رفتن به مطلب

سرویس 10 مگ آسیاتک همون 2 مگه!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خبات جان توییی؟

بله داداش من پارسال 10 مگ خریدم. سرعتم روی 500 بود زنگ زدم این ور اون ور بعد از پیگیری های فرآوان با یک مسئولی که واقعا سرش میشد و در بخش پشیبانی نبود و خودش تماس گرفت صحبت کردم !!!!!!!!

گفت شما اصلا نباید 10240 میگیرفتی! گفت لـــود مرکز مخابراتیتون خیلی بالاست نمیتونیم 10240 خالص بهتون بدیم.( تمام پشتیبان های قبلی میگفتند شمارتو بگو........ بعد میدید خط روی 10 مگ رانژه شده میگفت خوب این الان 1/4 هست دیگه!!!)

بعد گفت 128 بگیر یا 512 همون سرعته!! در کمال نا باوری تا الان هم همون سرعت بوده.

کلا پهنای باند اینترنت رو این اوپراتور ها خوردند! یا خیلی زیاد فروختند IPS ها مجبورند کیفیت رو بیارند پایین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برتری 10مگ برای من سرعت دانلود در ساعات رایگانه،256 کیلوبایت ثابت،طی 6 ساعت رایگان میتونم تا 5 گیگ دانلود کنم

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

درود

برتری 10مگ برای من سرعت دانلود در ساعات رایگانه،256 کیلوبایت ثابت،طی 6 ساعت رایگان میتونم تا 5 گیگ دانلود کنم

من 1 مگ 10 گیگ گرفتم. که شب ها رایگانه. سرعت دانلود شب ها اول 800 بود. بعد که 10 گیگ دانلود کردم شد 250 بعد که باز هم دانلود کردم روی 128 ثابت ماند(کیلوبالیت بر ثانیه)

حتما 20 گیگ رو گرفتی:

post-6175-0-32263800-1424266341_thumb.jpg

اگر 1024 یا 2048 با حجم 10 گیگ رو امتحان کنی متوجه میشی یکی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 1 مگ 10 گیگ گرفتم. که شب ها رایگانه. سرعت دانلود شب ها اول 800 بود. بعد که 10 گیگ دانلود کردم شد 250 بعد که باز هم دانلود کردم روی 128 ثابت ماند(کیلوبالیت بر ثانیه)

حتما 20 گیگ رو گرفتی:

attachicon.gifzzzzzzzzzzzzfsf.jpg

اگر 1024 یا 2048 با حجم 10 گیگ رو امتحان کنی متوجه میشی یکی هست.

سرویس من 10 گیگ هست،البته سرعت شبانه تغییری نمیکنه فکر کنم همون 256 باقی میمیونه و ربطی به حجم استفاده شده نداره،قبلا با 2 مگ اینطور بود و تغییری نمی کرد.کلا 3 روزه 10 مگ گرفتم

لینک به دیدگاه

جدا در پروفایل شما 10 گیگ با سرعت 10240 ساعات رایگانش 2 تا 8 صبح هست؟ عالیه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدا در پروفایل شما 10 گیگ با سرعت 10240 ساعات رایگانش 2 تا 8 صبح هست؟ عالیه.

ساعات رایگان 2 مگ 2 تا 8 بود اما 10 مگ 4 تا 10 صبحه که خیلی عالی تره و صبحا میشه ازش استفاده کرد(هردوتاشون 6 ساعت رایگان دارن)،دیشب حدود 5.2 گیگ دانلود داشتم.سرعت ثابت 256 کیلوبایته.IDM رو زمانبندی کردم....... :cool:

سرعت شبانه 2 مگ 128 کیلوبایت بود اما 10 مگ 256 هست

لینک به دیدگاه

برای من سرعت شبانه وروزانه فرق نداره و سرعت ثابت است ولی کلا میخوام جمعش کنم بدم دست مخابرات ماه پیش نزدیک 400 دادم این دفعه قبض 250 امده

سرعت بالا برای بچه پولدارا خوبه برای بقیه کمر شکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین کمتر از 256 نمیشه حتما من هم میگیرم ماه دیگه.

سعید جان سابقه نداشته 2 مگ هم کم شه همون ثابت بوده و اصلا ربطی به حجم مصرفی نداشته،الان دو سرویس دارم،یکی نامحدود که روزها استفاده میکنم،یکی اون 10 مگ که فقط شبا برا دانلود رایگان استفاده میکنم(قبلا 2 مگ بود که با پرداخت 3 تومن کردم 10 مگ).

