رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک و پاور

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

1 کارت  4770 sapphire    به همراه 1 پاور کولرمستر 460w power plus extreme وات برای فروش دارم.

جفتشون نزدیک 4 ماه کار کردن ( هم زمان با هم خریداری شدند و 460w به منظور تغذیه 4770 خریداری شد).سالم و فوق العاده تمیز هستند و هیچ اوری تا به حال رو گرافیک انجام نشده است !

گرافیک و پاور  همراه با تمام وسایل و متعلقات میباشند.جعبه .CD . کابل کراس فایر. تبدیل  و غیره همه داخل جعبه موجود است !

4770 تا 1/7/2011 گارانتی فونیران داره !    پاور تا 1/4/2011  گارانتی دریا کامپیوتر داره .

دلیل فروش : قصد ارتقا به 5850 و پاور گرین 685 دارم ! دوستان تهرانی در اولویت قرار دارند چون من 1 کم عجاله دارم( خودم هم ساکن تهران هستم) . تحویل در تهران  در صورت تمایل حضوری خواهد بود.

این 2 قطعه به صورت Bundle   برای فروش هستند و جدا از هم فروخته نخواهند شد.

قیمت پایه  125 هزار تومان است و تا  عصر شنبه که از مسافرت برگردم .تاپیک باز است و بعد با توجه به اولویتها فروخته میشود.

http://www.coolermas...product_id=3686

عکسها:

1 عکس هم از سیستم در حال کار گرفته شده است ! 

ویرایش شده توسط lo.fiction
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

1 کارت 4770 sapphire به همراه 1 پاور کولرمستر 460w power plus extreme وات برای فروش دارم.

جفتشون نزدیک 4 ماه کار کردن ( هم زمان با هم خریداری شدند و 460w به منظور تغذیه 4770 خریداری شد).سالم و فوق العاده تمیز هستند و هیچ اوری تا به حال رو گرافیک انجام نشده است !

گرافیک و پاور همراه با تمام وسایل و متعلقات میباشند.جعبه .سی دس . کابل کراس فایر. تبدیل و غیره همه داخل جعبه موجود است !

4770 تا 1/7/2011 گارانتی فونیران داره ! پاور تا 1/4/2011 گارانتی دریا کامپیوتر داره .

دلیل فروش : قصد ارتقا به 5850 و پاور گرین 685 دارم ! دوستان تهرانی در اولویت قرار دارند چون من 1 کم عجاله دارم( خودم هم ساکن تهران هستم) . تحویل در تهران در صورت تمایل حضوری خواهد بود.

این 2 قطعه به صورت Bundle برای فروش هستند و جدا از هم فروخته نخواهند شد.

قیمت پایه 125 هزار تومان است و تا عصر شنبه که از مسافرت برگردم .تاپیک باز است و بعد با توجه به اولویتها فروخته میشود.

http://www.coolermas...product_id=3686

عکسها:

1 عکس هم از سیستم در حال کار گرفته شده است !

110 هر دوتاشو میخرم

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

با سلام...

تو پاساژ ایرانیان ولیعصر این 2تارو 120 از من میخرن ولی من ترجیح دادم اول 1 تاپیک بزنم شاید کسی از دوستان  به این بیشتر احتیاج داشته باشه !!

قیمت پایه رو به 120 کاهش دادم و پاییدتر هم نمیاد. 

لینک به دیدگاه

4770:  130

پاور:54-58 

لینک به دیدگاه

اين مقاله رو ببينيد پايين اش نوشته اين کارت در اين تاريخ 110 تومن در رايان صبا

البته رايان صبا هميشه گرون تراز بازار کار مي کنه ولي رايان صبا اين کارت رو ديگه نداره و برداشته

http://best-performance.blogfa.com/post-23.aspx

حالا اگه همون 110 هم محاسبه کنيم - 30% = 75 تومن

پاور هم - 30% = 37000 تومن

سر جمع 37 + 75 = 112 تومن

البته تا 35 درصد هم کم مي شه اون هم در صورتي که اور نشده باشه سالم باشه مشکل فن نداشته باشه پاور باز نشده باشه و مشکل خاصي نداشته باشه

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من فقط یکی رو نیاز دارم . اگر ممکنه قیمت کارت گرافیک رو جدا بهم بگید شاید معاملمون شد . البته پاور هم میخرم ولی این به درد من نمیخوره .

