رفتن به مطلب

««« نصب ویندوز 10 بیلد 9926 و افزایش فریم در بازی »»»

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کسي روى کارت amd تست نکرده؟

من تست کردم ولی جواب نمیده . اگه درایور جدید بیاد حله .

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

pkp pecheneg که باشه اصلا فریم لازم نیست , ولی الان میگیرم روی کارت amd تست میکنم ویندوزو ببینم چطوری میشه

لینک به دیدگاه

من تست کردم ولی جواب نمیده . اگه درایور جدید بیاد حله .

درايورم امگا هست. جواب ميده؟
لینک به دیدگاه

درايورم امگا هست. جواب ميده؟

با درایور امگا تست کردم جواب نداد.

لینک به دیدگاه

من این ویندوزو از لینک زیر دانلود و نصب کردم 

انقدر هنگ میکرد و لگ داشت که بیخیلش شدم و همون ویندوز قبلیم که بک اپ ازش گرفته بودمو دوباره اجراش کردم

اینم لینک که مربوط به خود مایکروسافت هستش

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso

من منتظر میمونم تا نسخه نهاییش بیاد

لینک به دیدگاه

الان بیشتر از ی ساله ک ویندوز عوض نکردم :D

منم برای اولین بار تو عمرم یه سال و 5ماهه ویندوز عوض نکردم.

قبلا که سیستم Pentium 4 داشتم هفته ای یه بار ویندوز عوض میکردم چون با نصب برنامه ها و به مرور سرعت ویندوز پایین میومد

همین ویندوز 10نسخه آزمایشی هم رو سیستم عموم نصب کردم برای تست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم برای اولین بار تو عمرم یه سال و 5ماهه ویندوز عوض نکردم.

قبلا که سیستم Pentium 4 داشتم هفته ای یه بار ویندوز عوض میکردم چون با نصب برنامه ها و به مرور سرعت ویندوز پایین میومد

همین ویندوز 10نسخه آزمایشی هم رو سیستم عموم نصب کردم برای تست

یکی از همکاران من یک لبتاب ویندوز vista داره برای 8 سال پیش  :eek:  :crying:  باهاش کارشبکه هم انجام میده و جالبه راضی هم هست . میگم چرا ویندوز رو عوض نمیکنی .. میگه چون اورجینال هست  %-(  :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از همکاران من یک لبتاب ویندوز vista داره برای 8 سال پیش  :eek:  :crying:  باهاش کارشبکه هم انجام میده و جالبه راضی هم هست . میگم چرا ویندوز رو عوض نمیکنی .. میگه چون اورجینال هست  %-(  :cool:

:D

یکی نیست بگه بابا من برا داداشمم که لپتاب خریدم ویندوزش 7 بود اورجینال تا ویندوز 8.1 اومد برداشتم براش ریختم ...!  ^_^

خداییش ویستا که خیلی ظلمه در حق خودتون اگه استفاده کنید...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D

یکی نیست بگه بابا من برا داداشمم که لپتاب خریدم ویندوزش 7 بود اورجینال تا ویندوز 8.1 اومد برداشتم براش ریختم ...!  ^_^

خداییش ویستا که خیلی ظلمه در حق خودتون اگه استفاده کنید...  :D

بخصوص تو زمينه مصرف که 8.1 نسبت به 7 عالي شده رو لپتاپ ها ...

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان این ویندوز بدرد نمیخوره ، کلی وقتم حروم شد تا نصبش کردم و نرم افزارایی که میخواستمو روش ریختم آخرشم هیچ

بعضی مواقع یهو فولدر هایی که باز کردمو میبنده و توی پس زمینه شروع میکنه به ارسال خطای به وجود اومده به ماکروسافت

اما این مهم نبود و اعصابم اونجا خراب شد که اومدم Assassins Creed Unity نصب کنم اما برای نصب یه فایل iso داره که حجمش 38 گیگه و با نرم افزار Virtual clone drive  که میارمش وقتی روی فایل نصب کلیک میکنم یه صدای خطا میاد ولی هیچ خطایی نشون نمیده و هیچ اتفاقی هم نمیوفته

بعد از این رفتم روی ویندوز 8.1 که تو هارد دیگم دارم اجراش کردم و راحت نصب شد بعد اومدم توی ویندوز 10 که بازی نصب شده را اجرا کنم و ببینم فریم چطوره که خطا داد و چند تا فایل dll میخواست که اونارم توی درایو ویندوز ریختم و حالاهم خطایی که عکسش رو پیوست کردم میاد و با این همه زحمت آخرش هیچی نصیبمون نشد

دوستان میدونن این دوتا مشکل چطور حل میشه؟

post-15079-0-73338700-1426282990_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با run  as administrator اجراش کن ببین میشه

لینک به دیدگاه

سلام

با run  as administrator اجراش کن ببین میشه

درود

قبلا امتحان کردم ولی متاسفانه هیچ فرقی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آدم این چیزارو میشنوه یاد خاطراتی میفته.

