رفتن به مطلب

سوال درباره GALAX GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من میخوام کارت گرافیکGALAX GTX 750 Ti OC 2GB بخرم

میخواستم بدونم به سیستمم میخوره یا نه؟

مشخصات سیستم:

cpu:core i5

ram:8

mother:ASUSTeK Computer INC. P8H61/USB3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مشکلی نداره و کارت بسیار خوب و خوش قیمتیه

لینک به دیدگاه

اها مرسی بخاطره اطلاعات

بعد دایریکس11روهم ساپورت میکنه؟

توی بازی های سنگین ب مشکل برنمیخورم؟

لینک به دیدگاه

اها مرسی بخاطره اطلاعات

از دایرکت ایکس 11 و 12 و 10 و 9 ساپورت میکنه.

در بازی های سنگین باید در تنظیمات متوسط بازی کنید در 1080p.

لینک به دیدگاه

اها مرسی بخاطره اطلاعات

اگه منظورت 12 هست اره

لینک به دیدگاه

نخر داداش گیگابایت بخر با گارانتی آواژنگ قیمت حدود 565 هزار تومان مدل دقیقش 750ti toc-2gi

لینک به دیدگاه

نخر داداش گیگابایت بخر با گارانتی آواژنگ قیمت حدود 565 هزار تومان مدل دقیقش 750ti toc-2gi

پس لیون داره خیلی گرون میده آیا  ؟

http://lioncomputer.ir/product/3828/%D8%AC%DB%8C+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+750+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%B3+2+%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+2+%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کیفیت کارهای galax خیلی عالیه. kfa2 و galaxy همشون یه برند هستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

رودرو کنید ببینیم کدوم قویتر هست گیگا یا ایسوس یا گالاکس

قول میدم به نسبت قیمتی که دارن این سه از هر دو مدل گیگا و ایسوس بهتر و برتر باشه

شک نکنید

الکی هم فن بازی برند رو درنیارید و درست راهنمایی کنید خواهشاً

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

وقتی گیگا هست چرا نگیری این مدل هست 565 تومان

GV-N75TOC-2GI

موجود هم هست تو بازار هم پره

لینک به دیدگاه

وقتی گیگا هست چرا نگیری این مدل هست 565 تومان

GV-N75TOC-2GI

موجود هم هست تو بازار هم پره

درود دوست گلم

واقعیتش نمی خواستم بیام اینجا مطلبی بنویسم

ولی یه سوال دارم ازتون

این مشخصات دو کارت گرافیک در کنار همدیگه

http://lioncomputer.ir/compare/4917/

GPU clock Galax 1072-1150

GPU Clock Gigabyte 1033-1111

ما هر دوی این کالاها رو داریم و هر دو جزو بهترینهای دنیا هستن و به مشتریهامون میتونیم تحویل بدیم . البته قیمتی که شما فرمودید بسیار مناسبه

ولی حالا یه سوال دارم ازتون وقتی یه کالایی ضعیفتره و قیمتش بالاتره چرا ااینقدر در خریدش توسط دوستمون پافشاری می کنید ؟ واقعا برای من سوال شده و ازتون میخوام کاملا فنی و منطقی جواب بنده رو بدید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

واقعیتش نمی خواستم بیام اینجا مطلبی بنویسم

ولی یه سوال دارم ازتون

این مشخصات دو کارت گرافیک در کنار همدیگه

http://lioncomputer.ir/compare/4917/

GPU clock Galax 1072-1150

GPU Clock Gigabyte 1033-1111

ما هر دوی این کالاها رو داریم و هر دو جزو بهترینهای دنیا هستن و به مشتریهامون میتونیم تحویل بدیم . البته قیمتی که شما فرمودید بسیار مناسبه

ولی حالا یه سوال دارم ازتون وقتی یه کالایی ضعیفتره و قیمتش بالاتره چرا ااینقدر در خریدش توسط دوستمون پافشاری می کنید ؟ واقعا برای من سوال شده و ازتون میخوام کاملا فنی و منطقی جواب بنده رو بدید .

با تشکر

با سلام خدمت آقای حسینی

بنده قصد جسارت نداشتم حرف شما کاملا درسته ولی پیشنهاد من به دوستمون این بود که برند گیگابایت بهتر از اون مدل گالاکسی هست بحر حال تصمیم با خودشون هست

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی

بنده قصد جسارت نداشتم حرف شما کاملا درسته ولی پیشنهاد من به دوستمون این بود که برند گیگابایت بهتر از اون مدل گالاکسی هست بحر حال تصمیم با خودشون هست

نه عزیزم شما هیچ جسارتی نکردید و فقط نظرتون رو نوشتید و بنده هم همچین برداشتی نکردم

بحث و دلیل اصلیه بنده اینه که برای راهنمایی نیازه دلیل و برهان خودمون رو بیاریم و در نهایت نظرمون رو بگیم و بعد تصمیم رو بگذاریم بر عهده خریدار.

شما فرمودید :

ما به تازگی نماینده اواژنگ هم شدیم در نتیجه کالاهای این شرکت رو هم میتونیم به مشتریهای عزیز تقدیم کنیم ولی دلیل نمیشه بیایم حی بگیم بیاید گیگا بخرید گیگا بخرید .

همانطور که میبیند در مشخصات فنی و داخلی این دو کارت گلکس مشخصات بهتری داره و گلکسی و شرکت kfa2 با هم ادقام شدن و دارن کارتهای بسیار با کیفیت و خلاقانه ای رو تولید میکنن .

