رفتن به مطلب

راهنمایی در تشخیص اصلی یا تقلبی بودن این محصول

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت همه عزیزان فروم / امیدوارم همیشه سالم و شاد باشین 

دوستان عزیز کسی از شما بزرگواران از این محصول استفاده کرده یا میشناسه ؟ یا اصلا دیده جایی بفروشنش ؟

محصول مربوطه نه اسم مشخصی داره نه ادرسی نه اطلاعاتی ! به نظرتون تقلبی نیست ؟

داخلش هم میگن کره بادام زمینی هست ! 

6prfpck5ps3p0lj05hx9.jpg

agnzh3ga7071v8f3522s.jpg

kwzjfjpdct3ihnk9kblw.jpg

6dclrikw4wupeegq59ad.jpg

لینک به دیدگاه

این که همه چیزش مشخص هست دوست عزیز !!!! شما دنباله چی هستی که پیدا نمیکنی ؟

اگر شک داری و این محصول را هم داری مشکلی نیست من پیش مرگم بده استفاده کنم :x اگر خوب بود اطلاع میدم و اگر هم بد بود دوستان اطلاع میدن در مراسم ختم حضور داشته باشید :cool:

لینک به دیدگاه

والا من کره بادوم زمینی زیاد خوردم هم تو خارج هم ایران ولی این مدل از جعبه  رو تاحالا ندیده بودم.. با بارکد اسکنر ( برنامه اندروید ) بارکدشو اسکن کن ببین لینکی که واست میاره چیزی راجع با این محصول هست یا نه... این روش تشخیص منه تاحالا خوب جواب داده.. :D

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محصول برای اوگاندا هست ! یک کشور در حاشیه افریقا !

http://shop247.ug/american-green-creamy-peanut-butter-510g.html

لینک محصول

من بودم لب نمیزدم ! اصلا به امتحانش نمی ارزه !  کره بادام زمینی این رنگی نیست و جعبه این هم مشکوک هست 

65e950ba0a7ea93e98e0467cbe8008065c9b7f2f

ویرایش شده توسط +Extreme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر شک داری و این محصول را هم داری مشکلی نیست من پیش مرگم بده استفاده کنم :x اگر خوب بود اطلاع میدم و اگر هم بد بود دوستان اطلاع میدن در مراسم ختم حضور داشته باشید :cool:

سلام

ولی من مطمئن هستم که هیچیش مشخص نیست / نه لینک شرکت سازتده یا سایت مربوطه نه اسمی نه ادرس اینترنتی 

والا چی بگم همچین اسون هم نیست مسئول مرگ کسی باشیم ! 

والا من کره بادوم زمینی زیاد خوردم هم تو خارج هم ایران ولی این مدل از جعبه  رو تاحالا ندیده بودم.. با بارکد اسکنر ( برنامه اندروید ) بارکدشو اسکن کن ببین لینکی که واست میاره چیزی راجع با این محصول هست یا نه... این روش تشخیص منه تاحالا خوب جواب داده.. :D

سلام

والا ما هم چند مدلشو دیدیم و خوردیم ولی دیگه مثل این بی صاحاب نبودن / دم دست ندارم متاسفانه ولی یه امتحانی میکنم 

محصول برای اوگاندا هست ! یک کشور در حاشیه افریقا !

http://shop247.ug/american-green-creamy-peanut-butter-510g.html

لینک محصول

من بودم لب نمیزدم ! اصلا به امتحانش نمی ارزه !  کره بادام زمینی این رنگی نیست و جعبه این هم مشکوک هست 

65e950ba0a7ea93e98e0467cbe8008065c9b7f2f

سلام بر محمد جان عزیز 

اره این سایت رو دیدم ولی خب این محصول واقعا معلوم نیست مال کجاست 

اره منم واسه همین شک کردم / البته اینو یکی از دوستان خریده بودند که گفتم بزار من بررسیش کنم ببینم این چیه و مال کجاست 

فروشنده محترم گفته بود یا ترکیه هست یا آمریکا ! چه فروشنده محترمی چقدر با معلومات ! چقدر کار درست ! فک کنم باید به فکر شکایت از فروشنده و مغازش باشن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان گویا فروشگاه اینترنتی چاره هم از این فروخته ...   / به نظرتون قابل اطمینانه ؟ من که هنوز قانع نشدم 

yxqblzmnx2x3stxl0sqc.png

ویرایش شده توسط ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
لینک به دیدگاه