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من سرعت شبانه وروزانه فرق نداره و سرعت ثابت است ولی کلا میخوام جمعش کنم بدم دست مخابرات ماه پیش نزدیک 400 دادم این دفعه قبض 250 امده

سرعت بالا برای بچه پولدارا خوبه برای بقیه کمر شکنه

عزیز بنده بچه پولدار نیستم اما حسابی دانلود هم می کنم نه فقط برا خودم دانلود دوستام رو هم انجام میدم،ماهی 40 تومن .با احتساب سرویس دوم ماهی 70-80 تومن هزینه اینترنتمه

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

خوبی سرویست این هست که شبانه رایگان داری ولی وقتی من خواستم از مخابرات این سرویس 10 مگ رو بگیرم نگفتن شبانه نداره 

و فقط گفتن تا یک سال نمیتونی سرویس رو پس بدی وگرنه جریمه میشی 

من سرویس iptv گرفته بودم و 2 ماه اول نمیدونستم شبانه نداره یک قبض اومد برام هوش از سرم پرید 

این دفعه هم خانواده و اشناها استفاده کرده بودن و البته خودم پرو رو گرفتم و یکی 2 تا بازی دیگه 

ولی میخوام پس بدم یک سرویس 512 محدود بگیرم و هر نرم افزار یا بازی خواستم از مغازه تهیه کنم 

خداییش پول زور هست ملت دارن میدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوبی سرویست این هست که شبانه رایگان داری ولی وقتی من خواستم از مخابرات این سرویس 10 مگ رو بگیرم نگفتن شبانه نداره 

و فقط گفتن تا یک سال نمیتونی سرویس رو پس بدی وگرنه جریمه میشی 

من سرویس iptv گرفته بودم و 2 ماه اول نمیدونستم شبانه نداره یک قبض اومد برام هوش از سرم پرید 

این دفعه هم خانواده و اشناها استفاده کرده بودن و البته خودم پرو رو گرفتم و یکی 2 تا بازی دیگه 

ولی میخوام پس بدم یک سرویس 512 محدود بگیرم و هر نرم افزار یا بازی خواستم از مغازه تهیه کنم 

خداییش پول زور هست ملت دارن میدن

ببین منم همین مشکل استفاده دوستان خانواده و فامیل رو داشتم...........یه سرویس نامحدود گرفتم برا روزا شبا از اون یکی استفاده میکنم،البته سرویس من آسیاتک هست و نه مخابرات.تهیه نرم افزار از مغازه هزینه اش بیشتره و اصلا جالب نیست

لینک به دیدگاه

اصن 10مگ مگر تو ایران شدنی ست؟

pcmهای اینجا بیشتر از 2-3مگ جواب نمیده همش بازی با اعداد ـــــــــــــــــــــــــــــــــه 

لینک به دیدگاه

سلام...

من سرویس 2024 کیلوبیت دارم که سرعتش 350 یا 400 کیلوبایت میرسه.

و شبا از یک شب تا هفت صبح رایگانه شبا میتونم حداکثر 5 تا 6 گیگ دانلود کنم البته سرعتو شبا که رایگانه نصف میکنند یعنی میشه 120 تا 140 ولی اگه مودمو قبل از ساعت یک شب روشن کنی و به اینترنت متصل بشی سرعت همون 350 تا 400 هست ولی اگه بدشانس باشم برق بره میشه همون 120. :D

این سرویس ماهانه 25 هزار تومانه که شبا رایگان نیست ولی اگه شش ماهه یا یکساله بگیری شبا رایگانه.

سرعتم باید در کل 200 میبود ولی سرعتو روزا دو برار میکنند که ما بتونیم بیشتر دانلود کنیم و حجم بیشتر بگیریم ولی شبا سرعتو نصف میکنند ولی نمی دونند هرچی خدا بخواد همون میشه.

مخابرات از همه ی ما دزدی میکنه و سیاست بکار میبره. =))

لینک به دیدگاه

من هم آسیا تک دارم 1مگ 10 گیگ در ماه 2 تا 8 رایگان .

اکثر شبها رو هم با سرعت 1000 - 1200 کیلوبایت دانلود میکنه که واقعان مهشره (البته با یک سری ترفند)  :Peace Sign: 

بیشترین حجم دانلود شبانه هم 18-20 گیگ در هر شب هست و کلا ماه گذشته رو هر شب دورو ور همین حجم دانلود میکردم که آخرسر مجبور شدم بدلیل کمبود فضا یه هارد 2 ترا بخرم   :D

میشه بگید با چه ترفندی؟

لینک به دیدگاه

من هم آسیا تک دارم 1مگ 10 گیگ در ماه 2 تا 8 رایگان .

اکثر شبها رو هم با سرعت 1000 - 1200 کیلوبایت دانلود میکنه که واقعان مهشره (البته با یک سری ترفند)  :Peace Sign: 

بیشترین حجم دانلود شبانه هم 18-20 گیگ در هر شب هست و کلا ماه گذشته رو هر شب دورو ور همین حجم دانلود میکردم که آخرسر مجبور شدم بدلیل کمبود فضا یه هارد 2 ترا بخرم   :D

ترفندتون حتما استفاده از  شبکه شخصی انتقال داده ها ی داخلی هست !

اکانت نامحدودش 10 تومنه ولی فکر نکنم شما جواب گرفته باشید. ممکنه 2 شب خوب باشه ولی در کل بقیش سرعت کم میشه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...