رفتن به مطلب

موضوع آزاد : کمک در شناخت بهترین برندهای مواد غذایی و خوراکی وارداتی

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود و تقدیم ادب خدمت تمام دوستان و عزیزان لیونی / امیدوارم سالم و سرحال باشین 

دوستان یه چند وقتی هست که تصمیم گرفتم با یکی از دوستان که تو کار فروش مواد غذایی وارداتی هست همکاری ( سرمایه ) کنم که میخوام 

اطلاعات مربوط به این معقوله و موضوع رو با تجربیات ارزشمند دیگران آمیخته کنم تا بتونیم بهترینهارو سفارش بدیم و تقدیم 

مشتریها کنیم تا لذت ببرند از انتخاب و خریدشون / البته لازم به ذکره که این دوست عزیز ما اطلاعات خوبی در مورد

این محصولات داره ولی خب بنده هم میخوام یه بررسی اجمالی کرده باشم تا اطلاعات و دانستنیهامو افزایش

بدم البته با کمک شما عزیزن 

20-coffee-art.jpg

خب بدون شک هر کدوم از شما عزیزان از هر کدوم از محصولات غذایی خارجی ( وارداتی ) از قبیل : 

نسکافه / قهوه / شکلات / پاستیل / کاکائو / کاپوچینو / کافی میت / , .....

البته هر یکی از این محصولات زیر گروهای خاص خودشونو دارن

مثلا خود شکلات حدود 15 الی 20 مدل محصول داره 

gift-sets.jpg

خب من هر یک از این محصولات رو مینویسم و از شما دوستان میخوام نظر شخصیتون در مورد بهترین برند اون محصولو بیان کنید 

پیشاپیش ازتون تشکر میکنم 

chocolates-439357.jpg

بهترین برند شکلات صبحانه که تجربش کردین ؟ 

بهترین برند قهوه که طعمش رو تجربه کردین ؟

بهترین برند نسکافه که ازش لذت بردین ؟

بهترین برند پودر کاکائو که عطر و طعمش مجذوبتون کرده ؟

بهترین برند پاستیل که هنور طعمش تو خاطرتون مونده ؟ 

بهترین برند کاپچینو که لحظات شیرینی رو با دوستانتون به جا گذاشته ؟ 

chocolates.jpg

دوستان توجه داشته باشین که مدنظر فقط و فقط برندهای خارجی هست که تجربه کردین و هنوز دوست دارین دوباره ازشون لذت ببرین 

nestle_200x200.jpg

participate-heart.gif

برندهای شناخته شده که تو این زمینه دارای قدمت و شهرت جهانی مباشند عبارتند از : 

NESTLE , KITKAT , NUTELLA ,HARIBO , SUSSLI , DR.OETKER , HYPE , MILKA , KLASSNO , BAVARIA

و چندین برند دیگه که میخوام خود شما اسمشونو ببرید 

friendslead-640x416.jpg

نوش جان ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا من فقط nestle خریدم استفاده کردم، خوب بوده... از این گذشته نی من کوش برم به جمع دوستان بپیوندم !  :big hug:

راستی بقیه برندهارو دیدم اما چون اهل شکلات نیستم خرید نکردم...  :D

.............

نسکافش رو من مصرف می کنم یجورایی معتادم... این 3 در1 رو هم گاهی دوستان میارن سوغاتی برا من میدونن من معتادم بجای اینکه ترکم بدن بیشتر تشویقم می کنن...!  :D

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا من فقط nestle خریدم استفاده کردم، خوب بوده... از این گذشته نی من کوش برم به جمع دوستان بپیوندم !  :big hug:

راستی بقیه برندهارو دیدم اما چون اهل شکلات نیستم خرید نکردم...  :D

سلام خدمت نیما جان عزیز 

بله nestle جزو برترینهاست و تو این شکی نیست / تو بازار اونقدر برندهای عجیب و غریب و تقلبی هست که نگو 

