رفتن به مطلب

انتخاب اسپیکر

amirfakhrian
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یک اسپیکری می خواهم که با مادربرد من (ma770t-ud3p) همخوانی داشته باشد. و استفاده من بازی و گوش دادن آهنگ است. حدودا قیمت اسپیکر زیر 100 تومان باشد. البته خودم مدل کریتیو T6100 را مد نظر قرار دارم

لینک به دیدگاه

من یک اسپیکری می خواهم که با مادربرد من (ma770t-ud3p) همخوانی داشته باشد. و استفاده من بازی و گوش دادن آهنگ است. حدودا قیمت اسپیکر زیر 100 تومان باشد. البته خودم مدل کریتیو T6100 را مد نظر قرار دارم

درود

دوست عزیز هر نوع اسپیکری با داشتن صدای انالوگ جواب کار شما رو میده.حدود 105 تومن بهتون Edifier C3 پیشنهاد میکنم.

edifier-c3-review.jpg

ارزونتر خاستید Edifier C2 هستش حدود 69 تومن

c2big.jpg

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز هر نوع اسپیکری با داشتن صدای انالوگ جواب کار شما رو میده.حدود 105 تومن بهتون Edifier C3 پیشنهاد میکنم.

edifier-c3-review.jpg

ارزونتر خاستید Edifier C2 هستش حدود 69 تومن

c2big.jpg

با عرض سلام

این مدل معرفی شده توسط شما (edifire c3) چه مزیتی هایی نسبت به creative t6100 دارد. همچنین برای بازی استفاده از یک اسپیکر 6 تیکه بهتر نیست؟

لینک به دیدگاه

درود

ببینید دوست عزیز استفاده از یک اسپیکر 5.1 زمانی تفاوت معناداری پیدا میکنه که سیستم صدای در حال پخش هم به همین صورت باشه{مثلا یک فیلم با سیستم صدای 5.1 دالبی سوراند} و همچنین چینش تکه های اسپیکر نیز به صورت دور تا دور محل شنود صدا باشه که در مورد بازی ها اکثرا سیستم صوتی خاصی ساخته نمیشه.در مورد تفاوت این دو از لحاظ ویژگیهای فنی شاید کریتیو مد نظر شما از لحاظ صدای زیر بهتر باشه و البته از لحاظ باس c3 بسیار قویتره ولی بنده کیفیت صدای c3 بیشتر میپسندم چرا که ست اکولایزر جداگانه داره و البته ریموت کنترل خوبی هم داره و کیفیت ظاهری ساختش رو بیشتر میپسندم {هر دو رو از نزدیک امتحان کردم}

موفق باشید

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

درود

ببینید دوست عزیز استفاده از یک اسپیکر 5.1 زمانی تفاوت معناداری پیدا میکنه که سیستم صدای در حال پخش هم به همین صورت باشه{مثلا یک فیلم با سیستم صدای 5.1 دالبی سوراند} و همچنین چینش تکه های اسپیکر نیز به صورت دور تا دور محل شنود صدا باشه که در مورد بازی ها اکثرا سیستم صوتی خاصی ساخته نمیشه.در مورد تفاوت این دو از لحاظ ویژگیهای فنی شاید کریتیو مد نظر شما از لحاظ صدای زیر بهتر باشه و البته از لحاظ باس c3 بسیار قویتره ولی بنده کیفیت صدای c3 بیشتر میپسندم چرا که ست اکولایزر جداگانه داره و البته ریموت کنترل خوبی هم داره و کیفیت ظاهری ساختش رو بیشتر میپسندم {هر دو رو از نزدیک امتحان کردم}

موفق باشید

با توجه به اینکه کارت صدای سیستمم انبرد است کیفیت صدای خوبی با اسپیکر edifier c3 دارم یا نه ( طوری که هنگامی که صدای اسپیکر را زیاد می کنیم بتوان به راحتی افت کیفیت را تشخیص داد) چون قصد خرید کارت صوتی را ندارم.

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه کارت صدای سیستمم انبرد است کیفیت صدای خوبی با اسپیکر edifier c3 دارم یا نه ( طوری که هنگامی که صدای اسپیکر را زیاد می کنیم بتوان به راحتی افت کیفیت را تشخیص داد) چون قصد خرید کارت صوتی را ندارم.

