رفتن به مطلب

فروش کارت معیوب 7970Lightning و عدم قبول فروشنده از خراب بودن کارت !!!!

Recommended Posts

سلام به همه :D

آقا کاری به اصل موضوع ندارم قضاوتی نمی کنم، ولی خریدار عزیز شما 3 تا کارت رو با همین پاور که توی امضا دارید روشن کردید؟!

من 2تا 7970 داشتم دقیقا با همین پاور885 گرین، وقتی کارتها می رفتن زیر لود سیستم ریست می شد و نمی کشید، 3 تا کارت رو ران کردن با این پاور خیلی عجییبه!

البته شاید امضاتون بروز نیست و پاور دیگه ایی دارید @};-

عزیزان من قبلا هم دو تا کارت کراس کردم با این پاور !!!!

قبلا اول خودم R9 280 داشتم بعدش مدتی هم با7970 کراس کردم مشکلی نداره !!!

الانم روی سیستم یک 7970 سافایر +  R9 280 Gaming کراس هستش بدون هیچ مشکلی کار میکنه.

مصرف سر جمع سیستم من 600 وات هم نمیشه !!!!

بازم میگم من کارت لایتنینگ دیگه ای نداشتم !!!!!!!!!

اگر لایتنینگ داشتم مرض نداشتم یه لایتنینگ دیگه بخرم !!!

از کجا معلوم تو این مدت 7970 علیزاده روی بایوس LN2 نبوده.

چون روی این بایوس پروتکشن ها غیر فعاله !!!

ایشون کارت معیوب به من دادم از مدت تست هم 24 ساعت نگذشته ایشون هم هیچ تستی دال بر این که کارت سالم بوده به من ارائه نکردن.

پاور ضعیف باشه سیستم خاموش میشه دیگهبه جی پی یو اسیب نمیزنه

مگر اینکه بیشتر از حد توانش استفاده بشه.

که میزنه کل سیستم رو میسوزونه.

در صورتی که الان سیستم من کالا سالم هست و کارت قبلی + 7970 خودم سنگین ترین تست ها رو هم پاس میکنه.

کارت گارانتی داره ولی این قابل قبول نیست که ایشون کارت خراب به من بدن بعد بگن بفرست گارانتی!!!!

ایشون باید کارت سالم به من تحویل میدادن چه گاارنتی داشته باشه چه نداشته باشه.

اگر کارت اکبند بود میگفتم از اول اینطوری بوده خودم باید بدم گارانتی

ایشون کارت رو پس میگیرین و میفرستن گارانتی و مبلغ من بازگشت داده میشه.

ایشون لطف میکنن شماره سریال کارتشون رو اعلام میکنن تا با کارت من و گارانتی کارت مطابقت بدیم

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

عزیزان من قبلا هم دو تا کارت کراس کردم با این پاور !!!!

قبلا اول خودم R9 280 داشتم بعدش مدتی هم با7970 کراس کردم مشکلی نداره !!!

الانم روی سیستم یک 7970 سافایر + R9 280 Gaming کراس هستش بدون هیچ مشکلی کار میکنه.

مصرف سر جمع سیستم من 600 وات هم نمیشه !!!!

بازم میگم من کارت لایتنینگ دیگه ای نداشتم !!!!!!!!!

اگر لایتنینگ داشتم مرض نداشتم یه لایتنینگ دیگه بخرم !!!

از کجا معلوم تو این مدت 7970 علیزاده روی بایوس LN2 نبوده.

چون روی این بایوس پروتکشن ها غیر فعاله !!!

ایشون کارت معیوب به من دادم از مدت تست هم 24 ساعت نگذشته ایشون هم هیچ تستی دال بر این که کارت سالم بوده به من ارائه نکردن.

پاور ضعیف باشه سیستم خاموش میشه دیگهبه جی پی یو اسیب نمیزنه

مگر اینکه بیشتر از حد توانش استفاده بشه.

که میزنه کل سیستم رو میسوزونه.

در صورتی که الان سیستم من کالا سالم هست و کارت قبلی + 7970 خودم سنگین ترین تست ها رو هم پاس میکنه.

کارت گارانتی داره ولی این قابل قبول نیست که ایشون کارت خراب به من بدن بعد بگن بفرست گارانتی!!!!

ایشون باید کارت سالم به من تحویل میدادن چه گاارنتی داشته باشه چه نداشته باشه.

اگر کارت اکبند بود میگفتم از اول اینطوری بوده خودم باید بدم گارانتی

ایشون کارت رو پس میگیرین و میفرستن گارانتی و مبلغ من بازگشت داده میشه.

