رفتن به مطلب

معاوضه کارت گرافیک با گوشی

K.GH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان یکعدد گرافیک  msi 7950 کارکرده بدون گارانتی ......برای معاوضه با گوشیهای اندرویدی اگه قیمت گوشیتون بالاتر بود یه مقدار هم سر میدم ...........      فروخته شد                                                                                                                       post-18855-0-06980700-1424699843_thumb.jpg      post-18855-0-11716100-1424699876_thumb.jpgpost-18855-0-49129700-1424699907_thumb.jpg       post-18855-0-51009200-1424704474_thumb.jpg                                                                                                     

ویرایش شده توسط Afshiin
لینک به دیدگاه

با تبلت Asus vivo tab smart me400  تعویض داری دو ماه کارکرده وتمیز

چقدر سر میدید؟

لینک به دیدگاه

با تبلت Asus vivo tab smart me400  تعویض داری دو ماه کارکرده وتمیز

چقدر سر میدید؟

قیمت تبلتتون چنده

لینک به دیدگاه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

لینک به دیدگاه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

سلام تا اخر شب ردیف میکنم 

لینک به دیدگاه

قیمت تبلتتون چنده

قابلتونو نداره 1500 قیمت نوش هست بنده 1100تقدیم میکنم با کیف اورجینالش و تمام کابلا ی تبدیلش با 10 ما گارانتی آوات

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

قابلتونو نداره 1500 قیمت نوش هست بنده 1100تقدیم میکنم با کیف اورجینالش و تمام کابلا ی تبدیلش با 10 ما گارانتی آوات

پ خ شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

با تبلت ایسوز سیم کارت خور تعویض داری؟

فک کنم فونپد ۷ هست مدلش

لینک به دیدگاه

با تبلت ایسوز سیم کارت خور تعویض داری؟

فک کنم فونپد ۷ هست مدلش

نه عزیز

لینک به دیدگاه

Nokia 3500 چقدر باید سر بدم ؟

شوخی کردم یه LG P500 اگر اشتباه نکنم موجود هست البته فکر کنم مدل دقیقش این نیست

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

سلام عزیز این لینک موجوده با کاور صفحه ضد خش و محافظ بدنه

و تمیز

http://www.gsm.ir/item/mobile/show/22126/%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84+HTC+Desire+500

لینک به دیدگاه

سلام عزیز این لینک موجوده با کاور صفحه ضد خش و محافظ بدنه

و تمیز

http://www.gsm.ir/item/mobile/show/22126/%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84+HTC+Desire+500

پ خ شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...