رفتن به مطلب

آیا همچنان کارت های AMD ماین میشوند؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزيز به شرکت هم نيست ! کاملا شانسي هست.يعني اين نيست که بگي مثلا کارتهاي سافاير آسيک بهتري دارن يا مثلا XFX !

در کارتهاي AMD سري 79XX هم بنده چک کردم بالا و پايين رفتن ASIC در آورکلاک پذيري و ولـتاژ هسته هم موثر نيست !!!

مثلا '980 hof کارت هاش از با کیفیت ترین چیپست با اسک بالاست

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

مثلا '980 hof کارت هاش از با کیفیت ترین چیپست با اسک بالاست

ما بحثمون در مورد کارتهاي AMD بود !

ولي به هر حال از انويديا بعيده که بخواد يکسري چيپ رو هندپيک کنه  براي يک سري خاص !

http://www.overclock.net/t/1476455/official-galax-galaxy-kfa2-hof-owners-club/840

لینک به دیدگاه

داشتم یه گشتی تو اینترنت میزدم یه کوین (coin) دیدم که مثالیه برای حرفایی که زدم

این کوین با الگوریتم WhirlpoolX چند ماهیه که اومده و منم ازش خبر نداشتم تا اینکه حدود5 روز قبل یه تاپیک جدید (که ادرسش رو در زیر آوردم) زد و توی اون نرم افزار ماین از طریق گرافیک های amd را قرار داد ، فکر کنم تا قبل از این فقط با cpu ماین میشده(چون وقت ندارم دقیق تاپیک قبلیش را بخونم میگم فکرکنم)

با قرار دادن این نرم افزار سرعت برای کارت 270x حدود 50MH/S بود ، صفحه اول رو ببینید نوشته

The GPU miner produces around 50 MH/s on an r9 270x and the coin is still on low diff atm

امروز یه نفر نرم افزار ماین برای انویدیا را گذاشت(صفحه 8 تاپیک) و قدرت ماین گرافیک 750Ti را نوشته 62MH/s

ببینید پس هی نگید با انویدیا ماین نمیشه و یا سرعت ماین کمتر از amd هست و نمیصرفه و .......

یه مثال زنده زدم که خودتون ببینید چی به چیه

دوستان توجه کنند که تفاوت سرعت ماین کارت های amd و انویدیا در ماین کردن خود بیت کوین اصلا مهم نیست(و من هم اصلا نمیدونم که سرعتشون در حال حاضر تفاوت داره یا نه) چون الان هیچ آدم عاقلی با گرافیک بیت کوین ماین نمیکنه و اگه کسی اینکارا بکنه جدا باید درعقلش شک کرد، پس تفاوت قدرت گرافیک ها را باید در الگوریتم هایی که هنوز با گرافیک ماین میشه سنجید.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=964581.0

اینم لینک مقایسه 270x و 750Ti :

http://www.anandtech.com/bench/product/1043?vs=1130

همینطور که میبینید 750Ti ضعیفتر از 270x ، ولی قدرت ماین بیشتری داره

لینک به دیدگاه

آقا یه سوال.

آیا امکان داره در کارت های جدید amd باز هم این جریان ماینینگ ادامه پیدا کنه؟

لینک به دیدگاه

آقا یه سوال.

6صفحه خوندم ب این نتیجه رسیدم:D

لینک به دیدگاه

من تازه دارم میرم تو این کار...

برای شروع 4 عدد 290 جم کردم،

کلی هم تحقیق کردم، و فکر میکنم کار های سنگین با پاداش 25 بیتکوین خیلی خفن هستش، هر یک بیتکوین 250 دلار!!!

لینک به دیدگاه

آقا یه سوال.

فکر کنم من الکی دارم وقت میگذارم و برای شما ها توضیح میدهم ، چون انگار اصلا کسی نمیخونه

اخرش تا اسم ماینینگ میاد میخوان Amd بخرن یا وقتی من توی پست قبل یه coin جدید که تازه راه اندازی شده را معرفی میکنم و میگم دوروزه نرم افزار ماین گرافیک براش اومده اگه کسی این پست را خونده باشه نباید بیاد بگه ماینینگ کی دوباره راه میافته ، خوب برادر من ماینینگ الان هم در جریانه و ربطی به کارت جدید و قدیم و یا amd و انویدیا نداره

فقط الان سود دهیش پایینه و نسبت به استهلاک گرافیک و زمانی که میگذارین نمی ارزه(پول برق هم بماند)

اینکه چه موقع ماینینگ برای شما خوبه و میارزه به نظر شما و استراتژی شما مربوطه ، مثلا یه نفر میاد و همین الان دارک کوین(Dark coin) ماین میکنه و دلیلی هم که برای کارش داره هم اینه که مثلا کلی برسی کرده که این کوین برنامه های زیادی برای آینده داره و قیمتش حتما بالا میره و درسته که الان ماین کردنش ارزش نداره ولی چون در آینده میدونه گرون میشه پس برای اون ارزش داره(البته در این مثال اگه طرف در حال حاضر به جای ماین مستقیما دارک کوین بخره بهتره) و یا همین الان هم که ما داریم حرف میزنیم هم هر چند روز یک بار کوین هایی با الگوریتم های جدید معرفی میشه که اگه شما بررسی کنین و بدونین که این کوین ارزش ماین داره و اونا از روزهای اول ماین کنین میتونین سود کنین ولی این کار هم زمان زیادی میبره و احتمال اشتباه هم زیاده

