رفتن به مطلب

روشن شدن خود به خود کیس وقتی لب تاب روشن میکنم یل با لب تاب کار میکنم

miladgr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من از وقتی سیستم جدید بست بعضی وقتا لب تابمو  که روشن میکنم یا میرم سراقه لبتابم سیستم خود به خود روشن میشه مشکل از چیه؟مادربرم asus x99-A

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام توی تنظیمات بایوس چک کنید احتمالا wake on lan مین بوردتون روشن هستش اونو خاموش کنید

لینک به دیدگاه

سلام توی تنظیمات بایوس چک کنید احتمالا wake on lan مین بوردتون روشن هستش اونو خاموش کنید

چک کردم خاموشه.

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی لب تابو روشن میکنم کیس خود به خود روشن میشه.لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجا میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

جالبه

منم وقتی برق اتاق رو خاموش یا روشن میکنم کیسم روشن میشه!

البته فقط زمانی که رو اسلیپ باشه روشن میشه شات دان اینطوری نیست

ویرایش شده توسط amintabarsi
لینک به دیدگاه

مشکل شما از نوسان شدیده برق خونه یا محل کارتون هست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

الان یه اتفاق جدید افتاد.کیسو تا خاموش کردم بلافاصله دوباره خودش روشن شد.لب تابمم خاموش شد.احساس میکنم مشکل از پاوره.پاورم corsair rm1000

لینک به دیدگاه

دوشاخه کیس رو از برق کشیدم و دوباره وصل کردم دیگه خود به خود روشن نمیشه.یعنی مشکل از چی بوده؟

ویرایش شده توسط miladgr
لینک به دیدگاه

دوشاخه کیس رو از برق کشیدم و دوباره وصل کردم دیگه خود به خود روشن نمیشه.یعنی مشکل از چی بوده؟

بهتره سیم دکمه پاور و از مین جدا کنید و بعد دوباره امتحان کنید ببینید روشن میشه یا خیر، اگه روشن نشد با یک جسم فلزی رسانا سیستم و روشن کنید (فقط مواظب باشید خرابش نکنید)و چند روزی اینطوری استفاده کنید شاید مشکل از کلید باشه

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیم ارت که دارید به احتمال زیاد الکیه و به زمین وصل نیست 

لینک به دیدگاه

این مورد امسال زیاد دیده میشه که سیستم پس از خاموش شدن بلافاصله روشن میشه و یا از مود اسلیپ خود بخود خارج میشه حتی خوده من هم تجربش کردم و چند نفری را هم میشناسم که این مورد را تجربه کردن

فقط مطمئن هستم که خرابی نیست که بخواهید دنبالش بگردید احتمال میدم بعد از خاموش کردن برق داخل کپیسیتور یدفعه خالی میشه و باعث میشه سیستم دوباره روشن بشه و یا موس و کبیرد باعث و بانی این ماجرا هستن

هر کس این مشکل را داره قطعات کامله سیستمش را لیست کنه شاید چیزه مشترکی بین این سیستمها باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مورد امسال زیاد دیده میشه که سیستم پس از خاموش شدن بلافاصله روشن میشه و یا از مود اسلیپ خود بخود خارج میشه حتی خوده من هم تجربش کردم و چند نفری را هم میشناسم که این مورد را تجربه کردن

فقط مطمئن هستم که خرابی نیست که بخواهید دنبالش بگردید احتمال میدم بعد از خاموش کردن برق داخل کپیسیتور یدفعه خالی میشه و باعث میشه سیستم دوباره روشن بشه و یا موس و کبیرد باعث و بانی این ماجرا هستن

هر کس این مشکل را داره قطعات کامله سیستمش را لیست کنه شاید چیزه مشترکی بین این سیستمها باشه

چندبار اتفاق برای سرور روم ما افتاد ! وقتی یکی از سرور ها ریست میکردیم به صورت دستی کل 19 سرور دیگه خاموش میشد ! خود این سرور هم خاموش میشد و بعد چند ثانیه روشن میشد ولی بقیه همچنان خاموش بعد فهمیدیم سیم ارت که به مادادند الکیه و کل ساختمون از همین ارت الکی استفاده میکنه و باعث تولید جریان های شدید میشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من از وقتی سیستم جدید بست بعضی وقتا لب تابمو  که روشن میکنم یا میرم سراقه لبتابم سیستم خود به خود روشن میشه مشکل از چیه؟مادربرم asus x99-A

سیستمت به لب تاب حسودی میکنه =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

من وقتی میرم از خونه بیرون سیستمم اتومات خاموش میشه:)

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب به همه ی دوستان :)

صبح همگی بخیر و شادی. برای من هم چند مرتبه پیش اومده سیستم اسلیپ بوده و ناگهان روشن شده.

مشخصات سیستم:

• پردازنده : AMD FX8320
  • مادربورد : ASUS M5A99FX PRO R2.0
  • رم : Gskill RipjawsX 2*4GIG 2400
  • کارت گرافیک : MSI GTX 760 HAWK
  • درایوهای ذخیره سازی : Seagate 2 tra * 2
  • منبع تغذیه : Green 1000 OC
  • کیس : X8
  • مانیتور : AOC
  • کیبورد و موس : Eblue STRANGY
لینک به دیدگاه

درود

این اتفاقات مربوط میشه به نوسان برق و همچنین شوک کوچیک الکتریکی که مثلا چراغ اتاق روشن بشه و سیستم روشن بشه و مشکل خاصی نیست حد الامکان از محافظ برق خوب استفاده کنید و دکمه صفر پاور رو همیشه بزنید وقتی استفاده ندارید از pc

اگرم این مشکل در محل کارتون پیش می آد و در محل کارتون ups دارید مشکل چیز دیگه ایه

لینک به دیدگاه

من فعلا مشکلم حل شده بعد از قطع و وصل کردن برق کیس دیگه خودش خودش روشن نمیشه.امیدوارم که دوباره قاطی نکنه اما همچنان نگرانم که مبادا مشکل از پاور بوده باشه و واسه قطعاتم خطر داشته باشه. :(

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد مشکل همه کاربران از فقدان سیم ارت هست

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد مشکل همه کاربران از فقدان سیم ارت هست

چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

لینک به دیدگاه

اشتباه نکنم باید یه سیم وصل کنی به کیس و لوله آب یا اهنکشی ساختمون

لینک به دیدگاه

بنده هم اخیرا این مشکلات رو تجربه میکنم وقتی سیستم sleep هست نه خاموش کامل

البته مقصر میتونه لوازم جانبی سیستمتون باشه،اما اینکه یه جا دیگه لپ تاپی که به هیچ عنوان به کیس متصل نیست رو روشن کنیم کیس هم روشن بشه خیلی عجیبه،مگه چنین چیزی هم هست اصلا

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل همه از سویچ پاورهست با نوسان روشن میشه

شستی پاورکیس خرابه همین .یا تعویض کنین یا لحیم کاریش کنین .

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...