رفتن به مطلب

سرویس 10 مگ آسیاتک همون 2 مگه!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

تا امروز سرویس 2048 کیلوبیت آسیاتک داشتم که به 10240 کیلوبیت یا همون 10 مگ ارتقا دادم،هیچ فرقی با هم ندارن،نه دانلود نه آپلود،با Speed test هم تست کردم(هر دو سرور آنکارا)! :|

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

از همه دزذتر اسیاتکه  که متاصفانه تبلیغاتش بیشتره و پوله تبلیغاتشو میگیره من هرماه 1-2 گیگ از حجمم بصورته اتوماسیون وار کم میشه هیچ کس هم رسیدگی نمیکنه میگن خودت مصرف کردی فک کردن ما گوژ پشته نتردامیم ادمو چی فرض کردن

ویرایش شده توسط mohamad2014
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه دزذتر اسیاتکه  که متاصفانه تبلیغاتش بیشتره و پوله تبلیغاتشو میگیره من هرماه 1-2 گیگ از حجمم بصورته اتوماسیون وار کم میشه هیچ کس هم رسیدگی نمیکنه میگن خودت مصرف کردی فک کردن ما گوژ پشته نتردامیم ادمو چی فرض کردن

درود

تا حالا چنین چیزی از آسیاتک ندیدم(طی 3 سال گذشته)احتمالا مشکل از یه جای دیگه است.

هزینه بالا و قضیه امروز به کنار سرعت،پشتیبانی و کیفیت اش خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

من امروز حدود پانزدهمین روزیه که از آسیاتک سرویس گرفتم. و همین امروز رفتم برای فسخ قرارداد. هرچند سرویس دهنده های ایران زیاد با هم فرقی نمیکنن ولی آسیاتک متاسفانه سرعت سرورهای خارجی رو برای من خیلی محدود کرده توی ساعات رایگان که همش سه ساعت بیشتر نیست. 

از لحاظ حجم هم خیلی سریع حجم 6 گیگم تموم شد. البته آسیاتک سومین شرکتیه که دارم ازش استفاده میکنم و انشالا میرم سراغ چهارمی!

لینک به دیدگاه

از نظر من ! 1 مگ و 2 مگ اش هم هیچ فرقی نمیکنه ! کلا دو ماه سرعت 2 مگ داشتم ، الان دوباره برگشتم به 1 مگ ! 

ولی این که میگید حجم میخوره موافقم ، بعضی روز ها بدجور از حجم کم میشه در حالی که شاید این مصرف حجم و 2 برابر حساب کردن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از نظر من ! 1 مگ و 2 مگ اش هم هیچ فرقی نمیکنه ! کلا دو ماه سرعت 2 مگ داشتم ، الان دوباره برگشتم به 1 مگ ! 

ولی این که میگید حجم میخوره موافقم ، بعضی روز ها بدجور از حجم کم میشه در حالی که شاید این مصرف حجم و 2 برابر حساب کردن !

درسته،سرویس 1 و 2 فقط توی دانلود شبانه فرق دارن،2 مگ دقیقا 2 برابر 1 مگ شبا سرعت داره.

لینک به دیدگاه

درود

من حدودا یک سال بیشتر میشه که از آسیاتک سرویس دارم داستان این شرکت با بقیه فرق میکنه به این صورت که تعرفه های حجمی همه یک سرعت دارن (به جز ساعات رایگان) از 256 گرفته تا 10 مگابیت.بستگی به کشش خطوط مخابرات منطقه داره و معمولا رو بیشترین سرعت ممکن تنظیم میکنن خط رو.

ولی این قضیه در مورد نامحدود صدق نمیکنه! و سرعت مساوی با تعرفه هست و بعد محدود میشه

من الان تعرفه 10 مگابیت ماهی 10 گیگ دارم که حدودا 5.5 مگابیت بهم سرعت میده و تو دو ساعت تایم رایگانش هم کاهش پیدا نمیکنه و حدودا روزی 4.5 تا 5 گیگابایت تو رایگان دانلود میکنه

در کل من راضیم :cool:

امیدوارم کمکی کرده باشم @};-

لینک به دیدگاه

درود

من حدودا یک سال بیشتر میشه که از آسیاتک سرویس دارم داستان این شرکت با بقیه فرق میکنه به این صورت که تعرفه های حجمی همه یک سرعت دارن (به جز ساعات رایگان) از 256 گرفته تا 10 مگابیت.بستگی به کشش خطوط مخابرات منطقه داره و معمولا رو بیشترین سرعت ممکن تنظیم میکنن خط رو.

ولی این قضیه در مورد نامحدود صدق نمیکنه! و سرعت مساوی با تعرفه هست و بعد محدود میشه

من الان تعرفه 10 مگابیت ماهی 10 گیگ دارم که حدودا 5.5 مگابیت بهم سرعت میده و تو دو ساعت تایم رایگانش هم کاهش پیدا نمیکنه و حدودا روزی 4.5 تا 5 گیگابایت تو رایگان دانلود میکنه

در کل من راضیم :cool:

امیدوارم کمکی کرده باشم @};-

ببخشید یه سوالی داشتم. شما دانلودهاتون از چه سروری یا سایتی هست که سرعتتون کم نمیشه؟ سرور داخلی هست یا خارجی؟ سرورهای خارجی رو هم تست کردید؟

لینک به دیدگاه

سلام خبات جان

من پارس آنلاین 256 دارم

از مسئول فروشش پرسیدم میگفت ما همه سرویسامون بجز 128 رو روی 8 مگ و 16 مگ میبندیم ولی اولویت با اوناییه که 16 مگ دارن

واسه همین من معمولا سرعت دانلودم 700 و گاهی هم 1.1 مگابایت هست. تفاوت در اولویت هست ظاهرا!