ایشون لطف میکنن شماره سریال کارتشون رو اعلام میکنن تا با کارت من و گارانتی کارت مطابقت بدیم

همچین چیزی نیست و پس گرفتنی وجود نداره

بنده هم سنم از شما بیشتره و هم تجربم بیشتره الان شما میگی 2 سال رو بایوس ln2 کارکرده؟جلل خالق یعنی واقعا همچین فکری میکنید؟ و درست زمانی که واسه شما ارسال شد کارت خراب شد؟

بنده کارت سالم ارسال کردم و توسط شما خراب شده والسلام

بنده نیازی اصلا به ادامه این تاپیک نمیبینم و دیگر هم پستی نمیزنم مگر اینکه مدریت بخوان

ویرایش شده توسط OKTAY
لینک به دیدگاه

بنده هم سنم از شما بیشتره و هم تجربم بیشتره الان شما میگی 2 سال رو بایوس ln2 کارکرده؟جلل خالق یعنی واقعا همچین فکری میکنید؟ و درست زمانی که واسه شما ارسال شد کارت خراب شد؟

بنده کارت سالم ارسال کردم و توسط شما خراب شده والسلام

بنده نیازی اصلا به ادامه این تاپیک نمیبینم و دیگر هم پستی نمیزنم مگر اینکه مدریت بخوان

عزیزم شما کارت معیوب به من ارسال کردی حتی حاضر نیستی ادامه بدی 

شما سنت بیشتره تجربت هم بیشتره باید بهتر از اینا عمل کنی نه مثل الان.

به هر حال من به هیچ وجه عقب نشینی نمیکنم !!

بزرگ مینویسم همه بدونن

دوستان ایشون کارت معیوب به من فرستادن من مدارک لازم رو ارائه کردم کارت بعد از 1 دقیقه نصب درایور ارتیفکت داد 

و رفته رفته به موت رفت تا اینکه کلا کارت کار نمیکنه .

اون ارتیفکت ها به خاطر ایرادکارت هستش صرفا جهت اطلاع !!!

اینقدر نگو اورولت کردی و این حرفا

دوستان شما به جای من بودید چی کار میکردید؟

خودتون رو بذارید جای من !!!

کارت اگر به دست اقای حسینی میرفت سالم میبود و الان دستم من خراب میشد اشکال من بود ولی کارت دقیقا بعد از دقایقی از نصب خراب شد.

ایشون مهلت تست رو به گردن نمیگیرن میگن من سالم فرستادم

پس اگر سالم میفرستادی چرا کارت الان خراب شده.

این همه معامله داشتی دلیل نمیشه یکی مورد دار نباشه.

اصلا من از کجا بدونم شما کارتت سالم بود ؟

مدرک داری؟

من با مدرک نشون دادم دقیقا کارتت خراب بوده.

ضمنا کارت انقدر کثیف بود که نگو و نپرس انگاری تو دشت و صحرا استفاده شده !!

کارت من الان یک ساله رو سیستم با روز اول هیج فرقی نداره.

ضمنا ایشون میگن من لایتنینگ دوم دارم 

اگر داشتم نیازی نمیدیدم دوباره بخرم

دوستان میتون پروفایل منو تو HWBOT ببین که از این کارت چیزی ثبت کردم یا نه.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

کارت گرانتی داره

اگر از معامله خودت مطمئنی باید کارت رو پس بگیری خودت بفرستی گارانتی

نه اینکه بگی خودت بفرست یعنی چی این حرف شما؟

شما باید کارت رو پس بگیری بفرستی گارانتی تا برات تعویض کنن بدون هیچ ترسی چون میگی از کارتم مطمون هستم

اگر مطمئنی بفرست گارانتی

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

عجب.

نیازی به ادامه نیست برای اینکه واسم روشنه موضوع و با نوشتن اینجور پست ها کار یه جایی نمیرسه

بنده اگر کارتم مورد داشت اصلا نمیزدم واسه فروش

شما میخوای با اینجور سوالات به کجا برسی؟

ما هم بلدیم

از کجا معلوم شما خراب نکردی؟

از کجا معلوم به کارت الکتریسیته ساکن ندادی موقع نصب ایا دستکش داشتی؟

از کجا معلوم عکس ها مال کارت منه مدرکی داری؟

از کجا معلوم عکس جدید باشه تاریخی که نیست؟

فقط نام کاربری و خطوط

میبینی 1000 تا چیز دیگه میتونم بگم

شما همین به پشت تلفن به من میگی یه لایتنینگ دیگه دارم میخوام با کارت شما کراس کنم و 30 40 تومن هم بالای قیمت من پیشنهاد دادی و الان میگی من اصلا لایتنینگ نداشتم موضوع رو واسه خود من روشن کرده

ویرایش شده توسط OKTAY
لینک به دیدگاه

کارت گرانتی داره

اگر از معامله خودت مطمئنی باید کارت رو پس بگیری خودت بفرستی گارانتی

نه اینکه بگی خودت بفرست یعنی چی این حرف شما؟

شما بیاد کارت رو پس بگیری بفرستی گارانتی تا برات تعویض کنن بدون هیچ ترسی چون میگی از کارتم مطمون هستم