کاش همه مثل عطا عزیز فکر میکردن خدایش هیچکس جرات نمی کرد آشغال به خورد مردم بده

یک شکلات قهوه با مارک ایرانی خریدم حدود 10 روز پیش بعد از خوردن سرگیجه شدیدیی گرفتم

هنوز موندم چی توش بوده بعد از 10 روز هنوزم کمی سرگیجه دارم 

میخواستم بگم مراقب جنس ها ایرانی باشید واقعا شکلات آشغال هستن اگه سلامتی خودتون دوست دارید

سعی کنید طرف روغن ها سوخته و شکرهای و پالم ها که به اسم شکلات به خوردتون میدن نرید

طی یک حساب ریاضی که با توجه به شکلات های خارجی که 90 درصد شکلات داخلشون هست 

مشخصات شکلات 40 گرمی ایرانی با اسم    ف .....  با دوستان حساب کردم باید بگم این

شکلات فقط 1 درصد شکلات به گفته خودشون داخلش بود یعنی از 40 گرم همش شکر بود و روغن و مواد ... خدا میدونه چی بود توش !!!!!!

در کل بشر دوستی کم شده همه به فکر پولن 

مراقب خودتون باشید @};-

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام

خدا بگم چکارت کنه =)) =)) =))

انشاالله همیشه سر حال و سلامت باشی

یاعلی @};-

لینک به دیدگاه

درود

اگه مال اوگانداس، مطمئن باش خط تولیدش و کیفیتس از خیلی از محصولات تو ایران خودمون بهتره :دی

البته نه همه شرکتا، منظورم شرکتا بی پدر مادر تو ایران زیاده، مخصوصا لواشکا که اصلا معلوم نیس

چین و چی نیستن ، تا حالا اینهمه خوردیم چیزیمون نشده:دی نمیخوریش داداش آدرس بدم با پست

بفرس بیاد :دی

لینک به دیدگاه

دوستان گویا فروشگاه اینترنتی چاره هم از این فروخته ...   / به نظرتون قابل اطمینانه ؟ من که هنوز قانع نشدم 

yxqblzmnx2x3stxl0sqc.png

من این محصول رو حدود 3 ماه قبل از هایپر استاز تهیه کرده بودم خدایش خیلی خوش مزه بود یک هفته ای تموم شد  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

yxqblzmnx2x3stxl0sqc.png

اینی که شما عکس گزاشتید 510 گرم هست و جعبش یکمی فرق میکنه ولی این که چاره داره میده 310 گرم هست  :D  :(  جعبش هم قشنگ تر از اونه 

لینک به دیدگاه

درود. اقا عطا اون کد رو تو گوگل سرچ کن (705105559643) . من سرچ کردم فروشگاه البسکو داشت.( اطلا عاتش کافی نبود ولی خوب)510 گرم هست.http://www.albasco.com/american-green-creamy-peanut-butter-705105559643-1.html

ویرایش شده توسط BLACK SKIPPER
لینک به دیدگاه

من استفاده میکنم کیفیتش هم خیلی خوبه، آمریکاییه من ندیدم جاییش نوشته باشه آفریقایی، روشم آدرس آمریکا خورده

یکی از دلایلی که همیشه از این نوع میگیرم شور مزه ایشه، نوع ایرانیش معمولاً شیرینه من زیاد خوشم نمیاد

فقط از فروشگاه اتکا جمهوری میخرم، که 2 نوع داره در قرمز و در آبی، بخاطره اینکه قرمز برداشتم همیشه در قرمز بر میدارم که قوطیاش هم یکدست جمع شه :دی واسه این آبیشو تا حالا تست نکردم

بعد برچسب شبنم هم روش خورده که میتونید برید کدشو بزنید اطلاعات کامل بگیرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاش همه مثل عطا عزیز فکر میکردن خدایش هیچکس جرات نمی کرد آشغال به خورد مردم بده

یک شکلات قهوه با مارک ایرانی خریدم حدود 10 روز پیش بعد از خوردن سرگیجه شدیدیی گرفتم

هنوز موندم چی توش بوده بعد از 10 روز هنوزم کمی سرگیجه دارم 

میخواستم بگم مراقب جنس ها ایرانی باشید واقعا شکلات آشغال هستن اگه سلامتی خودتون دوست دارید

سعی کنید طرف روغن ها سوخته و شکرهای و پالم ها که به اسم شکلات به خوردتون میدن نرید

طی یک حساب ریاضی که با توجه به شکلات های خارجی که 90 درصد شکلات داخلشون هست 

مشخصات شکلات 40 گرمی ایرانی با اسم    ف .....  با دوستان حساب کردم باید بگم این

شکلات فقط 1 درصد شکلات به گفته خودشون داخلش بود یعنی از 40 گرم همش شکر بود و روغن و مواد ... خدا میدونه چی بود توش !!!!!!

