رفتن به مطلب

مسول نظارت بر قیمت CPU چه کسی است 4790 شده 1500!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از دوستام 10 بسته رم خرید اورد  فروخت روی اون 10 عدد رم 2 میلیون تومن سود کرد  :D

لینک به دیدگاه

خوشبختانه مادربرد و رم و درایو های ذخیره سازی و ... هنوز دست مافیای خاصی مثل مافیای پردازنده ها نیوفتاده ... :D :D

لینک به دیدگاه

پس به گمانم کسی دیروز خوشحال نبود.

نه بابا ...توچه فکری هستی ...دیروز به خاطر اعلام وجود و تعصب به خاک کشور در مقابل دیگران رفتن نه  به خاطر بعضیا ...

یکی از دوستام 10 بسته رم خرید اورد  فروخت روی اون 10 عدد رم 2 میلیون تومن سود کرد  :D

بله خب میگم که اینا رو میشه خوب به عنوان فروشنده ازش سود برد ولی خریدار این وسط چی میشه ؟؟؟ ما موضوعمون خریداره ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس به گمانم کسی دیروز خوشحال نبود.

مطمئن باشین که اگرم خوشحال بوده از روی زور و مجبوری بوده برای حفظ شغل یا جونش یا زندگی یا ... 

برخی هم فقط و فقط به خاطر وطن و خاک سرزمینشون رفتند نه چیزی بیشتر و نه کمتر

دوستان عزیز فقط سعی کنید بحث رو 30 یا 30 نکنید / داریم دو سه کلمه دردو دل میکنیم و بس

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

CPU در حالت Tray بدون فن می باشد و در حالت Box فن را نیز همراه خود دارد.

و هیچ فرقی هم از نظر کارایی با هم ندارن و هر دو از یک کیفیت برخوردارن 

واردات cpu بارها هم گفته شده در انحصار چند وارد کننده وابسته به یکی از نهادهای نظامی است که این شرکتهای وارد

کننده فقط یک پوشش هستند برای معاملاتشون .

اگر بشه از طریق دوبی وارد کرد به تعداد بالا میتونه این قیمتهای غیر منصفانه رو بشکنه ولی درد همین جاست که 

همونی که واسطه خرید هست .همون میفروشتت و اینور بار رو باجاش همون نهاد صاحب میشه 

لینک به دیدگاه

CPU در حالت Tray بدون فن می باشد و در حالت Box فن را نیز همراه خود دارد.

و هیچ فرقی هم از نظر کارایی با هم ندارن و هر دو از یک کیفیت برخوردارن 

واردات cpu بارها هم گفته شده در انحصار چند وارد کننده وابسته به یکی از نهادهای نظامی است که این شرکتهای وارد

کننده فقط یک پوشش هستند برای معاملاتشون .

اگر بشه از طریق دوبی وارد کرد به تعداد بالا میتونه این قیمتهای غیر منصفانه رو بشکنه ولی درد همین جاست که 

همونی که واسطه خرید هست .همون میفروشتت و اینور بار رو باجاش همون نهاد صاحب میشه 

میگم دیگه ...مافیا ... باید بعد از خرید ...واسطه رو بکشیم تا خبر نده ... :devilish: :devilish: :devilish: :devilish: :devilish: :smug: :smug: :smug: :smug:

لینک به دیدگاه

cpu 4150 همین الان از لیون بخرید و صبح بفروشید روی هر کدوم 30 تومن سود میکنید با همین قیمتی که توی فروشگاه زده 

با قیمت روز دلار میشه 400 تومن بدون سود دلال و واسطه و باربری لیون زده 397 تومن 

لینک به دیدگاه

مشکل همینجاست که متاسفانه طاقت نمیاریم و میخریم و اونا هم به ریشمون میخندن ... به هیمن راحتی 

وگرنه این راهکار بهترین راه چارست ولی ....

بله جدا یه وقتایی مجبور میشیم

من سیستمو رد کردم (مشتری برام جور شد) و وقتی اومدم سفارش بدم بم گفتن گرون شده نخر(کسی که قبلا پیشش کار میکردم خیلی دوستم داره اسرار کرد نخرم @};- )

گفتم اقای یار احمدی  سیستم ندارم نمیتونم

خلاصه 1410 سفارش دادم

وقتی سیستم رو بستم اومدم لیون اولین چیزی که دیدم این بود که اعلامیه زدن بودن فعلا برا خرید 4790k صبر کنید ارزون میشه :laughing: (اینو جناب یار احمدی هم بم گفت)

ولی برا کارم مجبور بودم  و برا چیزی که تموم شده نارحت نیستم حداقلش بعد کار میام باش لیون کنار بچول باش حالو حولی در میکنیم

یه جورایی مجبور شدم

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

3220 رو زده 181 تومن با دولار امروز شده 218 هزار تومان  بدون دلالی و واسطه و باربری 

فکر کنم قیمتهای لیون بروز نیست 

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر من اکثر مشکلات ما سیاسی و بعدش اجتماعی هست. پس اگه بخوایم بحث کنیم ناچارا به اون سمت میره و در بهترین حالت به طور غیر مستقیم بهش اشاره میشه. اینجا که نمیشه بخاطر قوانین فروم ولی تو شبکه های اجتماعی زیاد بحث میشه . وقتی کلیات بحثا رو ارزیابی می کنم سیاسی و اجتماعی هست. این نظر بنده هست. کلا کشور عزیزمون از پایه مشکل داره و نمیشه بدون حل مشکلات پایه یه راه حل بلند مدت پیشنهاد داد. بگذریم وقتی بعضی کامنتا رو می خونم کمی امیدوار میشم. ببینیم چی میشه گرچه چشمم آب نمیخوره. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

بارها اعلام شده از ارسال پستهای حاوی مطالب س ی ا س ی و مواردی که برای سایت و فروم مشکل ایجاد میکنه پرهیز کنید ولی باز هم متاسفانه عده ای از کاربران رعایت نمیکنند و کلا تو یک فاز دیگه هستند.این تاپیک قفل میشه و کاربرانی که رعایت نکردید مورد بعدی که تکرار بشه بدون هیچ تذکر واخطاری از دسترسی به فروم محروم خواهید شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...