اگر مطمئنی بفرست گارانتی

مگه مریضم

کارت سالم دادم شما خراب کردی من بفرستم گارانتی؟

اصلا من کی گفتم خودت بفرست گارانتی؟من اصلا بدون گارانتی فروختم به شما

بنده از کارتم اطمینان داشتم نه الان که خراب کردید

شما اگر بسته رو باز نمیکردی میگفتی اقا من منصرف شدم من ازت میگرفتم پولتم برگشت میزدم ولی شما داری زرنگ بازی در میاری و گفته های پشت تلفن خودت رو قبول نمیکنی الان بنده هم دیدم که کارتم سالم بوده هم شنیدم که شما میخوای 2 تا لایتنینگ کراس کنی.یعنی هم اشتباه دیدم هم اشتباه شنیدم؟

موفق باشید

ویرایش شده توسط OKTAY
لینک به دیدگاه

1-خریدار حق داره حداقل 24 ساعت مهلت تست داشته باشه تا از سالم بودن کارت خیالش راحت باشه :excl:

2-فروشنده باید به هنگام ارسال یک مدرکی مبنی بر اینکه قطعه را در سلامت کامل فرستادن دستشون باشه :excl:

از شما دو بزرگوار بعیده که همچین چیزی رو رعایت نکرده باشین(از اونجایی که جزو با تجربه ترین اعضای این سایت و سایتهای همسایه هستین) [-X

لینک به دیدگاه

مگه مریضم

کارت سالم دادم شما خراب کردی من بفرستم گارانتی؟

من اصلا بدون گارانتی فروختم به شما

بنده از کارتم اطمینان داشتم نه الان که خراب کردید

شما اگر بسته رو باز نمیکردی مسگفتی اقا من منصرف شدم من ازت میگرفتم پولتم برگشت میزدم ولی شما داری زرنگ بازی در میاری و گفته های پشت تلفن خودت رو قبول نمیکنی الان بنده هم دیدم که کارتم سالم بوده هم شنیدم که شما میخوای 2 تا لایتنینگ کراس کنی.یعنی هم اشتباه دیدم هم اشتباه شنیدم؟

موفق باشید

شما پای تلفن اشتباه برداشت کردی گناه من چیه

من گفتم یه 7970 سافایر دیگه داشتم که وقتی کارت شما رو گرفتم دادم به دوستم.

ولی الان برای اینکه مطمئن بشم پاور سالمه حتی 7970 دوستم رو انداختم رو سیستم تا موضوع برام اثبات بشه که کارت معیوب بوده.

با توجه به بسته بندی نادرست این موضوع از طرف شماست

بسته بندی  اگر درست میبود شاید کارت سالم میبود.

ایشون کارت رو با همون جعبه فابریک کارت برای من ارسال کردن بدون هیچ محافظی تا به این لحظه که با دوستان معامله کردم به یاد ندارم

که قطعه ای رو با این وضعیت بسته بندی کنم بفرستم.

حتی کولری رو هم که چند وقت پیش فروختم رو هم داخل بسته بندی بزرگ فرستادم برای طرف که هر کی ببینه فکر میکنه براش کیس فرستادم

شما بلدی خوب منم بلدم تمامی موارد شامل حال شما هم میشه صرفا جهت اطلاع

شما وظیفه داری اگر کارت خراب بوده کارت رو پس بگیری و تست کنی اگر ایراد از من بوده من قبول میکنم.

اگر نه که ایراد از شما بوده.

چرا شونه خالی میکنی ؟

اگر از خودت مطمئنی مبلغ کارت رو بزن به حساب جناب حسینی عزیز من کارت برای شما بفرستم

اگر کارت مورد قبول گارانتی بود مبلغ به من برگشت میخوره و شما هم به کارتت و پولت میرسی

به نظر من اگه کارت فروشنده سالم بوده باس فروشنده قبل از ارسال از کارت خودش عکس و فیلم با تاریخ روز ارسال { مدرک قابل قبول } داشته باشه که اگه رسید و خلافش ثابت شد بتونه بگه

هالا اگه فروشنده عزیز همچین مدرکی داره که نشون میده کارتش قبل از ارسال سالم بوده و هیچ مشکلی نداشته نشون بده.

اگه غیر اینه باس حق رو به خریدار داد در هر صورت مهلت تست داده میشه چه کارت مال خودت باشه چ رو سیستم باشه چه گارانتی داشته باشه.

