رفتن به مطلب

فروش کارت معیوب 7970Lightning و عدم قبول فروشنده از خراب بودن کارت !!!!

Recommended Posts

به شخصه اگر این مورد برام پیش میومد ابتدا بعد از ایراو بایوس رو عوض نمیکردم مستقیم به فروشنده اطلاع میدادم و یا میبردم گارانتی یا اگر پس میگرفت که پس میدم و اگر گارانتی قبول نمیکرد و فروشنده پس نمیگرفت مجبور بودم کارو به پلیس فتا و اطلاع رسانی بکنم

شما هر دو کاربر با سابقه ای هستید تهمت رو بزارید کنار و با هم کنار بیاید

لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

درود بر همه

من با کاربر ALIOVER یکعدد مین MSI Z97MPOWER MAX اینم لینکش http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=34287 گرفتم ایشون واقعا فرد محترم و مسولیت پذیر هستند(از بسته بندی کالاشون کاملا مشخص بود) نمیخوام قضاوتی کنم اما تهمت زدن هم به نظرم کار درستی نیست

لینک به دیدگاه

هر کی نصف ضرر رو متحمل بشه . به نظرم عادلانه هست. ۳۵۰ تومن اونقدر به چشم نمیاد. ضمنا قبل از این حرفا فردا کارت رو ببرید گارانتی ببینید اصلا شاید کارت رو عوض کردند . ماتریس گارانتی معتبری هست و تا جایی که بشه با آدم راه میاد.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

منم موافقم همیشه وقتی اینجور مشکلات پیش میاد از استفاده از تجارب خو خودداری کنید مثلا از تهران یک هدست خریدم کالا گارانتی داشت بعد که رسیدم شهرستان متوجه شدم گارانتی نداره بعد از یک مدت متوجه شدم یکی از گوشی از کار افتاد امروز بعد از دو ماه تونستم یک نو از فروشنده بگیرم 

ولی میتونستم خودم هدست باز کنم برسی کنم شما هم که کارت خریدین به جای عوض کردن بایوس  وامتحانات مختلف به یک شخص متخصص یا نماینده ماتریس  نشان میدادید تا به جای بدتر کردن مشکل . ممکن بود یک اشتباه ساده میبوده مشکلتان حل میشد

شما که میدونستی استفاده از بایوس دوم با حالت ایر خطرناکه چرا استفاده کردید؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hk1377
لینک به دیدگاه

بالاترین سرمایه‌ی هر جمعی اعتماد بین اعضا هست. پرخاشگری و تکرار مکرر و طرفداری غیرکارشناسانه سبب خصومت چه بیشتر دو طرف این ماجرا می‌شه و دشوارتر شدن حل مشکل. باور کنید مدتی بعد اگر برخی از چیزهایی رو که اینجا بیان کردید بخوانید خودتان رو به جا نخواهید آورد. 

هر دو دوست گرامی و دوستان با تجربه تر انجمن که مورد وثوق هستند می‌تونن این لطف رو در حق همه‌ی ما بکنن و ببینن چه راههایی برای حل مشکل وجود داره. از میان بردن اعتماد برای مصلحت شخصی یا ابراز خشم یا هر چیز دیگه مثل کشتن مرغ تخم طلا هست برای خوردن گوشتش. 

به جای توهین و تهدید بهتره حالا که مهلت تست معنی نداره یک روز رو توی آرامش سپری کنید و بعد ببنید قصدتان حل مشکل است یا کین‌خواهی و دل‌خنک کردن. اگر مورد اول است راهش مشخصه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7 8 دقیقه دیگه تایپیک بسته میشه و خوده این 2 نفر باید مشکلشون رو حل کنند از ما هم کاری بر نمیاد 

اگر قبل از ارسال یه تست یا چیزی میگرفتند الان باز چیزی تو دستتون بود 

ولی در حال حاظر نمیشه حق رو به یک نفر داد ولی مشکل هم واقعا ناجور هست 

لینک به دیدگاه

7 8 دقیقه دیگه تایپیک بسته میشه و خوده این 2 نفر باید مشکلشون رو حل کنند از ما هم کاری بر نمیاد 

اگر قبل از ارسال یه تست یا چیزی میگرفتند الان باز چیزی تو دستتون بود 

ولی در حال حاظر نمیشه حق رو به یک نفر داد ولی مشکل هم واقعا ناجور هست 

مشکل هم همینه نمیشه گفت حق با کی وهیچ وجع نمیشه ثایت کرد کارت سالم یا خراب بوده 

واینکه هر دو از کاربران با سابقه اند 

لینک به دیدگاه

امیدوارم اگر این وسط کسی مقصره تقصیر خودشو به گردن بگیره( به وجدانتون رجوع کنید)

در هر صورت ارزو رفع مشکلو براتون دارم

لینک به دیدگاه

نمونه بی احترامی به بنده در پست 50 و کاربری که همین امروز عضو شده چند ساعتی میشه که عضو شده

جالبه....

