رفتن به مطلب

انویدیا از "بابا بزرگ ماکسول" با 12 گیگابایت حافظه پرده برداشت(Titan X) +تصاویر جدید

Recommended Posts

باید منتظر کارت گرافیک 2 هسته ای با 24GB حافظه باشیم

قویترین گرافیک اون باید باشه البته برای اواسط سال 2015 یا اواخره سال

Nvidia هم طبقه برنامه خودش داره پیش میره هم داره AMD را تحریک میکنه که محصولات جدیده خودش را معرفی کنه

نمیدونم AMD منتظره چیه ولی اگر کمی هم بخواد منتظر بمونه کارش تمومه چون خیلیها طاقت نمیارن و خریده خودشون را انجام میدن و بی شک انتخابشون از محصولات Nvidia خواهد بود

این کارت احتمالا قیمتش پایین خواهد بود و باعث تعجب چون همه انتظار دارن این کارت قیمت نجومی داشته باشه این نظر شخصی من هست و فکر میکنم 100 تا 200 دلار از 980 گرونتر باشه که برای بازار کشورهای خارجی مبلق سنگینی نیست با درامدی معادله روزانه 100 دلار یا بیشتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید منتظر کارت گرافیک 2 هسته ای با 24GB حافظه باشیم

قویترین گرافیک اون باید باشه البته برای اواسط سال 2015 یا اواخره سال

Nvidia هم طبقه برنامه خودش داره پیش میره هم داره AMD را تحریک میکنه که محصولات جدیده خودش را معرفی کنه

نمیدونم AMD منتظره چیه ولی اگر کمی هم بخواد منتظر بمونه کارش تمومه چون خیلیها طاقت نمیارن و خریده خودشون را انجام میدن و بی شک انتخابشون از محصولات Nvidia خواهد بود

این کارت احتمالا قیمتش پایین خواهد بود و باعث تعجب چون همه انتظار دارن این کارت قیمت نجومی داشته باشه این نظر شخصی من هست و فکر میکنم 100 تا 200 دلار از 980 گرونتر باشه که برای بازار کشورهای خارجی مبلق سنگینی نیست با درامدی معادله روزانه 100 دلار یا بیشتر

من برعکس شما فکر می کنم !

چون اگر این کارت انویدیا به اندازه کافی قدرتمند باشه اصلا نیازی به ارائه کارت دوال GPU نیست.

از نظر قیمتی هم شک نکنید که بالای 1000 دلار و شاید روی دو سه هزار دلار قیمت گذاری بشه اگر به اندازه کافی قدرتمند ظاهر بشه...

لینک به دیدگاه

من برعکس شما فکر می کنم !

چون اگر این کارت انویدیا به اندازه کافی قدرتمند باشه اصلا نیازی به ارائه کارت دوال GPU نیست.

از نظر قیمتی هم شک نکنید که بالای 1000 دلار و شاید روی دو سه هزار دلار قیمت گذاری بشه اگر به اندازه کافی قدرتمند ظاهر بشه...

کاملا حرف شما صحیح

با این رونمای ها میتونیم اینطور پیش بینی کنیم که تعداد دو هسته در یک Die ببینیم مخصوصا که شرکت nvidia تکنولوژی جدیدش NVLink رو معرفی کرده و ما رو در آینده به سمت SLI و CorssFire کردن هدایت میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تصاویری جدید از تایتن اکس

GeForce-GTX-Titan-X_1-635x328.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_2-635x268.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_3-635x506.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_4-635x459.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_5-635x494.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_6-635x449.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_7-635x429.jpg

GeForce-GTX-Titan-X_8-635x506.jpg

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

یه بک پلیت نوک مدادی پشت این لامصب نمیزاره زیباییش دو چندان بشه

لینک به دیدگاه

هر کی این کارت رو بخره. 6 ماهخ بعد با اومدن فناوری جدیدتر باید مفت بده بره بلایی که سر همه سری تایتان ها اومد 

سری های جیفورس رده بالا افت قمیت میخوره  ولی نر در حد تایتان و بهتر هم فروش میره 

من که اصلا خرید همچین کارتی رو نه به رندر کارها نه به گیمر ها و نه به خوره های سیستم پیشناد نمیکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر کی این کارت رو بخره. 6 ماهخ بعد با اومدن فناوری جدیدتر باید مفت بده بره بلایی که سر همه سری تایتان ها اومد 

سری های جیفورس رده بالا افت قمیت میخوره  ولی نر در حد تایتان و بهتر هم فروش میره 

من که اصلا خرید همچین کارتی رو نه به رندر کارها نه به گیمر ها و نه به خوره های سیستم پیشناد نمیکنم 

دقیقا ! 

gtx titan در بدو ورود به قیمت 4700 تو بازار ما فروش رفت (عید 91 اگر اشتباه نکنم) الان دست دومش رو چند میشه فروخت با توجه به اینکه از نظر کارایی نزدیک به کارت R9 290 هست(از نظر دما و مصرف هم تفاوت کمی دارن) که دست دومش زیر یک میلیون تومان قیمت داره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا این amd خبری ازش نشد... مگه نگفتین فردا...!  :-?

لینک به دیدگاه

هیچوقت با سری تایتان ارتباط بر قرار نکردم! کارت هایی با هسته های پردازشی بالا و حافظه بالا همراه با قیمت نجومی! ولی کارایی پایین توی گیم... به نظر من یه گیمر حرفه ای اصلا نباید به سراغ سری تایتان بره مگر اینکه رزولیشن مورد استفادش بیش از 4K باشه مثل 8K و بالاتر... البته کارتی بسیار مناسب برای رندرینگ هست به خاطر حافظه بالایی که داره و میتونه از رم اصلی سیستم هم حجم بالایی Share بکنه.

لینک به دیدگاه

کارت با دست طرف که در تصویر مشاهده میکنید در حلقم.

ولی اگر 799 دلار باشه خوشحال تر هم میشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچوقت با سری تایتان ارتباط بر قرار نکردم! کارت هایی با هسته های پردازشی بالا و حافظه بالا همراه با قیمت نجومی! ولی کارایی پایین توی گیم... به نظر من یه گیمر حرفه ای اصلا نباید به سراغ سری تایتان بره مگر اینکه رزولیشن مورد استفادش بیش از 4K باشه مثل 8K و بالاتر... البته کارتی بسیار مناسب برای رندرینگ هست به خاطر حافظه بالایی که داره و میتونه از رم اصلی سیستم هم حجم بالایی Share بکنه.

از حق نگذريم تايتان ها در بدو ورود براي گيم هم عالي هستند ولي قبول دارم که P/p خيلي بده ...

لینک به دیدگاه

از حق نگذريم تايتان ها در بدو ورود براي گيم هم عالي هستند ولي قبول دارم که P/p خيلي بده ...

سلام

حرف شما کاملا صحیحه کارت های حرفه ی هستن مخصوصا برای اورکلاک و با فاز های بسیار عالی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

به گمانم 6 فازه  :-?

سلام استاد :clapping:

GTX-Titan-X-vs-GTX-780-Ti-635x437.jpg

NVIDIA-GM200-Block-Diagram-635x447.png GeForce-GTX-Titan-X-GPUz.jpg   GTX-Titan-X-Die-Size-635x476.jpg
لینک به دیدگاه

انویدیا خیال کرده

بروبچ لیون سریع دستشو رو میکنن(معین خان دیگه)

............................

در مورد اندازه

اقا یعنی یه کولیس نداشتن که انداز دقیق ترشو بدن (گیر سه پیچای الکی) :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...