رفتن به مطلب

لیبل فارسی برای کی برد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک کی برد Microsoft Curve 2000 دارم که متاسفانه لیبل فارسی نداره

چون از پسبوندن لیبل خاطره خوشی ندارم، تصمیم گرفتم اینحا بپرسم تا اگه جنس خوبش موحوده بخرم

دفعه قبل لیبل کم کم روی دکمه ها سر می خورد و همه حای دکمه ها رو چسبناک کرده بود. بهد در این محل ها گرد و خاک نشسته بود و چسبیده بود. تمیز هم نمی شد

یه حوری بود که آدم از کی بردش سیر میشد !!! :)

برای همین اگه راه حلی به جز برچسب باشه کاملا استقبال می کنم

متشکرم :)

لینک به دیدگاه

سلام

من یک کی برد Microsoft Curve 2000 دارم که متاسفانه لیبل فارسی نداره

چون از پسبوندن لیبل خاطره خوشی ندارم، تصمیم گرفتم اینحا بپرسم تا اگه جنس خوبش موحوده بخرم

دفعه قبل لیبل کم کم روی دکمه ها سر می خورد و همه حای دکمه ها رو چسبناک کرده بود. بهد در این محل ها گرد و خاک نشسته بود و چسبیده بود. تمیز هم نمی شد

یه حوری بود که آدم از کی بردش سیر میشد !!! worried.gif

برای همین اگه راه حلی به جز برچسب باشه کاملا استقبال می کنم

متشکرم smile.gif

سلام دوست عزیزم.

همون کیبورده؟؟biggrin.gif

منم دقیقا مثل شما همون کیبورد که بود.دارم.

بازم دقیقا مثل شما خواستم برم بخرم ولی به همون دلیل از بین رفتن لیبل ها و موندن جای چسب پشیمون شدم/

فعلا که جنس مرغوبی پیدا نکردم.

و دارم از حفظ مینویسم.

کم کم هم دیگه دارم پشیمون میشم.از خرید لیبل آخه دیگه مشکلی با از حفظ زدن کلید ها ندارم.

ولی اگر پیدا کردم حتما خبر میدم.شما هم پیدا کردی بگوRose.gifRose.gifRose.gif

نمیدونم این کیبوردهای مایکروسافت کلا لیبل فارسی شرکتی نداره؟؟؟؟

چرا این گارانتی و وارد کنندش هیچ تمهیداتی تو این زمینه به کار نمیگیره من نمیدونم/واقعا معضلی شده این نداشتن لیبل فارسی.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

دوستان بنده از برچسب روی نوت بوک خودم استفاده میکنم که عالیه و 4 ساله تکون نخورده .

روش کار به این صورته اول باید حتما دکمه های روی کیبرد رو تمیز کنید و بگذارید کاملا خشک بشه . بعد برچسب رو دقیق بدونه اینکه از لبه دکمه ها بزنه بیرون روش بچسبونید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم.

همون کیبورده؟؟biggrin.gif

منم دقیقا مثل شما همون کیبورد که بود.دارم.

بازم دقیقا مثل شما خواستم برم بخرم ولی به همون دلیل از بین رفتن لیبل ها و موندن جای چسب پشیمون شدم/

فعلا که جنس مرغوبی پیدا نکردم.

و دارم از حفظ مینویسم.

کم کم هم دیگه دارم پشیمون میشم.از خرید لیبل آخه دیگه مشکلی با از حفظ زدن کلید ها ندارم.

ولی اگر پیدا کردم حتما خبر میدم.شما هم پیدا کردی بگوRose.gifRose.gifRose.gif

نمیدونم این کیبوردهای مایکروسافت کلا لیبل فارسی شرکتی نداره؟؟؟؟

چرا این گارانتی و وارد کنندش هیچ تمهیداتی تو این زمینه به کار نمیگیره من نمیدونم/واقعا معضلی شده این نداشتن لیبل فارسی.

خیلی متشکرم

بله همون کی برده ... البته یکی از دوساتن همین کی برد رو خریده بود و می گفت حروف فارسی داشته :)

منم دارم بهش عادت می کنم، ولی چون هنوز تایپم کنده یک مقدار ناراحت کنندست :)

لینک به دیدگاه

دوستان بنده از برچسب روی نوت بوک خودم استفاده میکنم که عالیه و 4 ساله تکون نخورده .

روش کار به این صورته اول باید حتما دکمه های روی کیبرد رو تمیز کنید و بگذارید کاملا خشک بشه . بعد برچسب رو دقیق بدونه اینکه از لبه دکمه ها بزنه بیرون روش بچسبونید .

خیلی متشکرم... یعنی همراه نوت بوکتون برچسب بود ؟

مارک یا جنس مناسبی میشناسید که برم بگیرم ؟

یکی از دوستان گفتند روش چسب شیشه ای داشته و خیلی هم راضی بودند و البته من اصلا منظورشون رو متوجه نشدم :)?

اینجا :

http://forum.p30world.com/showthread.php?p=4871865#post4871865

لینک به دیدگاه

خیلی متشکرم... یعنی همراه نوت بوکتون برچسب بود ؟

مارک یا جنس مناسبی میشناسید که برم بگیرم ؟

یکی از دوستان گفتند روش چسب شیشه ای داشته و خیلی هم راضی بودند و البته من اصلا منظورشون رو متوجه نشدم :)?

اینجا :

http://forum.p30world.com/showthread.php?p=4871865#post4871865

نه عزیزم خودم در بازار خریدم 200 تومان .

در ضمن جناب رستیمانی ادرس و تلفن ثابت و همراهتون رو برای من برای اجرای دوره چهارم مسابقه مایکروسافت پیغام خصوصی کنید .

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...