به هر حال این نظر من

با سپاس منم همین رو میگم بش قبول نمیکنه  :)

1-خریدار حق داره حداقل 24 ساعت مهلت تست داشته باشه تا از سالم بودن کارت خیالش راحت باشه  :excl:

2-فروشنده باید به هنگام ارسال یک مدرکی مبنی بر اینکه قطعه را در سلامت کامل فرستادن دستشون باشه  :excl:

از شما دو بزرگوار بعیده که همچین چیزی رو رعایت نکرده باشین(از اونجایی که جزو با تجربه ترین اعضای این سایت و سایتهای همسایه هستین) [-X

با سپاس 
ممنون از لطف نظرتون ولی این مشکل کمی نیست ایشون به هیچ وجه راه نمیان حتی قبول نمیکنن که کارت رو تست کنن.
از همون لحظه اول میگن من کارت رو سالم فرستادم همین !!!!
میگن به من ربطی نداره نه من شما رو میشناسم نه کسی دیگر را من قبول نمیکنم
من الان به ایشان چی بگم؟

آیا این رفتار از سن و با توجه به سابقه ای که میگن درسته؟

ایا رفتار کسی که سن و سالی ازش گذشته و میگه من از سال 2005 تو فروم هستم درسته؟

من از سال 91 عضو فروم شدم تا به این لحظه با کسی مشکلی نداشتم.

کارت مگه میشه به دقیقه نرسیده کارت ایراد پیدا کنه؟ مگر این که کارت از اول ایراد داشته باشه.

اگر کارت رو میخریدم و بعد از چند روز ایراد پیدا میکرد میگفتم بلی مشکل از من بوده ولی دقیقا بعد از دقایقی از نصب درایور کارت اینطوری شد.

بنده در شهر خودمون هم داخل پاساژ کامپیوتر کار میکنم میدونم که مشتری کارت میدیم بهش تست میکنیم میبینیم تو بازی کارت عیب داره همون لحظه تعویض میشه.

کارت یا از اول کار میکنه یا کار نمیکنه !!!!

کارت ایشون هم به دقیقه نرسید اینطوری شد حالا بگم باهاش بازی کردم یا به قول ایشون اوررر ولت کردم !!!

من حتی نتونستم تست گیم اجرا کنم تا از سلامت کارت مطمئن بشم !!!!

کارت عیوبش رو معمولا تو گیم نشون میده ولی کارت ایشون تو حالت بیکاری دارای دمای 42 درجه برای کارت لایتنینگ بوده که مورد قبول نیست

معلوم نیستبا کارت چی کار کردن 

باید بگم دمای این کارت 35 درجه بیشتر نیست و نباید باشه.

دو برابر کولر کارت 280 خودم وزن داره با این کولر نباید دمای این همه باشه.

ایشون تو سر تیتر تاپیکشون نوشتن  کارت ها ماین شدن !!!

حالا میگن من باهاش گیم زدم 

این دو صحبت با هم نمیخونه

کاری با ماین شدن و این حرفا ندارم

مد نظر من با صحبت ایشون هست

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

با توجه به مهلت تست یک هفته ای که در تاپیک فروش کارت بوده و عدم ارائه مدرک معتبر توسط فروشنده (تست های استرس) قبل از ارسال برای خریدار کارت باید مرجوع بشه

لینک به دیدگاه

با توجه به مهلت تست یک هفته ای که در تاپیک فروش کارت بوده و عدم ارائه مدرک معتبر توسط فروشنده (تست های استرس) قبل از ارسال برای خریدار کارت باید مرجوع بشه

دقیقا ممنون

این متن تاپیک ایشون :

=======================================

دوستان تصمیم به فروش این کارت ها گرفتم به علت مهاجرت و عدم نیاز
کارت ها همه سالم هستند و 1 هفته مهلت تست داده میشه 
با کارت ها ماین شده ساعت 1 شب تا 7 صبح به علت اوج کمباری برق
بعضی ها شون گارانتی دارن و بعضی ها ندارن
هزینه ارسال با خریدار هست
کسی که کلا بخره تخفیف خوبی میدم بهش

===================================

حالا من تو دقایق اول صرفا درایور نصب کردم دیدم تصویر پر پر میزنه کارت ایراد داره.
حتی گفتم شاید مشکل درایوره چون نسخه 15 نصب کردم
درایور فابریک 13.12 نصب کردم ! دیدم رفته رفته کارت بدتر شد.
تا اینکه به کل دیگه کارت دور فنش 100 درصد شد که یعنی GPU نیم سوز شده کارترو خارج کردم بازدید کردم که مشکلی نداشته باشه
دوباره سیستم رو ران کردم دیدم به کل تصویری نیست و با کارت خودم که کارت پایین بود کابل مانیتور وصل کردم دیدم به کل دتکت نمیشه !!!
دور فنش هم 100 درصده یعنی GPu سوخته !!!
شما که گفتی مهلت تست دادی و میگی کارت ها سالمه پس اگر از کارت خودت مطمئنی باید کارت مرجوع بشه .
ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت با چی ارسال شد ؟ 

