رفتن به مطلب

سوال در مورد uplay

ramin9500
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

دوستان بازی the crew رو cd key برای uplay خریدم

حالا یه سوال تو uplay هم مثل steam و origin میشه دیتارو جدا دانلود کرد و ریخت تو فولدر مربوط به بازی؟؟

لینک به دیدگاه

تا اونجا که من فهمیدم Uplay دیتا رو از استیم دانلود میکنه، فک کنم خودش دانلود سنتر نداره. چون مثلا FC3 رو از استیم گرفتم. زمان اجرا میرفت توی Uplay. حتی CD-KEY بازی رو که تو استیم نصب بود من به Uplay هم دادم FC3 رو شناخت ولی الان که حذفش کردم اگه تو اکانت Uplay روی Play کلیک کنم استیم باز میشه و از اونجا دانلود میکنه . حالا نمیدونم چون FC3 من نسخه ی استیم بوده اینجوریه یا کلا Uplay همیشه از استیم دانلود میکنه .

آره Uplay هم دیتا رو میشناسه ولی یکم سختگیرتره و باید حتما فایلهای بازی ستاپ اصلی باشن

لینک به دیدگاه

اگه این طور باشه الان همین cd key رو تو استیم تست میکنم ببینم فعال میشه.

چون الان حدود 15 گیگ دیتا دانلود کردم اما uplay نمیشناسه.

the crew کلا ستاپ اصلی هست چون اصلا کرک نمیشه و انلاین هست

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

تو استیم هم تست کردم از اتیم فعال نشد نسخه برای شما فرق می کرد.

اگه روشی هست ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

خیر.

در این صورت با هر بار عوض کردن ویندوز باید کل بازی رو از اول دانلود کرد!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام 

میتونی خود بازی اصلی رو نصب کنی البته بدون کرک وبازی رو اجرا کنی و در موقع اجرا به uply وصل میشه ویوزرنیم پسورد اکانت رو میدی وبازی اجرا میشه ومیتونی انلاین بازی کنی بدون مشکل

لینک به دیدگاه

نه لازم نیست هر بار که ویندوز رو نصب کنی دوباره دانلود کنی فقط بازی اصلی بدون کرک واکانت uplay احتیاج هست

لینک به دیدگاه

فقط حواست باشه از بازی کرکی استفاده نکنی چون امکان داره بازی کرک شده دی ال سی های بازی رو داشته باشه و اکانت خریداری شده شما شامل اون دی ال سی ها نباشه و uplay فکر میکنه شما دارید تقلب میکنید وامکان بن شدن اکانت شما هست

لینک به دیدگاه

سلام 

میتونی خود بازی اصلی رو نصب کنی البته بدون کرک وبازی رو اجرا کنی و در موقع اجرا به uply وصل میشه ویوزرنیم پسورد اکانت رو میدی وبازی اجرا میشه ومیتونی انلاین بازی کنی بدون مشکل

سلام.

این کا رو هم انجام دادم اما از steam میاد بالا ولی من cd key برای uplay گرفته بودم.

لینک به دیدگاه

من نسخه limited گرفتم.

میزارم از خودش دانلود بشه تا یه روشی پیدا بشه براش.

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

با سلام 

دوستان عزیز من برنامه  google Authenticator از گوشیم پاک شده بعد اکانت یوپلی ام پشتیبان داره الان نمیتونم کد دوم رو از کجا بدست بیارم به پشتیبان شرکت یوپلی هم ایمیل زدم ولی کسی ج نمیده کسی میدونه چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 29 بهمن 1393 در 05:06، ramin9500 گفته است :

سلام دوستان

دوستان بازی the crew رو cd key برای uplay خریدم

حالا یه سوال تو uplay هم مثل steam و origin میشه دیتارو جدا دانلود کرد و ریخت تو فولدر مربوط به بازی؟؟

بستگی داره و بازی با بازی فرق داره. من تست کردم برای بعضی بازی ها اگه نسخه کرک شده از DVD توی بازار رو نصب کنی  و بعد توی یوپلی شروع به دانلود کنی و فایل رو بریزی توی محل نصب جواب می ده. گاهی باید بزنی فایل ها رو بررسی کنه  و چیزهای که کم داره رو دانلود کنه. 

یه موقع بود که گوست ریکان قدیمی رو ریخته بودم و کرکش جدا بود و کرک رو نریختم و وقتی نصب تموم شد اصلا خود یوپلی بازی رو شناخت و بدون هیچی رفت داخل اما این طوری ها خیلی کم پیش میاد و اکثرا فایل های کرکی یه چیزهایی کم دارن. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...