رفتن به مطلب

««« نصب ویندوز 10 بیلد 9926 و افزایش فریم در بازی »»»

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز بنده  به تمام این مسائل اگاه هستم 

با ازمون عملی توسط خودم به افزایش پرفورمنس پی بردم تو تاپیک های قبلی در جواب اقا معین هم عرض کردم تنظیمات و سخت افزار همونی هست که تو ویندوز 8.1 استفاده می کردم پس اشتباهی وجود نداره

اگه حتی یکی دو نفر تست کنن و نتیجه رو بگن دیگه برای همه دوستان قطعی میشه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

الان منم ویندوز 10  9926  رو نصب میکنم . بازی رو  هم با ویندوز  7 و هم با ویندوز 10 چک میکنم .  :)

لینک به دیدگاه

توی یه تاپیک خارجی یه متن کوتاه از یه نفر پیدا کردم که گفته:

BF4 and Windows 10 Technical Preview 9926 x64 nl 

Updated Win 7 X64 Ultimate to Win 10, for my experience bf4 is now much smoother. 

Unfortunally i got 2 dirextx hang errors in 2 days !!

بتلفیلد 4 توی ویندوز 10 خیلی روون تر اجرا شده برای این دوستمون. 

Asus ROG MARS Dual GeForce GTX760 4096MB
اینم گرافیکش بوده

http://battlelog.medalofhonor.com/bf4/forum/threadview/2955064789162497188/

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز در ویندوز 7 و هم در ویندوز 10 تست شد . متاسفانه تغییر فریمی مشاهده نگردید !  :crying: 

لینک به دیدگاه

سلام مهدی جان بسیار عالی

بله واقعا تاثیر فروانی داره و بنده تست کردم و بسیار عالی عمل میکنه واین نوید خوب برای قطعات پایین قیمت هستش و برای بازی های آینده

لینک به دیدگاه

سلام معین جان 

من تنظیمات رو درست مثل زمانی که روی ویندوز 8.1 بود قرار دادم یعنی دیفالت خود بتل

برای همین گفتم دوستان دیگه هم حتی الامکان تست کنن تا به یه جمع بندی برسیم

تو بازی project cars تست کردم ولی افزایش به اندازه بتل نبود

درود

میشه چند تا عکس از بازی بزارید ببینیم کیفیت این بازی واقعا کیفیتش بالاست

لینک به دیدگاه

ای بابا

تا چند روز پیش برا اخبارش جبه گیری بود الا برا فردی که بشخصه امتحان کرده؟!!

مهدی خان تاپیک شما هم فک کنم بزودی 10 صفحه رو رد کنه

من که خوشم اومد ظاهرا تحولی که قولشو دادن داره از راه میرسه

باز باید صبر کرد دید نسخه نهایی چقدر تغیرات داره

دوستان دیگه هم تست کنن ببینیم چند چندیم با ای دایرکت جدید

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 760 دارم فریم بالای 100 میره ولی یهو میاد پایین بدجور لگ میندازه روی بتل 4 وقتی روی الترا هست احساس میکنم هنوز ناقص هست 

لینک به دیدگاه

روی کارت های amd  جواب نمیده   از درایورش میتونه باشه   . دوستانی که کارت amd دارند هم تست کنن ببینیم چی میشه . 

ویرایش شده توسط kral2008
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

میشه چند تا عکس از بازی بزارید ببینیم کیفیت این بازی واقعا کیفیتش بالاست

سلام 

تو نت سرچ کنی عکسهاش هست 

گیم پلیش رو هم میتونی تو اپارات و یو*تو*ب  ببینی

ای بابا

تا چند روز پیش برا اخبارش جبه گیری بود الا برا فردی که بشخصه امتحان کرده؟!!

