رفتن به مطلب

اجرای بازی WIN در این تاپیک

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان خوبم

خوب ما در این تاپیک بازی رو شروع میکنیم اولش یه سری توضیح میدم و قوانین رو اعلام میکنم :

1 - هر کدوم از شماها 15 تا عدد دارید اون رو توی یک کاغذ بنویسید

2 - بنده در پست 2 همین تاپیک اعداد رو به صورت رندوم مینویسم و اعداد بعدی رو توی همون پست 2 ویرایش میکنم

3 - شما برای مشاهده اعداد هر یک دقیقه یک بار تاپیک رو رفرش کنید تا عدد جدید رو تو پست 2 ببنید

4 - هر کدام از اعدادی که من مینویسیم جزئ اعداد شما هستش شما بدون اعلام به کسی اون رو تو کاغذتون خط بزنید .

5 - هر کسی به محض اینکه تمام اعدادش رو خط زد سریعا در پست 3 کلمه win رو تاپیک کنه و پست بده .

6 - امکان اینکه دو نفر همزمان اعداد خودشون رو خط بزنن هستش پس کسی برنده اعلام میشه که زودتر از دیگران اعلام win کنه .

قوانین :

1 - اگر کسی اشتباها اعلام win کنه و هر گونه پستی در اینجا بده از بازی حذف میشه و بازی با سایر افراد ادامه پیدا میکنه .

2 - نفر دوم اگر پست بده فقط نفر اول برنده هستش .

3 - سرعت کم اینترنت و یا قطعی اون به بازی ربطی نداره

4 - لطفا هیچ کسی بجز شرکت کنندگان (اون هم فقط کلمه win( در این تاپیک پست ندن

جائزه این بازی = 100000 تومان هستش که لیون کامپیوتر برای تست اجرای این بازی این مبلغ رو گذاشته

ساعت شروع بازی زمانی هستش که ما اولین عدد رو تو پست 2 نوشتیم که حدودا ساعت 7 خواهد بود .

هر کسی الان سوالی داره برای من پیغام خصوصی کنه . امیدوارم که خیلی واضح توضیح داده باشم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اجرای بازی در این پست اعداد رو یکی پس از دیگری در این پست میگذارم . موفق باشید .

اگر اینترنت ما قطع شد صبر کنید تا با دایلاپ بالا بیام .

25 - 31 - 26- 4 - 86 - 34 - 72 - 24 - 70 - 77 - 80 - 66 - 19 - 52 - 11 - 75 - 33 - 45 - 40 - 27 - 38 - 10 - 32 - 12- 58 - 48 - 85 - 51 - 79 - 36 - 82 - 61 - 8 - 83 - 73 - 39 - 37 - 43 - 22 - 59 - 7 - 29 - 53 - 13 - 23 - 62 - 69 - 14 - 89 - 55 - 44 - 47 - 67 - 63 - 20 - 50 - 16 - 18 - 60 - 57 - 87 - 35 - 68 - 76 - 1 - 56 - 81 - 15 - 2

لینک به دیدگاه

خوب دوستان صبر کنید تا من بررسی کنم عددهای خونده شده رو اعداد جناب خسروی

با تشکر

لینک به دیدگاه

تبریک میگم مهرداد جان و مبارکت باشه و تشکر از اقای حسینی بابت بازی خیلی خوب و جذاب و مهیجی که ایجاد کردن ..

موفق باشید.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

درود

از همه کسایی که تو این بازی شرکت کردن تشکر میکنم به خصوص به دوست عزیزم جناب حسینی که زحمت زیادی کشیدن امیدوارم همگی مثله من لذت برده باشید به جناب خسروی عزیزم هم تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق و کامیاب باشید ;) =D>

لینک به دیدگاه

مهرداد جان تبریک میگم ;)

ولی خودمونیم، آقا حسینی نیت کرده با این بازی ملت را سکته بده =D>

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقای حسینی عزیز و سایر دوستانی که در مسابقه حضور داشتند

تبریک میگم مهردا جان ;)

آخر هیجان واسترس بید یکم دیگه ادامه پیدا میکرد سکته رو زده بودم =D> آقای حسینی واقعا دستتون درد نکنه

با تشکراز همه دوستان که در این مسابقه شرکت کردند

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

خب بازی هم تموم شد.دست آقای حسینی هم درد نکنه.به مهرداد جان هم برای دومین بار تبریک میگم مبارکتون باشه.;)@};-=D>

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گلم .

بنده اعداد جناب خسروی رو بررسی کردم و ایشون کاملا برنده شدن و تمام اعدادشون اوکی بوده و اعداد ایشون هم اینها بود :

7

15

18

20

25

29

33

37

40

44

58

63

77

83

87

جناب خسروی با نام کاربری MR PC برنده 100000 تومان این بازی ;)

خوب دوستان این یک مسابقه برای تست این بازی بود که خیلی از ایردهاش از دید من در میادش و خودم هم یه سری چیزها رو حس کردم و کاملا جذاب هستش از دید من .

خوب لطفا هر کسی از این بازی ایرادی دیده و پیشنهادی داره حتما اعلام کنه .

لینک به دیدگاه

دوستان جالبه این تاپیک توی یک ساعت حدودا 1000 بار بازدید شده که تو امارش هستش

لینک به دیدگاه

دوستان جالبه این تاپیک توی یک ساعت حدودا 1000 بار بازدید شده که تو امارش هستش

واقعا جالبه

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشکل این کار این بودش که هر یک دقیقه شخص بازی کننده باید یکا بار صحفه رو رفرش میکردش که با کمک جناب حسینی این مشکل حل شد و از این به بعد کلمات بدون نیاز به رفرش در چت باکس بالا اعلام میشه و اعلام win هم در یکی از تاپیکها که همون ساعت بازی ایجاد میکنم .

فکر میکنم که چت باکس بالا به غیر از بازی به خیلی از مسائل به دوستان کمک کنه . و هر خبر به روز و مهمی داشتم اون بالا میگذارم

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشکل این کار این بودش که هر یک دقیقه شخص بازی کننده باید یکا بار صحفه رو رفرش میکردش که با کمک جناب حسینی این مشکل حل شد و از این به بعد کلمات بدون نیاز به رفرش در چت باکس بالا اعلام میشه و اعلام win هم در یکی از تاپیکها که همون ساعت بازی ایجاد میکنم .

فکر میکنم که چت باکس بالا به غیر از بازی به خیلی از مسائل به دوستان کمک کنه . و هر خبر به روز و مهمی داشتم اون بالا میگذارم

درود

جناب حسینی فکر میکنم حالا دیگه برگزار کننده و مجری بازی باید تاپیک رو برا خودش رفرش کنه تا متوجه بشه کسی اعلام win کرده یا نه ;)

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی فکر میکنم حالا دیگه برگزار کننده و مجری بازی باید تاپیک رو برا خودش رفرش کنه تا متوجه بشه کسی اعلام win کرده یا نه ;)

برای حل این مسئله خود بنده هر 4 یا 5 تا عدد که خوندم یه بار اون تاپیک رو رفرش میکنم در کل اگر کسی برنده بشه برای همه محرض و مشخصه چون اولین کسی بوده که پست رو ایجاد کرده . ولی ایندفعه هر کسی برنده شه باید اخرین عددی که داشته رو هم تو تاپکش بنویسه تا مشخص بشه که کار کجا گیر کرده بوده =D>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...