رفتن به مطلب

مسول نظارت بر قیمت CPU چه کسی است 4790 شده 1500!

Recommended Posts

واتقعا اشفته بازاری هست درمدت یک ماه قیمت CPU 400 الی 500 تومن میره روش بی حساب و کتاب 

نه قطعه ای هست که وزن داشته باشه و نه قطعه ای هست که تحریم شده باشه قیمت جهانیش هم تغییری نکرده 

4790K

BOX : $350.00
TRAY: $339.00

339 دولار رو ضرب در 3423 تومن بکنید میشه 1160 نه 1500 

یا اگر باکس باشه میشه 1190  نه دیگه 1500 یا بالاتر 

5820K

BOX : $396.00
TRAY: $389.00

قیمت باکسش میشه 1355 که تقریبا قیمت معقولی است

300 یا 400 تومن روی قطعه ای که 

هیچ هزینه حمل و نقلی نمیخوره واقعا دزدی است نه بی انصافی 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

بله! وضعیت اصلا خوب نیست. چاره ای نیست باید تحمل کرد.

راستی 4460 الان توی بازار چنده؟ اصلا پیدا میشه؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله! وضعیت اصلا خوب نیست. چاره ای نیست باید تحمل کرد.

راستی 4460 الان توی بازار چنده؟ اصلا پیدا میشه؟ 

آریا کامپیوتر زده 710 تومن

4790k هم 1530

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مسئول نظارت دقیقا همونیه که خودش CPU رو وارد کرده و الان داره به این قیمت میفروشه !!!  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

من اگه پول کافی داشتم میرفتم از دبی میخریدم به تعداد و با سود کم میفروختم ...متاسفانه مشکل خروجی هم واسم پیش اومده وگرنه این کار رو میکردم ...

لینک به دیدگاه

بابا پردازنده اصلا کلا یه باند مافیای بزرگه ...هرچی میخوان قیمتشو میبرن بالا ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا پردازنده اصلا کلا یه باند مافیای بزرگه ...هرچی میخوان قیمتشو میبرن بالا ...

درود

متاسفانه همه چیز دچار این مشکل هست و هیشکی کاری نمی کنه... واقعا نظارت و رعایت حقوق مردم از خط فقر هم رد کرده ... بگذریم...  *dry#

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه همه چیز دچار این مشکل هست و هیشکی کاری نمی کنه... واقعا نظارت و رعایت حقوق مردم از خط فقر هم رد کرده ... بگذریم...  *dry#

این که تو کشورمون یه امر فوق العاده طبیعیه ... :D :D :D  زیاد خودشو درگیر نکن ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست بزرگوارم همه جوره دارن در حق این ملت صبور ! جفا میکنن اینا که چیزی نیست ! 

مشکل ماها اینه که هیچ وقت نمیخوایم دست به کار بشیم و مثلا یه اعتراضی چیزی بکنیم 

من خودم عاشق اعتراض و سروصدا کردن هستم ولی یک دست صدا نداره و زودم خاموش میشه 

امضا بنده رو بخونید 

لینک به دیدگاه

دوستان همه خسته ایم واین بحثا حرف دل همه ماست .

االانه که تاپیک قفل شه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از قدیم گفتن حرف راست رو از یه جیگر بشنو ... :D :D :D  به خدا من پایه م ... بیاین پولامونو بزاریم رو هم یه تانکر TNTبخریم و این کشور رو بفرستیم رو هوا ....

خدایی داره کم کم میزنه به سرم که از کشور برم بیرون ... ~x( ~x( ~x( البته باید دوسال صبر کنم برم سربازی :crying: :crying: :crying: :crying:

شما لطف دارین مهدی جان  

اگر بگم هستم شاید باورت نشه ولی هستم / اگر یادت باشه و دیده باشی تایپیکی در مورد شکایت از مخابرات زده بودم 

خب من اونقدر به این مسئولین مخابرات این شهر فش و ناسزا گفتم اونقدر رفتمو و سروصدا کردم تا آخر سر اومدن هم پورتمونو عوض کردن و هم 

کافو برگردان نوری رو هم انجام دادن  /  این مردمم باید یواش یواش دست به کار بشن و استارت رو بزنن و از هیچی نترسن چون ترس خودش عامل بازدارنده هست 

من حاضرم جونم بره تا یه تعداد تو آرامش زندگی کنن و هیچ دغدغه ای نداشته باشن 

شما نباید جایی برین ؟ اونا باید از این مملکت برن بیرون ( امیدوارم منظورمو فهمیده باشی مهدی جان )

به امید روزای بهتر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مجبور که نیستین.... نخرین تا خودشون مجبور بشن بیارن پایین

مشکل همینجاست که متاسفانه طاقت نمیاریم و میخریم و اونا هم به ریشمون میخندن ... به هیمن راحتی 

وگرنه این راهکار بهترین راه چارست ولی ....