مهدی خان تاپیک شما هم فک کنم بزودی 10 صفحه رو رد کنه

من که خوشم اومد ظاهرا تحولی که قولشو دادن داره از راه میرسه

باز باید صبر کرد دید نسخه نهایی چقدر تغیرات داره

دوستان دیگه هم تست کنن ببینیم چند چندیم با ای دایرکت جدید

سلام

لطف داری مهرزاد جان

فقط نمیدونم چیه انگار مارو چیز...... فرض میکنن بعضی ها :D

من 760 دارم فریم بالای 100 میره ولی یهو میاد پایین بدجور لگ میندازه روی بتل 4 وقتی روی الترا هست احساس میکنم هنوز ناقص هست 

سلام رفیق

کارت شما برای تنظیمات الترا ضعیف هست

تو حالت سینگل الترا جواب میده ولی روی مولتی الترا نمیشه بازی کرد

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

دوستان من توی ویندوز 8.1 بازی Call of Duty Advanced Warfare را الان رفتم دیدم حدود 120 فریم میداد (رزولوشن 1280*768) ، یعنی ویندوز 10 نصب کنم بیشترم میشه :-?

بعد اومدم رزولوشن را تا بیخ بالا بردم(1200*1600) صفحه سیاد اومده و بازی را بستم و باز کردم بازم همون صفحه سیاهه، چکار کنم که درست بشه؟

البته میدونم به این تاپیک مربوط نیست ولی چون میخوام فردا ویندوز 10 نصب کنم و فریم را در بالاترین رزولوشن در هر دو ویندوز مقایسه کنم در راستای اهداف این مقایسه بنده را راهنمایی کنید :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به مسیر نصب بازی برو

تو پوشه player2 فایلهای settings و config رو پاک کن تا به حالت پیشفرض برگرده بعد هر کاری مایلی انجام بده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

دوستان من توی ویندوز 8.1 بازی Call of Duty Advanced Warfare را الان رفتم دیدم حدود 120 فریم میداد (رزولوشن 1280*768) ، یعنی ویندوز 10 نصب کنم بیشترم میشه :-?

بعد اومدم رزولوشن را تا بیخ بالا بردم(1200*1600) صفحه سیاد اومده و بازی را بستم و باز کردم بازم همون صفحه سیاهه، چکار کنم که درست بشه؟

البته میدونم به این تاپیک مربوط نیست ولی چون میخوام فردا ویندوز 10 نصب کنم و فریم را در بالاترین رزولوشن در هر دو ویندوز مقایسه کنم در راستای اهداف این مقایسه بنده را راهنمایی کنید :)

احتمالا مانیتورتون رزولوشن 1600.1200رو ساپورت نمیکنه.واسه اینه که صفحه سیاه میشه

لینک به دیدگاه

بررسی وضیعت دایرتکس 12و11 و منتل بر روی گرافیک ها و پردازنده های مختلف:

http://www.anandtech.com/show/8962/the-directx-12-performance-preview-amd-nvidia-star-swarm

لینک به دیدگاه

سلام

به مسیر نصب بازی برو

تو پوشه player2 فایلهای settings و config رو پاک کن تا به حالت پیشفرض برگرده بعد هر کاری مایلی انجام بده

ممنون

config را پاک کردم درست شد اما وقتی settings را پاک میکردم همه ی سیو هام میپرید

احتمالا مانیتورتون رزولوشن 1600.1200رو ساپورت نمیکنه.واسه اینه که صفحه سیاه میشه

بله دوست عزیز خطای هرتز میده

لینک به دیدگاه

20 فریم هم بیشتر بده یعنی کارت گرافیک شما جایی مدل بالاتر خودش گرفته مثلا 770 میشه 970 تا حدودیی البته باید دید تو همه بازی ها

جواب میده  :)

لینک به دیدگاه

بزرگواران بنده رو راهنمایی میفرمایید /.

دوستان این بیلد از ویندوز 10 آپدیت میشه ؟

منظورم اینه که زمانی که ویندوز final بیاد باید از ابتدا ویندوز رو نصب کنم یا همین بیلد به final اپدیت میشه ؟

چون نرم افزار های زیادی نصب میکنم زمان نصب مجدد رو ندارم .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟

لینک به دیدگاه

بزرگواران بنده رو راهنمایی میفرمایید /.