باربری ترمینال یا تیپاکس یا پست 

چون ایشون کارت رو فقط با کارتن اصلیش فرستادن امکان آسیب توی راه خیلی زیاده 

حتی یک بار پرت کردن یا افتادن میتونه کارت سنگینی مثه این رو دچار آسیب کنه 

پیشنهاد من اینه که کارت رو بفرستید گارانتی و هزینه تعویض و ارسال رو نصف کنید هر چند عادلانه نیست چون معلوم نیست کدوم طرف حق باهاش هست 

ولی چون هر دو طرف کاربر با سابقه و جا افتاده ای هستید پیشنهاد میدم 

با هم به توافق برسید  :x

لینک به دیدگاه

کارت با چی ارسال شد ؟ 

باربری ترمینال یا تیپاکس یا پست 

چون ایشون کارت رو فقط با کارتن اصلیش فرستادن امکان آسیب توی راه خیلی زیاده 

حتی یک بار پرت کردن یا افتادن میتونه کارت سنگینی مثه این رو دچار آسیب کنه 

پیشنهاد من اینه که کارت رو بفرستید گارانتی و هزینه تعویض و ارسال رو نصف کنید هر چند عادلانه نیست چون معلوم نیست کدوم طرف حق باهاش هست 

ولی چون هر دو طرف کاربر با سابقه و جا افتاده ای هستید پیشنهاد میدم 

با هم به توافق برسید  :x

مهدی جان سلام.

کارت با تیپاکس ارسال شده

روی جعبه همکلی خط و خش داشت که یعنی کارترو هی سایدن این طرف  و اون طرف.

کارت رو نباید من بفرستم گارانتی کارت رو باید ایشون بفرستن گارانتی

اصلا الان من کارت سالم بفرستم به مشتری همون ساعات اول ایراد پیدا کنه من باید کارت رو پس بگیرم و تستش کنم

طبق قوانین 24 ساعت مهلت تست هم بوده هرچند خودشونگفتا یک هفته مهلت تست ، پس خود ایشون باید کارت معیوب رو که تو این مدت چند ساعته خراب شده ، بفرستن گارانتی

وظیفه من نیست

قرار نیست کارت معیوب بفرستن بعد بگن چون گارانتی داره بفرست گارانتی حل کنن.

حرف این اقا شد حرف ؟

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان سلام.

کارت با تیپاکس ارسال شده

روی جعبه همکلی خط و خش داشت که یعنی کارترو هی سایدن این طرف  و اون طرف.

کارت رو نباید من بفرستم گارانتی کارت رو باید ایشون بفرستن گارانتی

اصلا الان من کارت سالم بفرستم به مشتری همون ساعات اول ایراد پیدا کنه من باید کارت رو پس بگیرم و تستش کنم

طبق قوانین 24 ساعت مهلت تست هم بوده هرچند خودشونگفتا یک هفته مهلت تست ، پس خود ایشون باید کارت معیوب رو که تو این مدت چند ساعته خراب شده ، بفرستن گارانتی

وظیفه من نیست

قرار نیست کارت معیوب بفرستن بعد بگن چون گارانتی داره بفرست گارانتی حل کنن.

حرف این اقا شد حرف ؟

ایشون باید روی حرفشون باشن و 1 هفته مهلت تست که هیچ اون 24 ساعت رو جواب گو باشن

شما که با ایشون خصومت نداشتید که بخاین به ایشون زیان بزنید 

خیلی وقت بود که دیدم دنبال کارت خوب هستید برای cross و همیشه هم تست ها تون رو با همون 2 کارت 280 گیمینگ و 7970 دوال میزاشتید 

و از خوب نبودن کارت 7970 میگفتید 

این کارت به خودیه خود مشکل دار شده چون جیپیو سوزوندن برای کسی که مدت ها دنبال یه کارت بوده معنی نداره خصوصا زمانی که هنو یه تست هم ازش نزدن 

لینک به دیدگاه

شما خودت داخل تاپیک نوشتی که کارت ها ماین شده و یک هفته مهلت تست داره بعد الان داری میگی که نه کارت ماین نشده و اینم شامل مهلت تست نمیشه، مهلت تست یعنی چی ؟ یعنی اگه کارت سالم بود مهلت تست داره خراب بود شامل مهلت تست نمیشه؟ همشم میگی من بالای فلان عدد کارت فروختم، این دلیل میشه؟ منم دارم روزی دویست کارتن جنس میفروشم بگم چون من این تعداد فروختم مرجوعی قبول نمیکنم؟ بعدم میگین که شاید کارت من رو عوض کرده باشه و قشنگ داری تهمت میزنی به ایشون، یعنی شما کارتی که خودت فروختی رو نمیشناسی و ببینی تشخیص نمیدی که اون هست یا نه؟

امتیاز جفتتون هم تو بازارچه صد در صد هستش و تفاوتی بین شما و ایشون نیست،حالا شما روزی نهصد تا کارت بفروش.

