رفتن به مطلب

بالاترین سرعت سرویس نامحدود مال چه سرویس دهنده ای است

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه عزیزان

سوال مشخصه

میخواستم بدونم که سرعت واقعی سرویس نامحدود کدام شرکت بالاترین سرعت رو داره؟؟ (سرعتی که واقعا با همون فایل رو دانلود کنه)

و لطفا کسانی که تجربه استفاده از سرویس نامحدود رو داشتند بگن که با خط فلان شرکت(نام شرکت + سرعت سرویس)  تا چند kb یا mb موفق به دانلود شدن.

پیشاپیش از همه ممنون

لینک به دیدگاه

به جز مخابرات شرکت دیگه ای واقعا نامحدود نمیده.  

اسمش اینه که نامحدود ولی چطور محدود کردن؟   شما یه نامحدود 256 از پارس آفلاین میخرید 10 گیگ اول رو با سرعت 100 دانلود میکنید  ، 10 گیگ دوم رو با سرعت 50  و بعد  از اون هرچی دانلود کنی با سرعت 25 هست.  

البته سریع به گیگ رو دقیقا یادم نیست و همین جوریه  کمی بالا پایین تر. 

لینک به دیدگاه

به جز مخابرات شرکت دیگه ای واقعا نامحدود نمیده.  

اسمش اینه که نامحدود ولی چطور محدود کردن؟   شما یه نامحدود 256 از پارس آفلاین میخرید 10 گیگ اول رو با سرعت 100 دانلود میکنید  ، 10 گیگ دوم رو با سرعت 50  و بعد  از اون هرچی دانلود کنی با سرعت 25 هست.  

البته سریع به گیگ رو دقیقا یادم نیست و همین جوریه  کمی بالا پایین تر. 

کاملا درسته منم پارس انلاین دارم سرویس 1 ماه نامحدود 256 گرفتم تا 10 گیگ اول سرعتم تا 250 کیلوبایت هم میرفت تا اینکه بعد 10 گیگ دانلود سرعتم به 30 کیلوبایت کاهش پیدا کرد _ولی خدایی سرویسهای محدود پارس انلاین حرف نداره

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

من از شرکت فن اوا http://dp.fanava.ir/ می گیرم 

2 مگ نامحدود برنزی سرعت دانلود 260 kb و آپلود 60 kb 

پینگ بسیار عالی چون من خیلی بازی می کنم پینگ برام خیلی مهم بود 

البته محدودیت حجم داره شما نامحدود 2 مگ بگیری 600 گیگ محدودیت داری بعد از اون باید گیگ بگیری که از همه جا ارزان تر هست ( البته 600 گیگ برای برنزی هست ) 

قیمت هم 95 تومان 

من که بسیار راضی هستم 

البته 2 مگ طلایی هم داره که هم سرعتش بیشتره هم فضاش ولی خوب گران تر هست 

لینک به دیدگاه

کاملا درسته منم پارس انلاین دارم سرویس 1 ماه نامحدود 256 گرفتم تا 10 گیگ اول سرعتم تا 250 کیلوبایت هم میرفت تا اینکه بعد 10 گیگ دانلود سرعتم به 30 کیلوبایت کاهش پیدا کرد _ولی خدایی سرویسهای محدود پارس انلاین حرف نداره

درود گرامی ... پس مطمئن باشم که 256کیلوبایت نامحدود 1ماهه پارس آنلاین سرعت حدودا 200 رو داره دیگه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من خودم الان صبانت دارم ... سرعت نامحدود صبا نت چطوریه ؟؟(مثلا 512کیلوبایت تا چند دانلود میکنه؟؟)

لینک به دیدگاه

سلام

512 نامحدود مخابرات دارم

سرعت دانلود 64 کیلوبایت

4141987785.png

لینک به دیدگاه

اقا این پارس افلاین بندازدور! من همین دو هفته پیش جمعش کردم شما هنوز تو پارس افلاین موندید :D خیلی وضعش خرابه مثلن دوستمون گفتن دو مگ نامحدود فن اوا 95تومنه حالا پارس انلاین همین دو مگ نامحدود چنده؟درست یادم نمیاد دقیقا چند بود ولی از 400تومن کمتر نبود هیچی نامحدود نمیشه

لینک به دیدگاه

1سرویس نامحدود ازشرکت هیراد نت گرفتم

نیاز به خط تلفن نداره چون  خود شرکت توسطح تهران دکل گذاشته  وشما 1 مودم وای فای میذارید رو پشت بوم و امواج رو دریافت میکنید