عجب.....

!!!!!

من مثل آدم صحبت کردم ولی تو فحش دادی چون شخصیتت همینه و بس

ادم نیستی

اگر ادم بودی کارت رو پس میگرفتی

من هیچ فحشی ندادم ولی تو حتی به دوست عزیزمون RONIN هم توهین کردی

چرا ؟

میخوای تاپیک به فوحش بکشه تا پاک بشه

من از همین لحظه پیگیر پلیس فتا میشم.

برام مهم نیست چقدر خرج کنم چقدر وقت گرفته بشه 

صرفا میخوام به همه بگم تو کی هستی

حرف دهنت رو بفهم !!!!!!

لینک به دیدگاه

شما از لحن صحبتت معلومه که از حوالی چاله میدان هستی و توهم هم که زدی واسه خودت داستان سرایی میکنی  منبع خبر کو؟؟؟

این کارت الان 2 ساله رو سیستم هست بعد میگی 2 ماه پیش توضیع شده؟ توهم

بزخر هم جدو ابادته مرتبکه الدنگ

هی هیچی نمیگم مثل ابنکه باید با لحن دیگه حرف بزنم

الان هم که همه شدن خدای اورکلاک و سخت افزار چیزی هم که تو مملکت گلو بلبل ریخته ماشالا همه مهندس

الان 4 تا مهندش پشمکی هم لایک زدن ماشالله این پست ذو

شما مثلا دهنت وا شه چی میشه؟

نظر جناب حسینی برای بنده محترم هست ولی تصمیم نهایی رو خود من میگیرم  ایشون هم میتونن نظرشونو بگن با اینکه اینطور مسایل اصلا به فروم مربوط نیست

نتیجه معلوم هست....بفرمایید فراتر بزارید 

هیروز به لیون چه مربوطه؟ بفرما ذکر کن ما هم بدونیم چی پشت سرمون میگن

گفتن معامله نکن میخواستی نکنی حالاکه اصلا پای پژمان رو داری وا میکنی .

شما الان میگی اطلاع نداری و بعد نظر میدی؟؟؟ بیمی نیست عزیز ایشون میتونن همین امروز اقدام کنن

جناب حسینی با افرادی که توهین و بی احترامی میکنن برخورد کنید .

تو الان خودت توهین میکنی بعد میگی جناب فلانی برخورد کن عجب رویی داری تو

لینک به دیدگاه

به نظر من باید مبنا رو این قرار بدیم که  هر 2  طرف معامله راست میگن و کالا از اولش سالم بوده و بعد از کمی استفاده سریعا کارت اشکال پیدا کرده.

کارتو فرد خریدار بفرسته گارانتی اگه تعویض شد نوش جونش اگه نشد 2 طرف ضرر رو نصف کنن.

دیگه بد شانسی رو جلوشو نمیشه گرفت در ضمن اون دنیا هم خدایی هست اون بهترین قضاوتو میکنه...

لینک به دیدگاه

دوست خوبم من از کجا بدونم که کارت بنا به هر علتی به دست ایشون حال ناخواسته معیوب نشده؟ 

ببین دوست من در الکترونیک ما قطعه نیم سوز نداریم یا سالمه یا سوخته و امکان نداره کارت اول تصویر خوب بده بعد بهم بریزه بعد هم اصلا روشن نشه من الان یه کارت gt210 دارم رو سیستم معمولی تصویرش قاطی شده 8 ماهه داره همونطوری کار میکنه.

شما و دیگر دوستان همش میگید خریدار از کجا بدونه یه لحظه جای بنده رو با خریدار عوض کنید من از کجا بدونم؟؟

نوسان برق؟؟؟؟ این چه حرفیه شما میزنی عزیز معلومه که شامل مهلت تست نمیشه

خود شرکت گارانتی کننده تناوب برق رو شامل گارانتی نمیکنه اونوقت شما میای این حرف رو میزین و انتظار دارید من قبول کنم؟

شما الان از کجا فوری گفتی تناوب برق؟

دقت کن دارم با احترام صحبت میکنم!!!!