حق صد در صد با خریدار محترم هستش.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

من نمی فهمم این مهلت تست یه هفته ای پس چه کاربردی داره. ایشون همون اول می گفتن کارتا سالمه و مهلت تست نمی خواد. دیگه نمیشه بعدش بگی مهلت تست شامل این موارد میشه مثلا کارت اول سالم باشه بعد خراب بشه و ...

ضمنا دیجیکالا روزی n تا داره جنس میفروشه و با استدلال شما میتونه هیچ کالایی رو پس نگیره.

دو دوست عزیز تاپیک رو قفل کنن و تمام این موارد رو با مدیران حل کنن و در نهایت نظر آقای حسینی هرچی بود طرفین باید قبول کنن.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

حرف خریدار واضح هست ، میگه من بعد از نصب درایور با ارتیفکیت مواجه شدم دیگه صغرا کبرا چیدن نداره که !

فروشنده عزیز @};- ؛ باید مسئولیت فروش کالاشون رو به عهده بگیرن و به تعهدات خودشون پایبند باشن .

لینک به دیدگاه

بعد دنبال کردن این ماجرا نظرم درمورد مدت زمان تست کلن عوض شد خوب شد سراغ کارت های AMD نرفتم

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان سایت

آقای علیزاده از من درخواست کردن که در مورد خرید خودم توضیح بدم و من هم تنها وقایع اتفاق افتاده در موضوع خرید خودم رو چیزی که بوده و اتفاق افتاده رو توضیح میدم و نمیخوام کسی از مطالب من برداشتی به نفع خودش انجام بده و در مورد خرید و مسائل دیگه فروش ایشان به دوستان دیگه اظهار نظر نمیکنم.

بنده روز دوم یا سوم اسفند ماه از آقای علیزاده یک کارت گرافیک 280x خریدم ایشان کارت رو ارسال کردن و روز 5 اسفند کارت ساعت 12 ظهر بدستم رسید بعد از اینکه کارت رو خارج کردم و شروع به بررسی ظاهری کارت کردم متوجه شدم که فن سمت راست دچار مشکل هست و لق هستش و با لوله مسی هت سینک برخورد داره و باعث سایش لوله مسی شده بعد از اون رو سیستم نصبش کردم و به محض روشن شدن متوجه شدم که علاوه بر فن سمت راست فن سمت چپ هم نمیچرخه و فن سمت راست هم صدا میده و توی محور خودش ثابت نمیچرخه و صدا میده حدود 5 دقیقه ای رو سیستم بود ترسیدم که کارت به مشکل بر بخوره به همین خاطر کارت رو خارج کردم و به آقای علیزاده زنگ زدم و جریان رو توضیح دادم ایشان هم گفتن اشکالی نداره کارت رو عودت بده وقتی رسید دستم چکش میکنم و پولت رو واست واریز میکنم و مبلغی رو که بابت کارت خریداری شده بود رو چند ساعت بعد از رسیدن کارت واسم واریز کردند.

این شرح خریدی بود که در مورد شخص من اتفاق افتاد اما در مورد دوستان دیگه من به هیچ وجه به خودم اجازه اظهار نظر نمیدم. یا علی

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

شما خودت داخل تاپیک نوشتی که کارت ها ماین شده و یک هفته مهلت تست داره بعد الان داری میگی که نه کارت ماین نشده و اینم شامل مهلت تست نمیشه، مهلت تست یعنی چی ؟ یعنی اگه کارت سالم بود مهلت تست داره خراب بود شامل مهلت تست نمیشه؟ همشم میگی من بالای فلان عدد کارت فروختم، این دلیل میشه؟ منم دارم روزی دویست کارتن جنس میفروشم بگم چون من این تعداد فروختم مرجوعی قبول نمیکنم؟ بعدم میگین که شاید کارت من رو عوض کرده باشه و قشنگ داری تهمت میزنی به ایشون، یعنی شما کارتی که خودت فروختی رو نمیشناسی و ببینی تشخیص نمیدی که اون هست یا نه؟

امتیاز جفتتون هم تو بازارچه صد در صد هستش و تفاوتی بین شما و ایشون نیست،حالا شما روزی نهصد تا کارت بفروش.

حق صد در صد با خریدار محترم هستش.

شما که در جریان نیستی عزیز نظر نده عزیزم

کارت های ماین شده تمام شد وهمه فروخته شدن و سری دوم و الان سری سوم کارتها در حال فروش هست که به خریدار اعلام شد که ماین شده نیست کارت گرافیک مثل 2 کارتن سی دی خام که شما میفروشی نیست عزیز

برد داره سریال داره هزار مورد دیگه داره الان شما یکی بیاد کارتتو عوض کنه اصلا یکی عین مال خودت بزار کنارش میفهمی کدوم مال شما بوده؟

امتیاز کیلو چنده عمو.نظر شما اف ساید هست به علت جانب داری

من نمی فهمم این مهلت تست یه هفته ای پس چه کاربردی داره. ایشون همون اول می گفتن کارتا سالمه و مهلت تست نمی خواد. دیگه نمیشه بعدش بگی مهلت تست شامل این موارد میشه مثلا کارت اول سالم باشه بعد خراب بشه و ...

