رفتن به مطلب

مایکروسافت: ویندوز 10 به صورت پیشفرض از USB 3.1 پشتیبانی می کند

Recommended Posts

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد در نسخه ی نهایی ویندوز 10 به صورت پیشفرض از ارتباط جدید USB 3.1 پشتیبانی کامل کند. این پشتیبانی شامل هر دو نوع اتصال استاندارد و نقش دوگانه ی USB است.

va3h3svzao16slxwnxim.jpg

این شرکت در ماه آینده کنفرانس WinHec را برگزار خواهد کرد که همزمان با آن از وبسایت رسمی خود برای تبلیغ امکانات USB 3.1 در Windows 10 پرده برداری خواهد کرد.

ویندوز 10 از نقش دوگانه ی USB، اتصال Type-C و امکان برقراری اتصال تلفنی و یا تصویری با مانیتور را به لپ تاپ ها و کامپیوتر ها می دهد پشتیبانی خواهد کرد.

این کنفرانس همچنین شامل وضعیت هایی است که در آن ارتباط USB 3.1 قادر به پشتیبانی نیست. امکان تغذیه دستگاه ها تا 100 وات از طریق این ارتباط، تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری برای حمایت از نقش های مختلف USB 3.1 از دیگر مباحث مورد توجه در این کنفرانس خواهد بود.

USB 3.1 می تواند تا 10Gbps سرعت نقل و انتقال اطلاعات را افزایش دهد، از این نظر دوبرابر USB 3 سرعت دارد. امید است، پذیرش USB 3.1 در میان کاربران گسترده باشد.

منبع: Tweaktown

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا دم همشون گرم اما ما به زور از همون usb3.0 و اون سرعتش داریم استفاده می کنیم اونم بخاطر یدونه فلش که دارم، اما این یکمقدارزیاد هست و ایا نیازش هست همچین چیزی، بیان یخورده رو سرعت و قیمت و حجک هاردای پرسرعتشون وقت بگذارند ثواب داره... هنوز به ssd نمیشه درست اعتماد کرد !  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به جانه خودم تو شهره من هنو دارن H61 میبندن که رو خیلی هاش هنوز USB3 نیست چه رسد به ...

کلا جا موندیم  :crying:

لینک به دیدگاه

یو‌اس‌بی نیاز به پیشترفت کیفی داره و گرنه سرعت قطعه‌ها و رابطها با پیشرفت فناوری بیشتر می‌شه.مثلا اگر طوری گسترش بدن که کار شبکه و انتقال صدا و تصویر رو با دقت و سرعت قابل قبولی انجام بده.

زمانی که دانشگاه می‌رفتیم حرف این بود که یک رابط قراره بیاد برق و دیتا رو با هم منتقل می‌کنه شاخ همه در‌می‌آمد. منظور این که یو‌اس‌بی بار اول که ارائه شد پیشرفتی در کیفیت بود ومدتهاست که تغییر اساسی درش رخ نداده.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

من که از یو اس بی 3 هم استفاده نکردم چه برسه ب 3.1

: /

استفاده كن دوست عزيز خيلي تفاوت داره وحتما بعدش ترقيب به استفاده بيشترميشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من هم هرچی پرسرعت خریدم مثل یکی که 200 زده بود سرعتشو ولی هر کاری کردم به هر کدومشون زدم درایورها آپدیت و . . . بیشتر از 48 ندیدم کپی کنه هر چند همین هم راضی کننده است ولی خب همه این سرعتهای اعلامی اسمی و آزمایشگاهیه نه در عمل !

لینک به دیدگاه

من هم هرچی پرسرعت خریدم مثل یکی که 200 زده بود سرعتشو ولی هر کاری کردم به هر کدومشون زدم درایورها آپدیت و . . . بیشتر از 48 ندیدم کپی کنه هر چند همین هم راضی کننده است ولی خب همه این سرعتهای اعلامی اسمی و آزمایشگاهیه نه در عمل !

برعكس من با سرعت ٩٠ يا حتي بالاترهم كپي كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با حجمی که اطلاعات پیدا کردن باید سرعت بیشتر از اینا بشه

الان چندتا فیلم و موزیک ویدئو رو بخوای کپی کنی کلی وقت میگیره

لینک به دیدگاه

به جانه خودم تو شهره من هنو دارن H61 میبندن که رو خیلی هاش هنوز USB3 نیست چه رسد به ...

کلا جا موندیم  :crying:

درود

دقیقا تو شهر ما هم! من خودم همه 1150 میبندم، بعید میدونم تو شهر ما جز چند تا خدمات کامپیوتری

بقیه 1155 میبندن، اونم با قیمتا نجومی...

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود

کمی از ارسال شما میگذره ولی گفتم بگم شاید دیدید و بدردتون خورد

باید بگم فرمت فلش یو اس بی ها  (حتی نوع پرسرعتشون و حتی نسخه 3شون) به صورت پیش فرض fat32 هست که همین طور هم باید باشه

ولی در این فرمت سرعت تبادل دیتا کم هست

شما فرمت رو به ntfs تغییر بدید و نتیجه رو ببینید

لینک به دیدگاه

درود

کمی از ارسال شما میگذره ولی گفتم بگم شاید دیدید و بدردتون خورد

باید بگم فرمت فلش یو اس بی ها  (حتی نوع پرسرعتشون و حتی نسخه 3شون) به صورت پیش فرض fat32 هست که همین طور هم باید باشه

ولی در این فرمت سرعت تبادل دیتا کم هست

شما فرمت رو به ntfs تغییر بدید و نتیجه رو ببینید

منم با تاخیر دیدم فرمتش همون NTFS چون فایلهای حجیم داشتم که اون فرمت fat جوابگو نیست.

ولی بیشتر از اون عددیکه گفتم نشده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...