رفتن به مطلب

ایا گرافیک Gtx 960 خوب است ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

میخوام گرافیک بگیرم ایا گرافیک 960 خوبه یا دنبال گزینه دیگری باشم ! در همین حدود میتونم هزینه بکنم ! البته میخواستم 970 بگیرم که پشیمون شدم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کارت خوبی هست ولی با این قیمت که وارد شده و فعلاً داره، ارزش خرید نداره بنظر من

دوستان باز بیشتر راهنمایی میدن خدمتتون

موفق باشید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

داداشم مدل زوتاک بگیر 970 این مدل

http://lioncomputer.ir/product/4684/Zotac+GTX+970+4GB+GDDR5/

حرف نداره 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا پشیمون شدید؟

بخاطر همین حرف هایی که درموردش گفته میشه 

لینک به دیدگاه

فکر کنم کلا با لینوکس خداحافظی کردی و زدی تو کار ویندوز و گیم و گرافیکهای گیم

بنظرم 970-BLACK asus بگیر نه 960

لینک به دیدگاه

بخاطر همین حرف هایی که درموردش گفته میشه

عزیز این حرفا به خاطر عدم شفافیت انودیا بود وگرنه قبل و بعد از این حرفا قدرت کارت که تغییر نکرده. واقعا اگه بودجه کافی دارید در خرید این کارت شک نکنید. بسیار قدرتمند و خنک هست.
لینک به دیدگاه

در شراىط فعلى بهترىن کارت بالا رده انوىدىا ۹۷۰ هستش .

۹۶۰ فعلا توصىه نمىشه مگر قىمتش بىاد زىر ۱ تومن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم کلا با لینوکس خداحافظی کردی و زدی تو کار ویندوز و گیم و گرافیکهای گیم

بنظرم 970-BLACK asus بگیر نه 960

مگه منو میشناسی ؟  :D  :D  :D

خب من چندتا سیستم و سرور دارم روی همشون لینوکس نصب هست ولی یکیشون ویدوز هست باهاش بازی میکنم  :crying:  :crying:

اره جدا تازگی گرافیک بازی ها خوب شده 

970 که اخه سوتی زیاد داره

لینک به دیدگاه

داداش بیخیال GTX960 بشو. نسبت به قیمتش اصلا گزینه خوبی نیست مگر اینکه قیمتش افت کنه و زیر 900تومن بیاد... 970 هم درسته مشکل حافظه داره اما قدرت کارت اونقدر هست که بتونه کاملا بازی های جدید رو پشتیبانی بکنه و با فریم بالا توی رزولیشن 1080p اجرا بکنه. بهترین گزینه Zotac GTX970 ساده هست. بهترین قیمت و کارایی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش بیخیال GTX960 بشو. نسبت به قیمتش اصلا گزینه خوبی نیست مگر اینکه قیمتش افت کنه و زیر 900تومن بیاد... 970 هم درسته مشکل حافظه داره اما قدرت کارت اونقدر هست که بتونه کاملا بازی های جدید رو پشتیبانی بکنه و با فریم بالا توی رزولیشن 1080p اجرا بکنه. بهترین گزینه Zotac GTX970 ساده هست. بهترین قیمت و کارایی.

دقیقا فرق 970 با 980 چیه ؟ رزولوشن مانیتور من 1920 1080 هست !

لینک به دیدگاه

دقیقا فرق 970 با 980 چیه ؟ رزولوشن مانیتور من 1920 1080 هست !

SM و ROP و L2 کش اش بیشتره 980. تو اون رزولویشن نیازی نیست به خرید کارت 2500 تومنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

SM و ROP و L2 کش اش بیشتره 980. تو اون رزولویشن نیازی نیست به خرید کارت 2500 تومنی.

نظرتون درباره amd چیه ؟ :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

همونطور که سایر دوستان هم راهنمایی کردن فعلاً خرید 960 کار درستی نیست

از اونطرف جریان کارت 970 مقداری تردید ایجاد میکنه ، بشخصه فکر میکنم بعد از عید کاهش قیمت وحشتناکی رو تجربه کنه کارت 970

ولی باز هم توصیه میکنم برای 1080 کارت 970 رو بخرید اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید و همچنین پاور و سی پی یو خوبی دارید براش

موفق باشید @};-

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

نظرتون درباره amd چیه ؟ :))

مشکلی نداره.

تا 1 میلیون 280x بود xfx تو لیون که ترجیح میدمش به 960.

قیمت 290 هم خیلی خوبه در خارج اگه وارد کننده ها بیارن بهترین کارته واسه 1080p از نظر کارایی به قیمت.

