رفتن به مطلب

مشکلی مسخره با Devices and Printers

ali2424
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امیدوارم ایام به کامتان باشد

من جدیدا به یک مشکل مسخره ای در هردو سیستمم که در امضام هست خوردم :(  :(  :(  :(  :(  :(  و اون اینکه که طبق تصویری که علامت زدم وقتی روش کلیک میکنم شروع میکنه به پر کردن رم تا جایی که تمام 16 گیگ رم اشباع میشه و کا مپیوتر بعد دو الی سه دقیقه کلا هنگ میکنه و دیگه حتی موس هم بزور حرکت میکنه و چارهای جز ریست سخت افزاری نیست توی فرومهای خارجی هم سرچ کردم چیزی حالیم نشد (نه که خیلی انگلیسی هم خوب بلدیم) میخواستم از دوستان ببینم کسی به این مشکل مسخره بر نخورده راه حلی دیگه ای جز تعویض ویندوز نیست(به دلیل نرم افزار دریا سافت نمیتونم ویندوز عوض کنم) ممنونم از شما عزیزان که از هیچ کمکی فرو گذار نیستید

17f23bcc73895775b9d582b82ffbe5f51b5351ab

126c9b5755b8bcf77dbe6de2b6832d1b7f1c088a

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

این مشکل برای من هم پیش آمده.

احتمالا قفل سخت افزاری یا رابط (مثلا cnc یا لیزر) وطنی-چینی روی رایانه ات نداری؟

نرم افزار yamicosoft windows manager رو بسته به نسخه ی سیستم عامل ات نصب کن.

از تو بخش تعمیر یا repair

سه تا گزینه رو اجرا و سیستم رو راه اندلزی دوباره کن.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام دوستان امیدوارم ایام به کامتان باشد

من جدیدا به یک مشکل مسخره ای در هردو سیستمم که در امضام هست خوردم :(  :(  :(  :(  :(  :(  و اون اینکه که طبق تصویری که علامت زدم وقتی روش کلیک میکنم شروع میکنه به پر کردن رم تا جایی که تمام 16 گیگ رم اشباع میشه و کا مپیوتر بعد دو الی سه دقیقه کلا هنگ میکنه و دیگه حتی موس هم بزور حرکت میکنه و چارهای جز ریست سخت افزاری نیست توی فرومهای خارجی هم سرچ کردم چیزی حالیم نشد (نه که خیلی انگلیسی هم خوب بلدیم) میخواستم از دوستان ببینم کسی به این مشکل مسخره بر نخورده راه حلی دیگه ای جز تعویض ویندوز نیست(به دلیل نرم افزار دریا سافت نمیتونم ویندوز عوض کنم) ممنونم از شما عزیزان که از هیچ کمکی فرو گذار نیستید

چیزی که توی دو تا رایانه ات مشترکه تصویرهای مورددار هست. می تونه مال اون هم باشه. (-:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در ابتدا دو احتمال میدم من

1-مشکل از درایور ها هست

2-خود ویندوز مشکل داره

در مورد اولی Device manager رو ببینید که چیزی مشکل نداشته باشه

در حالت دوم از برنامه Auslogics BoostSpeed برای رفع خطا های سیستم استفاده کن

اگه نتیجه نگرفتی بهتره ویندوز رو Repair کنی

ضمنا لیست Start up ویندوز رو چک و برنامه های غیر ضروری رو غیرفعال کن ممکنه تداخل یه برنامه با یکی از سرویس های ویندوز باشه.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

این مشکل برای من هم پیش آمده.

احتمالا قفل سخت افزاری یا رابط (مثلا cnc یا لیزر) وطنی-چینی روی رایانه ات نداری؟

نرم افزار yamicosoft windows manager رو بسته به نسخه ی سیستم عامل ات نصب کن.

از تو بخش تعمیر یا repair

سه تا گزینه رو اجرا و سیستم رو راه اندلزی دوباره کن.

راست میگن پیش اومده که موقع نصب cnc دیدم این مشکل برای مشتریم پیش اومده.مخصوصا لیزر.

لینک به دیدگاه

درود

در ابتدا دو احتمال میدم من

1-مشکل از درایور ها هست

2-خود ویندوز مشکل داره

در مورد اولی Device manager رو ببینید که چیزی مشکل نداشته باشه

در حالت دوم از برنامه Auslogics BoostSpeed برای رفع خطا های سیستم استفاده کن

اگه نتیجه نگرفتی بهتره ویندوز رو Repair کنی

ضمنا لیست Start up ویندوز رو چک و برنامه های غیر ضروری رو غیرفعال کن ممکنه تداخل یه برنامه با یکی از سرویس های ویندوز باشه.

درود مجددا بر همه

خباث جان در مورد  Device manager که همه درایورها  نصبه  در مورد نکته دوم هم  فکر میکنید ریپر کردن ویندوز مشکلو حل میکنه (گفتم شاید ریجستری  چیزی بشه مشکلو حل کرد)

لینک به دیدگاه

درود مجددا بر همه

خباث جان در مورد  Device manager که همه درایورها  نصبه  در مورد نکته دوم هم  فکر میکنید ریپر کردن ویندوز مشکلو حل میکنه (گفتم شاید ریجستری  چیزی بشه مشکلو حل کرد)

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

چیزی که توی دو تا رایانه ات مشترکه تصویرهای مورددار هست. می تونه مال اون هم باشه. (-:

منظور شما رو متوجه نشدم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

با همون برنامه ای که گفتم هم کرنل سیستم عامل رو می تونی بازسازی کنی و هم رجیستری رو تعمیر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجددا بر همه

با برنامه ای که گفتم تست کنید شاید حل شد(رفع خطاهای رجیستری و ویندوز)

یه برنامه دیگه هست تاحد زیادی ویندوز رو ترمیم میکنه لینک میدم خدمتتون @};-

tweaking_download.gif

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

منظور شما رو متوجه نشدم دوست عزیز

شوخی بود با پس زمینه ی میز کارت.