ضمنا دیجیکالا روزی n تا داره جنس میفروشه و با استدلال شما میتونه هیچ کالایی رو پس نگیره.

دو دوست عزیز تاپیک رو قفل کنن و تمام این موارد رو با مدیران حل کنن و در نهایت نظر آقای حسینی هرچی بود طرفین باید قبول کنن.

اگر شما یه جنس به بنده بفروشی و بنده کارت رو به هر دلیلی باعث معیوب شدنش بشم ایا پس میگیری؟

اصلا دست شما هم نباشه مثلا یه اتصال کوتاه که باعث خراب شدن توسط شما بشه ایا شامل مهلت تست میشه

دیجیکالا کالای نو میفروشه عزیز چه ربطی داره به موضوع.

حرف خریدار واضح هست ، میگه من بعد از نصب درایور با ارتیفکیت مواجه شدم دیگه صغرا کبرا چیدن نداره که !

فروشنده عزیز @};- ؛ باید مسئولیت فروش کالاشون رو به عهده بگیرن و به تعهدات خودشون پایبند باشن .

حرف خریدار واضح هست مال ما نا واضح؟؟؟شما بفرما از اول بخون ببین چه خبره.اگر مشکل از سمت بنده میبود حتما میپذیرفتم مطمین باش

لینک به دیدگاه

شما که در جریان نیستی عزیز نظر نده عزیزم

کارت های ماین شده تمام شد وهمه فروخته شدن و سری دوم و الان سری سوم کارتها در حال فروش هست که به خریدار اعلام شد که ماین شده نیست کارت گرافیک مثل 2 کارتن سی دی خام که شما میفروشی نیست عزیز

برد داره سریال داره هزار مورد دیگه داره الان شما یکی بیاد کارتتو عوض کنه اصلا یکی عین مال خودت بزار کنارش میفهمی کدوم مال شما بوده؟

امتیاز کیلو چنده عمو.نظر شما اف ساید هست به علت جانب داری

اگر شما یه جنس به بنده بفروشی و بنده کارت رو به هر دلیلی باعث معیوب شدنش بشم ایا پس میگیری؟

اصلا دست شما هم نباشه مثلا یه اتصال کوتاه که باعث خراب شدن توسط شما بشه ایا شامل مهلت تست میشه

دیجیکالا کالای نو میفروشه عزیز چه ربطی داره به موضوع.

حرف خریدار واضح هست مال ما نا واضح؟؟؟شما بفرما از اول بخون ببین چه خبره.اگر مشکل از سمت بنده میبود حتما میپذیرفتم مطمین باش

جالبه ملت همه حرف ناحق میزنن ایشون حرف حق

طرز رفتار ایشون هم با دیگران اصلا خوب نیست

معلومه که کارت از اول ایرادداشته کهداره جانب داری میکنه

امتیاز کیلو چنده؟

ایشون در فروم زیر هم با این اقا مشکل داشته

این همه ادم مشکل دارن باهاش حالا خودش رو حضرت حق میدونه.

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-note-1-%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B2-%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B2.622038/page-2#post-10364890

این همه ادم میگه حق با منه باز شما میگی فلانی شما در جریان نیستی فلانی شما برو سی  خام ت رو بفروش؟

این رفتار درسته ایا؟

شما حتی بلد نیستی با دیگران چه طور برخورد کنی.

چه طور شما میگی کارت رو من خراب کردم من نمیتونم بگم کارت رو شما خراب کردی؟

شما وظیفت هست دقت کنید وظیفت هست که کارت رو پس بگیری و تست کنی

شما کارت خودتر و نمیشناسی؟

مگه میشه میگی 2 ساله کارت رو دارم ادم دو سال یک کارت رو داشته باشه بعد نفهمه اون کارت مال خودشه؟

واقعا این حرفه که شما میزنی؟

شماره سریال کارتت رو اعلام کن تا با مال من مطابقت بدیم

رسما داری بهم افترا میزنی.

شما میگی من کارترو خراب کردم از کجا مطمئنی؟

مگر من مرض دارم کارت رو خراب کنم؟

منم دقیقا اینسوال رو از شما دارم که ایا کارت شما سالم بوده؟

اگر من اینجا کار به جایی نبرم برام هم مهم نیست دم عیدی کار بار ندارم تا پلیس فتا این جریان رو پیگیری میکنم

ایشون اصلا به هیچ وجه زیر بار معیوب بودن کارت نمیرن.

آقایون کارت زیر یک دقیقه خراب شده به یک هفته هم نرسیده!!!!!!!!!!!

مگر میشه کارتی رو زیر یک دقیقه سوزوندش !!!!!