لینک به دیدگاه

من برا اطمینان دیشب حوالی 9 دوباره تلفن زدم و قیمت 4770 رو استعلام گرفتم.گفت ارزونترین قیمت برا 4770 اگه پیدا بشه 120 است ولی چون الان 4770 کمباب شده قیمتا 1 مقدار بالا کشیده و الان دوربر 130  است.تو همین  لیون کامپیوتر قبل از تمام شدن 4770 ها قیمت 135 بود.

دوست عزیز پرسیدن الان نوش چنده من هم استعلام گرفتم و گفتم.

130+55=185

185-35%= 120

البته من 30% میخواستم کم کنم ولی 35 کم کردم تا سریعتر فروش بره .

در جواب دوست عزیز : من چون عجله دارم و این 2 تا رو هم با هم خریدم. ترجیح میدم که با هم هم بفروشم.

به هر حال به صورت جدا:

پاور:35

گرافیک:85

قیمت پایه همان 120 است و پایینتر نمیاد!

لینک به دیدگاه

دوتاش رو 110 بدی . معامله میکنیم .

گرافیک رو جدا 80 .

ارسال هم نصف نصف

ویرایش شده توسط امین عباسی
لینک به دیدگاه

من کارت شما رو قيمت ندارم ولي شيراز اين ها رو قيمت دارم که به مراتب قوي تر از کارت شما هستند:

قيمت نو آکبند:

از اين برند Force3D

HD5570 1GB DDR3 FORCE3D VGA قيمت 113 تومن

HD5670 1GB DDR5 FORCE3D VGA قيمت 135 تومن

HD4730 1GB DDR5 SAPPHIRE VGA قيمت 114 تومن

لینک به دیدگاه

جای تعجبه که دوستان بدون دلیل و مدرک سریع میان 1 چیزی میگن.

1 نگاهی به این review بندازید. 4770 با فاصله زیادی 5670 رو  له میکنه.بقیه هم که اصلا در اون حد نیستن.

http://www.bit-tech....d-5670-review/4

فاصله 4770 تا 5750 هم چند تا فرم بیشتر نیست.دوستان اگر خریدار هستند قیمت بدن.

120 قیمت عادلانه ای دوست عزیز.  5670 کارت ضعیفی است و باید با 4670 مقایسه بشه و نه 4770 !

چون این از سری 5000 است و اون از سری 4000 دلیل نمیشه که اونی که از 5000 ست قویتره.

دوستان تهرانی اگر نیاز دارن قیمت بدن  حضورا خودم میام تحویل میدم

لینک به دیدگاه

نه من هم نگفتم که تخصص دارم شايد هم من بدون دليل و برهان صحبت کردم و اظهار نظر هم در مورد کارت شما نکردم که بد هست يا خوب

فقط به نسبت اسم کارت که هم مدل بالاتر هست هم 1 گيگ و ddr5 هست و به روز تر عرض کردم

در مورد اين قضاوت که شما فرموديد و درست بودن يا نبودنش دوستاني که در فروم فعاليت دارند بهتر مي تونند نظر بدهند

لینک به دیدگاه

دوست عزیز...قسمت   conclusion  در همون ادرس review را بخوانید. در 1 کلام گفته با وجود 4770 و 5770  .5670 اصلا ارزش خریدن نداره. لطفا بحث رو هم ادامه ندید.این تاپیک فروش است و نه مقایسه 2 کارت.

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز من تهرانم هم گرافیکتون رو می خوام و هم پاور .

اگر فروشنده هستید با این شماره تماس بگیرید:

09192670561

وزیری.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

من کارت شما رو قيمت ندارم ولي شيراز اين ها رو قيمت دارم که به مراتب قوي تر از کارت شما هستند:

قيمت نو آکبند:

از اين برند Force3D

HD5570 1GB DDR3 FORCE3D VGA قيمت 113 تومن

HD5670 1GB DDR5 FORCE3D VGA قيمت 135 تومن

HD4730 1GB DDR5 SAPPHIRE VGA قيمت 114 تومن

به نظر من مارک forc3d مارک خوبی نیست (در ضمن ارزون ترین برند گرافیک هم هست)

و5570 هم گرافیک آشغالیه

به نظر من دوستمون قیمت خوبی دادن برای گرافیک و پاورشون هر کی بخره سود کرده4770 در حد 9800 جی تی هست با این تفاوت که مصرف کمتری داره40 نانومتریه و خنک کار میکنه(که من از تاپیک دیگه ای خریدم:))

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

با عرض پوزش از دوست عزیز vaziri69  . یک خورده دیر اودی دوست عزیز.

10دقیقه قبل کامنت شما کارت فروخته شد وگرنه حتما به شما میدادمش.

لطفا این تاپیک بسته شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...