با سلام

همونطور که سایر دوستان هم راهنمایی کردن فعلاً خرید 960 کار درستی نیست

از اونطرف جریان کارت 970 مقداری تردید ایجاد میکنه ، بشخصه فکر میکنم بعد از عید کاهش قیمت وحشتناکی رو تجربه کنه کارت 970

ولی باز هم توصیه میکنم برای 1080 کارت 970 رو بخرید اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید و همچنین پاور و سی پی یو خوبی دارید براش

موفق باشید @};-

اگه افت کنه قیمتش که عالی میشه. چرا فکر میکنید قیمتشو کاهش میدن بعد از عید؟

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هم کلی حرف حدیث داره و هم این که اقای حسینی اعلام کردند بعضی هاش تقلبی هست ! حالا اگر بشه از دبی میخرم چون زیاد میرم 

خیلی ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

عزیز بنده توصیه میکنم دست نگه دار تا کارتای جدید ای ام دی بیاد . حتی اگه ای ام دی نخوای هم احتمالش هست قیمت کارتای انویدیا پایین بیاد . 

لینک به دیدگاه

قیمت زوتک 960 امروز پاساژایران 930 تومان بود

کم کم داره پایین میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان من یک شفاف سازی انجام بدم در باب انویدیا و بحث ها اخیر::

ببنید ارائه آمار و ارقام   و معرفی ویژگی های یک قطعه سخت افزاری از  اصول  و واجبات معرفی یک قطعه است- منتها در کارت 970 انویدیا آمده بود با سختی تمام یک پارتیشن از حافظه رو  به صورت جدا در اختیار سیستم مدیریت حافظه مکسول قرار داده بود .خوب بعد مثلا باید میومد روی جعبه کارت یا در کاتالوگ اش یا هر بخشی در حد  مهندسی و معماری سخت افزاری برای کاربر عادی توضیح میداد که  بله مثلا این 512 مگ از طریق فلان کانال به  فلان بخش پردازنده وصله ؟؟آیا اصلا منطقی بود ؟یا بیامد عکس معماری GPU رو بکشید روی جعبه بعد با فلش و توضیحات نشان بداد که  چه طور کار میکنه ؟

اینها بیشتر از همه  چیز جو سازی عمومی و رسانه ها بود--کارت 970  4گیگ رم داره و من با 3890 مگ حافظه اشغال در بازی shadow of mordor در حالت 4K/2K بازی کرده ام و اینها بحث هایی بود که توسط رسانه ها بزرگ شد و کلا رسم است که  از این بحث ها پیش بیاد - در دل چیپست ها و مادربرد ها و cpu هاو پاور ها و هارد دیسک ها ما آیا مطمئن هستیم که همه  اطلاعات شون که  ارائه  شده همیشه و 100 درصد صحیح بوده ؟؟

آیا میتوانیم با قاطعیت نظر بدهیم؟؟

نه پس این بحث ها همیشه است- نگران نباشید کارت 970 بهترین و خوش قیمت ترین کارت بازار است گول بحث های مدیریت حافظه رو نخورید - از یک کارت 300 دلاری شما چه  انتظاری دارید ؟آیا همین کافی نیست که  98 % بازی های رو ز را در  1080P و 2k اجرا میکنه و کلی تکنولوژی جدید و  خصیصه های جدید  داره و مصرفش در حدیک  کیبورده  ویک از بی صدا ترین و خنک ترین کارتهای عرضه شده  در تاریخ صنعت است؟آیا اینها راضی کننده  نیستند؟

با برعکس چون GPU 970 خیلی خوب و بی نقص بود باید براش ایراد جسته  میشد؟من تئوری دوم رو  بیشتر قبول دارم--

بیلان کاری انویدیا نه تنها افت نکرده بلکه با 1.2 میلیارد دلار فروش یکی از بهترین تاریخهای فروش رو داشته .و عملا مکسول یکی از محبوب ترین  معماری های تاریخ این شرکته - (درایران که  مطمئن هستم دلیلش من بودم!!!!)