ولی نیما جان شما کدوم محصول nestle رو استفاده کردین ؟ 

دوستانی که در طهران هستند یا شهرهای دیگه اگر محلی رو میشناسید که اجناس وارداتی ( خوراکی ) و اصلی میفروشن زحمتی نیست شماره تماس 

یا اگر وب سایتی هست که در چنین زمینه ای فعالیت داره بهم لینکش رو بدن / مرسی 

لینک به دیدگاه

منم بدم نمیاد شکلات واقعی تجربه کنم از بس روغن هیدوژن با روغن پالم خوردم احساس روغن بودن میکنم  :(  :D

سایتی باشه برا خرید خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم بدم نمیاد شکلات واقعی تجربه کنم از بس روغن هیدوژن با روغن پالم خوردم احساس روغن بودن میکنم  :(  :D

سایتی باشه برا خرید خیلی خوبه

سلام خدمت نادر جان عزیز 

والا کاملا حق میدم به شما /اونقدر در حق این ملت نامردی کردن که نمیشه با هیچ قلمی نوشت 

چند وقت پیش که به یکی از فروشگاههای زنجیره ای معروف رفته بودم و در حال گشت زنی و خرید اقلام مورد نظر بودم 

که با صحنه ای جالب روبرو شدم که شکلات صبحانه nutella رو که برداشتم اصلا تابلو بود که کلا تقلبی هست و داخل ایران توسط 

یکی از شرکتهای معظم و دزد پر شده بود که واقعا تاسف خوردم که متاسفانه خیلی هم هستند و یکی دوتا نیستند از این اجناس که دارن سو استفاده میکنن

یعنی به اسم مواد وارداتی مرغوب مواد بی کیفیت و تقلبی به مردم قالب میکنن که متاسفانه مردم هم اکثرشون اطلاعی ندارن که چه خبره 

من خیلی به کشور ترکیه و کشورهای نزدیک ایران رفتم و اجناس رو کاملا میشناسم که متاسفانه تو ایران اجناس آشغال و نامرغوب رو با اسم

مواد مرغوب و با کیفیت ترکیه و ایتالیا و انگلستان میدن به خورد مردم .... واقعا جای تاسفه 

خیلی موارد هست که بنده میدونم ولی جای گفتنش اینجا نیست 

مرگ بر آمریکا ... همین !

لینک به دیدگاه

من خودم جالبه برام بدونم بهترین و خوشمزه ترین برنده پاستیل چه برندیه این برندایه خارجی که وارده ایران میشه مثله هاریبو اینا لامصب انقدر تو گمرک میمونه که کاه تو استبل نمیمونه  بعضی وقتا هم دیدم که  تو رباط کریم و اسلامشهرو اینا تاریخ ه دوباره روش میزنند متاصفانه 

ویرایش شده توسط mohamad2014
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم جالبه برام بدونم بهترین و خوشمزه ترین برنده پاستیل چه برندیه این برندایه خارجی که وارده ایران میشه مثله هاریبو اینا لامصب انقدر تو گمرک میمونه که کاه تو استبل نمیمونه  بعضی وقتا هم دیدم که  تو رباط کریم و اسلامشهرو اینا تاریخ ه دوباره روش میزنند متاصفانه 

بله دوست بزرگوارم به نکته دوم این معضلات اشاره کردین و کاملا درسته 

مسئولین این دیار خیلی دوست ندارن کالا و اجناس مرغوب وارد کشور بشه که نکنه کالاها و اجناس آشغال و بی کیفیت خودشون رو دستشون باد کنه 

متاسفانه مردم هیچ انتخابی تو این موارد ندارن و اونا قبلا انتخاب کردن که چیا بخرن و چیا نخرن ! 

