رفتن به مطلب

مشکل ریست شدن دانلود از استیم+خرابی اعصاب

mad4tex
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

استیم برای دانلود مثل یه سرطان اعصابه :D

الان دوتا رو تا 4.6گیگ از 6.5 گیگ دانلود کردم بعد 10ساعت دانلود اینترنت قطع و دوباره وصل شد و دانلود ریست شد و چیزی از اعصاب برای من نموند اونایی که از استیم دانلود میکنن حال بنده رو میفهمن :(

اخرش نتونستیم از استیم دوتا دو رو دانلود کنیم 4بار دوتا دو رو دانلود بعد تا 80درصد یا 90درصد یا 40درصد پر میشه و دوباره میره از اول و این همه وقت و هزینه ای که صرف شده به خاطر هیچ و پوچ خاکستر میشه میره ! یه بازی ساده هم نمیشه از استیم دانلود کرد اصلا قابل اعتماد نیست قطعی که همیشه هست و نمیشه بهانه کرد. میرم اب نبات بخورم حالم خوب بشه :D دیگه جرات ندارم از استیم دانلود کنم *dry#

یه راه دیگه برای دانلود از استیم میخوام؟ دوستان کمک کنید مشکل خیلی ها هم هست

لینک به دیدگاه

درود

طولانی بود گفتم اینجا بگم :D

راحت ترین راهی که برای افرادی که نت خوب ندارن توصیه میشه استفاده از بک آپ بازیه، حالا یا از دوستی رفیقی چیزی بگیرید بک آپ رو یا از سایت های بازی بخرید ! یا سرچ کنید سایت هایی هستن که بک آپ بازی هارو میفروشن ...

بک آپ استیم هم، وقتی شما بازیی رو نصب دارید، از منوی steam و گزینه Backup and restor Games میتونید از بازی بک آپ بگیرید یا بازی رو ریسور کنید. کافیه بک آپ رو بخرید و از این طریق ریستور کنید.

راه دوم :

اگه فایل های بازی رو داشته باشید، مثلاً همین دیسک های نصب که تو بازار میشه خرید. باز هم میشه از این طریق ریستور کرد. به این ترتیب که اول باید بازی رو تو یه پوشه مشخص نصب کنید، بعد یه فولدر تو محل بازی های استیم (به اسم steam Library که به صورت پیش فرض تو پوشه ی استیم تو program files هست) به اشم بازی مورد نظر بسازید.

مصلاً اگه بازی ocd رو می خواید از این ظریق نصب کنید، تو این آدرس : C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common پوشه ایی رو به اسم بازی (که این اسم دقیقاً مهمه چی باشه، یعنی باید دقیقاً همون اسمی باشه که استیم در نظر گرفته، که خب یا باید بدونید اسم دقیق رو یا با سرچ اسم رو بدست بایرید.)

بعد از ساختن فولدر، فایل های بازی رو که نصب کرده بودید تو این فولدر کپی کنید (یا انتقال بدید)

بعد تو استیم install زده، استیم فایل های بازی رو شناسایی میکنه و سپس بازی اضافه میشه به لیست دانلود. گاهی مواقع از همون اول فایل ها کاملاً شناسایی شدن و فقط استیم آپدیت جدید رو دانلود میکنه. در صورتی که فایل ها شناخته نشده بودن، مافیه یک بار دانلود رو pause و دوباره ادامه بدید تا فایل ها شناسایی بشن. که خب از اونجایی که معمولاً گیم های تو بازار آپدیت نیستن، معمولاً چند مگی برای دانلود باقی میمونه.

این روش رو میهش با دانلود فایل ها از اینترنت هم با idm اجرا کرد. کافیه فایل های بازی رو دانلود کنید (که بیشتر تو تورنت گیر میاد و معمولاً آپدیت تر هم هستن) و از این روش به استیم اضافه کنید.

چیزی که مهمه، اسم فولدری هست که می سازید. اگه اسم یکی نباشه استیم فایل ها نخواهد شناخت ! و هم چنین به محض اینکه دانلود شروع شد و فایل ها شناخته نشده بودن، دانلود رو متوقف و دوباره ادامه بدید تا فایل ها شناسایی شن ...

لینک به دیدگاه

دلیلش اینه که چون این بازی اپدیت زود به زود میده واسه همین هم دانلودش خیلی مشکله . کاملا درکت میکنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...