رفتن به مطلب

مادربرد z97 pro چرا ؟!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام 

من این مادربرد رو دارم ولی راضی نیستم اصلا ! سیستم قبلی من vi hero بود و وقتی میخواستم vii hero بگیرم بدلیل موجود نداشتن فروشنده مجبور به خریدن این مادربرد شدم

شاید قابلیت های حرفه ای داشته باشه ولی پیش خودم هرچی فکر میکنم خیلی ناراحت کننده هست برام هرجوری هم فکر بکنم که یک هیرو بخرم باز هم با عقل جور درنمیاد که من برای قشنگ بودن سیستم برم یک هیرو بگیرم الکی 

حالا یکمی منو کمکم کنید که دقیقا چکار کنم ؟ کلا پول جمع کنم برم x99 بگیرم ؟ یا برم یک مین برد دیگه بگیرم ؟ 

مین برد های ایسوس واقعا زشت هستند مثلا ازراک 200 تومنی از این بهتره بخدا ... این دایره طلایی روی مین که زیر کارت گرافیکم هست اصلا رو اعصاب هست 

نظرتون چیه دوستان ؟

لینک به دیدگاه

برای من یکی که بایگانی و انتقال اطلاعات برام مهمه برد خوبی هست. 8 تا ساتا3 و 4 تا یو اس بی 3 جلو روی چه مادربردهایی سراغ داری؟ کاری به قیمت هم نداشته باشیم.

Vii Hero مدار تغذیه و پایداری بهتری توی لود داره ولی سوکتهای دیتاش با pro قابل مقایسه نیست.

باید ببینی کاربردت چیه و گرنه قطعه به خودی خود خوب یا بد نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

من همون Z97 pro ایسوس رو دارم

اونقدر که شما میگی هم زشت نیست

رنگ طلاییش مثل سری قبل خیلی جیق نیست و تو چشم نمیزنه بهتره برید ببینید

در ضمن من GTX970 دارم و وقتی بستم تقریبا از اون دایره طلایی هیچی معلوم نیست!!!

ولی در کل قشنگی سیستم مخصوصا توی کیس تا یه مدتی براتون تازگی داره بعد یکی ، دو ماه اصلا بهش توجه نمیکنید بهتره روی کارایی تمرکز کنید و اگه ظاهر براتون مهمه روی فضای بیرونی مانور بدید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط بابت ظاهر راضی یستی؟یه جوری گفتی انگار مشکلی داره......

ظاهر همون hero هم بعد مدتی تکراری میشه....

ویرایش شده توسط milad3d
لینک به دیدگاه

منم به ظاهر مين خيلي اهميت ميدم ولي سعي کنيد روى مين خيلي سرمايه گذارى نکنين. پولتونو صرف گراف و پردازنده بکنين و از همه مهم تر سعي کنيد يه ssd خوب رو سيستمتون بزاريد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا سلیقه رو نمیشه نظر خاصی دادش... اما شما یمدت تو کیس رو نگاه نکن یادت میره...  :D

برد که بزور دیده میشه بخاطر کولر و رم و گرافیک زیاد تو دید نیستش..سخت نگیر برد خوبیه... صبر کن برای نسل بعدی عوض کن... ^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

من جای شما باشم اولا یه مینی یه کم ارزونتری نسبت به مین فعلیتون میگیرم که حداقل با پول همین مین راحت بگیرم

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

من که آرزومه z97 pro بخرم  -شما میگی زشته بابا بی خیال

لینک به دیدگاه

زشتی و زیبایی به خیلی چیزها بستگی داره از جمله القائهایی که از اطراف می‌شه. ممکنه یک مقاله بخونی درباره‌ی ترکیب خیره‌ کننده ی رنگ طلایی و رنگ مشکی و بعد یکی از دوستات بیاد مادر بردت رو ببینه و بگه "عجب مادر برد خوشگلی!". اونوقت اگر عاشق برد هم نشی دست کم ظاهرش برات تاب‌آوردنی خواهد شد.

این رو به عنوان کسی می‌گم که دست کم ده ساله با مقوله‌ی زیبایی و سلیقه‌ و پنداشت مردم از این‌دو امر طرف درگیر هست.  فکر کن که مثلا چرا ترکیب رنگ سرخ و سیاه برات جذابه. هیچ کسی مادر زاد عاشق ترکیب سرخ و سیاه نیست. من کسی رو می‌شناسم که خودش رو گشت برای این  کیس و رم و بردش و ال‌ای‌دی و فنهای کیس‌ش همه سرخ‌و سیاه باشن. بعد همین آدم طرفدار نمی‌دونم کدوم باشگاه فوتبال آبی‌رنگ بود و توی کل کردن و هواداربازی به دوست آث میلانی‌مون می‌گفت: "آخه سرخ و سیاه هم شد رنگ؟".

لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان دیگه کم لطفی میکندد خداییش ایسوس حداقل تو مادربرد خیلی کیفیت خوبی داره فرقی هم نمیکنه شما باتوجه به بودجه ای که دارید نوع مادربرد انتخاب میکنید باتوجه به همون بودجه دررده های برنده های دیگه خیلی سرتره

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• دوست عزیز این مادربرد  دوست دارین حتما

شما اول تو خرید هر چیزی کیفیت و کارایی ملاک باشه بعد زیبایی z97  pro ی خورده شما سلیقه به خرج بدی میتونی با همین مادربرد  کیستو خوشگل کنی که دیگه رو اعصاب نباشه :laughing:  نور پردازی مناسب داخل کیس اسلیو کردن کابل های  پاور و......

همیشه قطعات بالا خریدن دال بر این که زیبا هستن نیست ابتکار به خرج دادن مهمه  @};-

این کیس ببینین توسط مهدی لیون  مود شده 

post-14806-0-98040800-1425378587_thumb.png

post-14806-0-90184200-1425378828_thumb.jpg

post-14806-0-04975400-1425379120_thumb.png

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

این چیست رو این سری از مین ؟ 

http://images.pugetsystems.com/images/pic_disp.php?id=29325&width=800&height=800

ssd m2

لینک به دیدگاه

دوست عزیز باید بگم که هر کمپانی هم جنس خوب داره هم متوسط هم سطح پایین

مادربردی که خریدی از نظر کارایی خیلی خوب هست ولی راست میگی قیافه نداره چون من هم احمیت میدم به این موضوع ولی در کل زیباترین طراحی در ساخت مادربرد و کارت گرافیک را اول Gigabyte داره بعد ASUS و MSI

البته در بعضی مواقع شاید یکی از این کمپانیها طرحی زیباتر داشته باشه و از بقیه پیشی بگیره

حالا که شما خریدی و استفاده میکنی دیگه دلیلی نداره فقط بخاطره قیافش بخوای بفروشی

من مادربرد P9X79 Deluxe دارم تازه خریده بودم که این IV Black Edition به طورم خورد و خریدم هر 2 تا مادربرد هم یبایی خاصی دارن ولی توی کارایی فرقی نداشتن که هیچ تازه P9X79 خیلی هم بهتر کار میکرد فازهای برق پردازنده بیشتری داشت

بعدا پشیمون شدم ولی نمیتونستم بفروشم به ضرری که داشت نمی ارزید شما همین را داشته باش و استفاده کن یه تاپیک هم بزن اگر کسی خواست با شما تعویض کنه

موقع خرید باید خیلی دقت کنی و تصمیم بگیری که بعدا پشیمون نشی که دیگه عاشق شدن ناز کشیدن فایده نداره نداره نداره :cool:

حالا دوباره موقع تصمیم گیری هست پس خوب فکر کن بعد اقدام کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخوام کیس 760t بخرم ! ایا این مادربرد زایه نمیکنتش؟

لینک به دیدگاه

حکایت یه جک یادم اومد که دکتر به مریضش میگفت داداش واقعا مشکل داری یا اومدی منو آتیش بزنی

(احیانا همتون گرفتین کدومه فقط جای وا کردنش اینجا نیست :دی)

عزیز جان این اسمش مشکل نیست داستان سلیقه ایه تقریبا

از داشته هات لذت ببر به اون هیت سینک گیر نده بیچاره فقط طلایی رنگ شده

قدرت مادربرد رو دریاب اون ظاهر طلاییش بد قیافه هم نیست

این برد رو ببین نظرت عوض میشه

g1_snipper_13.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما موقع کار با کامپیوتر بیشتر به کیس خیره میشی یا مانیتور و کیبرد ؟

اگر 100% میخوای این کیس را که خرج اضافه هم هست بخری من میگم زایه نیست

کیسی که در حال حاضر داری چی هست ؟

اگر اینقدر با این مادربرد مشکل داری هدیه بده به من :cool:

یا اینکه از کیس صرفه نظر کن مادربرد را بفروش و با پولی که میخوای کیس بخری مادربرد بخر

و اگر پول اضافه داری مادربرد را به من هدیه بده و برو هم کیس بخر هم مادربرد :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما موقع کار با کامپیوتر بیشتر به کیس خیره میشی یا مانیتور و کیبرد ؟

اگر 100% میخوای این کیس را که خرج اضافه هم هست بخری من میگم زایه نیست

کیسی که در حال حاضر داری چی هست ؟

اگر اینقدر با این مادربرد مشکل داری هدیه بده به من :cool:

یا اینکه از کیس صرفه نظر کن مادربرد را بفروش و با پولی که میخوای کیس بخری مادربرد بخر

و اگر پول اضافه داری مادربرد را به من هدیه بده و برو هم کیس بخر هم مادربرد :x

x7 دارم :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...