رفتن به مطلب

مشکل طاقت فرسای انتخاب بین درس و سیستم!

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

istock_000007921896medium.jpegstudy_studystruggle.jpg

من تا چند وقت دیگه آزمون کارشناسی ارشد رو در پیش دارم. ولی مشکلی که از دوران نوجوانی باهاش روبرو بودم و میدونم که خیلی از شما عزیزان هم باهاش روبرو بودید و ازقضا مشکل بسیار سختی هست  :crying: :wacko:  دوراهی سخت بین استفاده از سیستم و درس خوندن توی منزل هستش!

راستش من درسام رو تابحال تقریبا خوب خوندم و نمراتم هم خوب بوده. ولی خوب آزمون ارشد چیز دیگه ایه و نمیشه راحت ازش گذشت. حالا از شما عزیزان خواهشمندم اگر در زندگیتون تجربه ای مثل مشکل من رو داشتید و تونستید با یه راهی یا راههایی برید سراغ درس  :clapping:  :clapping:  :clapping:  لطفا اون راه رو اینجا بگید تا افرادی مثل من بتونن از راههای شما استفاده کنن.

باز هم از همینجا از همکاریتون تشکر میکنم. :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

درکتون مي کنم..

به نزديک ترين کتابخونه نزديک محل زندگيتون مراجعه کنيد ! چون تا آدم تو خونه باشه و کامپيوتر باشه سخت سر درس بند ميشه...

لینک به دیدگاه

من وقتی میرم کتابخونه خیلی سریع خوابم میگیره و درست نمیتونم درس بخونم. مخصوصا صبح ها!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بستگي به عادت داره ديگه.

متاسفانه محيط کتابخونه ها خيلي خواب آوره ولي خوب بستگي به شرايط کتابخونه هم داره !
مثلا کتابخونه دانشکده خودمون دورتا دورش پنجره هست و بيرون معلومه و اين باعث ميشه خيلي خواب نياد سراغت

لینک به دیدگاه

بهترین راه

می شه این سیستم ها رو جمع کرد

باطری موبایل ها را در اورد

و

شارژر ها را قیچی کرد

با اپراتور اینترنتی مرجوعی زد

و کلا ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نگاه کن برادر من دوتا راه حل داری :

1) مثل رفیق من همه چیزو ببوسی بزاری کنار بشینی بکوب بخونی شریف قبول شی...  *dry#

2) مثل من درسو ببوسی بشینی بازیتو بکنی بری ازاد امتحان بدی قبول شی...  :D

این تجربه من بود مال چهار سال پیشه البته اگه اپدیتشدشو و بروزشو بخوای باید از این جدیدیا بپرسی...  :clapping: (البته الان بدون کنکور ازاد قبولی کنکورم نمی خواد بدی فرمالیتس انگار...  :laughing: )

لینک به دیدگاه

درود

نگاه کن برادر من دوتا راه حل داری :

1) مثل رفیق من همه چیزو ببوسی بزاری کنار بشینی بکوب بخونی شریف قبول شی...  *dry#

2) مثل من درسو ببوسی بشینی بازیتو بکنی بری ازاد امتحان بدی قبول شی...  :D

این تجربه من بود مال چهار سال پیشه البته اگه اپدیتشدشو و بروزشو بخوای باید از این جدیدیا بپرسی...  :clapping: (البته الان بدون کنکور ازاد قبولی کنکورم نمی خواد بدی فرمالیتس انگار...  :laughing: )

عشقوم تو خودت انیشتینو درس میدادی یادت نی ؟: دی :big hug:

ملتو تو شرایط سخت قرار نده :دی :laughing:

آقا جان این کارشناسی ارشد میخوای بخونی الان جایی هم شاغلی؟ :دی

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

تجربه‌هایی که من و دوستانم در زمان تحصیل اندوختیم هم شاید برای کسانی سودمند باشه.

اون زمان گوشی موبایل در کار نبود یا در واقع متداول نبود و اینترنت روی ‌پی‌سی و وسايل موبایل هم نبود. برای اینترنت باید می‌رفتیم سراغ مین‌فریم‌های دانشگاه و تازه اون هم توی مود متن.

بنا‌براین مواردی که این‌ روزها سبب افت تحصیلی و افت کار و خیلی افتهای دیگه میشه برای ما مطرح نبودن. به همین دلیل و خیلی دلایل دیگه ما به سالن مطالعه می‌رفتیم و از آنجایی که این امر به تنهایی کافی نبود با خودمان چای، قهوه، تنقلات، سیگار، چهار جلد ژان‌کریستف، واکمن سونی و پتو و خیلی چیزهای دیگه می‌بردیم که نمی‌شه اینجا ازشان نام برد.

البته گفتنی‌است که از آن جمع سه‌چهار نفر از جمله خود من به دلیل افت تحصیلی و نبودن کافی‌نتها و موسسه‌های پژوهشی که امروزه بار انجام تکلیفها‌ی درسی و پایان‌نامه‌ها را از روی دوش دانش‌آموزان و دانشجوهای عزیز برمی‌دارند اخراج شدیم و بنا‌براین درباره‌ی این شیوه‌ها با احتیاط رفتار کنید.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...