رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت DeepCool فن جدید 14 سانتیمتری GF140 را با تاکید بر کارکرد بی صدا وارد بازار می کند. این فن با فریم هشت ضلعی مجهز به سیلیکن های ضد صدا در لبه های خود است.

oxa57g1htiu5n7dv360.jpg

موتور با بلبرینگ مایع FDB، پروانه ی جدا شونده و قابلیت کنترل چرخش فن با کانکتور PWM از دیگر خصوصیات این فن جدید است.

4rumfzc9vuj9up2ko14.jpg

سرعت گردش این فن بین 700 تا 1200 دور در دقیقه می باشد و می تواند در نهایت چرخش خود 71.8CFM هوا را بدمد.

ko1zvs5x3af3yrjipghk.jpg

نویز خروجی این فن بین 17.6 تا 26.7dBA گزارش شده است.

منبع: Techpowerup

لینک به دیدگاه

من چند تا دیپکول استفاده کردم و هدایت گردش هواشون خوب نیست و پخش و پلاس

او ترمالرایت 143 که تا 2500 دور میگیره رو خیلی دوست دارم امتحان کنم. 120 سانتیشو رو CPU دارم و گردش هوا متمرکزه

ویرایش شده توسط majd
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام.

سوالی داشتم که هر چقدر دنبال عکسش گشتم چیز درستی پیدا نکردم اما یه چیزی هست تو مایه های عکس زیر.

یادتون هست روی کیس های قدیمی روی درش یه قطعه پلاستیکی برای انتقال هوا مستقیم به روی CPU نصب میکردن؟

حالا من دنبال یه همچن چیزی هستم تا روی فن کف کیسم نصبش کنم تا هوایی که به داخل میدمه مستقیم به سمت کارت بره.

البته از اونجایی که فن کف 12سانتی هست کمی کار رو سخت کرده ، حالا نظر شما چیه؟آیا آمادش رو میشه گیر اورد؟یا روش دیگه ای پیشنهاد میدین؟

http://www.ir.all.biz/img/ir/catalog/17916.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام.

سوالی داشتم که هر چقدر دنبال عکسش گشتم چیز درستی پیدا نکردم اما یه چیزی هست تو مایه های عکس زیر.

یادتون هست روی کیس های قدیمی روی درش یه قطعه پلاستیکی برای انتقال هوا مستقیم به روی CPU نصب میکردن؟

حالا من دنبال یه همچن چیزی هستم تا روی فن کف کیسم نصبش کنم تا هوایی که به داخل میدمه مستقیم به سمت کارت بره.

البته از اونجایی که فن کف 12سانتی هست کمی کار رو سخت کرده ، حالا نظر شما چیه؟آیا آمادش رو میشه گیر اورد؟یا روش دیگه ای پیشنهاد میدین؟

آماده بعیده پیدا بشه

از لوله پلیکا استفاده کنید و با حرارت دادن شکلش بدهید

یا از این لوله بخاری های آلومینوم که بیشتر برای پکیج استفاده میشه و حالت فنری داره استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چند تا دیپکول استفاده کردم و هدایت گردش هواشون خوب نیست و پخش و پلاس

او ترمالتیک 143 که تا 2500 دور میگیره رو خیلی دوست دارم امتحان کنم. 120 سانتیشو رو CPU دارم و گردش هوا متمرکزه

دیپ کول ها چون اکثرا فن کیس هستن به این صورت هست.

معمولا فن هایی که روی کولر پردازنده بسته میشن دمندگی متمرکزی دارند.

اون فنی هم که بهش اشاره کردید ترمال رایت هست. @};- 

دوستان سلام.

جناب من دارم از اینا فقط باید بگردم پیدا کنم براتون ...

لینک به دیدگاه

مرسی درستش کردم بس که این پاور ترمالتیک که فروختمش جدیداً جلو چشم بود

آخه یه شاخصی تو تست فن ها هست الان یادم نیست ولی همین موضوع مورد بحثه که هدایت هواش به چه صورته. اون مدل 143 بسیار متمرکز بود 

پیدا کردم میزارمش

اسم شاخص Static Pressure که برای اون مدل دیپ کول اینه

8of6e2t0ppwoj9oujcaj_thumb.jpg

ویرایش شده توسط majd
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب من دارم از اینا فقط باید بگردم پیدا کنم براتون ...

ممنون میشم اگه پیداش کردین اطلاع بدین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...