کارت صداتون مشکلی نداره و براحتی میتونید کیفیت صدای خوبی رو داشته باشید.

Audio

1. Realtek ALC888 codec

2. High Definition Audio

3. 2/4/5.1/7.1-channel

البته منظور شما رو از بلند کردن صدا و توام شدنش با افت کیفیت رو نمیدونم

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزيز مهم نيست آنبرد داشته باشي يا كارت صدا شما ميتوني با يه نرم افزار يه صداي فوق العاده مطلوب از اسپيكرت دريافت كني / منم اديفاير رو پيشنهاد ميكنم چون حجم بيسي كه اين اسپيكر به موزيك ميده لذت رو دوچندان ميكنه

اون نرم افزار SRS Audio Sandbox است كه ميتونه از ضعيف ترين اسپيكر قوي ترين صدا در بياره

حالا اين كه اديفايره

البته اين نرم افزار روي بعضي مادربورد ها مشكل داره و خوب كار نميكنه ولي اگه با صداي مادربورد مچ باشه ميتركونه

در آخر من c3+srs رو شديدا پيشنهاد ميكنم بهت- جديدترين ورژن srs+key رو ميتوني از dl4all.com بگيري

به دوستان ديگر هم srs رو پيشنهاد ميكنم

81290_large.jpeg

ویرایش شده توسط MaysaM 321
لینک به دیدگاه

برای تهیه اسپیکر c3 یک مکان خوب می توانید بهم معرفی کنید. با تشکر

لینک به دیدگاه

کارت صداتون مشکلی نداره و براحتی میتونید کیفیت صدای خوبی رو داشته باشید.

Audio

1. Realtek ALC888 codec

2. High Definition Audio

3. 2/4/5.1/7.1-channel

البته منظور شما رو از بلند کردن صدا و توام شدنش با افت کیفیت رو نمیدونم

منظورم این است با این کارت انبرد ایا می توان حداکثر کارایی را از این اسپیکر بگیریم یا نه( حداقل بیش از 75 تا 85 درصد. چون با این اوصاف اسپیکر c3 دارای کارایی بالایی می باشد). مثل این نباشد که بر روی یک مادربرد ارزون قیمت یک کارت گرافیک خفن بگذاریم و یک هزینه اضافی را متحمل شویم و از حداکثر قدرت کارت گرافیک نتوانیم استفاده کنیم.

ویرایش شده توسط amirfakhrian
لینک به دیدگاه

منظورم این است با این کارت انبرد ایا می توان حداکثر کارایی را از این اسپیکر بگیریم یا نه( حداقل بیش از 75 تا 85 درصد. چون با این اوصاف اسپیکر c3 دارای کارایی بالایی می باشد). مثل این نباشد که بر روی یک مادربرد ارزون قیمت یک کارت گرافیک خفن بگذاریم و یک هزینه اضافی را متحمل شویم و از حداکثر قدرت کارت گرافیک نتوانیم استفاده کنیم.

خیر مشکلی ندارید با خیال راحت خرید کنید

لینک به دیدگاه

برای تهیه اسپیکر c3 یک مکان خوب می توانید بهم معرفی کنید. با تشکر

اگر مایل باشید میتونید از لیون کامپیوتر خرید کنید

www.lioncomputer.ir

88947927-88947928

یا هر مکان دیگه خودتون مایل باشید

لینک به دیدگاه

اگر مایل باشید میتونید از لیون کامپیوتر خرید کنید

www.lioncomputer.ir

88947927-88947928

یا هر مکان دیگه خودتون مایل باشید

در این سایت اسمی از این اسپیکر در لیست فروش نمی باشد و همچنین با یک جستجو در سایت های دیگر متوجه شدم که این اسپیکر به راحتی پیدا نمی شود و یا اینکه با قیمت های کاذب به فروش می رسد. اگر آدرس نمایندگی های فروش edifier در تهران را بهم بگویید ممنون می شوم.

لینک به دیدگاه

در این سایت اسمی از این اسپیکر در لیست فروش نمی باشد و همچنین با یک جستجو در سایت های دیگر متوجه شدم که این اسپیکر به راحتی پیدا نمی شود و یا اینکه با قیمت های کاذب به فروش می رسد. اگر آدرس نمایندگی های فروش edifier در تهران را بهم بگویید ممنون می شوم.