دوستان این بیلد از ویندوز 10 آپدیت میشه ؟

منظورم اینه که زمانی که ویندوز final بیاد باید از ابتدا ویندوز رو نصب کنم یا همین بیلد به final اپدیت میشه ؟

چون نرم افزار های زیادی نصب میکنم زمان نصب مجدد رو ندارم .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟

درود

یه مورد تو نظرم اومد بگم,البت شاید جواب قطعی برای شما نباشه(شاید به کارتون بیاد)

شما میتونید از قسمت بک اپ اند ریستور یه بک اپ مشتی از ویندزتون بگیرید(یه پارتیسن 100 یا 150 گیگی خالی که اخرین پارتیشن هم باشه نیاز دارید)البت میتونه بک اپ کنار اطلاعاتتون باشه

ولی ترجیحا خالی باشه که بتونید از طریق دیسک منیجمنت داریو اخرو غیر قابل دسترسی کنید که فایلهای ویندوز جاشون امن و محفوظ باشه

بعد هر ویندوزی رو که زدید استفاده کنید دید خاسته شما بر اورده میشه خوب استفاده کنید دیدید نشده همون ویندوز قبلی رو صحیح و سالم با تمام نرم افزارها ریکاوری کنید

بک اپ و ریستور ویندوز از هر برنامه دیگری بهتر و و ساده تر و مفید تره

-------------------بروز رسانی------------------

به دلیل اینکه ویندوزه 8 و احتمالا 10 نحوه پارتیشن بندیشون متفاوته بک اپ رو پارتیشن دستکاری ریستور نمیشه

و باید پارتیشن ویندوز قبلی با همون دیسک از نسخه ویندوز پاک و  از نو به همون مقدار اولیه پارتیشن زده بشه

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

سلام و با تشکر از داداش مهدی عزیز

ویندوز 10 حرف نداره ولی نخسه آزمایشی یا بتا به درد نمی خوره بی صبرانه منتظر نخسه اصلی است که قرار پاییز امسال بیاد یعنی پاییز سال 2015 که یکم دیره :( خلاصه صبر می کنم :D

با تشکر از همگی

موفق باشین :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

یه مورد تو نظرم اومد بگم,البت شاید جواب قطعی برای شما نباشه(شاید به کارتون بیاد)

شما میتونید از قسمت بک اپ اند ریستور یه بک اپ مشتی از ویندزتون بگیرید(یه پارتیسن 100 یا 150 گیگی خالی که اخرین پارتیشن هم باشه نیاز دارید)البت میتونه بک اپ کنار اطلاعاتتون باشه

ولی ترجیحا خالی باشه که بتونید از طریق دیسک منیجمنت داریو اخرو غیر قابل دسترسی کنید که فایلهای ویندوز جاشون امن و محفوظ باشه

بعد هر ویندوزی رو که زدید استفاده کنید دید خاسته شما بر اورده میشه خوب استفاده کنید دیدید نشده همون ویندوز قبلی رو صحیح و سالم با تمام نرم افزارها ریکاوری کنید

بک اپ و ریستور ویندوز از هر برنامه دیگری بهتر و و ساده تر و مفید تره

-------------------بروز رسانی------------------

به دلیل اینکه ویندوزه 8 و احتمالا 10 نحوه پارتیشن بندیشون متفاوته بک اپ رو پارتیشن دستکاری ریستور نمیشه

و باید پارتیشن ویندوز قبلی با همون دیسک از نسخه ویندوز پاک و  از نو به همون مقدار اولیه پارتیشن زده بشه

ممنون از پاسخ شما.

اما من میخوام بدونم ایا ویندوز از نسخه بتا به final آپدیت میشه یا خیر ؟

لینک به دیدگاه

کاس یه تست از نطر دما هم میشد کرد که به همون نسبت که بار پردازشی از رو قطعات برداشته شده تاثیری تو کاهش دماشون هم داشته

چون افزایش فریم برابر جوش آوردن سیستمه

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ شما.

اما من میخوام بدونم ایا ویندوز از نسخه بتا به final آپدیت میشه یا خیر ؟

. :( :crying: :-? ~x( %-(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...