لینک به دیدگاه

درمورد مواد وارداتی.(مثل پاستیل)

دوستانی که پیگیر این هستن که چیزی که میخورن حلال هست یا نه به این نکته توجه کنن.(موضوع برای 1 یا 2 سال پیش ولی گفتنش خالی از لطف نیست)

چند وقتی بود که ژلاتین خوکی وارد کشور میشد (به دیلیل ارزون تر بودن نسبت به ژلاتین گاوی) و بعضی از تولید کننده های }ژله ، پاستیل و پورد ژله} توی کشور خاسته یا ناخاسته از این ژلاتین استفاده کردن تا این که کندش در امد و وزارت بهداشت چنتا کارخونه رو بست. و گفت : از این به بعد پشت بسته بندی در اجزای تشکیل دهنده بزنید (ژلاتین حلال گاوی)  تا مشخص بشه چی هست.

در هر صورت تا جایی که میتونید سیع کنید پاستیل و ژله از مارک خارجی نخرید (توی کشور های اروپایی و آمریکایی 90% ژلاتین ها خوکی هست).   این کیلویی ها هم معلوم نیست چیه. پاستیل میخرید حتما به نشان "حلا" و پشت بسته بندی به " ژلاتین حلال گاوی " دقت کنید.

در آخر : لطفا بحث درست نکنید "کی گفته خوک بده ؟.  اصلا من دوست دارم خوک بخورم و....."

بنده فقط برای کسانی که به تعذیه حلال یا حروم اهمیت میدن گفتم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درمورد مواد وارداتی.(مثل پاستیل)

دوستانی که پیگیر این هستن که چیزی که میخورن حلال هست یا نه به این نکته توجه کنن.(موضوع برای 1 یا 2 سال پیش ولی گفتنش خالی از لطف نیست)

چند وقتی بود که ژلاتین خوکی وارد کشور میشد (به دیلیل ارزون تر بودن نسبت به ژلاتین گاوی) و بعضی از تولید کننده های }ژله ، پاستیل و پورد ژله} توی کشور خاسته یا ناخاسته از این ژلاتین استفاده کردن تا این که کندش در امد و وزارت بهداشت چنتا کارخونه رو بست. و گفت : از این به بعد پشت بسته بندی در اجزای تشکیل دهنده بزنید (ژلاتین حلال گاوی)  تا مشخص بشه چی هست.

در هر صورت تا جایی که میتونید سیع کنید پاستیل و ژله از مارک خارجی نخرید (توی کشور های اروپایی و آمریکایی 90% ژلاتین ها خوکی هست).   این کیلویی ها هم معلوم نیست چیه. پاستیل میخرید حتما به نشان "حلا" و پشت بسته بندی به " ژلاتین حلال گاوی " دقت کنید.

در آخر : لطفا بحث درست نکنید "کی گفته خوک بده ؟.  اصلا من دوست دارم خوک بخورم و....."

بنده فقط برای کسانی که به تعذیه حلال یا حروم اهمیت میدن گفتم.

درود 

والا حالا بعداز گذشتن از حلال و حرام / من بهتون قول میدم زدن یه نوشته که روش "حلال" یا "ژلاتین گاوی" قید شده باشه کار خیلی خیلی آسونیه مثل زدن تاریخ رو تاریخ قبلی

یا به فرض مثال بنویسه فلان چیز توش نیست ولی داخللش باشه !؟ شما که آزمایش نمیکنید ببینید راست میگن یا نه 

خیلی از تخلفات این چنینی هم تو کشور عزیز ما رایجه و کاملا عادی شده و هیچ کسم بررسی نمیکنه  

هر چی دلشون میخوار به خورد این ملت میدن از روغنهای آشغال گرفته تا اجناس نامرغوب که باعث انواع بیماریها و سرطان میشه 

پس 100 رحمت به این خارجیها که حداقل راستشو مینویسن نه اینکه گوشت الاغ رو به جای گوشت گاو بفروشن به ملت اونم تو رستوران ( کاملا واقعیت داره و تو این شهر اتفاق افتاده ! ) 

245.jpg

به فرض من اصلا به این برچسب اطمینان ندارم و متاسفانه کالاهایی دیدم به اعتبار این برچسب ازشون سو استفاده شده و

مردم فکر میکنن اگر این برچسب پشت هر محصولی باشه دیگه همه چی حله ! ولی تا نصصفه حله و نصفه دیگه نامعلوم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...