ایشون همش میگه من کارت رو خراب کردم 

الان من یه کارتی رو به یک نفر بفروشم کارت خراب باشه زیر 24 ساعت

من موظف هستم کارت رو پس بگیرم همین نه بیشتر نه کمتر نه اینکه بگم کارت منو عوض کردی و کارت رو خودت خراب کردی

منم میگم شما کارت معیوب رو به من ارسال کردی

چون یکم وضعیت مالی ت خوبه قرار نیست حق با تو باشه و حرف دیگران ناحق باشه.

آدم اینقدر مغرور؟

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

چون در تاپیک فروش ذکر شده 1 هفته مهلت تست پس فروشنده موظف هست کالای معیوب را پس بگیره تنها موردی که شامل حال نمیشه اسیبهای فیزیکی هست

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

بنده کارم چیز دیگست که نه به سخت افزار ربط داره نه سی دی خام فروشم فقط بدون که من تو یک روز اندازه کل یک سال شما معامله میکنم  :) بنده فقط دارم میگم فروش تعداد بالا دلیل بر مدینه ی فاضله بودن آدم نیست.

شمام عینک بدبینی رو از رو چشمات بردار، کسی بیمار نیست که یه کارتی رو بخره،بعد کارت رو عوض کنه کارت خرابشو بخواد بده به شما و کلاه شما رو یرداره هیچ کس اعصاب و پول و وجدانشو از سر راه نیاورده.که بخواد بخاطر شیشصد تومن پا بذاره رو همش

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

تعداد زیادی کارت گرافیک ماین شده که اکثرا دارای ایرادات فنی بودن و ساخت کمپانی AMD وارد بازار کشور شده و توزیع نیز شده اند.

فکر می کنم این تیتر خبر یکی دو ماه پیش اکثر سایت های فروش قطعات بود، عزیزم آقای متخصص و همه فن حریف شما وقتی اومدی گفتی سیستم بایوس روی حالت LN2 قرار بده من تا ته قضیه رو خوندم.

شما به احتمال بسیار زیاد چند مدل از این کارت های معیوب رو بز خر کردید و به قیمت مناسبی قصد فروش داشته اید، از آنجایی که از اشکال این سری از کارت ها اطلاع داشتید به خریدار از همه جا بی خبر تغییر سیستم بایوس را پیشنهاد می کنید تا فاتحه کارت گرافیک خوانده بشه و رد و پای مشکل دار بودن قبل از سوختن GPU به کلی مخفی شود، همین یکی دو ماه پیش بود مدل 290X Lightning دقیقا چنین مشکلی داشت و با تغییر بایوس کارت گرافیک تراشه به طور کامل سوخت!

شما تحت هیچ شرایطی نباید تغییر کلید بایوس را پیشنهاد می کردید، وقتی خریدار میگه کارت آرتیفکت میده باید سریعا کارت گرافیک را پس بگیرید و بفرستید گارانتی، پیشنهادات کارشناسانه دادن غیر از صحه گذاشتن بر وجود مشکل قبلی کارت گرافیک می باشد؟

شما وقتی خیلی راحت تشریف میاری به یکی از کاربران با تجربه سخت افزار میگی زدی کارت رو سوزوندی، الکتریسیته ساکن، دستکاری ولتاژی و ..... ، انتظار زیادی از شما نمیره!

لینک به دیدگاه

فکر می کنم این تیتر خبر یکی دو ماه پیش اکثر سایت های فروش قطعات بود، عزیزم آقای متخصص و همه فن حریف شما وقتی اومدی گفتی سیستم بایوس روی حالت LN2 قرار بده من تا ته قضیه رو خوندم.

شما به احتمال بسیار زیاد چند مدل از این کارت های معیوب رو بز خر کردید و به قیمت مناسبی قصد فروش داشته اید، از آنجایی که از اشکال این سری از کارت ها اطلاع داشتید به خریدار از همه جا بی خبر تغییر سیستم بایوس را پیشنهاد می کنید تا فاتحه کارت گرافیک خوانده بشه و رد و پای مشکل دار بودن قبل از سوختن GPU به کلی مخفی شود، همین یکی دو ماه پیش بود مدل 290X Lightning دقیقا چنین مشکلی داشت و با تغییر بایوس کارت گرافیک تراشه به طور کامل سوخت!

شما تحت هیچ شرایطی نباید تغییر کلید بایوس را پیشنهاد می کردید، وقتی خریدار میگه کارت آرتیفکت میده باید سریعا کارت گرافیک را پس بگیرید و بفرستید گارانتی، پیشنهادات کارشناسانه دادن غیر از صحه گذاشتن بر وجود مشکل قبلی کارت گرافیک می باشد؟

شما وقتی خیلی راحت تشریف میاری به یکی از کاربران با تجربه سخت افزار میگی زدی کارت رو سوزوندی، الکتریسیته ساکن، دستکاری ولتاژی و ..... ، انتظار زیادی از شما نمیره!

Big Like  :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...