رفتن به مطلب

احتمالا سری Radeon 300 فقط یک تراشه تازه نفس دارد

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
AMD-Fiji-GPU-Radeon-300-Series-635x423.j

AMD  می رود که پردازنده های گرافیکی حرفه ای سری Radeon 300 خود را از جمله Fiji عرضه کند.در حالی که می دانیم Fiji گل سر سبد این سری خواهد بود وب سایت Sweclockers  در گزارشی آورده که فیجی تنها تراشه واقعا جدید این سری است(معماری GCN 1.3) و سایر اعضای این سری از همان معماری های GCN 1.1 و GCN 1.2 فعلی برخوردار خواهند بود.

kjg66oufzqb24i4k22b0.png

تراشه Fiji در کارت های  جانشین Radeon R9 290X و Radeon R9 290 مورد استفاده قرار می گیرد و پیشبینی می شود که گونهFiji XT در Radeon R9 390X و گونه Fiji Pro در  Radeon R9 390 بکار رود.با اینکه تابحال هیچگونه جزئیات تایید شده ای وجود ندارد اما احتمالا قویترین پردازنده گرافیکی ابن سری در دل Radeon R9 395X2 قرار خواهد گرفت.

فیجی  تعداد 4096 هسته پردازش جریانی مبتنی بر معماری GCN 1.3 ،ا256 واحدTMU و 128 واحد ROPا،4 گیگابایت حافظه نوین HBM با رابط 1024 بیتی دارد که می تواند تا 640 گیگابایت بر ثانیه پهنای باند فراهم کند .

جزئیات بیشتر

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

مثل همیشه عالی. ممنون خبات جان,باید دید چی میشه  @};-

لینک به دیدگاه

مثل همیشه عالی. ممنون خبات جان,باید دید چی میشه  @};-

خبات؟ =))  ارسال كننده پستو دوباره نگاه كن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوباره خبری از سری جدید amd شد

دوباره تاپیکی از amd زده شد

الان هست دوباره فن بوی های انودیا بریزن و بگن همچین چیزی وجود نداره اصلا amd وجود نداره تا وقتی انودیا هست amd چرا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبات؟ =))  ارسال كننده پستو دوباره نگاه كن

خوب پست رو اقای خبات کریمی زده دیگه مگه غیر از اینه

ایشون نام کاربریشو تغییر داده اینکه دیگه خنده نداره عزیز

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا ما ایرانی ها همیشه میخایم با هم کل کل کنیم بسه دیگه چقد انویدیا amd,سامسونگ اپل ، اندروید iOS ,بارسا real ,از یه چیزی طرفداری کنید یا سنگشو بسینه بزنید که لااقل نفعی براتون داشته باشه.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده ترسی از منفی ندارم هر چقدر صلاح میدونید و به نفعتون تموم میشه میتونید به بنده منفی بدید فقط میخوام افراد که منطقی هستند رو بشناسم

وگر نه نه amd برای من نفعی داره نه انودیا گور پدر هر دوشرکت

هر کسی میتونه طبق منطق و درکش به بنده منفی اعطا کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه خبر درست حسابی نمیاد همش این و اون میان یچیز تکراری رو می گن هر هفته... خب اینو خودمونم میدونستیم دیگه... چیز جدیدش چی بود...  :-?

لینک به دیدگاه

ینی خوشم میاد چهamd و چه nvidia عطسه هم بکنند سریع میاین اینجا مینویسین

البته من ازاین بابت خیلی خوشحالم و ممنون از دوستان بابت زحمتهایی که میکشن کاملا جدی میگم ممنون

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

الان هست دوباره فن بوی های انودیا بریزن و بگن همچین چیزی وجود نداره اصلا amd وجود نداره تا وقتی انودیا هست amd چرا :D

همانگونه که تاپیک درایور جدید Nvidia رو منور فرمودند و بحث رو به حاشیه کشوندن!

لینک به دیدگاه

زمان ورودشون برای فروش مشخص نشده ایا؟ :-?

نزدیکای اردیبهشت احتمالا.

لینک به دیدگاه

@};-

لینک به دیدگاه

دوستان میتونم بپرسم دقیقا کجای این حرف دوستمون این قدر خوب ومفید بود که 5 امتیاز بهش دادین  :(

تازه باز خنده اینجا که یارو تو یه تایپیک دیگه فقط گفته سلام 4 امتیاز گرفته  :eek:

ما دیگه به غیر از سکوت چیزه دیگه ای نمیونیم بگیم @};-

لینک به دیدگاه

درود

یه خبر درست حسابی نمیاد همش این و اون میان یچیز تکراری رو می گن هر هفته... خب اینو خودمونم میدونستیم دیگه... چیز جدیدش چی بود...  :-?