بله توی سایت لیون اسمی ازش نیست ولی با همون شماره ها که براتون گذاشتم تماس بگیرین اگر امکانش باشه براتون تهیه میکنند.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم قیمت اسپیکر edifier c3 حدود 150 تا 170 تومان میباشد من یک ماه میشه که دنبال این اسپیکر هستم پایتخت و ایران هم رفتم و بالاخره بعد یک مدت که نبود حالا با این قیمت در پاساژ ایران میفروشن. حالا اگر شما جایی را میشناسید که c3 را با قیمت 105 تومان میفروشن لطفا معرفی کنید.

با تشکر

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

دوست خوبم قیمت اسپیکر edifier c3 حدود 150 تا 170 تومان میباشد من یک ماه میشه که دنبال این اسپیکر هستم پایتخت و ایران هم رفتم و بالاخره بعد یک مدت که نبود حالا با این قیمت در پاساژ ایران میفروشن. حالا اگر شما جایی را میشناسید که c3 را با قیمت 105 تومان میفروشن لطفا معرفی کنید.

با تشکر

با درود

150 تومن قیمت کاذبی هست و اون فروشندگانی که این قیمت دادن ببخشید جسارتا میخاستن بندا....

بنده قیمت 119 همین الان سراغ دارم که اونم چون باز کم شده دارن گرونفروشی میکنن ولی شما خاستی من براتون 119 میخرم قیمت اصلیش همون 105 هستش.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم این مدل C3 حدودا 135 تومان قیمتش بوده که الان تو بازار نیستش و به نظر من کالایی که کم میشه دنبالش نگردید بهتره چون مطمئن باشید با یک قیمت فضایی به شما میفروشن .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم این مدل C3 حدودا 135 تومان قیمتش بوده که الان تو بازار نیستش و به نظر من کالایی که کم میشه دنبالش نگردید بهتره چون مطمئن باشید با یک قیمت فضایی به شما میفروشن .

خسته نباشید.

با این تفاسیر شما چه اسپیکری زیر 100 تومن پیشنهاد می کنید.

لینک به دیدگاه

خسته نباشید.

با این تفاسیر شما چه اسپیکری زیر 100 تومن پیشنهاد می کنید.

من سه تا اسپیکر بهتون پیشنهاد میکنم :

EACAN A200 2.1 = 84000 تومان که خودش یک برند معتبر هستش برای خیلیها از برندها تولید داره تو سایتمون هم هستش .

edifir C2 = 76000

creative A500 = 70000

لینک به دیدگاه

من سه تا اسپیکر بهتون پیشنهاد میکنم :

EACAN A200 2.1 = 84000 تومان که خودش یک برند معتبر هستش برای خیلیها از برندها تولید داره تو سایتمون هم هستش .

edifir C2 = 76000

creative A500 = 70000

ایا edifier c2 را به راحتی میتونم پیدا کنم.

ویرایش شده توسط amirfakhrian
لینک به دیدگاه

ایا edifier c2 را به راحتی میتونم پیدا کنم.

ما همیشه کالاهایی رو پیشنهاد میدیم که در بازار موجود باشه و اگر خواستید ما هم میتونیم براتون ارسال کنیم

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اينم تير خلاص

Genius SW-HF2.1 3000 :D

بهترين انتخاب زير صد تومن ... البته به نظر من

با 80 وات RMS

قيمت نمايندگي 75100

89558-genius-speaker-sw-hf2-1-3000-balck-wood-nagy.jpg

توجه** چپ و راست با هم فرق نداره راست با روكش و چپ بدون روكش **توجه** :)

اين سوراخ هم كه ميبينيد woofer يه sub بيست و پنج سانتي بقله سمت چپه اسپيكر است

فكر نميكنم چيزي كم داشته باشه :)?

لینک به دیدگاه

درود :

دوست عزيز من خودم اسپيكر CREATIVE مدل T6100 را به شما پيشنهاد مي كنم

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه برای بازی میخوای یه اسپیکر چند تکه بگیر و دور اتاق بچین

بعد خواهی دید که لذت بازی چندین برابر میشه...

من خودم یه اسپیکر 4.1 کریتیو دارم (که تو ویندوز 7 درست تنظیم نمیشه چون کلا اسپیکر 4.1 همچین استاندارد درست حسابی نداره)

اما با این حال موقع بازی همچین صدای بازی از جلو و عقب آدم رو احاطه میکنه که فکر میکنی وسط میدون جنگی ...

