رفتن به مطلب

لطفا کمک کنید: سیستم فوق خرفه ای با سرعت پایین

Mehrani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من سیستم خیلی قوی امروز اسمبل کردم ولی ....

CPU: Corei 7 930

Main: Asus P6T Delux V2

Ram: Crusial 6 GB Triple Channel

Hdd: 1 Tb Western 64 MB

Power: 850 w Seasonic

Vga:5770 Asus

ولی سرعتش خیلی کمه. با نرم افزار Cpuz چند تا عکس گرفتم.

اساتید لطفا راهنماییم کنید.

ممنونم

Z3YsLF1271359624.jpg

HXTREF1271359705.jpg

u25jue1271359742.jpg

qpwICc1271359776.jpg

لینک به دیدگاه

درکت می کنم

خیلی زور داره آدم پول cpu i7 سری 900 و مادربورد X58 بده ولی سرعتش اونی نباشه که تبلیغات می کنن

به نظر من i7 فقط در بازی ها خوب ظاهر میشن و به درد کارهای غیر از بازی نمی خورن و واقعا مزخرف ظاهر می شن

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

ببخشید شما چند عکس از CPUZ گرفتسن بعد میگید سرعت کمه؟

با CPUZ که چیزی ثابت نمیشه این که برنامه تست نیست؟

منظور تون رو دقیقن از کندی میشه بگید؟

فقط در مورد عکس از قسمت memory یه توضیحی بدم.

تایمینگ اصلی مموری های شما رو دقیقن نمیدنم ولی از اونجا که مموری کنترلر پردازنده های i7 1366 از 1066 بیشتر نمیشناسن لذا فرکانس رم روی 1066 و تایمینگ 8-8-8-19 به صورت دیفیالت هست. که اگه بخاین بهش تایمینگ جدید بدید باید XMP رو از بایوس فعال کنید.

برای تست از این برنامه ها(سه مورد ذکر میکنم برای مثال)استفاده کنید اگر امتیاز های مربوط به cpu پایین بود دوستان میگن و راهنمایی تون میکنن

Super Pi

3D Mark

WPrime

لینک به دیدگاه

در کل سرعتش خیلی کمه.

حتی Yahoo که میخواستم نصب کنم حدودا 2 - 3 دقیقه طول کشید.

نصب Office هم تقریبا 15 دقیقه طول کشید.

مدل دقیق رمم اینه:

Crucial Ballistix 3*2 gb 1600 CL8

لینک به دیدگاه

اول اینکه ویندوز شما XP هست و اصلا بدرد این سیستم نمیخوره.حتما Se7en رو نصب کنید که از آخرین تکنولوژی های بکار رفته در قطعات استفاده کنه.با XP کلی از امکانات سخت افزاری بلا استفاده میشه.

ثانیا اینکه شما 6 گیگ رم داری. اگر یه عکس از قسمت Performance تسک منیجر TasK Manager بذاری و خودت ببینی ویندوز شما چون بر مبنای پلتفرم 32 بیتی هست بیشتر از 3 گیگ رم رو نمیشناسه.و نمیتونه ازش استفاده کنه.پس باز هم میگم که از Windows Se7en 64 بیتی استفاده کنید.

ثالثا بایوس سیستم شما آپدیت نیست(متاسفانه چیزی که در بین کاربرای ایرانی جا نیوفتاده همین بایوس آپدیت هست که حلال خیلی از مشکلات سیستم هست.)شما جدید ترین بایوس رو از لینک زیر دانلود کنید.که اتفاقا در ورژن های بعدی بایوس مشکلاتی با CPU های جدید بوده حل شده و Stability سیستم بیشتر شده.

اینجا رو کلیک کنید!!!!!!!!!!!

به نظر من کاهش سرعت سیستم شما تا 95 درصد به همین مواردی که ذکر کردم برمیگرده.تست کنید و خبرش رو بدید.

لینک به دیدگاه

نتایج تست PCMark

68367797784448282404.jpg

57662336811480413369.jpg

35647538205400929922.jpg

81358508295662695304.jpg

98531298832465271592.jpg

87605276503866699482.jpg

با توجه به این عکسها مشکل سرعت به نظر شما از چیه؟

لینک به دیدگاه

دوستان مشکلم با تعویض هارد برطرف شد.

ممنونم بابت وقتی که گذاشتین و منو راهنمایی کردن.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان مشکلم با تعویض هارد برطرف شد.

ممنونم بابت وقتی که گذاشتین و منو راهنمایی کردن.

مارک هارد قبلیت چی بود و الان چی گرفتی؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سيستم

فنوم555+مين گيگا+ رم اپوجي +هارد هم سيگيت ولي از اتلون 64 پنجهزار كم مياره و سرعتش درويندوزxp سرويس پك 3 خيلي كنده

سيستم كند داره و يك دفعه سرعت سر به آسمون ميزاره ولي قبلش دو تا چايي ميخوره؟؟؟!@};- I%20Do%20not%20Know.gifدوستان كمك فوري چون امروز و فردا اگه جواب نده مجبورم يك سيستم ديگه ببندم:-? احتمال خودم اونه كه ازسي پي يوباشه چون بالا بستم

هنوز7 تست نكردم

ویرایش شده توسط E_SATA
لینک به دیدگاه

سيستم

فنوم555+مين گيگا+ رم اپوجي +هارد هم سيگيت ولي از اتلون 64 پنجهزار كم مياره و سرعتش درويندوزxp سرويس پك 3 خيلي كنده

سيستم كند داره و يك دفعه سرعت سر به آسمون ميزاره ولي قبلش دو تا چايي ميخوره؟؟؟!@};- I%20Do%20not%20Know.gifدوستان كمك فوري چون امروز و فردا اگه جواب نده مجبورم يك سيستم ديگه ببندم:-? احتمال خودم اونه كه ازسي پي يوباشه چون بالا بستم

هنوز7 تست نكردم

درود

منظورتون از کند بودن دقیقا چی هست ؟

لینک به دیدگاه

<br /><b><br /

>درود<br /><br />منظورتون از کند بودن دقیقا چی هست ؟ </b><br />

<br /><br /><br />

سلام به همه دوستان ودوست خودم اقای MR PC من هم سیستمم همین مشکل رو داشت فنوم 1090T مین ایسوس ورو پاتریوت باراهنمایی دوستان فهمیدم مشکل از کجاست مربوط بهتکنولوزی QOOL&QUIT یا همون سرد وخاموش میشه زمانی که شما از سیستم کارزیادی نمیکشیدباپایین اوردن فرکانس سی پی یو باعث صرفه جویی تو مصرف انرزی میشه شاید از شما هم همینجوریه از توی بایوس هم غیر فعال میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...