رفتن به مطلب

روشن شدن خود به خود کیس وقتی لب تاب روشن میکنم یل با لب تاب کار میکنم

miladgr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست من در کیس رو باز کن سیم سویچ پاور گیس رو از مادربردت جدا کن (کلید روشن کننده کامپیوتر با یه سیم سر سوکت به برد وصل شده ).ببین بازم روشن میشه با زوشن شدن لب تاب اگر روشن نشد سویچ پاور کیس رو درار و کلید ریست رو جاش بزن

اگرم نشد همون فرمایش دوستمون سیم ارت بزن .بازم نشه کابل پاور رو عوض کن .دیدی نمیشه پاور مشکل داره .

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

بنده خودم تجربه کردم با زدن کلید چراغ اتاق کامپیوتر روشن میشد تا اینکه دیگه یه هر چی کلیدکیس روزدم  روز روشن نشد سیم سویچ پاور رودراوردم باپیچ گوشتییه اتصال ریز دادم و روشن شد و کلید ریست رو زدم جای سوچ پاور و دیگه مشکالم حل شد

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بنده خودم تجربه کردم با زدن کلید چراغ اتاق کامپیوتر روشن میشد تا اینکه دیگه یه هر چی کلیدکیس روزدم  روز روشن نشد سیم سویچ پاور رودراوردم باپیچ گوشتییه اتصال ریز دادم و روشن شد و کلید ریست رو زدم جای سوچ پاور و دیگه مشکالم حل شد

من 10 روز پیش کلید پاورو بستم و دوشاخه کیس رو کشیدمو دوباره وصل کردم و دیگه سیستم خود به خود و تحت اثر لب تاب روشن نمیشد تا امشب که خاموشش کردم بعدش بلافاصله روشن شد خودس خودش.2 بار پشت سر هم تا خاموشش میکردم خودش دباره روشن میشد.زور داره ادم 7 تومن سیستم ببنده ازین مشکلات مسخره براش پیش بیاد.نمیدونم باید چیکار کنم :(

لینک به دیدگاه

درود

این اتفاقات مربوط میشه به نوسان برق و همچنین شوک کوچیک الکتریکی که مثلا چراغ اتاق روشن بشه و سیستم روشن بشه و مشکل خاصی نیست حد الامکان از محافظ برق خوب استفاده کنید و دکمه صفر پاور رو همیشه بزنید وقتی استفاده ندارید از pc

اگرم این مشکل در محل کارتون پیش می آد و در محل کارتون ups دارید مشکل چیز دیگه ایه

حرفتون درسته با زدن دکمه صفر پاور مشکل حل میشه اما وقتی که به محض خاموش کردن سیستم دوباره یهو روشن میشه و مجبورم چند بار خاموشش کنم مساله فرق میکنه.احساس میکنم برق تو کیسم میمونه و روشن میشه.چون بعضی وقتی کلید پاورو که میزنم چراغای قطعات داخل کیس روشن میمونن.انکار که یه جریان برق ساکن تو کیس میمونه.

لینک به دیدگاه

از بدنه پاور اون قسمت که پیچ میشه به کیس بهتره یه دونه سیم به لوله آب یا لوله رادیاتور یا لوله گاز یا لولای در وصل کنین خودتونو راحت کنین.

لینک به دیدگاه

از بدنه پاور اون قسمت که پیچ میشه به کیس بهتره یه دونه سیم به لوله آب یا لوله رادیاتور یا لوله گاز یا لولای در وصل کنین خودتونو راحت کنین.

به نظرتون نیاز نیست پاورو بفرستم گارانتی؟اخه 1 ماهه سیستمو خریدم.

لینک به دیدگاه

به نظرتون نیاز نیست پاورو بفرستم گارانتی؟اخه 1 ماهه سیستمو خریدم.

حتما.اگه گارانتی داره اول همین کارو انجام بده اگه پاورت گرینه که برات تعویض می کنن ولی برندای دیگه رو نمی دونم.دوتا پاور داشتم ۶۰۰ و ۷۵۰ اولی بدنش برق دار بود دومی هم وقتی دکمه پشت پاور رو میزدم ویز ویز می کرد.

لینک به دیدگاه

حتما.اگه گارانتی داره اول همین کارو انجام بده اگه پاورت گرینه که برات تعویض می کنن ولی برندای دیگه رو نمی دونم.دوتا پاور داشتم ۶۰۰ و ۷۵۰ اولی بدنش برق دار بود دومی هم وقتی دکمه پشت پاور رو میزدم ویز ویز می کرد.

نه گرین نیست corsair هست.اینم از شانسه منه اخه corsair  یکی از بهترین برندهاست.

لینک به دیدگاه

نه گرین نیست corsair هست.اینم از شانسه منه اخه corsair  یکی از بهترین برندهاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...