چندین سال پیش به زور یکی از دوستام که تو پایتخت کار میکرد اسپیکرم رو گرفتم اما الان طوری شده که افسوس میخورم چرا 7.1 نگرفتم

از نظر گوش کردن آهنگ هم خیلی خوبه...بله شاید اون کیفیت و bass که فکرش رو کنی که بترکونه نداشته باشه چون اسپیکر های کوچیکی داره که برای منظور خاصی طراحی شدن اما وقتی حس کنی از همه طرف داره صدا میاد کلی لذت میبری

با این حال 4 مطلب رو نهایتا بهت توصیه میکنم:

1- برای بازی و فیلم بهتره اسپیکر سوراند چند تکه بگیری

2- اگه اسپیکر چند تکه میخوای بگیری حتما به فضای اتاق مخصوصا فضا و دیوار روبروی کامپیوتر و وضعیت سیم کشی اسپیکر دور تا دور اتاق توجه کن چون اگه اسپیکر رو سوراند نچینی 1 قرون به درد نمیخوره

3- اگه اسپیکر چند تکه میگیری حتما یا 5.1 بگیر یا 7.1 چون استاندارد های معتبرتری هستند - 4.1 زیاد جالب نیست، تو بازی ها و محیط ویندوز کمتر ساپورت میشه و یکم ناقص الخلقه هستش;)

4- اگه از اسپیکری خوشت میاد که bass مشتی بهت بده و لرزش پرده بلندگوش برات لذت بخش باشه اصلا سراغ اسپیکر چند تکه نرو

البته من اصلا در زمینه اسپیکر حرفه ای نیستم و فقط نظر خودم رو گفتم، مطمئنا دوستان حرفه ای تری اینجا هستن که کمک کنن

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه برای بازی میخوای یه اسپیکر چند تکه بگیر و دور اتاق بچین

بعد خواهی دید که لذت بازی چندین برابر میشه...

من خودم یه اسپیکر 4.1 کریتیو دارم (که تو ویندوز 7 درست تنظیم نمیشه چون کلا اسپیکر 4.1 همچین استاندارد درست حسابی نداره)

اما با این حال موقع بازی همچین صدای بازی از جلو و عقب آدم رو احاطه میکنه که فکر میکنی وسط میدون جنگی ...

چندین سال پیش به زور یکی از دوستام که تو پایتخت کار میکرد اسپیکرم رو گرفتم اما الان طوری شده که افسوس میخورم چرا 7.1 نگرفتم

از نظر گوش کردن آهنگ هم خیلی خوبه...بله شاید اون کیفیت و bass که فکرش رو کنی که بترکونه نداشته باشه چون اسپیکر های کوچیکی داره که برای منظور خاصی طراحی شدن اما وقتی حس کنی از همه طرف داره صدا میاد کلی لذت میبری

با این حال 4 مطلب رو نهایتا بهت توصیه میکنم:

1- برای بازی و فیلم بهتره اسپیکر سوراند چند تکه بگیری

2- اگه اسپیکر چند تکه میخوای بگیری حتما به فضای اتاق مخصوصا فضا و دیوار روبروی کامپیوتر و وضعیت سیم کشی اسپیکر دور تا دور اتاق توجه کن چون اگه اسپیکر رو سوراند نچینی 1 قرون به درد نمیخوره

3- اگه اسپیکر چند تکه میگیری حتما یا 5.1 بگیر یا 7.1 چون استاندارد های معتبرتری هستند - 4.1 زیاد جالب نیست، تو بازی ها و محیط ویندوز کمتر ساپورت میشه و یکم ناقص الخلقه هستش;)

4- اگه از اسپیکری خوشت میاد که bass مشتی بهت بده و لرزش پرده بلندگوش برات لذت بخش باشه اصلا سراغ اسپیکر چند تکه نرو

البته من اصلا در زمینه اسپیکر حرفه ای نیستم و فقط نظر خودم رو گفتم، مطمئنا دوستان حرفه ای تری اینجا هستن که کمک کنن

ممنون از پیشنهادتون. خودم اول قصد خرید یک اسپیکر چند تکه داشتم ولی با توجه به محدودیت اتاقم منصرف شدم و اکنون مدنظرم بیشتر اسپیکرهای سه تکه است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...