رفتن به مطلب

یک لپ تاپ تا رنج قیمت 4/5 میخوام

BESTBOY
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

به نظر من lenovo y5070 بهتره چون صفحه نمايش ٤k داره ولى متاسفانه TFT هست البته تمام لپتاب هايى كه معرفى كردين داراى صفحه TFT هستن

بهتره لپ تابى با صفحه نمايش IPS تهيه بفرماييد

اگر موارد استفادتون رو بفرماييد دوستان بهتر راهنمايى مى كنن

لینک به دیدگاه

دوست عزيز به نظر من بهتره با نصف اون پول pc تون رو ارتقا بدين براى گيم و با بقيش يه لب تاب بخرين

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد من ارتقا pc هست و با هزینه کمتر یه لپ تاپ سطح پایین چون قابل مقایسه نیست با pc مخصوصا برای کارای گرافیکی

ولی در کل این مدل رو یکی از دوستانم تهیه کرده بودن منم به شما پیشنهاد میکنم  ASUS G56JK - B

Lenovo Y5070 - D درسته صفحه نمایش 4k داره ولی گرافیکی که داره برای پردازش 4k مناسب نیست مخصوصا نسبت به کاربرد شما 
در بین انتخاب های شما هم همین lenovo نسبت به قیمت فقط بهتره
ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز پیشنهاد من اینه که یک pc قوی بگیرین که قدرتی بیشتر از لپ تاپ داره اما اگه اصرار به لپ تاپ دارین پیشنهاد میکنم صبر کنین تا لپ تاپایی با cpu i7 4720 و نسل جدید بیان بعد اقدام کنین

لینک به دیدگاه

من خودم اپاچی دارم خیلی قوی من با این لب تاپ advanced warfer را روی high بازی کردم خیالت از بابت قدرت راحت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...