1مگ برثانیه نامحدود رو 130 تومان میدندکه بنده خریداری کردم

سرعتش عالیه 

تا 6 بعد ازظهر ترانسفردانلود 130کیلو بایت

6 به بعد میشه 256 کیلوبایت

دانلود از سرورهای ایرانی مثل سافت98 واسان دانلود هم ترانسفر500 تا 600 کیلو بایت میده که عالیه

تواین 1 ماه که دارم بالای 100 گیگ دانلود بدون افت سرعت داشتم

این شرکت تومنطقه غرب و شمال تهران سرویس خوبی میده

لینک به دیدگاه

درود گرامی ... پس مطمئن باشم که 256کیلوبایت نامحدود 1ماهه پارس آنلاین سرعت حدودا 200 رو داره دیگه؟؟؟؟

تا 10 گیگ میتونی دانلود کنی بعد 10 گیگ سرعت میاد روی 30 کیلوبایت

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا به این تایپک یک سری بزنن :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39289&page=4

ممنون. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از شرکت فن اوا http://dp.fanava.ir/ می گیرم 

2 مگ نامحدود برنزی سرعت دانلود 260 kb و آپلود 60 kb 

پینگ بسیار عالی چون من خیلی بازی می کنم پینگ برام خیلی مهم بود 

البته محدودیت حجم داره شما نامحدود 2 مگ بگیری 600 گیگ محدودیت داری بعد از اون باید گیگ بگیری که از همه جا ارزان تر هست ( البته 600 گیگ برای برنزی هست ) 

قیمت هم 95 تومان 

من که بسیار راضی هستم 

البته 2 مگ طلایی هم داره که هم سرعتش بیشتره هم فضاش ولی خوب گران تر هست 

محدودیت 600 گیگ در ماه هست یا 600 گیگ در سال؟

لینک به دیدگاه

اگه 600 در ماه باشه که در واقع محدودیتی نداری و خیلی خوبه چون سیستم 24 ساعته هم روشن باشه تو یه ماه نهایت 673 گیگ میتونی دانلود کنی ...

30*24*60*60*260=673920

لینک به دیدگاه

در ماه 600 گیگ 

اگه 600 در ماه باشه که در واقع محدودیتی نداری و خیلی خوبه چون سیستم 24 ساعته هم روشن باشه تو یه ماه نهایت 673 گیگ میتونی دانلود کنی ...

30*24*60*60*260=673920

در ماه 600 گیگ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

30*24*60*60*260=673920

اینطوری نیست . من 512 حجمی شهراد دارم تا یک هفته پیش بعضی شب ها در ساعات رایگان 30 تا 50 گیگ هم دانلود میکردم! البته فقط با سرورهای داخلی یا سرورهای آسیا. که الان یک هفته ای میشه که کلاً سرعت رو روی 64 قفل کردند. اینطور که با امور پشتیبانیشون صحبت کردم روند آتی کار شرکتشون همینه چون کاربران همگی در ساعات رایگان اقدامات تاریخی میکردند ولی در ساعات غیر رایگان کمتر کسی دانلود میکرده

در ماه 600 گیگ 

در سایتشون نوشته اند مثلاً حداقل دانلود ماهانه 87 گیگ. یعنی تا 87 گیگ سرعتشون محدود نیست ولی بعد از اون محدود میشه؟ با چه ضریبی؟

اگر 1 به 8 باشه باز هم خوبه میشه 250 کیلوبایت قابل تحمله 

لینک به دیدگاه

اینطوری نیست . من 512 حجمی شهراد دارم تا یک هفته پیش بعضی شب ها در ساعات رایگان 30 تا 50 گیگ هم دانلود میکردم! البته فقط با سرورهای داخلی یا سرورهای آسیا. که الان یک هفته ای میشه که کلاً سرعت رو روی 64 قفل کردند. اینطور که با امور پشتیبانیشون صحبت کردم روند آتی کار شرکتشون همینه چون کاربران همگی در ساعات رایگان اقدامات تاریخی میکردند ولی در ساعات غیر رایگان کمتر کسی دانلود میکرده

در سایتشون نوشته اند مثلاً حداقل دانلود ماهانه 87 گیگ. یعنی تا 87 گیگ سرعتشون محدود نیست ولی بعد از اون محدود میشه؟ با چه ضریبی؟

اگر 1 به 8 باشه باز هم خوبه میشه 250 کیلوبایت قابل تحمله 

والا من ماهی 200 گیگ دانلود دارم ولی سرعتم کم نمی شه 

لینک به دیدگاه

بالترینی که من دیدم 2 مگا بیت بوده که اگر خط شما روی 10 مگ بسته بشه تا 300 کیلوبایت بر ثانیه هم میره.

