رفتن به مطلب

انتشار 15 تصویر 4k باشکوه از GTA5

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مقایسه کنسول و پی سی مثله مقایسه پراید با مرسدس میمونه.اون کسیکه مرسدس بنز سوار نشده فقط میدونه که بنز گرونه و آرمه جلوش مثل ستاره است.

لینک به دیدگاه

شما برید اوردرتونه جمع کنید

فکر کنم سالی یه بازی میخری نه؟

خخخخخخ

سوراخات کوجاست نمکدون؟:D 

سالی 2-3 تایی میخریم ولی ایمیل Thank your purchase هم دریافت میکنیم:P + کلی DLC رایگان و آنلاین و...........جدا از اینا خودهPSN اینقدر بازی Free داره که حداقل تا6ماه آدم باfree هایی مثل Infamus first light و...سَر کنه 

حالا شما بگرد دنبال کرک وهزاران کرک رو دانلود کن هی درایور کارت گرافیک دان کن هی کولر ببند رو سیستم آخرش هم وسط بازی کرش کنید اینگار که ما Pc باز نبودیم  یه زمانی!

لینک به دیدگاه

خوده راکستار گفته خبری از محتوا و DLC رو PC نخواهد بود شما از کجا این اخبار رو به دنیا مخابره کردی :D

عجب خود راکستار این حرفو زده کو منبعت ؟ =))

اگه هم زده باشه بخاطر تمام و کمال بودن نسخه پی سی هست :laughing:

لینک به دیدگاه

عزیز کی همچین حرفی زده که سازنده بازی یه بازی رو از روی نسخه کنسولش پورت میکنه؟!!!

سورس همیشه از طریق پی سی نوشته میشه و رندر و همه با پی سی انجام میشه و کامپایلر تبدیل میکنه برای کنسولها !!!

و وقتی میگن پورت کردن بازی رو از یه کنسول که شرکت سازنده بازی اونو واسه پی سی نداده باشه که با یه نرم افزار صورت میگیره که بازم نه هر بازی ای!!!

دلیل تاخیر بازی مثل gta هم همین اضافه کردن جزییات بسیار بالا و امکانات بیشمارش نسبت به کنسول هست و نه هیچ دلیل دیگه و گرنه اگه فقط به پورت کردن تنها بود که همون 2 سال قبل واسه پی سی هم داده بودن

شما خودتونو اذیت نکن داداشه من.کسیکه عکسهای جدید نسخه pc gta  رو دیده وتفاوته pc با کنسول رو هنوز متوجه نشده از این به بعدشم .......

لینک به دیدگاه

شما خودتونو اذیت نکن داداشه من.کسیکه عکسهای جدید نسخه pc gta  رو دیده وتفاوته pc با کنسول رو هنوز متوجه نشده از این به بعدشم .......

دمت هات @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

ما بحث قیمت نداشتیم از اول

بحث بحثه انعطافه و گرنه هر کسی به جیب خودش نگا میکنه!!

و با پی سی هزاران کار میتونی انجام بدی نه بازی تنها ولی کنسول چی؟ به این موارد هم از نظر قیمتی توجه کنی بد نیست!

بحث گیمینگ و رندر ــــــــه  وعلا بیکار نبودن چیزی به اسم کنسول ساختن که فروششون میلیونی ـه هر سال ـه 

آمار فروش فیزیکی گیم ها میگه فروش بازیهای PC حتی از WII U هم کمتره! قعطا اگه در ایران کپی رایتی وجود داشت کسی دنبال این بحثا نمیگشت 

مقایسه کنسول و پی سی مثله مقایسه پراید با مرسدس میمونه.اون کسیکه مرسدس بنز سوار نشده فقط میدونه که بنز گرونه و آرمه جلوش مثل ستاره است.

