات این سورپرایز هنوز مشخص نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از Maintenance Break امروز (۵/۱۱/۲۰۱۵) برای یک زمان محدود، هزینه و زمان ساخت Hog Rider و Balloon به نصف کاهش پیدا کرده است.

فقط همین ها 

لینک به دیدگاه

دلیلش کاملا واضح هست

این اپدیت ها واسه اینه که باعث میشه گیمرهای این بازی و نگه داره و اگه یک مدت نباشه خیلیا زده میشن

مثلا خود من وقتی بربر و دراگ زمان ساختش کم شده بود بازی کردنم هم دوبرابر شد.چون پشت سر هم اتک میرفتم

لینک به دیدگاه

آها 

بله داره اپدیت هوگ و بالون رو میده بهتون (زمان ساختشون نصف میشه و مقدار الکسیر و دارک مصرفی)

2 3 روزه بازی میکنم 

آره بازی اعتیاد آوری هست 

وقتی به لول بالاتری برسی دیگه فسفر تموم میکنی :D

دلیل و جزئیات بخاطر یه سری از بالانس های بازیه

مثلا وقتی دیدن که اتک های هوایی زیاد شده و دیگه طرف با 10تا دراگون کل دهکده رو جمع میکنه و دیگه به دیوار کسی اهمیت نمیده اومدن اون بادبزن رو ارائه کردن

دوستان اشتباه لوپی بود منظور از دونات به اشتباه همون کلمه ی لوت بود

یعنی زمان قبل از اپدیت جدید به تنهال 9 لوت خوب نمیداد(لوت=هنگام زدن اتک بیشتر به کلن های فقیر برمیخوردی و پولدارها توی سرچ کمتر میومدن) و یهو بازی خیلی سخت تر از قبل میشد که حالا مشکل برطرف شده و به یاری خدا برای همه یهو سخت تر شده است :laughing: :laughing: :laughing:

از یه جایی به بعد دیگه انقدر سخت شده که برای هر اپدیت حداقل باید 3000000میلیون بدی که فکر نکنم بتونی هر چهارتا کارگر رو سر کار بزاری و اکثرا بیکار میشن تا وقتی که بتونی گلد و الکسیر زیادی جمع کنی تازه اونم اگر اتک نخوری و غارت نشی

لینک به دیدگاه

از یه جایی به بعد دیگه انقدر سخت شده که برای هر اپدیت حداقل باید 3000000میلیون بدی که فکر نکنم بتونی هر چهارتا کارگر رو سر کار بزاری و اکثرا بیکار میشن تا وقتی که بتونی گلد و الکسیر زیادی جمع کنی تازه اونم اگر اتک نخوری و غارت نشی

من 5تا بویلدر داشتم و روزانه حداقل 5 ساعت بازی میکردم و اپگریدها رفته بود 4 م به بالا .ولی نمیزاشتم کارگرا یک دقیقه بیشتر بیکار باشن :D 

تو تاون 9 هم کاپ بالا خیلی خوب بود.2400 به بالا 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان
دو روز پیش یه اکانت از ایسام خریدم پسوردشم عوض کردم ولی صاحب قبلیش هنوز از رو گوشی پاکش نکرده باهاش بازی میکنه جوابمم نمیده
راهی هست جیمیل بازی رو تغییر بدم دیگه رو اون جیمیل یا اگه نشد رو گوشیش بالا نیاد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

دو روز پیش یه اکانت از ایسام خریدم پسوردشم عوض کردم ولی صاحب قبلیش هنوز از رو گوشی پاکش نکرده باهاش بازی میکنه جوابمم نمیده

راهی هست جیمیل بازی رو تغییر بدم دیگه رو اون جیمیل یا اگه نشد رو گوشیش بالا نیاد ؟

وقتی پسوردش رو عوض کنی و پسورد ریکاوری رو تغییر بدی (مثه شماره تماس یا ایمیل برای ارساله کد یاد آوری) 

دیگه نمیتونه کانکت شه 

از خوده ایسام هم میشه پیگیری کرد فکر کنم (باید جواب بدن)

لینک به دیدگاه

تا وقتی یه بار بازی رو از رو گوشیش پاک نکنه کانکت میشه

هیچ راهی وجود ندارم نزارم کانکت بشه

ویرایش شده توسط Aventador J
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...