پس مثل همیشه به تیم سبز اعتماد کنید و خریدتون رو انجام بدید خیالتون راحت و موفق باشید هردوکارت 960 و 970 عالی هستند بسته به  رزولوشن و سطح جزییات میتونید یا کارت نیمه حرفه ایی ای حرفه ایی رو تهیه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از توضیحات مفیدتون

به نظر شما من یک 970 بگیرم بعدا یکی دیگه بگیرم sli کنم یا اینکه 980 بگیرم چه فرقی میکنه ؟

و سوم اینکه 970 از گرافیک کنسول های بازی امروزی قویتر هست یا ضعیفتر ؟

چون مثلا ps3 که 8 سال پیش معرفی شد بازی های الان رو داره اجرا میکنه ولی گرافیک های تاپ 8 سال پیش نمیتونه اینکار رو بکنه

ویرایش شده توسط +Extreme
لینک به دیدگاه

عذر میخوام. مصرف 970 در حد کیبورده؟ 

به نظر شما قیمت 930 تومن برای کارت gtx 960 zotac خوبه؟ افت قیمت نداره تا چند هفته آینده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از توضیحات مفیدتون

به نظر شما من یک 970 بگیرم بعدا یکی دیگه بگیرم sli کنم یا اینکه 980 بگیرم چه فرقی میکنه ؟

دوعدد 970 میزان اسکیل قدرتشون بین 70 تا 100 درصد است یعنی شما ممکنه بسته به  درایور و نوع موتور بازی با اضافه شدن کارت دوم بین 70 تا 100 درصد افزایش قدرت داشته باشید!!

اگر در 1080 بازی میکنید یک عدد کارت 970 پیشنهاد میشود و کافی است و حتی کمی بعد با ارائه بازی های با گرافیک های بالاتر میتوانید  کارت دوم رو اضافه کنید که  هم کاهش قیمت داشته و هم شاهد یک بوست قدرت اساسی باشید -کارت 980 دیگه های اند است و شما رو برای مدتی خوب از خرید کارت گرافیک رها میکند منتها دو عدد 970 قدرت بالاتری دارند و و درایور های انویدیا هم کاملا برای SLI بهنیه  شده اند و الان هرروز پروفایل های  اجرای بازی ها در SLI آپدیت میشوند.

980 کارتی برای رزلوشن های 2k و 4k است هرچند بیشتر همان 2K است و هنوز 4k در حالت تک گرافیکه  کمی دور از ذهن است و اکثر بازی های روز رو میشود در2K که این روز ها  داره کم کم به رزولوشن استاندارد اگیمرها  تبدیل میشه به کار برد -اگر از نمایشگر های fullhd استفاده میکنید یک عدد 970 کافی است و با توجه به  مصرف کم و دمای پایین نه احتیاج به  پاور آنچنانی است  و نه کیس خاص و ... کلا انتخاب معقولی است - ضمنا SLI 970 کارایی جذاب و عالی دارد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

چون مثلا ps3 که 8 سال پیش معرفی شد بازی های الان رو داره اجرا میکنه ولی گرافیک های تاپ 8 سال پیش نمیتونه اینکار رو بکنه

دوست عزیز بازیهای جدید رو روی ps3 دیدی؟کیفیتشون مثل همون گرافیکای 8 سال پیشه که الان بخوان بازی اجرا کنن...

همین ps4 مطمئن باش بعد دو سه سال دیگه 1080p هم نمیتونه بازهاش رو اجرا کنه.....

ویرایش شده توسط milad3d
لینک به دیدگاه

عزیز در مورد اس ال ای کردن دوستان دیگه توضیحات لازمو دادن و میدن . و اما در مورد مقایسه با کنسول . اینطور بگم که اصلا قابل مقایسه نیست . 970 کجا و کنسول کجا . اگه کاربریتون FHD  هست یه 970 بگیر بعد بر حسب نیاز میتونی یه 970 اضافه کنی . البته بازم پیشنهادم صبر تا رسیدن کارتای ای ام دی هست . موفق باشی  @};- 

ممنون از توضیحات مفیدتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از توضیحات مفیدتون

دوست من کی گفته ؟کنسول ها بازی چند سال  پیش و رو 720 p 30 فریم به  زور با کلی الیازینگ و لبه های ناهموار و تصویر مات اجرا میکنن- اونجوری یعنی 720 p مطمئن باش کارتهای قدیمی هم از پسش برمیان شک نکن- کنسو ل ها این نسل اصلا چیزی برای عرضه نداشته اند - اکثر باز یهای بزرگ کنسول های سونی و مایکروسافت شکست خورده اند و و ار دید منتفدان فاقد ارزش بوده اند - بازی های مثل RYse - drive club- یا حتی همین چند روز پیش شاهد یک شکست سهمگین بودیم بازی پرهزینه Order  انحصاری به ضرب زور گرافیک فقط از گیم اسپات 5 گرفت!!! یعنی اگر گرافیکش بدادش نمیرسید باید با 3 یا 4 طرف بودیم!

کنسول ها همین الان هم 1080 هاشون رو اکثرا 30 فریم اجرا میکنند که  اصلا قابل مقایسه نیست -یک کارت 960 یا 750ti براحتی از پس خیلی از بازیها با فریم بهتر برمیان-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...