گیگا بایت یک شرکت صاحب نام و قدیمی و کاملا نام اشنا در ایران هستش و بردهای بسیار با کیفیتی تولید میکنه و با فنهای بسیار خنک و شرکت اواژنگ هم از دیر باز این کالا رو دارن وارد میکنن و دارن روش زحمت میکشن .

حالا با این نوع توضیح خریدار و یا کسی که این سوال رو پرسیده میتونه بره فکر کنه و در نهایت خودش تصمیم بگیره . ولی وقتی منه نوعی بیام بگم بیا حتما گیگا و یا گلکس حتما بخر و فلان چیز نخر دارم تحمیل میکنم مگر اینکه واقعا کالایی که دارم میگم خیلی خیلی بهتر از مدل دیگه باشه .

مثلا اگر کسی الان در این تاریخ بیاد بگه بگه من میخوام GTX 660 بخرم ما بهش میگیم که نخر و بیا GTX 760 و یا GTX 960 بخر . ولی با این حال باز هم اینجا مصرف کننده مختاره چی بخره

در کل ممنون میشم که فنی و یا بدون فشار بر کسی راهنمایی کنید

با تشکر و موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

درود

ببخشید دوستان اما گالاکس کار کردم

بسیار باکیفیت و خنکه و اندازه کوچک برد هیچ تاثیر منفی در راندمان کلی گرافیک نداره بر خلاف شایعاتی که اندازه برد رو ملاک کارایی قرار میدن

750 معمولی رو برای دوستی خریدیم و با اندازه کم و فشردش مثل فلفل تند و تیز و کاملا ریلکس بود و عملکرد عالی نشون داد

مدل گالاکس جمع تره و برای کیس های مینی ارزش خرید بالایی داره کیفیت برد هم PCB آبی هست و تفاوتی با گیگابایت نداره

لینک به دیدگاه

من 750 تی ای گرفتم .بدرد نمیخوره .یک 770 دست دو بگیری خیلی با ارزش تر از این هست که فقط اسم داره و هیچ چی با این بازی نمیشه کرد 

لینک به دیدگاه

از دایرکت ایکس 11 و 12 و 10 و 9 ساپورت میکنه.

در بازی های سنگین باید در تنظیمات متوسط بازی کنید در 1080p.

والا اینتوری نیست 1080p هم توی بازیهای های سنگین باید برخی گزینه ها رو off کنی و گرنه بازی میره رو اعصابت 

لینک به دیدگاه

کلا این کارتی نیست که بازی رو روی بهترین کیفیت اجرا کنه . اما به نسبت قیمتش خوبه .

لینک به دیدگاه

حیف که GAINWARD GOLDEN SAMPLE رو آقای حسینی موجود ندارن وگرنه با توجه به قیمتش و مشخصاتش بهترین انتخاب بود !

لینک به دیدگاه

من خودم این کارتو گرفتم واصلا راضی نیستم .

کاش میدادم یک کارت مناسب تری میگرفتم حتی 580 هم از این کارت بهتر هست 

لینک به دیدگاه

چه حرفای عجیبی زده میشه اینجا؟ کارت گرافیک که مثل هندوانه خریدن نیست که یه دونه بخرید و بعدا ببرید خونه باز کنید ببینید چطوریه بعدا بگید راضی نبودیم!

بنچمارک های دقیق تمام کارت های گرافیک از انواع برند و با اکثر بازیهای روز دنیا و مقایسه ای و الی آخر توی اینترنت موجود هست و زحمتش یه سرچ ساده توی گوگله! حالا اینکه بدون اطلاعات رفتید خرید کردید و بعدا میگید راضی نبودیم خیلی حرف عجیبیه!

حتی مقایسه و review های دقیق از سیستم خنک کننده یا کولر گرافیک ها هم وجود داره که دیگه جایی برای بحث باقی نمیذاره! 

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

چه حرفای عجیبی زده میشه اینجا؟ کارت گرافیک که مثل هندوانه خریدن نیست که یه دونه بخرید و بعدا ببرید خونه باز کنید ببینید چطوریه بعدا بگید راضی نبودیم!

بنچمارک های دقیق تمام کارت های گرافیک از انواع برند و با اکثر بازیهای روز دنیا و مقایسه ای و الی آخر توی اینترنت موجود هست و زحمتش یه سرچ ساده توی گوگله! حالا اینکه بدون اطلاعات رفتید خرید کردید و بعدا میگید راضی نبودیم خیلی حرف عجیبیه!

حتی مقایسه و review های دقیق از سیستم خنک کننده یا کولر گرافیک ها هم وجود داره که دیگه جایی برای بحث باقی نمیذاره! 

وقت خرید این کارت بیشتر به مقدار مصرفش و حرارت و صدایی که تولید میکرد توجه کردم و مقدار رم بیشتر 

کارت 750 برای کسایی خوبه که میخوان ویدیو 4k ببینن نه بازی رو در تنظیمات بالا انجام بدن 

اگر 580 vramش در sli جمع میخورد و مصرفش بهینه تر بود حتما 2 یا 3 تا کارت 580 میبستم 

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من sapphire r7 265 بخری، عالیه.

نسبت به قیمتش خیلی بهتر از gtx 750ti هستش.

ضمنا خیلی راحت با نرم افزار خود کارت گرافیک راحت میتونی %20+ اورکلاک کنی که هم رده R7 270 میشه.

توی سایت هم هستش:

http://lioncomputer....AL-X 2GB GDDR5/

در ضمن نیاز به تعویض پاور هم نداری.

میتونی این دو تا کارت اینجا مقایسه کنی:

http://gpuboss.com/g...orce-GTX-750-Ti

اینم بررسی این کارت گرافیک:

http://www.techpower.../R7_265_Dual-X/

ویرایش شده توسط hadi_sr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...