در کل بشر دوستی کم شده همه به فکر پولن 

مراقب خودتون باشید @};-

سلام نادر جان 

حالا ما که هیچ به طور کلی مردم باید این روزا خیلی خیلی مواظب جنسایی که میخرن باشن / از دارو گرفته تا تنقلات 

این بی پدرو مادرایی که این جناسرو تولید میکنن فقط و فقط به فکر دراوردن پول مفت و حروم هستند 

داروهایی که ایران میزنه اصلا دارو نیست ! دارونماست  و هیچ تاثیری تو بیماری نداره فقط دوست دارن بگن ماهم میتوانیم البته به قیمت گرفتن جون خیلی از مردم !

همه چیم شده هورمونی یا سوزنی ! از خیار و برخی سبزیجات گرفته تا مرغ سه روزه ! ما که نمیدونم چه هورمونی میزنن که سه روزه میشه عین مرغ یه ساله 

لبنیات و کره و شیر و ماست هم هستند در خدمت مردم ! با بدترین کیفیت

روغنایی که تولید میشه کیفیت خیلی خیلی پایینتری داره و اکثرا هم باعث ایجاد بیماریها و برخی مشکلات میشه 

شکلات و تنقلاتش که نارد جان خودشون توضیح دادن که چی توشه / یعنی حتی تو کارخونشون کار کنی نمیتونی بفهمی که کی به کیه 

اکثر مواد غذایی که تولید میشه با کمال بی دقتی و رعایت اصول بهداشتی تولید میشه / خب کسی به فقط به فکر پول و این شی کثیف باشه 

دیگه به فکر سلامتی مردم نخواهد بود و واسشم اصلا مهم نیست / البته هستند شرکتهایی که هنوز اون وجدانشون رو نفروختن به خاطر چند تیکه کاغذ

خیلی چیزا رو رفتم به پیشون رسیدم و دیدم که وای بر ما ....وجدانها همه خوابن !

درود

اگه مال اوگانداس، مطمئن باش خط تولیدش و کیفیتس از خیلی از محصولات تو ایران خودمون بهتره :دی

البته نه همه شرکتا، منظورم شرکتا بی پدر مادر تو ایران زیاده، مخصوصا لواشکا که اصلا معلوم نیس

چین و چی نیستن ، تا حالا اینهمه خوردیم چیزیمون نشده:دی نمیخوریش داداش آدرس بدم با پست

بفرس بیاد :دی

سلام

قبول دارم ولی  خب اوگاندا هم مثل همین ایرانیه دیگه / باز روی ایرانی مینویسن چیه یا سایتی یا اسمی چیزی داره مثلا 

متاسفانه شرکتهای بی دروپیکر زیادن و قشنگ دارن سو استفاده میکنن 

والا من که نخریدمش تا بخورم چون سر من کلاه نمیره / شاید براتون جالب باشه خریدای چند خانواده رو من انجام میدم 

واقعا دوست دارین امتحانش کنین ؟  

من این محصول رو حدود 3 ماه قبل از هایپر استاز تهیه کرده بودم خدایش خیلی خوش مزه بود یک هفته ای تموم شد  :D

سلام

خب همین بود ؟ بارکدش یا اسمش و بسته بندیش ؟ اون شیشه پلاستیکیشو نگه داشتین ؟

اینی که شما عکس گزاشتید 510 گرم هست و جعبش یکمی فرق میکنه ولی این که چاره داره میده 310 گرم هست  :D  :(  جعبش هم قشنگ تر از اونه 

درود بر محمد جان 

خب ما با ماهیتش کار داریم نه قیافش /

مشکل من اینه که مثلا الان ما بریم تو سایت JIF یا AMERICAN GRADEN که تو کار کره بادام زمینی و مواد غذایی هستند 

