رفتن به مطلب

ترسناک ترین و خشن ترین بازی؟

Agent47
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به شخصه لذت بردم وقت کنم دوباره دانلود میکنمش یه حس دیوانگی  =))  درون بازی با ترس مخلوط بود  :clapping:

یادم رفت بگم که بعد از انجام بازی احتمالا پارانوید بگیرید

نسخه ی دومش خیلی بهتره

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Manhunt 2 بیشتر از اینکه خشن باشه، حال آدم رو بهم میزنه، این بازی  سادیستیک هست.

Soma؟ =)) سوما یه اسم دخترانه کردیه و از قضا اسم یکی از دوستام   :lol:  احتمالاً بازیش هم جالب باشه.  :-? 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

neverhood

اونجایی که قارچ سوم رو می خورد و دیگه باد گلوش قطع نمی شد خیلی ترسناک بود برای من ، باید سیستمو ریست می کردم  :laughing: 

جدا از شوخی resident evil 1.2.3 اون موقع خیلی ترسناک بودن بازی کردنشم اعصاب می خواست.

برای خشن ترین بازی هم Manhunt رو مئال می زنم که واقعا ساختنش خیانت به بشریت بود مخصوصا اون موقع که اومده بود خیلی مخاطباش مئل من سن و سال زیادیم نداشتن و رده بندی سنی بازی ها هم مئل جوک بود...

لینک به دیدگاه

neverhood

اونجایی که قارچ سوم رو می خورد و دیگه باد گلوش قطع نمی شد خیلی ترسناک بود برای من ، باید سیستمو ریست می کردم  :laughing: 

جدا از شوخی resident evil 1.2.3 اون موقع خیلی ترسناک بودن بازی کردنشم اعصاب می خواست.

برای خشن ترین بازی هم Manhunt رو مئال می زنم که واقعا ساختنش خیانت به بشریت بود مخصوصا اون موقع که اومده بود خیلی مخاطباش مئل من سن و سال زیادیم نداشتن و رده بندی سنی بازی ها هم مئل جوک بود...

نه بالاخره تموم میشد من یادمه طول میکشید در حد 15 دقیقه بعدش باد گلوش قطع میشد  :D

لینک به دیدگاه

....

وقتی لیون اسکندی داره تو دهکده می دوه اون آهنگی که می زنه اصلا اوج حبس شدن نفس تو 

...

خوندم لیون اسکندری!!!

گفتم اینجوری شخصیتی نداشت داستان آخه !  =))  :D

لینک به دیدگاه

neverhood

اونجایی که قارچ سوم رو می خورد و دیگه باد گلوش قطع نمی شد خیلی ترسناک بود برای من ، باید سیستمو ریست می کردم :laughing:

اسم بازی چیه

اینجور که فهمیدم outlas و شیطان درون بیشتریین رای رو اوردن

لینک به دیدگاه

ترسناک ترین بازی : F.E.A.R

این بازی برای سال 2005 بود. ولی گرافیکش چند سالی از خودش جلوتر بود. محیط بازی ترسناک و دلهره آور بود. یکی از بهتریناس در ژانر خودش. نمی دونم چرا کسی اسمی از این بازی نبرده ولی تا بازی نکنین نمی فهمین چی می گم...

fear-1.jpg

خشن ترین بازی هم به نظرم Kane & lynch 2 بود! انگار توی قصابی هستی...

لینک به دیدگاه

بحث بازی خشن شد. بازی های saw و بازی punisher خشن هستند. برون شک سلطان بازی های ترسناک رزیدنت اویل 3 هست حتی همین الان هم بشیننی با هدست تنها بازی کنی چندین بار تا حد مرگ میترسین امتحان کنید الکی نگین ما نمیترسیم

لینک به دیدگاه

با عرضه خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم

اولین بازی ک واقعن ترسیدم Resident Evil 1 2 3  بود و بعد از اون هم 1.2.3 fear و (3)doom و dead space1.2

و به دوستانی ک Resident باز هستن پیشنهاد میکنم نسخته Resident Evil 1 HD Remaster رو حتما بازی کنن محشره از دستش ندین(خیلی مخوفه بازی مهمات کم البته و مکان های فکری و...)

بازی خشن هم punisher و God Of War بود ک خیلی ناجور ادمارو ب خاکو خون میکشیدی

لینک به دیدگاه

تو زمان خودش Resident Evil 1 و 2 مخصوصا شماره دو با آهنگسازی فوق العاده Masami Ueda.

خشن ترین بازی هم که انجام دادم بدون شک Manhunt.