عزیز ما که دقیقا این خبر 2 ماه به تیتر و عناوین مختلف میشنویم محتویات خبر یکسان فکر نکنم به  اینجور تایپیک ها بشه گفت خبر :(

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

دوستان میتونم بپرسم دقیقا کجای این حرف دوستمون این قدر خوب ومفید بود که 5 امتیاز بهش دادین  :(

تازه باز خنده اینجا که یارو تو یه تایپیک دیگه فقط گفته سلام 4 امتیاز گرفته  :eek:

ما دیگه به غیر از سکوت چیزه دیگه ای نمیونیم بگیم @};-

خب این امتیاز مثلا بالا یا پایین باشه چی میشه مثل لایک ف****ک واسه اون دنیا بی تاثیره

یه امتیاز مثبت که این حرفا رو نداره بذار ملت خوش باشن :D

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا زمانی که قوانین انجمن رو رعایت میکنم کسی نمیتونه برای بنده تعین تکلیف کنه که چه تاپیکی بزنم یا نزم،تا امروز هم فقط اغماض کردم از این پس هرگونه دخالت  و منحرف کردن بحث  مستقیما به سرپرست بخش مقالات و اخبار گزارش میشه.

اگه مطلبی بی اهمیته بی خاصیته وقت تلف کردنه خیلی ساده توش شرکت نکنین و وقت خودتون رو هم هدر ندین.

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

خب این امتیاز مثلا بالا یا پایین باشه چی میشه مثل لایک ف****ک واسه اون دنیا بی تاثیره

یه امتیاز مثبت که این حرفا رو نداره بذار ملت خوش باشن :D

عزیز اینجا با ف****ک یا سایت های این چنینی  بحثش کاملا فرق داره  امتیاز زمانی به یک کاربر میدن که مطلب مفیدی در رابطه با موضوع تایپیک  جهت بالا بردن سطح علمی صحبتی کرده باشه نه اینکه خارج از بحث یه چیزی بگه  کاربر های دیگه حالا من نمیدونم  ملاکشون برای امتیاز دهی چیه  و فکر کنم این امتیاز هارو مثل همون لایک کردن میدونن همینجوری بابت هر حرفی 1 یا 2 تا امتیاز میدن  البته این مسئله حدود 6 یا 7 ماه که اینجوری شده البته جای این بحث ها اینجا نیست نمی خوام بیشتر از این این مسئله رو باز کنم از استارتر عزیز هم بابت عذر خواهی میکنم @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

اصلا خوب نیست!!

کلا منتظر تحول کلی بودم

یک اشتباه از ای ام دی, براش مشکل ساز میشه و براش داستان میشه

بهتر بود در کنار تحول انویدیا ,ای ام دی هم تو این سری همه چیزو متحول میکرد :)

لینک به دیدگاه

اصلا خوب نیست!!

کلا منتظر تحول کلی بودم

یک اشتباه از ای ام دی, براش مشکل ساز میشه و براش داستان میشه

بهتر بود در کنار تحول انویدیا ,ای ام دی هم تو این سری همه چیزو متحول میکرد :)

متناسب با دخل و خرجش تصمیم گرفته مثل چند سال گذشته فقط اسم کارت ها رو عوض کنه. در 28 نانومتر amd تا همین حد میتونه پیش بره. برای تحول کلی باید صبر کرد تا 16 نانومتر.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

چند وقتیه دیگه اصلا حوصله بازی ندارم . :D اما هنوز اخبار سخت افزار برام جالبه. :)  کارتای جدی ای ام دی بیاد ببینیم چیه :D . البته منظور 390 و 390x هست . کولر آبی هم ایده خوبیه . کلا کارتای high end گرمای زیادی تولید می کنن. کولرای غیر رفرنس تقریبا تمام گرمای کارت رو به داخل کیس می دن که در این صورت باید روی تهویه کیس بسیار دقت بشه . اما این کولر مستقیم گرمای کارت رو به بیرون هدایت می کنه که از نظر من خیلی خوبه . قبلا کارت 290 داشتم همش نگران گرمای زیادی بودم که کارت به داخل کیس می داد که نرخ این گرما تو بازی حدود 300 وات بود که گرمای کمی نیست. البته شاید این کولر جدید ای ام دی معایبی داشته باشه اما فوائدش به نظرم بیشتره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...