البته این ها مثالهای ناقصی بود (به این دلیل ناقص که وقت ندارم درست توضیحشون بدهم) و چندین دلیل دیگه میتونه برای ماین در شرایط کنونی وجود داشته باشه 

دوستان توجه کنند که اکثر کسانی که در حال حاضر دارند با گرافیک ماین میکنند کسانی هستند که از قبل سیستم ماینینگ داشتن و دیگه یه سری ضررها بهشون وارد شده و یا زمان زیادی برای یاد گیری گذاشتند و اگه الان کسی بخواد از صفر شروع کنه و سرمایه وارد کنه به نظر من اشتباهه و اگه این زمان و سرمایه را صرف کاره دیگری بکنه قطعا نتیجه بهتری خواهد گرفت

درضمن در خارج از ایران تورم متفاوت هست و بنابراین شاید اونا به سود کم هم راضی بشوند و ماین کنند ولی در ایران ضرری که تورم به سرماییتون میزنه بیشتر از سود ماین کنونی هست و اگه با سرمایه چیز دیگه ای بخرین بهتره

لینک به دیدگاه

کلی هم تحقیق کردم، و فکر میکنم کار های سنگین با پاداش 25 بیتکوین خیلی خفن هستش، هر یک بیتکوین 250 دلار!!!

دوست عزیز شما علاوه بر اینکه هیچکدام از پست ها را نخواندین ، بعید هم میدونم بدونین تحقیق چیه

شما هر وقت با این چهار تا کارت زپرتی تونستید یه بلاک بیت کوین را حل کنین و جایزه 25 بیت کوینیش را ببرین بیاین همین جا من هم 25 بیت کوین به شما هدیه میدم.

خوب تا اینجا تاپیک های زیادی زده میشد که ماین چی هست و ازا ین جور چیزا که گفتم در اینجا یکم توضیح بدهم ولی چون توضیح این کار از توان یک نفر خارج هست و همین مقدار توضیح هم کسی بهش توجه نکرد بنابراین این آخرین پست بنده در این مورد هست.

شرمنده اگه پر حرفی کردم

خدانگهدار همگی

ویرایش شده توسط APEX2014
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما علاوه بر اینکه هیچکدام از پست ها را نخواندین ، بعید هم میدونم بدونین تحقیق چیه

شما هر وقت با این چهار تا کارت زپرتی تونستید یه بلاک بیت کوین را حل کنین و جایزه 25 بیت کوینیش را ببرین بیاین همین جا من هم 25 بیت کوین به شما هدیه میدم.

خوب تا اینجا تاپیک های زیادی زده میشد که ماین چی هست و ازا ین جور چیزا که گفتم در اینجا یکم توضیح بدهم ولی چون توضیح این کار از توان یک نفر خارج هست و همین مقدار توضیح هم کسی بهش توجه نکرد بنابراین این آخرین پست بنده در این مورد هست.

شرمنده اگه پر حرفی کردم

خدانگهدار همگی

الان من 10تاr9 280x vapor دارم اگه ماین راه بندازم روزی حدودا چقدر گیرم  میاد؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کلا این دوستمون اعتقادی به مشاوره ندارند و کار خودشون رو میکنند!

نمونش اون تاپیک های معروفشون

پی نوشت : http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=35777&hl=

لینک به دیدگاه

شرکت گارنتی کننده میتونه تشخیص بده کارت ماین شده یا نه؟:D

لینک به دیدگاه

توی همین انجمن یادم هست چند وقت پیش یه روشی رو گفته بوذند برای تغییر اسیک

البته من خودم تست نکردم

خوب امکانش هست رو یه سری کارتا بشه!

از اون دوستمون به خاطر مزالب جالب در مورد بیت کوین ممنونم

من فکر میکنم سود بیت کوین برای صاحبش همونی هست که برای دلالان اودلار در ایران هست

یعنی با سرمایه ی اولیه وارد کار میشن و بیت کوینشونو جا میندازن به عنوان واحد پول

یه سری افراد بیت کوین میخرن و باهاش خرید و فروش میکنن

حالا این وسط با کم و زیاد ذن قیمت جیب بیت کوین ساز پر و جیب مشتری خالی میشه!

این مشتری هم درواقع سایتایی هستن که از این واحد برای خرسد و فروش استفاده میکنن

و مردم هم کمی سود میکنن

این وسط دوست بیت کوین ساز هم میتونه با استفاده از قدرت پردازشی به وجود اومده استفاده کنه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

دوستان الان برای بیت کویین دیگه نمیصرفه ماین کنیم. بیاین بریم سراغ داج کویین یا همون داگ کویین . کسی فروم مخصوصی برای معرفی نرم افزار ها و طریقه ماین کردن توسط لپ تاپ و سیستم ها داره برام بزاره؟

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...