مهندس بگو ببینم از 500 کیلومتر اینورتر چه طور تشخیص دادی برق یا پاور من مشکل داشته؟

لینک به دیدگاه

من مثل آدم صحبت کردم ولی تو فحش دادی چون شخصیتت همینه و بس

ادم نیستی

اگر ادم بودی کارت رو پس میگرفتی

من هیچ فحشی ندادم ولی تو حتی به دوست عزیزمون RONIN هم توهین کردی

چرا ؟

میخوای تاپیک به فوحش بکشه تا پاک بشه

من از همین لحظه پیگیر پلیس فتا میشم.

برام مهم نیست چقدر خرج کنم چقدر وقت گرفته بشه 

صرفا میخوام به همه بگم تو کی هستی

حرف دهنت رو بفهم !!!!!!

چیه پست 50 رو تو زدی مگه؟

یوزر جدید هم نکنه خودت ساختی ؟

هاهاها چه جالب کاربری که 1 ساعت از عضویتش نمگذره میاد نظر میده بی احترامی میکنه تهمت هم میزنه بعد میشه دوست عزیزت؟

چرا؟ برو پست 50 رو بخون اگه معنیش رو فهمیدی میفهمی چرا.

بفرما هرکاری میخوای انجام بده 

ویرایش شده توسط OKTAY
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا ارمش خودتون رو حفظ کنید و صبور باشید(به همه دیگه هم بی احترامی نکنید)

اگه خدایی هست حق به حق دار میرسه (حق خوردن تاوان داره که زود پس میدی)

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

تو دنیا فقط خدا شاهد و ناظره کار هاست اوست دانا وببینده کل به درون خود رجوع کنید ببینید حق با کدام است اینجور دشمنی باعث بی اعتماد شدن تازه کارها  میشه 

لینک به دیدگاه

درود به دوست گلم

بنده تا اخرین لحظه صبر کردم تا شما مشکلتون رو حل کنید . و شفاف اعلام کردم که معاملات کاربران چون بدون اطلاع مدیران فروم هست به خودشون ربط داره چون وقتی توی کاری که ما حضور نداریم نمیتونیم کاری بکنیم .

بنده تاپیک رو قفل میکنم ولی لازم میدونم این مطلب رو برای شما و سایر کاربران بنویسم :

وقتی با هم معامله ای انجام میدیم امکان هر چیزی وجود داره و همیشه باید همه چیز رو 99 درصد دید . هر مشکلی راه حلی داره :

1 - ساده ترین کار اینه که به هم تهمت بزنیم و داد و فریاد راه بندازیم .

2 - سخت ترین کار اینه که اولش فکر کنیم و کاملا بدون این که توی ذهنمون راجب کسی قضاوتی کنیم و یا توی ذهنمون پیشبینی بکنیم به راه حلهای متفاوتی فکر کنیم

خیلی وقتها دیدم مشکلات از جایی شروع میشه که بعد از کوچکترین مسئله ای اعتمادها در همون لحظه از بین میره . اگر اینطوره چطور به هم اعتماد میکنید و پول واریز میکنید و یا کالا جابجا میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

سریع میریم توی این مسئله که طرف مقابل رو مقصر بکنیم . این کار رو خوب بلدیم دوستان گلم . کسی مقصر نیست بعضی وقتها اینها قطعات الکترونیک هستن و هر چیزی ممکنه براشون اتفاق بیفته .

منو و شما که انسان هستیم و معلوم نیست تا سر کوچه بریم چه اتفاقی میفته حالا چه برسه به این قطعات الکترونیکی .

یعنی باور ندارید دوستانه و بدون این که شلوغش کنیم مشکل رو حل کنیم ؟؟؟؟؟ اگر باور ندارید پس دقیقا چیزی که بهش باور ندارید براتون اتفاق نمیفته

تنها راه حلهایی که میدم اینه :

1 - با هم صحبت کنید و مشکلات همدیگر رو بشنوید و بر اساس اون به همدیگه کمک کنید تا کسی ضرری نکنه

2 - اگر کالا گارانتی داره در خیلی از مواقع گارانتیها تعویض میکنن براتون و یا اگر نداشته باشن کالای بهتری میدن و یا پول خوبی بر میگردونن بخصوص شرکت ماتریکس .

به نظر من بعضی چیزها لطفه دوستان عزیزم . برای خود ما پیش اومده . از کسی کارت گرافیک 5970 خریده بودیم و پولش رو بعد از تست پرداخت کردیم ولی وقتی بیشتر تست کردیم و تحت فشار گذاشتیم کارت رو دیگه بالا نیومد . و دادیم شرکت سازگار ارقام پولش رو داد بهمون و حدودا 300000 تومان پول بیشتر گرفتیم !!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید و امیدوارم که بتونید با هم مشکلاتتون رو عاقلانه و منطقی حلش کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...