رفتن به مطلب

بازی GTA V نسخه PC دوباره تاخیر خورد!

Recommended Posts

خدا شاهده قرار گداشته بودم برا بار اول تو عمرم یه بازی اورجینال بگیرم اینو بگیرم  حالا که اینطور شد کرک می گیرم دهنش سرویس شه 

لینک به دیدگاه

c&c2 کی میاد ؟ gta v هم همون موقع میاد . شایدم نیاد کلا سر کاریم ؟ آیا

لینک به دیدگاه

قضیه Command & Conquer: Generals 2 که بعدا اسمش به Command & Conquer تغییر پیدا کرد، با GTA V کاملا متفاوت است. GTA V همه میدونیم که ساخته شده و دیر یا زود میاد ولی C&C ابتدا کنسل شد و استودیو سازندش تعطیل شد و بعد هم EA گفت که دنبال سازنده جدید میگردند(لینک خبر). که این خبر مال بیش از یک سال پیشه، از اون موقع هم خبری ازشون نیست. به اومدنش امید نداشته باشید همون GTA رو بچسبید :D .

لینک به دیدگاه

نسخه کامپیوتری این بازی به طور کامل بهینه سازی شده و از لحاظ فنی هم پیشرفتس و همچنین پشتیبانی از جزییات بیشتر و گزینه های عمیق تنظیمات گرافیکی رو شامل میشه.

اینا گفته هاییه که راک استار ادعا کرده پس به نظرم هم ارزش صبرشو داره هم اینکه یه کمی ظاهرا ترسیده و دس نگه داشته تا مثله یوبی سافت نشه و عنوان خوب و کاملا بهینه ای برای طیف گسترده ای رو ارائه کنه :clapping:

لینک به دیدگاه

من هیچ نظری ندارم ولی به راک استار می گم: *dry# *dry#

جونه عمه ات واقعا میخوای واسه پی سی منتشر کنی؟؟ :-? :-?

لینک به دیدگاه

قضیه Command & Conquer: Generals 2 که بعدا اسمش به Command & Conquer تغییر پیدا کرد، با GTA V کاملا متفاوت است. GTA V همه میدونیم که ساخته شده و دیر یا زود میاد ولی C&C ابتدا کنسل شد و استودیو سازندش تعطیل شد و بعد هم EA گفت که دنبال سازنده جدید میگردند(لینک خبر). که این خبر مال بیش از یک سال پیشه، از اون موقع هم خبری ازشون نیست. به اومدنش امید نداشته باشید همون GTA رو بچسبید :D .

خدای من چقدر دلمو برای جنرال دو صابون زدم چثدر جنرال یکو تموم کردم تا دوبیاد حالا میبینم هم کنسل شده هم اسمش عوض شده هم رفته زیر خاک

لینک به دیدگاه

هىچوقت اىن بازىى نبوده که بخوام منتظرش بمونم .

همىشه بىشتر انتظار کشىدنم براى بازى , براى resident evil و mortal kombat بوده .

اما اىن بازى دىگه زىادى تاخىىر خورده !!! ىه جوراىى صبرم داره لبرىز مىشه .

امىدوارم دىگه تاخىىر نخوره تا طرفدارهاش ىه حال اساسى بکنن !

من که برام فرقى نمىکنه حتى اگر کلا کنسل بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راک استار میخواد بازی رو تا بینهایت پالیش کنه - بعد از بازی Gta IV این اولین بازی جهان باز این شرکت برای PC است بنابراین راک استار میخواد یک بازی باکیفیت و کاملا بدون مشکل عرضه کنه امیدوارم این همه انتظار  ارزشش رو داتشه باشه و واقعا یک بسته سرگرمی عالی عرضه بشه.

لینک به دیدگاه

:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

خدا شاهده قرار گداشته بودم برا بار اول تو عمرم یه بازی اورجینال بگیرم اینو بگیرم  حالا که اینطور شد کرک می گیرم دهنش سرویس شه 

منم باهات موافقم

لینک به دیدگاه

راک استار میخواد بازی رو تا بینهایت پالیش کنه - بعد از بازی Gta IV این اولین بازی جهان باز این شرکت برای PC است بنابراین راک استار میخواد یک بازی باکیفیت و کاملا بدون مشکل عرضه کنه امیدوارم این همه انتظار  ارزشش رو داتشه باشه و واقعا یک بسته سرگرمی عالی عرضه بشه.

نه بابا میخواد فروشش رو کنسول کامل بشه بعد پی سی رو بده بازار.

لینک به دیدگاه

درود

اگر یک زمانی به این باور رسیدی که باید به احترام  شرکت سازنده نرم افزار یا بازی قانون کپی رایتو رعایت کنی رعایت کن و هیچ تبصره هم براش نیار @};-

لینک به دیدگاه

خبر فوری !!

راک استار در وب سایت رسمی خود اعلام کرد به علت نقص فنی ، مشکلات متعدد و نداشتن دانش فنی لازم ، نسخه پی سی کنسل شد !

شوخی کردم بابا بلند شید برید یک آب قند بخورید بیایید :D

لینک به دیدگاه

خبر فوری !!

راک استار در وب سایت رسمی خود اعلام کرد به علت نقص فنی ، مشکلات متعدد و نداشتن دانش فنی لازم ، نسخه پی سی کنسل شد !

دمت گرم رفیق =)) @};-

لینک به دیدگاه

خبر فوری !!

عجب :laughing:

این بازی هم شد ابزار تمسخر پی سی بازها!!

این همه بازی مولتی پلتفورم بینظیر

مگه این بازی  برا پی سی نمیومد چی میشود!

فقط این وسط راک..استا... خودشوم منفور میکرد

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...