اون نرم افزاری که گفتم رو بیازما.

لینک به دیدگاه

شوخی بود با پس زمینه ی میز کارت.

اون نرم افزاری که گفتم رو بیازما.

ممنون دوست گرامی تست میکنم نتیجه رو میگم البته لازم به ذکر هست که فقط تنها مشکل من مربوط به همین مساله هست واگرنه در همه کاربردها اعم از بازی رندر و ...... هیچ مشکلی با ویندوز ندارم این مشکل هم اتفاقی متوجه شدم

لینک به دیدگاه

درود

عکسهای این تاپیک حذف شدن و در صورت تکرار برای گذاشتن چنین عکسهایی کاربر مورد نظر اخراج خواهد شد

لینک به دیدگاه

درود بر همه

متاسفانه مشکل به قوت خود باقیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این برای ویندوز 8.1 هست تا حدودی شبیه 7 هستش خودت اگه فرقی داره پیدا کن

تسک منیجر رو باز کن در قسمت process و جدول memory ببین کدوم سرویس و فایل داره بیشترین حجم رم رو مصرف میکنه(اصولا وقتی داره 16 گیگ رم رو پر میکنه به رنگ قرمز یعنی اخطار در میاد)

روش کلیک راست بکن و open file location بزن تا متوجه بشی مربوط به چه برنامه ای هست

اگه برنامه ای بود که نیاز همیشگه در حال اجرا بهش نداری باید به تب servises بری و بعد open services بزنی بعد همون فایل رو پیدا کنی وکلیک راست کنی  properties بزنی

اول استپش کنی و بعد startup type  رو روی حالت disable قرارش بدی تا بعد از ریستارت سیستم دیگه اجرا نشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام

این برای ویندوز 8.1 هست تا حدودی شبیه 7 هستش خودت اگه فرقی داره پیدا کن

تسک منیجر رو باز کن در قسمت process و جدول memory ببین کدوم سرویس و فایل داره بیشترین حجم رم رو مصرف میکنه(اصولا وقتی داره 16 گیگ رم رو پر میکنه به رنگ قرمز یعنی اخطار در میاد)

روش کلیک راست بکن و open file location بزن تا متوجه بشی مربوط به چه برنامه ای هست

اگه برنامه ای بود که نیاز همیشگه در حال اجرا بهش نداری باید به تب servises بری و بعد open services بزنی بعد همون فایل رو پیدا کنی وکلیک راست کنی  properties بزنی

اول استپش کنی و بعد startup type  رو روی حالت disable قرارش بدی تا بعد از ریستارت سیستم دیگه اجرا نشه

درود بر شما دوست گرامی

دقیقا همین کار رو رو کردم اما eplorer که داره 16 گیگ میگره

e017e6cb0100802aa65d7d0db609e500777ba943

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

اگر اکسپلورر هست به گمان قوی ویروس داری. اویرا رایگان رو دانلود بروز و درایو سی رو کامل اسکن کن. البته قطعی نیست ولی معمولا وقتی سرویسهای سیستم عامل پردازنده یا رم رو به شکل غیرعادی مشعول می کنن نشانه ی وجود ویروس هست.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

ظاهرا سیستم شما الوده به برنامه مخرب هست

انتی ویروس شما(avg)ایا نسخه جدیده؟ایا فعاله؟ایا به روز رسانی شده؟!

من با avg کار نکردم و از قدرتش هم مطلع نیستم ولی انتی ویروسهای دیگه تست کردم و اتفاقا یک بار هم مشکل پر شدن رم داشتم بعضیهاشون ضعیف عمل میکنن

پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات براتون مهمه یک انتی ویروس اورجینال و قدرتمند خریداری کنید و روی سیستم نصب کنید (مخصوصا این اوخر هم برنامه های قفل گذار  تو ایران زیاد شده)

لینک به دیدگاه

درود

ظاهرا سیستم شما الوده به برنامه مخرب هست

انتی ویروس شما(avg)ایا نسخه جدیده؟ایا فعاله؟ایا به روز رسانی شده؟!

من با avg کار نکردم و از قدرتش هم مطلع نیستم ولی انتی ویروسهای دیگه تست کردم و اتفاقا یک بار هم مشکل پر شدن رم داشتم بعضیهاشون ضعیف عمل میکنن

پیشنهاد میکنم اگر اطلاعات براتون مهمه یک انتی ویروس اورجینال و قدرتمند خریداری کنید و روی سیستم نصب کنید (مخصوصا این اوخر هم برنامه های قفل گذار  تو ایران زیاد شده)

درود بر شما دوست گرامی

مطمئنم از ویروس نیست چون ویندوز در حالت نرمال هیچ مشکلی ندارد

36d14c8458d0fcb58e4c3ad5add5cbc3dbcbd9e2

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...