قشنگ همه چی توضی داره شده / ادرس کارخونه ادرس نماینده هاش / چی توشه / مضررات و سودمندیهاش و خیلی چیزای دیگه رو میشه توش پیدا کرد

ولی این برندی که این دوستمون گرفتن اصلا کلا معلوم نیست کجایی / سایتی / شرکتی / توضیحی 

لینک به دیدگاه

از تایپیکهایی که میزنید معلومه خیلی خوش غذایی و حتما وزنتون کمتر از 80 کیلو نیست :D

بابت اسپم شرمنده فقط خواستم حرف دلمو بزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود. اقا عطا اون کد رو تو گوگل سرچ کن (705105559643) . من سرچ کردم فروشگاه البسکو داشت.( اطلا عاتش کافی نبود ولی خوب)510 گرم هست.http://www.albasco.com/american-green-creamy-peanut-butter-705105559643-1.html

سلام و درود خدمت شما دوست بزرگوارم 

اره سرج کردم دیشب و یه چندتا فروشگاه هم فروختن گویا ازش ولی خب عقل حکم میکنه همیشه احتیاط کنیم 

ولی یه چیزی رو من بگم که درک اینگونه نباشه که مثلا چون از این کره بادام زمینی تو فروشگاه معروفی هست پس تقلبی نیست 

خیلی وقتا من خودم دیدم و اعتراضم کردم برای اجناس به ظاهر معروف ولی تقلبی و مشکل دار 

من استفاده میکنم کیفیتش هم خیلی خوبه، آمریکاییه من ندیدم جاییش نوشته باشه آفریقایی، روشم آدرس آمریکا خورده

یکی از دلایلی که همیشه از این نوع میگیرم شور مزه ایشه، نوع ایرانیش معمولاً شیرینه من زیاد خوشم نمیاد

فقط از فروشگاه اتکا جمهوری میخرم، که 2 نوع داره در قرمز و در آبی، بخاطره اینکه قرمز برداشتم همیشه در قرمز بر میدارم که قوطیاش هم یکدست جمع شه :دی واسه این آبیشو تا حالا تست نکردم

بعد برچسب شبنم هم روش خورده که میتونید برید کدشو بزنید اطلاعات کامل بگیرید

سلام

الان دقیقا شما از همین محصولی که من عکسشو گذاشتم نوش جان کردین ؟ دقیقا همینه ؟ مشخصاتش و اینا ؟ 

اتکا که چون پدر اینجانب نظامی بوده من برخی سهمیه هامون رو و برخی اقلام مورد نیاز رو اونجا تهیه میکنم و میخرم

ولی متاسفانه کرم بادام زمینی و برخی اجناس وارداتنی رو ساپورت نمیکنن و همش زور میزنن که اجناس ایرانی رو بفروشن که این خوبه البته نه همش ! 

این کالا هم هیچ گونه برچسب و اینا نداره ! 

از تایپیکهایی که میزنید معلومه خیلی خوش غذایی و حتما وزنتون کمتر از 80 کیلو نیست :D

بابت اسپم شرمنده فقط خواستم حرف دلمو بزنم

سلام

کاملا درسته متوجه شدین البته این محصول رو همونطور که در پستهای فبلی گفتم یکی از دوستان خریده بودند که گفتم بازش نکن تا من یه بررسی بکنم

ببین اصلا مال کدوم کشوره ؟ و اصلا چیه ؟ اصلیه یا تقلبی ؟ شیشه رو ازشون گرفتم و چندتا عکس گرفتم تا به اشتراک بزارم ببینم اصلا چی هست ؟ 

وزن بنده هم از 68 کیلوگرم بالاتر نمیره ( ما ورزشکاریم قربان )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مال هایپر شبیه این هست ولی این نیست اون آمریکائی بود و من خریدم واقعا عالی بود البته خیلی شبیه این بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مال هایپر شبیه این هست ولی این نیست اون آمریکائی بود و من خریدم واقعا عالی بود البته خیلی شبیه این بود

منم اصل این رو تجربه کردم ولی این جعبش تقلبی هست یعنی جنس بدنه اون با این فرق داره رنگش هم همینطور 

لینک به دیدگاه

سلام

الان دقیقا شما از همین محصولی که من عکسشو گذاشتم نوش جان کردین ؟ دقیقا همینه ؟ مشخصاتش و اینا ؟ 

اتکا که چون پدر اینجانب نظامی بوده من برخی سهمیه هامون رو و برخی اقلام مورد نیاز رو اونجا تهیه میکنم و میخرم

ولی متاسفانه کرم بادام زمینی و برخی اجناس وارداتنی رو ساپورت نمیکنن و همش زور میزنن که اجناس ایرانی رو بفروشن که این خوبه البته نه همش ! 