بسیار مثال بی جا و زشتی بود 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

بحث گیمینگ و رندر ــــــــه  وعلا بیکار نبودن چیزی به اسم کنسول ساختن که فروششون میلیونی ـه هر سال ـه 

آمار فروش فیزیکی گیم ها میگه فروش بازیهای PC حتی از WII U هم کمتره! قعطا اگه در ایران کپی رایتی وجود داشت کسی دنبال این بحثا نمیگشت 

یعنی انتظار داری بازیها برای یه وسیله گیم از یه وسیله که هزاران استفاده دیگه ازش میشه هم بیشتر باشه! تو خوبی

با این حال هم فک نمیکنم تعداد بازیهای کامپیوتر از تعداد کنسول کمتر باشه اما نه مثل بازیهایی مثل قارچ خور :laughing:

لینک به دیدگاه

عجب خود راکستار این حرفو زده کو منبعت ؟ =))

اگه هم زده باشه بخاطر تمام و کمال بودن نسخه پی سی هست :laughing:

شما اول  دکمه اننفجارو زدی و اول منبع این حرفتو بذار  تا بگم برات :D   حتی نسخه کالکتور هم ندرهPC!

امکانات بیشمارش نسبت به کنسول هست و نه هیچ دلیل دیگه

====================

عزیز من کات سین کوجا ingame کجا!

هنوز یه تصویر ingame نخسه pc رویت نشده!

شما اگه بازی کرده باشی عکسای پست اول رو ببینی به راحتی میفهمی هیچکدوم ingame نیست 

لینک به دیدگاه

دوستان عنوان تاپیک رو بخونید و بعد پست بدید . این تاپیک در مورد چند تا تصویر از یک بازی هست . جای بحث های بیهوده نیست . اگر پست هایی ارسال بشه که باعث بی نظمی در تاپیک باشه ، هم پست پاک میشه و هم تاپیک بسته .

لینک به دیدگاه

طرف این اسمایل ( این  :laughing:  ) رو میذاره فکر میکنه خیلی حق با اونه:D 

========================================

چیکار کنیم وقتی کات سین و InGame رو تشخیص نمیدید :eek:

========================================

یذره هم تو bc از این حرفا بزنید بچه های اونجا هم شاد بشن از دست شما:D 

http://forum.bazicenter.com/thread51213/page54/

در آخر من از پستای مربوطه شات گرفتم تا به موقعش از این (این  :laughing: ) اسمایل استفاده کنم:D

لینک به دیدگاه

ببینید دوستان کنسول باز شاید این بحث های شما تو سایتها و انجمن هی گیمینگ غوغا بر انگیز باشه ولی اینجا یکی از حرفه ایترین انجمن های سخت افزاره و اکثر اعزای این سایت از بزرگان دانش سخت افزار{همون چیزهاییکه نمونه هی بسیار کم قدرتشون تو اون قوطی خوشکله شما ست} هستند.پس بیشتر از این خودتونو خسته نکنید.

لینک به دیدگاه

شما اول  دکمه اننفجارو زدی و اول منبع این حرفتو بذار  تا بگم برات :D   حتی نسخه کالکتور هم ندرهPC!

از رزولیشن و فول جزییات با فریم بالا یا مثلا اول شخص بودن رانندگی!

اینا یه نمونشه بذار بیاد همچی معلوم میشه

منبع؟ :-w

لینک به دیدگاه

از رزولیشن و فول جزییات با فریم بالا یا مثلا اول شخص بودن رانندگی!

اینا یه نمونشه بذار بیاد همچی معلوم میشه

منبع؟ :-w

,وقتی نمیدونی Fps رو کنسول ها هم بوده و اسمشو میذاری امکانات من دیگه ترجیح میدم مقابل شما سکوت کنم:D  دیگه میزان اطلاعاتت نمایان که هیچ لبریز شد در این پست 

https://www.google.com/search?q=gta+v+fps+mode+ps4&espv=2&biw=1920&bih=978&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hM7xVNqhFoLxUJzog5gJ&ved=0CAcQ_AUoAg

امکانات به DLC و MODE ها میگن و.............. 

خوبه والا از ما طلبکارم میشن . . . . 

لینک به دیدگاه

بیشترینن کسایی که از  کنسول دم میزنن کنسول فن نیستن سونی فنن =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

دوستان عنوان تاپیک رو بخونید و بعد پست بدید . این تاپیک در مورد چند تا تصویر از یک بازی هست . جای بحث های بیهوده نیست . اگر پست هایی ارسال بشه که باعث بی نظمی در تاپیک باشه ، هم پست پاک میشه و هم تاپیک بسته .