یه زمانی گفتن ویرتو اومده قرار رکورد های گرافیک رو جابه جا کنه.

2419.jpg

2482.jpg

تنها اتفاقی که افتاد این بود که تو نسل بعد به کل حذف شد. هیچ چیزی هم جابه جا نشد.

این DX12 مثل همون. فقط فرقش اینه که حذف نمیشه، زمان میبره تا همگیر بشه.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان این ویندوز بدرد نمیخوره ، کلی وقتم حروم شد تا نصبش کردم و نرم افزارایی که میخواستمو روش ریختم آخرشم هیچ

بعضی مواقع یهو فولدر هایی که باز کردمو میبنده و توی پس زمینه شروع میکنه به ارسال خطای به وجود اومده به ماکروسافت

اما این مهم نبود و اعصابم اونجا خراب شد که اومدم Assassins Creed Unity نصب کنم اما برای نصب یه فایل iso داره که حجمش 38 گیگه و با نرم افزار Virtual clone drive  که میارمش وقتی روی فایل نصب کلیک میکنم یه صدای خطا میاد ولی هیچ خطایی نشون نمیده و هیچ اتفاقی هم نمیوفته

بعد از این رفتم روی ویندوز 8.1 که تو هارد دیگم دارم اجراش کردم و راحت نصب شد بعد اومدم توی ویندوز 10 که بازی نصب شده را اجرا کنم و ببینم فریم چطوره که خطا داد و چند تا فایل dll میخواست که اونارم توی درایو ویندوز ریختم و حالاهم خطایی که عکسش رو پیوست کردم میاد و با این همه زحمت آخرش هیچی نصیبمون نشد

دوستان میدونن این دوتا مشکل چطور حل میشه؟

attachicon.gif3030.jpg

سلام دوست عزیز

نباید انتظار داشته باشید که بدون مشکل کار کنه.چون یه نسخه آزمایشی هست و هنوز خیلی کار داره برای یه ویندوز کامل

مایکروسافت این نسخه رو عرضه کرده مردم باهاش کار کنن و مشکلات یا نظرات و پیشنهاداتشونو بگن تا ویندوز کاملتر بشه.خودشم گفته که این ویندوز برای استفاده به عنوان ویندوز اصلی مناسب نیست

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان 

من زمان عرضه بیلد اول ویندوز 10 اون رو دانلود و نصب کردم که در قسمت dxdiag دایرکت ایکس ورژن 11 زده بود

دیروز بیلد آخر ویندوز 10 یعنی بیلد 9926 رو دانلود و نصب کردم که وقتی به قسمت dxdiag رجوع کردم ورژن directx رو 12 زده بود

ویندوز راحت با سریال نامبر اکتیو شد و با watermark remover متن تبلیغاتیش از رو دسکتاپ پاک شد 

هیچگونه لگی هم تا به اینجا مشاهده نکردم

attachicon.gifCapture.JPG

برای تست هم به بازی بتلفید4 انلاین رفتم که رو تنظیمات الترا همیشه بین 45 تا 60 فریم روی ویندوز 8.1 میگرفتم که با کمال تعجب و خوشحالی الان فریمم در بازی بالای 100 تا 150 در همون تنظیمات هست

attachicon.gifbf4_2015_02_20_17_24_43_744.jpg    میدونم در عکس دایرکت ایکس 11 خورده اون بخاطر برنامه msiafter burner هست که شاید بخاطر ورژن حال حاضرش هست و با ویندوز مچ نیست 

گهگاهی فریم پایین میاد که نهایتا به حول و حوش 60 میرسه که باز هم بهتر از زمانی هست که ویندوز 8.1 داشتم لااقل در زمان افت فریم دیگه لگ ندارم

البته شنیدم که دایرکت ایکس 12 افزایش 600 درصدی باید داشته باشه ولی فکر میکنم نسخه قرار داده شده در این بیلد ویندوز هنوز کامل نشده و جای کار داره ولی در کل به شدت راضی هستم از این افزایش پرفورمنس

پیشنهاد 100% میکنم حتما امتحان کنید لااقل برای از دست نرفتن برنامه های حال حاضرتون و ناراحتی از فکر نصب مجدد اون همه برنامه ای که دارید پیشنهاد میکنم اگه هارد اضافه دارید روی اون تست کنید

بررسی پیش‌نمایش ویندوز 10 نسخه‌ی ژانویه Build 9926

http://www.zoomit.ir/howto/computer/17240-windows-10-preview-build-9926-reveiw

سلام

لطفا سخت افزار مورد استفاده رو تو پست اول اعلام کنید

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...