این کالا هم هیچ گونه برچسب و اینا نداره ! 

آره همین برند بود، احتمالاً مورد شما تقلبیه چون تا الان هر موقع گرفتم برچسب داشته

ما هم نظامی هستیم، 2 سالیه محصولات وارداتی هم ساپورت میکنن شاید توی شعبه های دیگه اینطوری نیست

معمولاً از شعبه شهید چمران سبد کالا میگیرم، این کره بادوم زمینی (عصاره بادوم زمینی) هم اون شعبه داره توی قسمتی که پنیر و ماست، توی قسمتی که مربا و عسله پیدا نمیکنی اون قسمت فقط انواع کره کنجد هست

لینک به دیدگاه

من نمیدونم اینی که عطا جان عکسزو گذاشتن چیه و ساخت کجاست و اصلا توش چیه.

ولی بعید میدونم اصلی یا چیز درستی باشه...

چون هرچی باشه محصول خوراکی هست؛ آدم گاهی اوقات به نظافت و دستپخت خونه خودش هم شک میکنه چه برسه به همچین چیزی که بقول گفتنی بی صاحاب هست.

فقط شباهت زیادی به اینی که من همیشه استفاده میکنم داره:

capture_48_19.jpg

حتی مارکشم اسکی رفتن.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره همین برند بود، احتمالاً مورد شما تقلبیه چون تا الان هر موقع گرفتم برچسب داشته

ما هم نظامی هستیم، 2 سالیه محصولات وارداتی هم ساپورت میکنن شاید توی شعبه های دیگه اینطوری نیست

معمولاً از شعبه شهید چمران سبد کالا میگیرم، این کره بادوم زمینی (عصاره بادوم زمینی) هم اون شعبه داره توی قسمتی که پنیر و ماست، توی قسمتی که مربا و عسله پیدا نمیکنی اون قسمت فقط انواع کره کنجد هست

درود 

من همین الان با یکی از پشتیبانیهای نمایندگی شرکت JIF حرف زدم که بعداز دادن لینک عکسا 

فرمودند محصول شما اصله و تقلبیش وجود نداره تا اونجایی که ما میدونیم و ساخت هندوستان و تحت لیسانس امریکاست 

و کیفیت خوبی هم داره مثل کره بادام زمینی JIF / حداقل این پشتیبانیش معلوماتش عالی بود و هر چی پرسیدم مثل بلبل چه چه میزد 

من نمیدونم اینی که عطا جان عکسزو گذاشتن چیه و ساخت کجاست و اصلا توش چیه.

ولی بعید میدونم اصلی یا چیز درستی باشه...

چون هرچی باشه محصول خوراکی هست؛ آدم گاهی اوقات به نظافت و دستپخت خونه خودش هم شک میکنه چه برسه به همچین چیزی که بقول گفتنی بی صاحاب هست.

فقط شباهت زیادی به اینی که من همیشه استفاده میکنم داره:

capture_48_19.jpg

حتی مارکشم اسکی رفتن.

سلام خدمت وجود عزیزتون

خب بعداز تلاشهای فراوان اخرش کشف کردم که این محصول تقلبی نبوده و ساخت کشور هندوستانه و نسخه تقلبی نداره 

و خیلی راحت هم شناسایی میشه / کیفیت خوبی هم داره اونم در حد برند JIF که مطمئنن معرف همست

( البته ااینارو پشتیبانی شرکت JIF بهم گفتن و اطلاعات خوبی هم دادن ) 

خیالم راحت شد که حداقل یه نفر به مرگ طبیعی میمیره !! نه گوشه بیمارستان یا ... زبونم لال بشه 

لینک به دیدگاه

خب خیلی عالیه

میگفتی فقط کمتر اسکی برین :دی حالا که کارتون درسته

نوش جان :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب خیلی عالیه

میگفتی فقط کمتر اسکی برین :دی حالا که کارتون درسته

نوش جان :Peace Sign:

انشاالله دفعه بعد : )

مخلصم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...