رفتن به مطلب

اتصال خروجی HDMI کارت گرافیکی بصورت بیسیم به مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 16 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس از توجهت

اگر خودم چیزی یافتم همینجا خواهم نوشت.

با گوشی موبایل  می‌تونم میرور کنم. جایی شنیدم که با چیپهای وایرلس اینتل اینکار روی pc شدنی‌ه که  به نظر منطقی نمی‌آد.

فکر کنم یک اداپتور هم نیاز بود . یادم نیست دقیقا. اداپتور intel widi برای تلویزیون .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sajadko گفته است :

فکر کنم یک اداپتور هم نیاز بود . یادم نیست دقیقا. اداپتور intel widi برای تلویزیون .

اون آداپتور برای تلویزیون‌هایی هست که خودشون این فناوری رو ندارند.

لینک به دیدگاه

سلام ، سایت دیجیک رو یه نگاه بکن ، یه تعداد وسایل داره واسه این کار توضیح کامل هم داده

لینک به دیدگاه

یک سری گیرنده و فرستنده ی بی سیم برا hdmi هست ولی بهترین کاری که شما میتونی بکنی اینه که یدونه کارت thunderbolt 3 بخری بعد با سیم نازک همه چیزو بیاری روی میزت...

https://www.asus.com/us/Motherboard-Accessory/ThunderboltEX-3/

این یه نمونه هابش:

https://www.elgato.com/en/thunderbolt-2-dock

یه کابل optical هم باید بگیری ...

البته گیرنده و فرستنده های بیسیم hdmi هم من دیدم ولی بعید میدونم با داشتن مانع تو مسیر بتونن درست کار کنن...

لینک به دیدگاه

اولا چیپ لپااپ ایسوس اینتله تا جایی که میدونم دوما منم intel widi رو امتحان کردم برای موزیک که عالی بود

ولی برای ویدیو رسما لگ میزد راهشم اینکه اکسس پوینتم یا همون مودممو به روز گنم و مدل های پرسرعت بردارم

ولی خب بازم مشکل اینکه widi کارش رو تا حایی که فهمیدم استریم مدیا هست اونو کد میکنه ته سبک شه ، اسکرین میرور نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، سایت دیجیک رو یه نگاه بکن ، یه تعداد وسایل داره واسه این کار توضیح کامل هم داده

درود

منظورم این ه که با فناوری widi که روی تلویزیون هست بشه این کار رو کرد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، crash گفته است :

یک سری گیرنده و فرستنده ی بی سیم برا hdmi هست ولی بهترین کاری که شما میتونی بکنی اینه که یدونه کارت thunderbolt 3 بخری بعد با سیم نازک همه چیزو بیاری روی میزت...

https://www.asus.com/us/Motherboard-Accessory/ThunderboltEX-3/

این یه نمونه هابش:

https://www.elgato.com/en/thunderbolt-2-dock

یه کابل optical هم باید بگیری ...

البته گیرنده و فرستنده های بیسیم hdmi هم من دیدم ولی بعید میدونم با داشتن مانع تو مسیر بتونن درست کار کنن...

درود

بگذار بیشتر شرح بدم. قصدم این ه که هر جا رفتم بتونم محتوای صفحه نمایش لبتاپم رو بدون سیم روی tv داشته باشم.

نهایتا شاید دنبال تبدیلهای ویژه ی این کار برم به شرط این که بدونم بیشتر جاها بدون نیاز به وسیله ی دیگری کار کنه.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

اولا چیپ لپااپ ایسوس اینتله تا جایی که میدونم دوما منم intel widi رو امتحان کردم برای موزیک که عالی بود

ولی برای ویدیو رسما لگ میزد راهشم اینکه اکسس پوینتم یا همون مودممو به روز گنم و مدل های پرسرعت بردارم

ولی خب بازم مشکل اینکه widi کارش رو تا حایی که فهمیدم استریم مدیا هست اونو کد میکنه ته سبک شه ، اسکرین میرور نمیکنه

درود

توضیح قانع کننده ای به نظر می آد.

نمی دونی چه مودمهایی این کار رو بهتر انجام می دن؟ یعنی مودم چه پیش شرط یا ویژگی ای باید داشته باشه تا این کار بدون مشکل شدنی باشه؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم سعید جان،

همونطور که خودت هم اشاره کردی اگه تلویزیون این قابلیت رو نداشته باشه یا از مانیتور استفاده میکنی، فعلا بهترین گزینه نسخه 2 این دانگل هست:

https://www.amazon.com/dp/B01AZC3J3M

من لپ تاپ قبلیم Asus G551VW بود و کاملا یادمه که 100%  با WiDi سازگاری داشت، اما 2 نکته:

1. WiDi و WiDi Pro هر دو از طرف سازنده یعنی اینتل Discontinue شدن.

2. مشکل WiDi این بود که بیشتر روی لپ تاپ ها قابلیت اجرا داشت، ملزومات سخت افزاریش خیلی دست و پا گیر بود! 3 آیتم پردازنده، کارت گرافیک و کارت وایرلس باید هر 3 تاشون جزو مدل های مشخص شده Intel میبودند! بدترین محدودیت هم کارت گرافیک بود، لپ تاپ های جدید اغلب دو پردازنده گرافیکی دارن که از پردازنده Intel اون میشد برای WiDi استفاده کرد، ولی روی PC اگه کارت گرافیک مستقل نصب کنید پردازنده اینتل و WiDi رو از دست میدین!

