رفتن به مطلب

ترسناک ترین و خشن ترین بازی؟

Agent47
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من فعلا تنها بازی که واقعا نمیتونستم با هدفون برمش dead space 2 بود که از جام میپریدم.خیلی جالب بود فکر کنم 4یا 5 بار تا آخرش رفتم.

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

خشنترین هم gta san بود که مردم وسط خیابون با اره برقی پولاشونو میگرفتم یا با ماشین وقتی میزدم بهشون صدای شکستن پاهاشون میومد .ضربه اینقدر محکم بود که وقتی میزدم آدمه چند لحظه راه میرفت بعد یک دفعگی خورد میشد.مثلکه خون تو تمام بدنش جمع میشده بعد یکدفعگی پاره میشده اندامش صدا میداده[emoji2]

لینک به دیدگاه

با بازی ترسناک زیاد رابطه ندارم. چون در کل بی اعصابم ! ولی خب رزیدنت ها رو بازی کردم.

به نظرم خشن ترین بازی manhunt 1 باشه. انصافا اگه می تونیستم رو ویندوز7 اجراش کنم بازم بازیش میکردم. قتل مخصوصا با تبر خیلیییییییییی حال میداد . تو انگلیس این بازی موجب چندین قتل شد و باعث شد تا ممنوع شه 

لینک به دیدگاه

من من هانت از لحاظ خشونت دوست داشتم

ولی الان کمتر بازی پیدا میشه که واقعا ترسناک باشه 

ازنظر شخصی من بازی دوساعته pt واقعا ترسناک ولی اونم بعد از نیمساعت بازی کلا دیگه نمی ترسی 

یه زمانی وقتی بچه بودیم ازdoom هم میترسیدیم والا الان دیگه تقریبا ملت از هیچی نمیترسن 

لینک به دیدگاه

بازی ترسناک هرچی بوده تا اخر بازیش کردم ولی قدیما یه بازی بود که از بس ترسناک و عجیب بود بیخیالش شدم!

tiv0_header.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...