رفتن به مطلب

مزایده 14 عدد هارد اینترنال کارکرده ( فقط و فقط با دیتا )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

لیست فیلم های امریکایی رو برای من می فرستید؟

لیست کلی آرشیو براتون ارسال شد . تمامی آرشیو به طور کامل مجزا بوده و در شیت های مختلف به راحتی فابل دسترسی هستند .

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تاپیک شما را که میبینم ، دقیقا همون تجربه ای هست که قبلا به دست آوردم !

من هم مثل شما در پرشین تولز دیتا میفروختم که بعدا به دلیل تبعیض هایی از فروختن دیتا منصرف شدم .

هارد دوترابایت وسترن با 8 روز کارکرد ( که صرف کپی و دسته بندی اطلاعات شده ) را طرف پیام میده 150 ارزش داره و نه قیمتی که زدی !

کاربر حاظر هست ماهی 100 تومن تعرفه اینترنت نامحدود به فلان شرکت بده و در آخر ماه نهایتا 300 تا 400 گیگ دانلود بزنه !

اما حاظر نیست 30 تومن برای دوترابایت دیتای آماده که کلی وقت و انرژی صرفش شده به من و شمای نوعی بپردازه .

یه عده فکر میکنند دیتا از سر جوب میاد داخل هارد ! درک نمیکنند که طرف برای دانلود این فیلم و سریال و به دست آوردن لینک مستقیم یا رفته اکانت از سایت ها خریده یا کلی در نت وقت گذاشته تا لینک فلان فیلم و سریال را پیدا کنه ، درک نمیکنند که طرف چقدر سیستم زبون بسته را روشن نگه داشته تا دانلود بزنه !

واقعا ملت عجیبی هستیم ! حاظریم گونی گونی پول بریزیم تو شکم این شرکت های اینترنتی دزد ! اما حاضر نیستیم یه دهمش را به فرد عامه ای که زحمت کشیده بدیم !

سه تا هارد دوترابایت خریدم اوج گرونی دونه ای 365 تومن ، حالا هارد را زدم 250 با دوترابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست 7 ترابایتی با کابل دیتا و 50 گیگ فایل به انتخاب خریدار دانلود بزنم ! طرف پیام میده هاردت 150 ارزش داره :D 

این مطالب را گفتم که طرف میاد داخل تاپیک شما متوجه باشه دیتاها از سر جوب نمیان ، براشون کلی زحمت و وقت و انرژی و هزینه صرف شده ، چون خودم در اینکار بودم میفهمم چقدر زمان میبره و چقدر واسشون زحمت کشیده میشه !

به نظرم این ملت باید برن ماهی 100 تومن پول بدن به ایرانسل و شاتل و مبین نت و فلان شرکت دزد دیگه تا سر ماه 300 گیگ دانلود بزنن ، اونطوری بیشتر احساس میکنند که سرشون کلاه نرفته ، اگر بیان اینجا برای دوترابایت 30 تومن بدهند به من و شما ، تا آخر عمر فکر میکنند سرشون کلاه رفته ^_^

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تاپیک شما را که میبینم ، دقیقا همون تجربه ای هست که قبلا به دست آوردم !

من هم مثل شما در پرشین تولز دیتا میفروختم که بعدا به دلیل تبعیض هایی از فروختن دیتا منصرف شدم .

هارد دوترابایت وسترن با 8 روز کارکرد ( که صرف کپی و دسته بندی اطلاعات شده ) را طرف پیام میده 150 ارزش داره و نه قیمتی که زدی !

کاربر حاظر هست ماهی 100 تومن تعرفه اینترنت نامحدود به فلان شرکت بده و در آخر ماه نهایتا 300 تا 400 گیگ دانلود بزنه !

اما حاظر نیست 30 تومن برای دوترابایت دیتای آماده که کلی وقت و انرژی صرفش شده به من و شمای نوعی بپردازه .

یه عده فکر میکنند دیتا از سر جوب میاد داخل هارد ! درک نمیکنند که طرف برای دانلود این فیلم و سریال و به دست آوردن لینک مستقیم یا رفته اکانت از سایت ها خریده یا کلی در نت وقت گذاشته تا لینک فلان فیلم و سریال را پیدا کنه ، درک نمیکنند که طرف چقدر سیستم زبون بسته را روشن نگه داشته تا دانلود بزنه !

واقعا ملت عجیبی هستیم ! حاظریم گونی گونی پول بریزیم تو شکم این شرکت های اینترنتی دزد ! اما حاضر نیستیم یه دهمش را به فرد عامه ای که زحمت کشیده بدیم !

سه تا هارد دوترابایت خریدم اوج گرونی دونه ای 365 تومن ، حالا هارد را زدم 250 با دوترابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست 7 ترابایتی با کابل دیتا و 50 گیگ فایل به انتخاب خریدار دانلود بزنم ! طرف پیام میده هاردت 150 ارزش داره :D

این مطالب را گفتم که طرف میاد داخل تاپیک شما متوجه باشه دیتاها از سر جوب نمیان ، براشون کلی زحمت و وقت و انرژی و هزینه صرف شده ، چون خودم در اینکار بودم میفهمم چقدر زمان میبره و چقدر واسشون زحمت کشیده میشه !

به نظرم این ملت باید برن ماهی 100 تومن پول بدن به ایرانسل و شاتل و مبین نت و فلان شرکت دزد دیگه تا سر ماه 300 گیگ دانلود بزنن ، اونطوری بیشتر احساس میکنند که سرشون کلاه نرفته ، اگر بیان اینجا برای دوترابایت 30 تومن بدهند به من و شما ، تا آخر عمر فکر میکنند سرشون کلاه رفته ^_^

موفق باشید

با تشکر از توضیحات مبسوط و روشنگری شما دوست عزیز ، موفق باشید .

لینک به دیدگاه

:::: کاهش قیمت ::::

قیمت پایه برای هر کدام از هارد های اینترنال 2 ترابایت گرین :

با دیتای کره ای : 350.000 تومان ( قیمت جدید : 330.000 تومان )

قیمت فوری : 380.000 تومان  ( قیمت جدید : 350.000 تومان )

قیمت پایه برای هر یک هارد با دیتای دیگر از آرشیو : 320.000 تومان  ( قیمت جدید : 300.000 تومان )

قیمت فوری : 340.000 تومان ( قیمت جدید : 320.000 تومان ) 

قیمت پایه برای هارد اینترنال 2 ترابایت سیگیت :

با دیتای کره ای : 350.000 تومان  ( قیمت جدید : 330.000 تومان )

قیمت فوری : 380.000 تومان  ( قیمت جدید : 350.000 تومان )

قیمت پایه برای هارد با دیتای دیگر از آرشیو : 320.000 تومان ( قیمت جدید : 300.000 تومان )

قیمت فوری : 340.000 تومان  ( قیمت جدید : 320.000 تومان )

قیمت پایه برای هارد اینترنال 1 ترابایت سیگیت :

فروش فقط با دیتای کره ای : 240.000 تومان  ( قیمت جدید : 220.000 تومان )

قیمت فوری : 270.000 تومان  ( قیمت جدید : 250.000 تومان )

گام افزایش برای هر مورد : 5.000 تومان

تاریخ پایان مزایده: 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد برای هر هارد

هزینه ارسال بر عهده خریدار خواهد بود .

از پیشنهاد ، انتقاد سازنده و راهنمایی برای فروش بهتر و کارشناسی قیمت استقبال میشود ( لطفا فقط در پ.خ )

** ممکن است به کارکرد هر هارد چند ساعتی اضافه شود **

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...