آقایون خدایی اصلا خوندین آقا حامد چی نوشتند ؟؟؟

بس کنید دیگه 

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

بنده که به شدت ازین شرکت گله مندم بعد از این همه مسخره بازی دو بار تاخیر زده بازی رو بعد اومده تصاویر خیره کننده پخش کرده که مثلا ناراحت نشیم  هوی رئیس راکستار :mad:  فک کردی با بچه طرفی؟

pc گیمر جماعت بودن که اون اولا وقتی هنوز به اسباب بازی اباب بازی می گفتی ازت حمایت کردنو بازی هاتو خریدنو تو رو به اینجا رسوندن 

ای کاش PC گیمر های دنیا آگاه باشنو این بازی رو اصلا نخرن و تنها نسخه کرکشو بخرن آِ حال میده این کار شدنی بشه راکستار کلی ضرر کنه بفهمه که با یه مشت منقل طرف نیس  *dry#

اوناییم که میگن این شرکت پول پرست نیس قابل توجه شون باشه که پارسال وقتی این نسخه در اومد و واسه pc نیومد بعد ها فهمیدیم که یکی چند میلیون دلار پول داده بود به این شرکت تا بازی رو واسه pc منتشر نکنه ایشون هم از خدا خواسته قبول کردن الانم شاید باز این کارو می کنن وگرنه چه لزومی داره تاخیر دو هفته ای؟! اونقد پول پرست بود که این همه ما رو جون به لب کنه تا قوطی حلبی های محترم فروششونو بکنن !

:clapping:  باریکلا به این همه وقاحت !

لینک به دیدگاه

در اقدامی برای تحمل پذیرتر کردن،شاید هم تحمل ناپذیرتر کردن تاخیر در عرضه GTA5،بسته به میزان صبوری شما راک استارگیمز مجموعه جدیدی از شات های باشکوه نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 با وضوح 4K  را منتشر کرده است.  

من عکس ها رو دیدم جالب بود برام در اول 

ولی وقتی تکسچر های بد سنگ ها رو دیدم متوجه شدم که نسبت به نسخه ی کنسول پیشرفت خاصی نداشته که خوب سیستم پیشنهادی هم که توش gtx 660 هست نشان دهنده ی گرافیک معمولی هست به  لطف کنسول ها که باعث می شن گرافیک بازی ها پیشرفت کندی داشته باشن

شاید برای من تا 2 سال پیش گرافیک بازی اخرین الویت بود اما الان در الویت دوم قرار داره چرا چون کا توی سال 2015 هستیم من می خوام بازی هام زیبا باشن و از گشتن در داخل این محیط ساختگی لذت ببرم البته به این معنانیست که گرافیک gta v زیبا نیست چرا هست ولی به پای بعضی از بازی ها نمی رسن مثل دراگون ایج البته دست RS درد نکنه که پورت خوبی برای PC داره بیرون می ده و به راحتی ضعف کنسول ها رو نشون می ده کارت گرافیک GTX 660 در حد کنسول ها هست پس می شه متوجه شد که کنسول ها ...................

بعضی از تکسچر ها خوب کار شده ولی بعضی ها شون بسیار کیفیت بدی داره و static mesh هم نسبت به کنسول ها پیشرفت خیلی خوبی نداشته 

که هیچ کدام اهمیتی ندارن به لطف modder ها بعد از گذشت مدتی از انتشار بازی با گرافیک های خیره کننده روبه رو خواهیم شد من به شدت منتظر یه enb هستم برای این بازی  چه شود و یه تکسچر پک 4k اوف چه شود 

دوستان جالبه بدانید خیلی از مردم در خارج gta v رو فقط به خاطر ماد می خواهند تهیه کنن چون ماد های خیلی جالبی برای نسخه ی قبلی منتشر شد 

و البته قدرت ماد و مادر ها که بازی ها رو تبدیل به یک شاهکار می کنن 

بلایی که سر skyrim آمد 

623526d1360238887-skyrim-textur-combiner

1.jpg

1095-1-1322010074.jpg

2.jpg

skyrimmodsscr_004-large.jpg

141-1-1322211950.jpg

94635058.jpg

8655-1-1331537164.jpg

یا حتی برترین بازی دوران half life

من که رفتم اوریجینال این بازی رو تهیه کردم که فقط این ماد رو تجربه کنم http://cinematicmod.com/cinematic_mod_2013.php

cm_13_35.jpg

cm_13_34.jpg

cm_13_31.jpg

cm_13_29.jpg

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

درود

به نظرم کاملا معلومه که از داخل Gameplay گرفته شده!

