رفتن به مطلب

خرید مادربورد ۱۱۵۵ و کیس حرفه ای

Recommended Posts

درود بر دوستان
این موضوع برای خرید هست و تا حدی هم مشاوره. اگر از دیدگاه مدیران مشکلی نباشه.
برد ۱۵۵ نیاز دارم. z77, z68 باشه بهتره.
اولویتها گارانتی دار بودن برد ، داشتن متعلقات و پایداری برای ساعتهای طولانی کار، داشتن ۴ شکاف رم و دست کم دو عدد ساتا۳،نیز ۱۹ پین برای یو اس بی ۳ جلو هست. اگر از نسل سوم گرافیک هم پشتیبانی کنه چه بهتر.
برای یک رایانه دیگر هم کیس نیاز دارم.  تا الان با توجه به محدودیت بودجه گزینه ای بهتر از گرین اکس۴ و زیگماتک اساسین نیافته ام. از بررسیهایی که درباره ی اساسین نوشته اند استنباطم این هست که بدنه اش خوب ساخته نشده و چفت و بسط مناسبی نداره و به ساکتی اکس۷ نیست. اکس ۴ رو با کمی دستکاری میشه جای هارد بش افزود. اگر کیس بهتر با امکانات مشابه اکس۷ و جای هارد بیشتر داشته باشید خریدار ام.
اولویتها: ظاهر ساده و سالم، بدنه ی محکم و جادار و امکان تهویه مناسب مانند کولر مستر cosmos se و cm 690iii پنجره دار. کیسهایی که برجستگی و فرو رفتگی زیاد دارن و مثل تانک سنباده نخورده هستن رو دوست ندارم.
منت پذیر
بهمنیان

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام

P8P67 DELUXE دارم

سپاس دوست عزیز

یک نکته رو درباره ی نسل سه گرافیک فراموش کردم و مطلب رو باز ویراستم.

اگر گزینه ی بهتری نبود درباره اش گپ خواهیم زد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لزومی نداره حتما 4770 بردارید شما میتونید بجاش 4690 بخرید که صرف اقتصادی بیشتری داره با توجه به این که 1150 هست و اختلاف انچنانی با پردازنده شما نداره

http://www.cpu-world.com/Compare/504/Intel_Core_i5_i5-4690_vs_Intel_Core_i7_i7-2700K.html

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-2700K-vs-Intel-Core-i5-4690

البته این مقایسه ها مربوط به سری k هست اگه اشتباه نکنم پردازنده شما معمولیه

لینک به دیدگاه

۲۷۰۰ک دارم. تو پردازش همزمان عالیه. اگر برد خوب پیدا کنم دلیلی نداره با زیان بفروشم.

تا این لحظه هیچ قطعه سخت افزاری ای رو که کارش رو درست انجام می داده نفروختم.

برد زد ۹۷ رو هم می گذارم با دلوکس عوض می کنم و سر فرصت پردازنده براش می خرم. الان اولویت با راه انداختن سیستم هست. فکر می کنی b75 یا h77 از پس ۲۷۰۰ک بر بیاد؟ از این دو مدل نو گیر می آد.

سپاس از توجهت رفیق.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

بروز رسانی

کیس کولر مستر و برد ۱۱۵۵

لینک به دیدگاه

کيس گرين x5 fation قيمت 210 تميز و با کارتن

خواستي پ خ کن

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

ترجیحم اینه که کیس به مکعب مستطیل نزدیک‌ باشه. به دلایل ذوقی و نیز جایی که کیس باید قرار بگیره. 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...