حال اینکه من با اون لپ تاپ که پارسال تقریبا High-End Gaming محصوب میشدو WiDi رو پشتیبانی میکرد با رزولوشن Full HD به 2 تا تلویزیون جدید Sony وصل شدم و تست کردم!

نتیجه فراتر از انتظار بود، در مورد کارهای عادی که هیچ ایرادی حس نمیشد، بلکه من لپ تاپ رو گذاشتم تو اتاق، بازی The Evil Within رو روی رزولوشن 1080 اجرا کردم، اومدم توی سالن و در حالیکه لپ تاپ با WiDi وصل بود و دسته Xbox One با دانگل بیسیم استفاده میکردم بدون لگ چند دقیقه بازی کردم! روی تلویزیون دیگه ای هم که تست کردم همین بازی بدون لگ اجرا شد!

طریقه کار با WiDi هم بسیار ساده است، تلویزیون رو رو حالت Mirroring میذاری و با WiDi خیلی راحت وصل میشی، فقط با یک تلویزیون تست کردی؟ ضمنا WiDi موقع نصب خودش سخت افزار رو چک میکنه و اگه حتی 1 آیتم هم سازگار نباشه با یه پیغام خطای کامل به نصب خودش خاتمه میده، پس اگه نصب شده دلیلش تو سیستم نیست...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

منظورم این ه که با فناوری widi که روی تلویزیون هست بشه این کار رو کرد.

سلام ، توجیه شدم ، خودم پیگیر هستم جالب شد. با تبلت اومدم انجام بدم ، چیپستشم اینتل بود ، روی تلویزیون ال جی . زیاد دست کاری نکردم . حالا فردا یه نگاه می ندازم ، ببینم با راهنمایی دوستان می شه یا نه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، omidsolo گفته است :

درود دوست عزیزم سعید جان،

همونطور که خودت هم اشاره کردی اگه تلویزیون این قابلیت رو نداشته باشه یا از مانیتور استفاده میکنی، فعلا بهترین گزینه نسخه 2 این دانگل هست:

https://www.amazon.com/dp/B01AZC3J3M

من لپ تاپ قبلیم Asus G551VW بود و کاملا یادمه که 100%  با WiDi سازگاری داشت، اما 2 نکته:

1. WiDi و WiDi Pro هر دو از طرف سازنده یعنی اینتل Discontinue شدن.

2. مشکل WiDi این بود که بیشتر روی لپ تاپ ها قابلیت اجرا داشت، ملزومات سخت افزاریش خیلی دست و پا گیر بود! 3 آیتم پردازنده، کارت گرافیک و کارت وایرلس باید هر 3 تاشون جزو مدل های مشخص شده Intel میبودند! بدترین محدودیت هم کارت گرافیک بود، لپ تاپ های جدید اغلب دو پردازنده گرافیکی دارن که از پردازنده Intel اون میشد برای WiDi استفاده کرد، ولی روی PC اگه کارت گرافیک مستقل نصب کنید پردازنده اینتل و WiDi رو از دست میدین!

حال اینکه من با اون لپ تاپ که پارسال تقریبا High-End Gaming محصوب میشدو WiDi رو پشتیبانی میکرد با رزولوشن Full HD به 2 تا تلویزیون جدید Sony وصل شدم و تست کردم!

نتیجه فراتر از انتظار بود، در مورد کارهای عادی که هیچ ایرادی حس نمیشد، بلکه من لپ تاپ رو گذاشتم تو اتاق، بازی The Evil Within رو روی رزولوشن 1080 اجرا کردم، اومدم توی سالن و در حالیکه لپ تاپ با WiDi وصل بود و دسته Xbox One با دانگل بیسیم استفاده میکردم بدون لگ چند دقیقه بازی کردم! روی تلویزیون دیگه ای هم که تست کردم همین بازی بدون لگ اجرا شد!

طریقه کار با WiDi هم بسیار ساده است، تلویزیون رو رو حالت Mirroring میذاری و با WiDi خیلی راحت وصل میشی، فقط با یک تلویزیون تست کردی؟ ضمنا WiDi موقع نصب خودش سخت افزار رو چک میکنه و اگه حتی 1 آیتم هم سازگار نباشه با یه پیغام خطای کامل به نصب خودش خاتمه میده، پس اگه نصب شده دلیلش تو سیستم نیست...

سپاس امید جان

فکر کنم لبتاپ من با این فناوری سازگار نیست. وصل می شه به tv ولی تصویر لبتاپ رو روی تلویزیون نشان نمی ده. با این حال با مودم دیگر هم خواهم آزمود.

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/22, 13:59:59، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس امید جان

فکر کنم لبتاپ من با این فناوری سازگار نیست. وصل می شه به tv ولی تصویر لبتاپ رو روی تلویزیون نشان نمی ده. با این حال با مودم دیگر هم خواهم آزمود.

مودم برای لگ نزدن مهمه! فکر نکنم تاثیر دیگه ای بزاره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...