لینک به دیدگاه

ببینید یه چیزی رو من نفهمیدم اگر کسی اطلاع داره بگه. سرعت ساعات رایگان سرویس 10 مگابایت آسیاتک برای سرورهای خارجی چندکیلوبایته؟

لینک به دیدگاه

یکی از دوستانم اسیا تک داره ازش راضیه

همین سرعت 10 رو داره البته به قول خودشون  منطقه که این دوستم هست تا 4 مگ رو جواب میده

با سرعت 450 تا 500 دان میکنه

از 4 صبح تا 10 ظهر رایگان هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید یه چیزی رو من نفهمیدم اگر کسی اطلاع داره بگه. سرعت ساعات رایگان سرویس 10 مگابایت آسیاتک برای سرورهای خارجی چندکیلوبایته؟

من داشتم 700 تا دانلود ميداد.البته تو سرويس روزانه رايگان نه شبانه رايگان ! شبانه اش خيلي افت سرعت داره ولي روزانه اش خوبه.

فقط بياد 4-5 پارت رو با هم ميذاشتي دانلود تا 700-800 بده ...

لینک به دیدگاه

برعکس همه اپراتور قاطی کرده سرویسم تخیلی سرعت گرفته :laughing:

رجوع شود به امضا

لینک به دیدگاه

سلام و احترام

سرویس 1 مگ بگیرید نامحدود

خیلی پینگش خوبه....اما بقیه سرویس ها مثلا 2 مگ تا 4 مگ نامحدود پینگش بالاست

لینک به دیدگاه

درود .
بنده عامل فروش اسیاتک در شهر ساری هستم

تمامی سرعت ها از 128 تا 10 مگ روی 10 مگ بسته میشن .

تنها تفاوت سرعت در زمان دانلود رایگان هست .

سرعت شما به نویز خطتت بستگی داره .

از توی مودم ببینید SNR شما چند روی چنده ؟

اگه بالای 20 باشه یعنی خوب هست .

لینک به دیدگاه

۵۱۲ اسیا رو داشتم واقعا با ۱۰۲۴ فرق میکرد

اما

۱۰۲۴ با ۲۰۴۸ هیچ فرقی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان عزیزم،ممنون بابت شرکتتون در این بحث

دقیقا بخاطر سرعت دانلود شبانه 2 مگ میگرفتم چون دو برابر 1 هست و این 10 رو هم امشب تست میکنم امیدوارم 1/8 سرعت روز رو داشته باشه

البته اینکه سرعت همه حجمی ها یکیه شخصا همین امروز دوباره تست کردم  سرعتای زیر 1 مگ اینطور نیست،حداکثر سرعت با سرویس 128 به 256 کیلوبایت نمیرسه اما 2 مگ تا 800 هم میره.

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تست کردم  ساعات رایگان سرعت ثابت 256 کیلو بایته

لینک به دیدگاه

سرویس 10 مگابایت 10 گیگ در ماه: سرعت در ساعات دانلود رایگان 250 کیلوبایت ثابت. میشه گفت فرق چندانی با سرویس 4 مگی که داشتم نداره و همینطور که دوستان میگن با سرویس 2 مگ هم زیاد فرقی نداره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.منم از پارس آنلاین سرویس گرفتم.

یکی از دوستان تو تاپیک گفته بود که سرویس آسیاتک حجم ترافیک بیشتر از میزان مصرف میندازه. بنده هم فک میکنم برا بنده هم بیشتر از ترافیک مصرفیم کم میشه... راهی هست بشه فهمید میزان دقیق استفاده خودم چقدره؟ من مودمم وایرلسه و با گوشی هم بهش وصل میشم !

لینک به دیدگاه

برنامه networx رو دانلود کنید تمام ریز مصرف رو بهتون میده .

لینک به دیدگاه

مخابرات از همش بهتره 10 مگشو بگیرید 10 گیگ بهتون در ماه میده 

ترافیک اضاه تا 10 گیگ بعدش 3700 تومن و بعد از اون 1600 تومنه 

سرعت دانلودش روی 1.4 تا 1.7 متغییر هست و شب و صبح نداره و خوبه 

پینگ عالی داره و با چیز شکن هم مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

مخابرات مشکلش اینه که توی هر شهری یجور تعرفه داره و خلاصه خیلی حساب کتاب درست درمونی نداره! هر ماه یا هر فصل هم تعرفه هاشو عوض میکنه. الان اینجا یعنی استان قم تعرفه درست حسابی نداره. نامحدود که دیگه اصلا نداره.

http://www.tcq.ir/web/guest%20/152

میتونید تعرفه هاشو اینجا ببینید.

خیلی هم کارهای عجیبی میکنند. مثلا چند روز قبل با مخابرات تماس گرفتم که خط pcm ما رو درست کنند و از pcm دربیارند که پشت تلفن با کمال وقاحت گفتن: یه قانون من درآوردی داریم که شما باید طرح یک ساله از خود ما بخرید تا ما هم pcm شما رو درست کنیم! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...