ویرایش شده توسط Oceanic
لینک به دیدگاه

من با بازی fear اصلا نترسیدم *dry#

ولی از dead space2 خیلی ترسیدم :blink:

the evil within هم ترس قشنگی داشت :Praying:

punisher خشونت زیادی داشت 8-X

لینک به دیدگاه

ترسناک ترین بازی : F.E.A.R

این بازی برای سال 2005 بود. ولی گرافیکش چند سالی از خودش جلوتر بود. محیط بازی ترسناک و دلهره آور بود. یکی از بهتریناس در ژانر خودش. نمی دونم چرا کسی اسمی از این بازی نبرده ولی تا بازی نکنین نمی فهمین چی می گم...

fear-1.jpg

خشن ترین بازی هم به نظرم Kane & lynch 2 بود! انگار توی قصابی هستی...

کلا با بازی های ترسناک حال نمیکنم چون وقتی بازی میکنم دوس دارم آرامش پیدا کنم نه اینکه استرس شدید

برای همین ترسناک خیلی کم بازی کردم ولی یادش بخیر این fear هم فکر کنم تا وسطاش رفتم. هروقت هم بازی میکردم قلبم داغون میشد از بس که استرس داشت بعضی جاهاش

لینک به دیدگاه

Dead Space 2

Amnesia The Dark Descent

ویرایش شده توسط mohamad2014
لینک به دیدگاه

خشن و ترسناک : Postal 2

ترسناک ترین : Nosferatu - Suffering

خشن ترین : Manhunt

لینک به دیدگاه

بازیهایی که خیلی دوست دارم دوباره بازیشون کنم ولی بخاطر استرس شدیدشون بازی نمیکنم

Dead Space 1 -2

Alan Wake

Silent Hill

بازی های خشن مثل پانیشر ترسناک نیستن. اتفاقا من با پانیشر خیلی حال میکردم، طرف رو ربع ساعت میاوردم این ور نقشه، که یه بلای خاص سرش بیارم. یادمه یکی رو 2-3 دقیقه گرفتم آوردم با خودم انداختمش تو پره های هواپیما ترکید حال کردم  :D پانیشر رو 3-4 بار بازی کردم، خشونتش بیشتر حال میده تا حال به هم زن باشه، چون محیط بازی طوری طراحی شده که شخص بازیکن خودشو واقعا جای پانیشر میذاره و حس انتقام داره و ارضا شدن اون حس  :D

لینک به دیدگاه

کلا با بازی های ترسناک حال نمیکنم چون وقتی بازی میکنم دوس دارم آرامش پیدا کنم نه اینکه استرس شدید

برای همین ترسناک خیلی کم بازی کردم ولی یادش بخیر این fear هم فکر کنم تا وسطاش رفتم. هروقت هم بازی میکردم قلبم داغون میشد از بس که استرس داشت بعضی جاهاش

آره انصافا! یه مورد خنده دارم راجع به این بازی بگم که در واقع من این بازیو دو بار تموم کردم! بار دوم یه نسخه دوبله شده پیدا کردم (اگه اشتباه نکنم دارینوس بود). اونقدر خنده دار دوبله کرده بودن که آدم نمیدونست تو بعضی صحنه ها بخنده یا بترسه!!!!!! مثلا تو یه صحنه تاریک که نمیدونی زامبی میاد یا مامورا؛ یه لحظه مامور تورو می بینه و با لحن دخترانه ای می گه دوووووووشمنننننن!!!!!!!! اونجاس که دیگه می ترکی از خنده =))  =))  =))

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

رو دستش نباشه !

Doom-screens-2.jpg

Doom-screens-1.jpg

Doom-new-screenshots-3.jpg

Doom-new-screenshots-7.jpg

سلطان بازی ها اول شخص !.....از بزرگان دنیای گیم

فراموش کرده بودم که از این بازی نام ببرم

ترسناکترین ها از نظر من اینها هستند

1.resident evil 1

2.outlast

3.alone in the dark

4.doom 3

و البته بازی condemned که اونایی که بازی کردن میدونن چیه !

لینک به دیدگاه

درود

بازی Dying Light‏ در شب به قدری ترسناک میشد که فقط فرار میکردم توی خونه و میخوابیدم تا صبح بشه!

چه دلو جراتی دارمااا :D

لینک به دیدگاه

درود

بازی Dying Light‏ در شب به قدری ترسناک میشد که فقط فرار میکردم توی خونه و میخوابیدم تا صبح بشه!

چه دلو جراتی دارمااا :D

اتفاقا کل حال بازی به شب بیرون رفتنشه  :laughing:

البته بعد گرفتم اون هوک که باهاش از ساختمونا بالا میره. من باهاش از دست اون زامبی وحشیا ( اسمشون یادم رفته) در میرفتم بالا ساختمونا و تا صبح دنبال خودم میکشوندمشون یهو اون اخر میدیدی چند هزارتا xp میداد بهت خیلی حال میداد.

کشتنشون قلق داره یاد بگیری سریع میزنیشون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...