این بازی با نسخه بهبود یافته موتور Max payne 3 ساخته شده ، تا جایی که بنده دارم میبینم کیفیت بافت ها و لبه های اجسام در حد تیکه فیلم های مکس پین نیست!

البته حرف کاربر JarOoBarghi هم با توجه به این که ایشون بازی کردن خیلی عجیب نیست! چون تاخیر خوردن این بازی به نظرم دلیلی جز فروش بیشتر روی کنسول ها نداره!

ممنونم آقا خبات خیلی لذت بردم ولی دیگه از این بازی قطع امید کردم! ( والا! :| )

لینک به دیدگاه

در راستای اون پست اولم و تکمیل حرفم این چندتا اسکرین شاتی که از PS4 زدم رو میذارم (میتونید عکس رو سیو کنید و به Details عکسها برید و پی ببرید) در کل سخن از تفاوت اینگیم و کاتسین هاست وعلا نه قصدی هست نه غرضی 

ingame 

xrc8xpk9kuslnocaxpac_t.jpgxq813x9wvi7iiiduhfska_t.jpgxga7qx9bp0t771uzmf1ta_t.jpgxn2a7scpws190bwo9cd_t.jpgxb79i8jrbtb0grw2ovw7_t.jpgxqozih5u0r0rqci14mpq7_t.jpg

Cutscenes

xpztnekozvf67tahmjmw1_t.jpgxbko9d4vjjksua84c35j_t.jpgxerdu0plgd1089stpz1bs_t.jpgxxwtj41pwd5l7vonpyxvb_t.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پافشاری روی pc بهتره یا کنسول تا کی 

بارها و بارها در این زمینه نه تنها اینجا بلکه تو فرمهای دیگه هم بحث شده که خودتون هم میدونید بعد از ده ها صفحه هیچ نتیجه درستی جز فحش و فحش کاری نصیب دو طرف نشده

دوستانی که میان از الفاض بد و تیکه هایی که فکر میکنن اتیش به روح و روان مخاطب خودشون میزنه استفاده میکنن مطمئن باشن با مخاطب دست و پا بسته ای از نظر گفتار روبرو نیستن فقط مخاطبشون رعایت ادب میکنه

وگرنه همه / هم ادب بلدن هم بی ادبی کردن پس دوستان کار درست انجمن ها به سمت رعایت ادب بیشتر میرن تا بی ادبی کردن

با 4 تا تیکه انداختن کسی فکرنمیکنه کاربر ....... عجب ادم قالتاقی هست پس یکم فتیله رو بکشید پایین

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به نسبت رزو لیشن جزئیات (تسک چر ها و پولیگانها و تفکیک رنگها ) خیلی عالی بودن

البت تو بعضی عکسها به دلیل جزئیات بالا تسکچرها خوب نیست

برا رسیدن به این کیفیت در این رزولیشن جزئیات زیادی باید بار گذاری و پردازش شه تا محیط و اشیاع و کارکترها واقع گرایانه باشه( از حالت خشک و مصنویی بیرون بیاد)

بعید میدونم هر سیستمی بتونه این ریزکاریها رو تو این رزولیشن راحت پردازش کنه(باید به توابع جدیدی که در راه هستن دل ببندیم)

در هر صورت بازی کردنش رو اینچ بالا با این ظرافت باید خیلی عالی باشه

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

فناوری ساخت سخت افزار و نرم افزار کنسول و پی سی برا یکی دیگست 

پولش تو جیب یکی دیگه میره ماها برای کالای تولیدی یکی دیگه باید با هم کل کل کنیم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...