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

ببخشید این جا میپرسم ولی فرق سی پی یو BOX و TRAY توی چی هست که اولی گرون تر هست؟

لینک به دیدگاه

ببخشید این جا میپرسم ولی فرق سی پی یو BOX و TRAY توی چی هست که اولی گرون تر هست؟

box یعنی اکبند هستش و تری tray یعنی دست دوم

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این نفت عربها چه ربطی به دلار ایران داره که دلار 3000 تومانی یک دفعه میشه 3500 :-? :-? :-? :-?  هیچ وقت تو کشور ما چیزی ارزون نمیشه :( :( 

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

شما لطف دارین مهدی جان  

اگر بگم هستم شاید باورت نشه ولی هستم / اگر یادت باشه و دیده باشی تایپیکی در مورد شکایت از مخابرات زده بودم 

خب من اونقدر به این مسئولین مخابرات این شهر فش و ناسزا گفتم اونقدر رفتمو و سروصدا کردم تا آخر سر اومدن هم پورتمونو عوض کردن و هم 

کافو برگردان نوری رو هم انجام دادن  /  این مردمم باید یواش یواش دست به کار بشن و استارت رو بزنن و از هیچی نترسن چون ترس خودش عامل بازدارنده هست 

من حاضرم جونم بره تا یه تعداد تو آرامش زندگی کنن و هیچ دغدغه ای نداشته باشن 

شما نباید جایی برین ؟ اونا باید از این مملکت برن بیرون ( امیدوارم منظورمو فهمیده باشی مهدی جان )

به امید روزای بهتر 

بله کاملا گرفتم جیگر ...5 سال از عمرمو با یه قشری ازینا گذروندم و زحمت کشیدم آخرش واسه کارت **** واسه کم کردن خدمت دارن منو چند ماه دور خودشون میگردونن ...ایشالا که همینی که گفتی بشه ...

من متولد دی هستم ...همونطور که میدونی دیماهیا کمی لجبازن ... ولی من دوزم بیشتره ...واسه هیچی به کسی تا حالا التماس نکردم ...یه بار درخواستمو مطرح میکنم اگه اجرا بشه که هیچی ممنونشون میشم ولی اگه دیدم میخواد منتی سرم گذاشته بشه ...از سر لجبازی دست به هر کاری میزنم ولی دیگه درخواستمو مطرح نمیکنم ...امیدوارم که کسانیکه نوجوانن وارد این مقوله ها نشن و عمرشونو به باد ندن ...

لینک به دیدگاه

من 2 سال سی پی یو نخریدم بلکه ارزون بشه شاید باورتون نشه اما خوب برعکس 100 ضرر کردم  :(  :laughing:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این نفت عربها چه ربطی به دلار ایران داره که دلار 3000 تومانی یک دفعه میشه 3500 :-? :-? :-? :-?  هیچ وقت تو کشور ما چیزی ارزون نمیشی :( :( 

=)) =)) =)) =)) =))  عزیزم ربط داره دیگه ...هر چی که بشه ازش به عنوان بهانه ای برای گرونی استفاده کرد به هم ربط داره ... *dry# *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

مشکل همینجاست که متاسفانه طاقت نمیاریم و میخریم و اونا هم به ریشمون میخندن ... به هیمن راحتی 

وگرنه این راهکار بهترین راه چارست ولی ....

شرمنده جیگر ...مثبتام تموم شده ...

کاش میشد ... یه عده ***** میان و گند میزنن به استراتژی ما و میرن میخرن ...واقعا که ... ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 2 سال سی پی یو نخریدم بلکه ارزون بشه شاید باورتون نشه اما خوب برعکس 100 ضرر کردم  :(  :laughing:

درود خدمت نادر جان

تو اینجا هیچ چیزی ارزون نمیشه و نبوده و نخواهدم شد اگرم بشه بی دلیل نیست  ( من دست و پامو ضامن گرو میزارم پیش شما ) 

این روزا باید در لحظه زندگی کنی و آینده رو به فراموشی بسپاری چون تو این دیار از آرزو و آینده خبری نیست  ( تو اینجا که اینجوریه ) 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

وقتی رقابت نباشه وارد کننده خودشه که قیمت رو تعیین میکنه نه بازار.

شما برو ماشینی که توی ایران نیست مثلا فراری رو یکی بیار اینجا 8 برابر قیمت بذار. هم گرون داری میدی هم ملت میخرن ازت چون کس دیگه ای نیست که ارزون تر بده. برای همین هر قیمتی دلت بخواد میدی چون فروشنده ی اول و آخر خودتی.

لینک به دیدگاه

~x( ~x( ~x(  چرا مثبتام محدوده ...

کاملا درست میگی ... ولی خب چیزایی که مافیا دارن رو هیچ جوره نمیتونی وارد کنی چون میزننت زمین ...من به شخصه دیدم ... :-t :-t :-t

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...