دیگه بالاتر باید با پارتی بری جلو یا اینترنت 10 مگ بخری + حجم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من ماهی 200 گیگ دانلود دارم ولی سرعتم کم نمی شه 

من دنبال 10 مگ نامحدود پیشگامان بودم از هر نظر عالی بود اما متاسفانه بعد از اینکه بررسی کردند معلوم شد منطقه مخابرات کاشانی پورت خالی ندارند همه رزروها هم پره. گفتم من رو هم رزرو کنید گفت انقدر متقاضی از منطقه شما زیاد شده که شاید یک سال طول بکشه :)

اما این چیزی که شما میگی هم به نظر بد نمیاد. فکر میکنم 600 گیگ در ماه قابل قبول باشه اگر سرعتش رو کم نکنند خوبه

لینک به دیدگاه

ی عزیزی از سرویس نامحدود مخابرات گفت

من هم ی دوسالی ازش داشتم عالی بود اما متاسفانه کلا این طرحش رو برداشتند

الا همین 8 گیگ معمولی رو دارم :crying: 

عزیزان این شرکت فن اوا در کجا پوشش میده؟

من داخل سایتش هرچقدر قسمت بررسی خدمات رو زدم این ارور داد"This Connection is Untrusted

مازندران رو پوشش هم میده؟ :(

لینک به دیدگاه

این طوری که متوجه شدم سرعت اینترنت بستگی زیادی به منطقه زندگی و تا حدودی خدمات دهنده داره .

اگه نامحدود بگیری سرعت دانلودت رو میارن پایین .

اگر محدود بگیری حجمت رو خودشون کم میکنن .

یه سوال این که سرعت یا حجم کم میشه دقیقا دست کیه مثلا من اگه توی یکی از شهرهای استان تهران باشم ( به غیر از خود شهر تهران ) ایا کسی که در شهر من نمایندگی اون شرکت رو داره حجم و سرعت رو کم میکنه یا اینکه از خود تهران کم میکنن ؟؟ و دیگه اینکه اگر از خود تهران کم میکنن نمایندگی شهر من میتونه دوباره حجم و سرعت رو بالا ببره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام 

من الان 5 سالی میشه از مخابرات استفاده میکنم و خدایی نسبت به هزینه ای که میدم راضی هستم . سرعت 1 مگ نامحدود واقعی دارم و 130 کیلو دانلود . حجم دانلودی در ماه هم همیشه بالای 130 گیگ هست 

یکی از دوستانم از خورشید نت گرفته بود ( اینترنت رادیویی ) سرعت 1 مگ نامحدود بعد سرعت دانلودش بالای 2 مگ بود  :wacko: یعنی عملا سرعت بالای 16 گیگ بسته شده بود یادمه هر فیلم رو تو کمتر از 6 یا 7 دقیقه دان میکرد . منم میخواستم برم سمتش که متاسفانه روزاش خراب شد و غروبا پورت رو باز میذاشتن زنگ زدم پشتیبانیش جریان رو کامل گفتم و این که قصد دارم از سرویسشون استفاده کنم . گفتن که جدیدا بهشون گیر دادن که چرا پورت رو باز میذارن فعلا فقط غروب به بعد باز میشه و تو روز سرعت معمول خودشو داره و هیچ تضمینی هم نیست به همین منوال بمونه اگر گیر بدن مجبوریم اجرا کنیم وگرنه شرکت رو پلوم میکنن  :eek: منم ترسیدم همین 1 مگ نامحدود مخابراتم از دست بدم چون مخابراتم دیگه نامحدود سرو نمیکنه  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

خدایا اینترنت رو ارزان . نامحدود . و پرسرعت بگردان  الهی آمین  :big hug:  :big hug:  :big hug:

لینک به دیدگاه

من وایمکس ایرانسل 2MB نامحدود دارم ترانسفرش برای دانلود بین 220 و 280 هست.توی استیم هم با همین سرعت دانلود میکنه.

هزینش هم ماهی 136 تومنه.

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...