رفتن به مطلب

دزدی از قالب و طرح لیون کامپیوتر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

امروز متوجه شدم که شخصی به نام مسعود پرهیزکار از ایلام با شماره تلفنهای 09355170244 , 09371804509 از قالب و طرح لیون دزدی کرده و برای سایت خودشون به نام www.shadicomputer.com استفاده کرده اند که توسط دوستان در سروری که بوده بن شده .

در کل همه جور دزدی در ایران صورت میگیره ولی اینجوری خیلی خیلی تابلو هستش . شما وقتی از زحمات یک سایت دزدی میکنید . ایا مطمئنید که از مشتری که وارد مغازتون میشه دزدی نمیکنید ؟ من به همه قول میدم که از مشتری هم دزدی میکنن بدون اینکه مشتری متوجه بشه .

بگذارید کنار این کار و و صداقت رو یاد بگیرید یا حداقل یه ذره خلاقیت از خودتون نشون بدید .

دوست عزیز مطمئن باشید که اینجوری که شما فکر میکند ایران بی درو پیکر نیست و اونقدر ادم دارم که به راحتی بر روی هر سروری بگذارید سایت شما رو بن و برای خودتون دردسر درست کنم . دوست عزیز اگر میخوای میتونم مطمئنت کنم و فقط یک بار امتحان کن .

لینک به دیدگاه

واقعا نمیشه رو اینطور آدمها اسمی گذاشت.به قدری این کار قبیح و زشت هست که زبان از بیانش قاصره.

عکسی که گوگل از کش این سایت داشته رو ببینید براتون ضمیمه میکنم.

به انتهای عکس دقت کنید که حتی آدرس مکان رو عوض نکرده و آدرس دفتر شرکت لیون کامپیوتر سر جای خودش هست.

post-5688-127149359778_thumb.jpg

واقعا متاسفم برای چنین آدمهایی.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://shadicomputer.com/

Not Found

The requested URL / was not found on this server

Oh%20Go%20On.gif

جقدر سريع بن شدن.

کافی هست شماره موبایلش رو Google کنید تا متوجه بشید طرف چیکارست.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

http://shadicomputer.com/

Not Found

The requested URL / was not found on this server

Oh%20Go%20On.gif

جقدر سريع بن شدن.

کافی هست شماره موبایلش رو Google کنید تا متوجه بشید طرف چیکارست.

در کل قوانین در این زمینه یه مقدار ناقصه در ایران ولی همیشه در همین نقص یه سری قوانین هستش که اگر همه بدونن اونوقته که دیگه از این کارها یا کارهای مشابه نمیکنن . و اگر میخواید به این قوانین دست پیدا کنید راحته تلاش کنید متوجه میشید

لینک به دیدگاه

اینطور که معلومه زیادم تو این کار هست.

نمونش:

لینک شما

لینک شما

شماره تلفتش رو تو گوگل بزنید میبینید که چند صفحه میاره.

لینک به دیدگاه

ایول اون بن را حال کردم. :)

البته تو کشوری که بیشتر دستاوردهای علمیش کپی برداری و مهندسی معکوسه کپی طرح سایت که چیزی نیست فقط مثل ... :) توهم زده که اینجا هم مثل جامعه جهانی بیصاحبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...